Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

10 найдорожчих дорогоцінних металів в світі (фото)

  1. 1. Родий $ 225,1 за 1 грам
  2. 2. Платина $ 70 за 1 грам
  3. 3. Золото $ 45 за 1 грам
  4. 4. Осмий $ 25 за 1 грам
  5. 5. Іридій $ 20 за грам
  6. 6. Рутеній $ 17 за 1 грам
  7. 7. Паладій $ 16 за 1 грам
  8. 8. Срібло - $ 1 за 1 грам
  9. Ну а тепер перейдемо до ізотопів. Ціни тут просто астрономічні. Розповімо лише про двох металах:...
  10. 1. Каліфорній-252 - $ 6 500 000 за 1 грам
  11. 2. Осмий-187 - $ 10 000 за 1 грам

Наша сеть партнеров Banwar

Дата публікації 01 вересня 2012 року Опубліковано в Фотопідбірка

Фотопідбірка

Представляємо вашій увазі найцінніші і дорогі дорогоцінні метали. Виявляється в світі є матеріали на багато дорожче платини і золота, про які ми та добре знаємо.

Для початку розберемося з природними дорогоцінними металами. Звертаємо увагу, що ціни можуть бути застарілими, але порядок розташування по вартості дорогоцінних металів не змінився.

1. Родий $ 225,1 за 1 грам

Родий $ 225,1 за 1 грам

Відкрито в 1803 році. Світові запаси родію оцінюють всього в кілька тонн, а щорічний видобуток вимірюють сотнею кілограмів. Родій - настільки дорогий метал, що найчастіше його застосовують тільки в тих областях, де він абсолютно незамінний. 98% родію йде на випуск автомобільних каталізаторів. За останні роки потреба в родії виросла в 10-13 разів. Висока вартість металу змусила шукати рівнозначні замінники, що роблять в США, Японії і в інших розвинених країнах.

2. Платина $ 70 за 1 грам

Платина $ 70 за 1 грам

Платина була відома ще в Давньому Єгипті, Греції, Ефіопії і Південній Америці. Спочатку платину вважали білим золотом, але застосування знайти не могли через труднощі її обробки. Першими платину застосували фальшивомонетники, так як дешевий, досить важкий (в порівнянні з сріблом і золотом) метал з високою щільністю міг обтяжувати монети.

3. Золото $ 45 за 1 грам

Золото $ 45 за 1 грам

Золото - головний дорогоцінний метал, визнаний таким по всьому світу з найдавніших часів. Золото немов самою природою створено для карбування монет і виробництва ювелірних прикрас: воно зустрічається виключно в чистому вигляді, пластично і стійке до корозії, однорідне, компактно, коротше, - ідеальний, в деякому сенсі, метал. зараз можна золото купити і в ювелірних магазинах, і в банках.

4. Осмий $ 25 за 1 грам

Осмий $ 25 за 1 грам

Грецьке слово osme (запах) дало ім'я відкритого 200 років тому платиновому металу осмію. Йому дійсно притаманний неприємний дратівливий запах, схожий на суміш хлорки і часнику. У природі чистий осмій не найден і відомий лише пов'язаним в мінералах іншим платиновим металом - іридію. Такі мінерали є в Сибіру, ​​на Уралі, а за кордоном - в Південній Африці, США, Колумбії і Канаді. Осмію дуже мало в земній корі, він надзвичайно розсіяний і тому доріг. Через це осмій використовують лише там, де при його малих витратах можна отримати значний ефект. США, наприклад, ввозять за рік трохи більше 100 кілограмів осмію, в основному для виробництва ліків - кортизону. Зовсім трохи осмію споживає хімічна промисловість для виготовлення каталізаторів.

5. Іридій $ 20 за грам

Іридій $ 20 за грам

Іридій був відкритий в 1803 р іридій - сріблясто-білий метал, за зовнішнім виглядом нагадує олово, дуже твердий, важкий і міцний, але крихкий. Самостійне застосування іридію досить рідко і найчастіше його використовують як лігатури. Додавання 10% іридію до відносно м'якою платині робить її твердіше майже втричі. Для ювелірів це якість іридію абсолютно незамінне, так як прикраси з платиново-іридієвого сплаву дуже красиві і практично не зношуються. Цікаво, що цей же сплав застосовується для виготовлення еталонів ваги і довжини. Також його використовують для виготовлення електроконтактів, хірургічних інструментів, точних хімічних ваг. З іридію роблять кінчики пір'я дорогих авторучок. Сплави іридію з платиною застосовують в біомедицині та аерокосмічній техніці. За рік у світі витрачається трохи більше тонни іридію. Дві третини поглинає хімічна промисловість, решті іридій використовують в різних каталітичних процесах, в ювелірних і стоматологічних сплавах, а також для виробництва тиглів і бойових лазерів. Цей платиновий метал майже цілком походить з ПАР.

6. Рутеній $ 17 за 1 грам

Рутеній $ 17 за 1 грам

Метал названий на честь Росії (від позднелатинского слова Ruthenia - Росія). Це теж твердий і в той же час досить крихкий метал, найрідкісніший з платинової групи. Його використовують при виготовленні проводів, контактів, електродів, лабораторного посуду, ювелірних виробів. У Західній Європі і Японії все більше металу йде на виробництво резисторів і друкованих схем в електронній промисловості, а також для отримання хлору і різних лугів. Цей метал цілком походить з ПАР.

7. Паладій $ 16 за 1 грам

Паладій $ 16 за 1 грам

У паладію красивий, майже білий, колір. Він найлегший, легкоплавкий, гнучкий і пластичний з усіх платинових металів, легко прокочується, простягається в дріт, відмінно полірується і не тьмяніє, стійкий до корозії. Останнім часом паладій поступово займає гідне місце в ювелірних колекціях. Легковажність і невисока ціна паладію дозволяє дизайнерам втілювати в цьому металі найсміливіші фантазії і створювати різні за стилями і цінових категорій вироби, що робить паладій одним з найпопулярніших металів платинової групи.

8. Срібло - $ 1 за 1 грам

Срібло - $ 1 за 1 грам

Срібло відоме людству з найдавніших часів. Це пов'язано з тим, що свого часу срібло, так само як і золото, часто зустрічалися в самородному вигляді - його не доводилося виплавляти з руд. Застосовується в ювелірній справі, для карбування монет, в фотографії, електроніці, як покриття для дзеркал і т. Д. Області застосування срібла постійно розширюються і його застосування це не тільки сплави, але й хімічні сполуки.

Ну а тепер перейдемо до ізотопів. Ціни тут просто астрономічні. Розповімо лише про двох металах: найдорожчому і найбільш затребуваному.

1. Каліфорній-252 - $ 6 500 000 за 1 грам

Каліфорній-252 - $ 6 500 000 за 1 грам

Світовий запас каліфорнія становить кілька грамів, ймовірно, ніяк не більше 5 м На Землі тільки 2 реактора можуть напрацьовувати його. Один реактор - в Росії, інший - в США. Кожен з реакторів виробляє по 20-40 мікрограмів на рік. Каліфорній неймовірно доріг. Які ж властивості, незважаючи на це, роблять цей ізотоп такою необхідною?

Каліфорній-252 має період напіврозпаду 2,6 року. При цьому мимоволі ділиться 3% всіх атомів і при кожному діленні виділяється чотири нейтрона. 1 г в секунду виділяє 2,4 більярда нейтронів. Це відповідає нейтронного потоку середнього ядерного реактора! Якби таке нейтронне випромінювання захотіли отримати класичним шляхом з радієва-берилієвого джерела, то для цього треба було б 200 кг радію. Настільки величезного запасу радію взагалі не існує на Землі. Навіть таке невидиме оком кількість, як 1 мкг каліфорнія-252, дає більше 2 мільйонів нейтронів в секунду. Тому калифорний-252 останнім часом використовують в медицині як точкового джерела нейтронів з великою щільністю потоку для локальної обробки злоякісних пухлин.

2. Осмий-187 - $ 10 000 за 1 грам

Осмий-187 - $ 10 000 за 1 грам

Чому у хімічної речовини така висока продажна вартість? Цьому є прості пояснення: по-перше, дуже невелика кількість цього ізотопу в природі. По-друге, величезна трудомісткість поділу ізотопів. Отримати осмій-187 до недавнього часу можна було лише шляхом мас-сепарації на унікальних центрифугах, тільки за однією технологією - розділення ізотопів радіоактивних елементів. Мас-центрифуги цілодобово обертаються. Процедура отримання осмію-187 триває близько 9 місяців. Осмій є дрібнокристалічним порошок чорного кольору з фіолетовим відтінком. Будучи самим щільним речовиною на Землі.

Які ж властивості, незважаючи на це, роблять цей ізотоп такою необхідною?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов