Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

14-річний Микола Захарчук: «Речі існують для мене, а не я для речей» - DTF MAGAZINE

  1. - Давай відразу визначимося. Ти вважаєш себе хайпбістом?
  2. - Коли з'явився інтерес безпосередньо до кросівок?
  3. - Яку першу пару ти купив усвідомлено?
  4. - Який у тебе улюблений бренд кросівок?
  5. - Наскільки для тебе принципово, щоб в колекції були саме рідкісні моделі? Тобі нецікаві популярні моделі?
  6. - Що для тебе взагалі означають кросівки?
  7. - Наскільки трепетно ​​ти до них ставишся?
  8. - А які кросівки з тих, що у тебе є, улюблені?
  9. - А в твоїй школі багато хайпбістов?
  10. - Вони роблять це свідомо чи слідують хайп?
  11. - Як багато хлопців і дівчат в твоєму оточенні поділяють твої погляди?
  12. - А що думають про твоє захоплення батьки?
  13. - Є українські бренди взуття, які тобі цікаві?
  14. - Якщо говорити про українські бренди одягу, кому довіряєш?
  15. - Хто зі світових дизайнерів подобається?
  16. - Що ти думаєш про вуличну моду в Києві?
  17. - Якби ти колекціонував НЕ кросівки, то що?
  18. Читайте також:

Наша сеть партнеров Banwar

DTF Magazine розпочинає серію інтерв'ю з колекціонерами кросівок і шанувальниками вуличної моди в Україні. Нашим першим героєм став 14-річний Коля Захарчук. Він живе в Києві, вчиться в 9-му класі, захоплюється Фешен і пише музику на драм-машині, а в минулому році почав збирати рідкісні моделі снікери. Коля планує вступити до коледжу на факультет дизайну і пов'язати кар'єру з модною індустрією - стати стилістом або дизайнером одягу.

В інтерв'ю DTF Magazine він розповідає, як ставиться до хайп навколо речей, що думає про українських дизайнерів, в кого розчарувався і чого йому не вистачає в Києві

- Давай відразу визначимося. Ти вважаєш себе хайпбістом?

- Ні. Я визнаю цю культуру, її представників, але не відношу себе до хайпбістам. Я просто стежу за Фешен, люблю лімітовані і рідкісні речі, іноді можу ганятися за певним продуктом, вишукувати його. Але це інше.

Я почав цікавитися такий-сякий одягом, модою два роки тому. Спочатку мені було цікаво просто скупити якомога більше моделей одного певного бренду, який мені подобався. «Супутник 1985» , Наприклад. У якийсь момент у мене було штук по 20 всяких «Спутников», Thrasher. Я просто брав гроші, які мені дарували на день народження або Новий рік, і витрачав їх на одяг одного бренду.

Я просто брав гроші, які мені дарували на день народження або Новий рік, і витрачав їх на одяг одного бренду

- Коли з'явився інтерес безпосередньо до кросівок?

- Попереднім влітку. Тоді я почав цікавитися різновидами матеріалів, підошов, вивчав технології.

- Яку першу пару ти купив усвідомлено?

- Converse Chuck Taylor, зимові, шкіряні. Це досить рідкісна модель, я ні в кого її не бачив. Брав минулої осені.

- Який у тебе улюблений бренд кросівок?

- Напевно, Y-3. Це лінійка, створена у співпраці adidas і японського дизайнера Йоджі Ямамото, але її можна назвати окремим брендом. Технології та якість від adidas і стиль в ньому ближче до високої моди. До того ж вони досить рідкісні.

- Наскільки для тебе принципово, щоб в колекції були саме рідкісні моделі? Тобі нецікаві популярні моделі?

- Не принципово. Я добре ставлюся до популярних моделей, таким як Stan Smith, Superstar, Old School.

Я добре ставлюся до популярних моделей, таким як Stan Smith, Superstar, Old School

Y-3 Ryo Black. Куплені в Роттердамі Y-3 Ryo Black Nike Air Max 97 Ultra '17 Skepta. Куплені на do not Take Fake Vans x Peanuts Sk8-Hi.

- Що для тебе взагалі означають кросівки?

- Це більше, ніж просто взуття. Я і одяг, і кросівки вважаю якимось мистецтвом. Це один із способів самовираження. Вони також можуть відобразити мій настрій, мій стиль.

- Наскільки трепетно ​​ти до них ставишся?

- Довгий час я зберігав їх, берег, пилинки здував. Так само було і з одягом. Але в якийсь момент я подумав, що, грубо кажучи, речі існують для мене, а не я для речей. Тепер я рідко купую речі, щоб вони просто лежали, зберігалися десь і я надів їх на якесь одне особлива подія.

Я не вважаю, що з одягу і взуття потрібно робити якийсь культ. Зрештою, це речі. Хоча, якби у мене були кросівки Pharrell x Chanel, я в них, напевно, часто не ходив би. Або, принаймні, тільки в гарну погоду.

- А які кросівки з тих, що у тебе є, улюблені?

- Три моїх фаворита - моделі Y-3 Ryo, Nike Tn Plus і adidas Stan Smith на бусте (adidas Stan Smith Boost. - Прим. DTF Magazine) Подобаються більше за інших, тому що вони відрізняються один від одного і підходять під різні стилі одягу.

- А в твоїй школі багато хайпбістов?

- У моїй школі багато людей, які цікавляться одягом, кросівками, індустрією. Дуже багато.

- Вони роблять це свідомо чи слідують хайп?

- Багато просто ласі на дорогий одяг, гучні колаборації. Вони скуповують Supreme, Gucci і Louis Vuitton тільки тому, що це Supreme, Gucci і «Луї Ві». Я ставлюся до цього досить негативно, мені це не подобається. Яка цінність цих речей? Тільки бренд?

- Як багато хлопців і дівчат в твоєму оточенні поділяють твої погляди?

- Я не люблю міряти цінність брендів або речей по їх вартості. Більш того, мені навіть подобається, що багато людей не поділяють мої погляди, дивляться тільки на цінники і хайп навколо одягу. Значить, це прикольно.

Я також не вважаю, що ті ж Palace, Stone Island і інші популярні бренди - це погано. Просто потрібно вміти їх правильно поєднувати. Буває, що людина одягнений з ніг до голови в Gucci, але більш стильно від цього він не виглядає. І так буває дуже часто.

І круто, що мої друзі згодні зі мною в цьому питанні.

- А що думають про твоє захоплення батьки?

- Батьки позитивно ставляться до всього. Папа навіть потроху починає вникати, хоча раніше дивився на все це скептично. Але після того як ми разом сходили на do not Take Fake, побували в Sneaker Madness, він змінив свої переконання. Йому там сподобалося, і його зацікавила ця культура. Він навіть вечора гортав зі мною Instagram, ми розглядали різні кросівки. Я прямо кайф зловив від цього. Ще важливо, що у нього цікавий смак в кросівках. Іноді, коли він їздить кудись і повертається з парою кросівок, я такий: «Ого, ну нічого собі!» Буває, що він випадково потрапляє на якісь відкриття або презентації моделей і привозить звідти щось рідкісне.

В Україні ж майже немає магазинів кросівок і немає івентів. Немає сторі, в яких проскакують незвичайні і цікаві моделі, а серед івентів є тільки do not Take Fake, і він, на жаль, проходить тільки раз на рік.

- Є українські бренди взуття, які тобі цікаві?

- Ні. Як правило, вони не можуть досягти гідного якості. Я уважний до дрібниць. Я часто ходжу на різні події українських дизайнерів. Іноді на перший погляд їх взуття може виглядати навіть цікаво. Але варто підійти ближче, як відразу бачиш, що і підошва ніяка, і якість матеріалів кульгає. До того ж часто українські взуттєві бренди плагіат у кого-то, побачити щось нове в цій індустрії в Україні майже неможливо. Ну і для мене важливіше всього - це зручність взуття. Хоча, звичайно, в тих же Rick Owens і Raf Simons часто забувають про зручність, але це не заважає їм продаватися. Вони беруть брендом, матеріалом, якістю, цікавим зовнішнім виглядом.

До того ж я негативно ставлюся до українських брендів, які не можуть продати себе ніяк інакше, окрім як «Ми - український бренд». Напишуть всюди Made in UA, наклеять герб України і просять: «Купіть нас, ми ж український бренд». Як на мене, цього замало. Ми часто сперечаємося про це з моєю мамою, коли ходимо на заходи «Всі.Свої». Вона каже, що потрібно купувати одяг і аксесуари українських брендів, щоб допомогти їм. Я вважаю, що вони повинні бути не просто українськими, а й якісними - нехай попрацюють над матеріалами, кроєм. І поменше «Байт» у західних брендів.

Правильно, на мою думку, роблять ті ж Fashion Criminal, Антон Белінський. Вони відразу ж вийшли за рамки українського ринку і пропонують себе там. І пропонують за рахунок цікавих рішень, високої якості продукції.

- Якщо говорити про українські бренди одягу, кому довіряєш?

- Антон Белінський. Мені подобається те, що він робить, і в цілому він крутий хлопець. У нього свій унікальний стиль. І це не рахуючи показів - а вони як повноцінні шоу. Особливо показ колаборації з Eurotic, якщо я не помиляюся. Я б навіть назвав його стиль епатажним. Я зараз не говорю про якісь шарфах, які просто красиві, я маю на увазі, наприклад, светри - у них використовуються кольори, які абсолютно не поєднуються.

Саша Каневський. Я дізнався про нього не так давно і ще не встиг купити нічого з його речей, тому що їх досить важко дістати. Я писав самому Саші, запитуючи, де він продається, але поки він мені не відповів.

Юлія Єфімчук. Вона надихається радянської робочої естетикою. У неї досить провокаційна одяг. Жилетки, пояси, водолазки з серпами і молотами, з девізами всякими. Моя мама, до речі, вважає, що носити одяг з такими емблемами небезпечно і провокаційно.

Також мені подобаються Фролов і Шнайдер, вони теж класні.

З брендів я позитивно ставлюся до Syndicate , Особливо до попередніх їх колекціях, приблизно сезон-два назад. Вони досить якісно роблять: їх бомбер (з колекції , Натхненної гонщиком і автомобільним конструктором Керроллом Шелбі. - Прим. DTF Magazine) класний, я був здивований. Я намагався дізнатися, хто і де їм їх шиє. Його якість можна порівняти з Alpha Industries. У мене його немає, але мій друг носив, і я його мацав, пробував. Він хоч і не для наших холодних зим, але важкий - для осінньої погоди якраз піде.

Support by Poustovit, думаю, теж можна назвати брендом, тому що над ним працює група молодих українських дизайнерів під наставництвом Лілії Пустовіт. Це як бюджетна версія Poustovit, тільки більш адаптована під кежуал. У них мені подобаються і ціна, і якість.

Далі складніше. Той же Riot Division мені подобався, поки вони не випустили кепки, які я вважаю закосом під Nasir Mazhar. Я навіть писав їм про це.

Можу виділити бренд мого знайомого - Vena Brand . Поки він зробив тільки кілька семплів, один з яких зараз на мені. Для того щоб запуститися, він продавав бланкові футболки, на яких друкував звичайні фрази в стилі «Юність» і так далі. Найприкріше в українського споживача - це те, що знайомий давно припинив цим займатися, але йому до цих пір надзвонюють і хочуть купити футболку з написом, наприклад, «Юність». І це в 2018 році!

- Хто зі світових дизайнерів подобається?

- Гоша Рубчинський - своїм стилем, перформансами. Я засмучений тим, що навколо нього створили певний культ - хтось його мало не обожнює, хтось ненавидить за щось. Але в цілому він цікавий дизайнер, зі своїми посиланнями в показах і одязі.

Мені симпатичний A-COLD-WALL. У ньому відмінно поєднуються якась технологічність і естетика. Також до душі C2H4. Хлопці з Лос-Анджелеса роблять гарний одяг і вкладають в неї цікаві думки.

- Що ти думаєш про вуличну моду в Києві?

Я думав, що справи йдуть набагато гірше, ніж виявилося насправді. Був радий, коли прийшов на do not Take Fake в попередньому році і побачив таку кількість красивих і стильних людей. Виявляється, у нас цим цікавляться. На кого не подивишся, все в цікавих кросівках і незвичайної, іноді рідкісної одязі.

Але у нас не вистачає заходів, які об'єднують цих людей. Нещодавно хотів відвідати щось тематичне, шукав в інтернеті «стрітвір-івенти Київ» і «снікери-івенти Київ». Крім do not Take Fake, я нічого не знайшов.

У нас і фешн-подій мало. Радує, що є хоча б всякі Mercedes Benz Fashion Week (актуальну назву - Kiev Fashion Days. - Прим. DTF Magazine).

- Якби ти колекціонував НЕ кросівки, то що?

Мені подобається музика, подобаються вінілові пластинки, їх звучання. Мій друг колекціонує їх, я іноді привожу йому якісь платівки з-за кордону. Можливо, колекціонував б антикваріат.

Інстаграм коли

Читайте також:

Фото: Діордіца Богдан спеціально для DTF Magazine

Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook , Twitter і Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ти вважаєш себе хайпбістом?
Коли з'явився інтерес безпосередньо до кросівок?
Яку першу пару ти купив усвідомлено?
Який у тебе улюблений бренд кросівок?
Наскільки для тебе принципово, щоб в колекції були саме рідкісні моделі?
Тобі нецікаві популярні моделі?
Що для тебе взагалі означають кросівки?
Наскільки трепетно ​​ти до них ставишся?
А які кросівки з тих, що у тебе є, улюблені?
А в твоїй школі багато хайпбістов?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов