Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як доглядати за акваріумом

  1. Щоденний догляд за акваріумом
  2. годівля
  3. Фільтрація води і регулювання освітленості
  4. Генеральне прибирання в акваріумі
  5. "Форс мажор"
  6. помутніла вода
  7. рибка захворіла

Наша сеть партнеров Banwar

У тебе є акваріум. Або не у тебе, а у вирішили поїхати у відпустку друзів. Або у твоєї дитини, який, звичайно ж, обіцяв, що все-все-все буде робити сам, але ... Коротше кажучи, ти опинилася перед фактом - акваріум є, і з ним треба щось робити!

Як доглядати за акваріумом, розповість жіночий сайт Красива і Успішна.

Щоденний догляд за акваріумом

Можу тебе порадувати - рибки не будуть нявкати серед ночі, просячи випустити їх погуляти, красти залишені без нагляду котлети і робити по кутах не дуже ароматні калюжки. Тим більше відповідальність, яка на тебе покладається - якщо забути виконувати прості і не віднімають багато часу дії, ці мовчазні створення можуть навіть загинути!

Отже, як доглядати за акваріумом «в поточному режимі»?

годівля

Для приготування «Рибкін вечері» тобі не знадобиться плита і сковорідка! Усі корми для риб продаються в абсолютно готовому до вживання вигляді. Умовно їх можна розділити на такі види:

  • Сухий корм в пакетиках. Придивившись, ти побачиш, що це дуже дрібні висушені рачки артемії, що нагадують сушених креветок до пива. Їх люблять практично всі рибки.
  • Гранульовані корми. Це гранули з спресованої порошку з тих же рачків, водоростей і інших їстівних для рибок штук. Бувають дрібні і побільше - на їх упаковках зазвичай пишуть, для яких риб призначений даний корм. Зазвичай такі гранули з апетитом поїдають сомики, гурамі і ін. Відносно великі рибки.
  • Живі або заморожені личинки (мотиль, трубочник). Так, виглядає це неапетитно - дрібні ворушаться черв'ячки, яких рибки наминали за обидві щоки! Але треба пересилити огиду і промити такий корм в проточній воді, загорнувши в марлю. Правда, живі корми таять в собі небезпеку - разом з мотилемв акваріум можуть потрапити паразити - «гідри», риб'ячі гельмінти, збудники різних риб'ячих хвороб. Як доглядати за акваріумом, щоб не допустити цього? Використовуй заморожені корми.
  • «Недоїдки з людського столу». Зрідка підводних мешканців можна порадувати хлібної крихтою, пластівцями «геркулес" (не вареними!), А якщо в акваріумі живуть рослиноїдні рибки - то і невеликим відвареним листком капусти!

), А якщо в акваріумі живуть рослиноїдні рибки - то і невеликим відвареним листком капусти

Годувати рибок досить 1 раз в день. Понаблюдай, скільки корму вони можуть з'їсти на твоїх очах - більше давати не варто: корм провалюється в товщу грунту і загниває там, порушуючи баланс екосистеми.

Фільтрація води і регулювання освітленості

Як доглядати за акваріумом, щоб рибкам було так само комфортно, як в природних умовах? З цим завданням повинні справлятися відповідні прилади (про них ми говорили в попередній статті Як створити акваріум з нуля ).

Освітлення повинне бути включено близько 12 години в добу взимку і близько 14 - влітку.

Потреби в фільтрації та аерації - різні у різних рибок, впливає на це і «щільність населення» в акваріумі. У жарку пору року аератор може працювати практично цілодобово, а в прохолодне ти можеш, наприклад, включати його тільки на ніч.

Визначити потребу своїх рибок в аерації можна, поспостерігавши за ними - включай цей прилад, якщо помітиш, що вони підпливають до поверхні, намагаючись «ковтнути повітря». Деяким видам риб необхідна постійна аерація.

Генеральне прибирання в акваріумі

В принципі, «здоровий» акваріум здатний бути «системою замкнутого циклу» - в грунті самостійно переробляються відходи життєдіяльності рибок, обростання на стеклах і каменях служать кормом для равликів і т.д. Але все ж зрідка потрібно проводити «суботник», доглядаючи за своїм акваріумом. Як - розповість sympaty.net.

«Генеральне прибирання» слід проводити 1 раз в 1-2 місяці. Знадобиться скляна трубочка такої довжини, щоб нею можна було дістати дна акваріума, і гумовий шланг такого діаметру, щоб його можна було щільно насадити на трубочку.

Знадобиться скляна трубочка такої довжини, щоб нею можна було дістати дна акваріума, і гумовий шланг такого діаметру, щоб його можна було щільно насадити на трубочку

А тепер згадуй шкільний курс фізики! Пам'ятаєш закон сполучених посудин? Саме їм і доведеться скористатися! Отже, насаджують шланг на трубочку і йдеш у ванну. Там включаєш кран з водою і наповнюєш всю конструкцію. Коли вода почне виливатися з протилежного кінця шланга - затискаєш пальцями обидва краї і опускаєш той кінець, що зі скляною трубочкою, в акваріум. Вода починає литися в заздалегідь підставлену відро! Спочатку виллється водопровідна, а потім можеш починати власне чистку дна - поступово переміщаючи трубочку, ти «висмоктують» нею відходи з грунту. Процес можеш вважати завершеним, коли вода почне литися практично без темної суспензії.

Максимальна кількість води, яке можна таким чином замінити під час збирання - чверть літражу акваріума.

Натомість налий свіжої - але не з-під крана, а дистильованої або очищеної побутовим фільтром.

Так, мало не забула! Позалицятися за акваріумом, поки не налила воду замість вилитої - почисти скла від зеленуватого нальоту (обростань). Для цього потрібен спеціальний скребок, який можна купити в зоомагазині. В крайньому випадку, можна скористатися будівельним скребком або (дуже обережно!) Безпечної бритвою. Тримай скребок так, щоб лезо під гострим кутом зчищають наліт. Скло відразу здасться тобі набагато прозоріше, а сам акваріум - чистіше!

"Форс мажор"

Як правильно доглядати за акваріумом, ти вже знаєш. Але в житті акваріума трапляються непередбачувані ситуації. наприклад:

помутніла вода

Якщо ти не бачиш механічної суспензії, а білясту або зелену «муть» - це раптово розмножилися синьо-зелені водорості або навіть бактерії.

Без паніки! Вимкни світло в акваріумі, включи на повну потужність аератор. Дуже добре, якщо є можливість влити пару літрів води з «здорового акваріума» - нормальна мікрофлора здатна «перемогти» патогенну буквально за лічені години.

В принципі, ситуація не дуже небезпечна для риб. Таке буває, якщо надмірно доглядати за акваріумом - наприклад, перегодовувати риб.

рибка захворіла

Вона про це не розповість. Ти можеш побачити наліт на плавниках або дивну поведінку. Ліки для риб вливають в воду, так що, можливо, хвору рибку для лікування доведеться відсадити в банку.

Опиши симптоми консультанту ветеринарної аптеки або зоомагазину - він порадить потрібний засіб.

Але при дотриманні вищевикладених правил того, як доглядати за акваріумом, він буде завжди прозорим, чистим і красивим, а рибки - здоровими!

-
Автор - Даша Блінова, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Копіювання цієї статті заборонено!

Отже, як доглядати за акваріумом «в поточному режимі»?
Як доглядати за акваріумом, щоб не допустити цього?
Пам'ятаєш закон сполучених посудин?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов