Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як антенний телевізійний підсилювач підключити до блоку живлення

  1. Блок живлення - адаптер для антенного підсилювача
  2. Електрична принципова схема блоку живлення з адаптером
  3. Недоліки представленої конструкції блоку живлення з адаптером
  4. Самостійне виготовлення адаптера для подачі напруги живлення на антенний підсилювач
  5. Пристрій і схема краба
  6. Як самому зробити адаптера для подачі напруги живлення на антенний підсилювач
  7. Підключення блоку живлення до адаптера

Наша сеть партнеров Banwar

Існують місця, в які телевізійний сигнал надходить в дуже низьку якість. У таких випадках доводиться користуватися зовнішньою антеною, на вібраторі якої розташований антенний підсилювач. Він дозволяє підсилити сигнал навіть на відстані 100 км від вишки.

Широко використовуються підсилювачами є SWA підсилювачі. Вони мають низьку ціну і забезпечують достатню надійність. Вони мають різний коефіцієнт посилення і розраховані на різний діапазон каналів. У дециметровому діапазоні коефіцієнт посилення дорівнює 34-43 дБ і 10-15 дБ в метровому. На фото нижче можна побачити підсилювач моделі SWA-555 / LUX.

Підсилювач сигналу SWA працює від постійного джерела живлення 12 В. Існує схема, що дозволяє подавати напругу на підсилювач по коаксіальному кабелю разом з сигналом. На ринку можна знайти адаптер, який одночасно є блоком живлення, який дозволяє вирішити проблему. Він показаний на фото нижче.

Підключення адаптера не вимагає навичок. В один коаксіальний кабель вставляємо провід, який йде до телевізора, в іншій - провід антени. Адаптер встановлюється в розетку. Переплутати дроти не можливо, так як на їх кінцях розташовані різні роз'єми.

Блок живлення - адаптер для антенного підсилювача

Відкривши блок живлення з адаптером, можна виявити силовий трансформатор, простий і електролітичний конденсатори, 4 діода, дросель, мікросхему, яка виступає в ролі стабілізатора напруги.

Все, крім трансформатора, розташоване на друкованій платі.

Електрична принципова схема блоку живлення з адаптером

Показаний на фото вище адаптер збирається за класичною схемою. Змінна напруга мережі 220 В надходить на Т1 (трансформатор), який в свою чергу знижує його до 12 В - 15В. VD1-VD4 (діодний міст) виконають функцію випрямляча напруги. Для згладжування пульсацій застосований конденсатор С1. Після чого виходить постійна напруга, значення якого близько 16 В. Потім воно надходить на DA1 (інтегральний стабілізатор).

На елементах C3, L1 виконаний LC-фільтр. Він встановлений на вході приймача. Він виключає пропажа постійної напруги і втрату відеосигналу.

L1 (дросель) запобігає протіканню високочастотного сигналу на схему блоку живлення. При цьому, постійний струм вільно надходить на центральну жилу кабелю телевізора, який йде від підсилювача. C3 (конденсатор) не дає протікати постійному струму від джерела живлення до входу телевізора. Втрат сигналу в цьому випадку немає.

Для самостійного виготовлення блоку живлення, можна застосовувати деталі різного типу. Трансформатор можна застосувати будь-який з напругою на виході 15-18 В. Це обумовлено тим, що антенний підсилювач не перевищує споживання струму понад 2 Вт і 150 мА. Як дросель можна використовувати відрізок діелектрика, наприклад текстоліту, ширина якого 5 мм. На нього намотується від 25 до 30 витків мідного емальованого дроту.

Недоліки представленої конструкції блоку живлення з адаптером

З недоліків можна відзначити наявність ділянки, що не має екран на центральній жилі телевізійного кабелю. Ця ділянка розташована в місці пайки з друкованою платою. При роботі техніки, такий як пилосос, це може привести до наводкою перешкод на відеосигнал. Цього можна уникнути, встановивши додатковий екран.

Самостійне виготовлення адаптера
для подачі напруги живлення на антенний підсилювач

Якщо вам буде потрібно перехідник - адаптер, який має широкі технічні можливості, його можна виготовити в домашніх умовах з краба - розгалуджувача антени. Щоб живити підсилювач і додатково підключити декілька телевізорів до антени, схему краба доведеться доповнити 3 деталями.

Пристрій і схема краба

Телевізійний краб - це металевий корпус, який має F - роз'єми. Усередині нього розпаяні високочастотні трансформатори розгалуджувача тілі сигналу. Вони знаходяться на центральних висновках. На вигляд високочастотний трансформатор - трубка або кільце, виконане з фериту. Він має магнітну проникність 600-2000. Зверху намотані витки емальованого дроту, діаметр якого 0,2 0,3 мм. Вони розташовуються рівномірно по всьому колу. Число таких витків може досягати від 1 до 10.

На фото краб. Задня кришка знята. Як видно, ферритові трансформатори розпаяні для того, щоб підключати 3 телевізора. Він був виготовлений по принциповій електричній схемі, яка наведена нижче.

Все краби виготовляються за цією схемою. Вона може мати деякі відхилення - встановлені дроселя, резистори, фільтруючі, розділові конденсатори.

Як самому зробити адаптера
для подачі напруги живлення на антенний підсилювач

Щоб виготовити адаптер, призначений для подачі напруги на підсилювач антени, я не став встановлювати роз'єм під блок живлення. Вирішив використовувати один роз'єм для підключення F - штекера. Щоб це зробити, необхідно було видалити один трансформатор. Число підключаються телевізорів знизилося до двох.

В результаті принципова схема зазнала змін.

В результаті принципова схема зазнала змін

Схема краба на два телевізора.

Перш ніж використовувати адаптер за призначенням, слід встановити LC - фільтр в краб. Корпус краба виготовлений з дюралюмінію, тому мною була виготовлена ​​латунна клема. До корпусу вона була закріплена за допомогою гвинта і фасонної гайки.

До корпусу вона була закріплена за допомогою гвинта і фасонної гайки

В результаті чого схема злегка змінилася. Трансформатор Т1 залишився на своєму місці, були додані 2 конденсатора і дросель.

Трансформатор Т1 залишився на своєму місці, були додані 2 конденсатора і дросель

Щоб провести узгодження схеми, бажано встановити резистор на 150 Ом між вихідними висновками XW3 і XW2. Адаптер можна встановити в будь-якому зручному місці. Як на вході кабелю в квартиру, так і поблизу телевізора.

Якщо ви будете користуватися тільки одним телевізором, Т1 можна прибрати зі схеми. Правий висновок С1 (конденсатор) припаяти до центрального висновку роз'єму XW3 або XW2. Кабель буде підключатися до гнізда, до якого буде припаяний конденсатор.

Підключення блоку живлення до адаптера

Я раніше писав, що хочу підключати кабель через F - роз'єм. Тому, з подвійного проводу, який йшов з блоку живлення, мною було зроблено перехідник на коаксіальний кабель.

Для реалізації цієї ідеї знадобиться взяти антенний кабель, довжиною близько 5 см. Потім зробити його оброблення, щоб вийшов один кінець і надіти F - накрутку. На фото показані подальші дії. Беремо дроти, які виходять з блоку живлення, і зі зсувом припаюємо до другого кінця кабелю. «+» Необхідно припаювати до центральної жили кабелю антени.

Якщо немає бажання проробляти ці операції, в корпус краба можна встановити роз'єм, до якого буде підключатися блок живлення. І вже через нього напруга буде подаватися на підсилювач антени через адаптер, який ми виготовили.

За матеріалами сайту: ydoma.info

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов