Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

10 акустичних систем, які змінили світ

Наша сеть партнеров Banwar

Серед усіх категорій аудіоаппартури найбільш значущими для правильного звуковідтворення є акустичні системи. Ну а серед них є моделі, поява яких свого часу або визначило розвиток ринку на довгі роки вперед, або справило незабутнє враження на покупців, журналістів і професіоналів. Вони зовсім необов'язково були найдорожчими або красивими, проте закладені в них рішення мали велике значення для ринку. У нашій добірці, розбитою на дві частини - десять подібних систем.

Altec A7 «Voice of The Theater»

Легендарні «Голос театру» з самого початку не були призначені для використання в домашніх аудиосистемах. В їх завдання входило озвучування звукових доріжок до фільмів в кінотеатрах, і вони з успіхом робили це за весь час свого існування на ринку з 1945-го по 1990-і роки. За ці роки було проведено безліч моделей з літерою А в назві - А2, А4, А7, А5, на момент же свого випуску вони представляли собою революційні АС з постійним магнітом зі сплаву Alnico V. Перша побутова версія з індексом 820А з'явилася тільки в 1956 році , вже після того, як в 1953 році Voice of The Theater були визнані як світовий стандарт для використання в кінотеатрах. Популярний варіант, найбільш часто зустрічається сьогодні в домашніх системах, зазвичай включає драйвер Altec 288, басовий динамік Altec 515, корпусу 828 і рупор 511, однак існує і безліч інших комбінацій. «Голоси» відрізняються проникливою і дуже правдоподібною подачею вокалу і живих інструментів, чому сприяє той факт, що рупорний драйвер відтворює весь діапазон від 500 Гц і вище. З іншого боку, на краях частотного діапазону вони відчувають себе вже не настільки впевнено, звідси численні спроби поліпшити їх за допомогою твитеров і навіть сабвуферів. Насправді, подібний почерк є природним для даних АС, тому їх слід приймати такими, якими вони є.

JBL 4343/4345/4350

JBL 4343/4345/4350

Серія JBL з індексом 43 була створена для роботи в студіях, а зовсім не для домашнього застосування. Однак як це часто буває, свій легендарний статус вона отримала саме після того, як набула поширення в Hi-Fi системах аудиофилов, особливо в Японії. Працівники студій, навпаки, часто критикували великі чотирьохсмугові монітори даної серії за їх зайву емоційність, кажучи, що слухати на них музику дуже приємно, а от працювати - не завжди. Проте, 43-а серія знайшла своє місце в безлічі студій звукозапису, а в міру їх списання і проникнення в будинку меломанів за рештою екземплярами розгорнулося справжнє полювання. Ціни на них давно перевищили всі розумні межі, при початковій ціні пари нових JBL 4345 в 2200 доларів, сьогодні середня ціна відновленої пари на вторинному ринку перевалила за 15000. З іншого боку, компанія JBL і понині продовжує випускати монітори з синьою лицьовою панеллю і цифрами 43 в назві, наприклад, JBL 4367 або JBL 4348. Правда, по звуковому почерку вони істотно відрізняються від своїх попередників, набагато більш відповідаючи звання «студійного монітора».

Yamaha NS -1000

Перші в світі акустичні системи з дифузорами з чистого берилію з'явилися на ринку в ... 1976 році. Нічого дивного, що справила їх на світло японська компанія, в ті роки виробники Країни висхідного сонця активно експериментували з різними матеріалами при створенні гучномовців. Тому дифузори з металу, що вважається одним з найдосконаліших для виробництва динаміків, першими зробили саме японці. Само собою, берилієвими куполами були оснащені тільки високо і середньочастотні динаміки, басовік тут більш традиційної конструкції. Незважаючи на передову конструкцію Yamaha NS-1000, далеко не всім слухачами вони припали до смаку - в поєднанні з транзисторної електронікою тих років монітори звучали досить різко, проте їх чудова деталізація все ж вражала. Тому багато ентузіастів прагнули знайти для колонок оптимальні поєднання з ламповими або м'яко звучать транзисторними підсилювачами. Цікаво, що при створенні нової версії моніторів класу High End - NS-5000 - інженери Yamaha використовували зовсім інший матеріал для дифузорів. Як би там не було, сьогодні багато виробників застосовують в своїх колонках динаміки з берилієвими діафрагмами, а початок всьому цьому поклали Yamaha NS-1000.

BBC LS3 / 5A

BBC LS3 / 5A

Легендарні монітори LS3 / 5A для студій BBC виробляли відразу кілька компаній по заданих специфікацій на динаміках KEF, і всі вони тепер оскаржують один у одного «право першої ночі». Не має значення, хто з них зробив перший і найкращий монітор, важлива сама конструкція, яка надовго задала стандарти компактного двосмугового монітора ближнього поля, призначеного для максимально правдоподібного відтворення людського голосу. Одинадцять компаній (!), В різні роки робили ці монітори, спільними зусиллями змогли створити цілий напрямок в індустрії, що дозволяє слухачам отримувати переконливу ілюзію великого і ясного звуку в маленьких приміщеннях. Не дарма британські бренди донині вважаються визнаними фахівцями у виробництві компактних поличних колонок, які лунають, як великі. На сьогоднішній день сучасні версії монітора виробляють KEF, Spendor, Harbeth, Falcon, проте багато шанувальників «англійського звуку» до сих пір прагнуть розшукати ті самі, оригінальні монітори середини 1970-х років. У всякому разі, BBC LS3 / 5A - класичний приклад акустичних систем, що змінили світ.

Klipschorn

Тут як не можна краще підходить класична фраза з репертуару Monty Python «And now to something completely different». Складно уявити більш несхожі на маленькі моніторчик колонки, ніж знамениті Klipschorn. Великі трьохсмугові системи з рупорним оформлення всіх смуг були покликані наповнити звуком простору американських будинків, які, на відміну від компактних британських таунхаусів, могли дозволити собі мати великі вітальні. Прем'єра першої версії Klipschorn відбулася в 1946 році, і компанія досі продовжує випускати трохи осоврмененние варіанти знаменитих «Хорнов». Відмінні риси моделі - висока чутливість і оригінальне оформлення низькочастотної секції. При установці колонок в кутах приміщеннях - на це натякає незвичайна форма корпусу - стіни кімнати повинні були служити продовженням згорнутого рупора, додатково підсилюючи низькочастотний діапазон. Дана модель також послужила причиною появи на світ ще однієї дуже популярної колонки в арсеналі Klipsch, а саме Heresy. У момент швидкоплинного захоплення індустрії трьохканальним стерео, саме Klipsch Heresy повинна була виконувати роль «центрального каналу» в системах, побудованих на Klipschorn. Як би там не було, число шанувальників даної акустики в світі обчислюється багатьма тисячами, а її здатності прокачувати великі кімнати можуть позаздрити і набагато більш сучасні і великі колонки.

Далі буде ...

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов