Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

30 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС і 5 років після аварії на АЕС «Фукусіма-1»

Наша сеть партнеров Banwar

Добре пам'ятаю перші дні, коли ми дізналися про чорнобильську аварію. Це були дуже дивні дні: весь світ говорив про першу в історії великий катастрофи на атомній електростанції, а тут, в Києві, була повна тиша і безтурботність, люди готувалися до традиційних травневих свят, а то, що відбувалося неподалік, здавалося просто черговим пожежею.

Київ на початку 1980-х рр Київ на початку 1980-х рр.

Тривога наростала поступово - але збільшувалася з кожним днем. Зараз як про історичний феномен говорять про порожні містах неподалік від Києва - стародавньому Чорнобилі і зовсім молодий Прип'яті, місті українських атомників. Але я добре пам'ятаю і інший історичний феномен - весняний Київ, в якому, здавалося, не було дітей. Взагалі.

Уявляєте собі майже мільйонне місто, в якому важко зустріти дитину? Дивне і страшне видовище.

4-й енергоблок Чорнобильської АЕС незабаром після аварії (фото ДСП ЧАЕС) 4-й енергоблок Чорнобильської АЕС незабаром після аварії (фото ДСП ЧАЕС)

Думаю, у тих, хто пережив аварію на Фукусімі , Свої спогади про пережите. Коли українці дізналися про Фукусіму, чорнобильські спогади знову ожили, тому що ми прекрасно представляли, що відчувають люди, що опинилися в зоні трагедії, та й у всій решті Японії. І як сталося назавжди змінить їхнє життя і уявлення про безпеку.

Але у політиків, вчених, експертів - інше завдання . Чи не ділитися спогадами, а працювати над подоланням наслідків катастрофи.

Саме в цьому пошуку спільних рішень - один з головних смислів минулого в квітні візиту українського президента до Японії і переговорів Петра Порошенка з прем'єр-міністром Сіндзо Абе і іншими керівниками країни. Здавалося б, у Японії та України - крім можливих економічних інтересів - не так вже й багато точок дотику. Між двома країнами - величезна територія Російської Федерації, у взаєминах з якою у Києва і у Токіо - свої проблеми.

7 квітня 2016 р імператорське подружжя прийняла в палаці президента України П 7 квітня 2016 р імператорське подружжя прийняла в палаці президента України П. А. Порошенко з дружиною. Імператор Акіхіто висловив подяку за підтримку під час Великого східно-японського землетрусу, коли з України відправили до Японії безліч дозиметрів, захисних масок і т. П. (Фото МЗС Японії)

І все ж Чорнобиль і Фукусіма - горе, яке може об'єднувати по-справжньому. Японія шукає нові технологічні шляхи для подолання наслідків катастрофи. На стороні України - десятиліття досвіду, вдалих рішень і помилок, використання міжнародної допомоги, нескінченних аналізів грунту і навколишнього середовища і, звичайно ж, досліджень наслідків вибуху для здоров'я населення прилеглих територій. Чорнобиль за ці 30 років став трагічною частиною українського наукового і технологічного пізнання світу. Фукусіма останні п'ять років виконує ту ж функцію для Японії.

Вже майже чотири роки працює Спільний комітет з питань співробітництва у сфері поліпшення післяаварійного реагування на надзвичайні ситуації на АЕС. Це перший такий комітет в історії - і то, що його заснували японське і український уряд, абсолютно логічно. Дві країни, які найбільше постраждали від аварій на АЕС, повинні шукати спільні підходи для вирішення завдань - і напрацьовувати досвід, який може стати в нагоді людству в майбутньому і вберегти від повторення катастроф. Цей зв'язок не переривається - і важливо, щоб вона ставала все більш інтенсивною, допомагаючи повернути до життя заражені території і створити нові технології попередження аварій. Між іншим, японські супутники Hodoyoshi-3 і Hodoyoshi-4 , В червні 2014 року запущені для моніторингу ситуації в зоні Фукусіми, переглядають і ситуацію в районі ЧАЕС - а виведені на орбіту за допомогою української ракети-носія «Дніпро». Більш точну символіку японсько-українського співробітництва в справі подолання наслідків аварій на атомних електростанціях важко знайти.

Фотографія до заголовку: Супутники Hodoyoshi-3 і Hodoyoshi-4 встановлюють в ракету «Дніпро» (фотографія надана Токійським університетом)
Фотографія 4-го енергоблоку ЧАЕС після аварії з фотоальбому сайту ДСП ЧАЕС

Уявляєте собі майже мільйонне місто, в якому важко зустріти дитину?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов