Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як зробити зварювальний апарат своїми руками (відео)

  1. перероблення трансформатора
  2. Висновок первинної і вторинної обмоток
  3. виготовлення електродотримача

Наша сеть партнеров Banwar

Щоб знати, як зробити зварювальний апарат своїми руками, досить розібратися в основних етапах. Багато роботи по дому можуть бути виконані вмілим господарем самостійно. Головне, мати необхідні інструменти. Щоб знати, як зробити зварювальний апарат своїми руками, досить розібратися в основних етапах

Схема пристрою зварювального апарату.

Але деякі пристосування необов'язково купувати, переплачуючи великі суми. Їх цілком можна зробити самостійно. Це відноситься і до зварювання, і до необхідного для неї апарату.

виготовлення зварювального апарату - не такий складний процес, як може здатися спочатку. Саморобні зварювальні апарати виготовляються здебільшого з таких матеріалів і деталей, які доступні для більшості майстрів.

Зварювальний апарат, в якому використовуються електроди з діаметром 4 мм, може зварити метал, товщина якого коливається в діапазоні від 1 до 20 мм.

Читайте також:

як проводиться зварювання тертям .

перероблення трансформатора

Зварювальні інвертори, своїми руками виготовлені, можуть споживати напруга як 220 В, так і 380 В. Починати слід з самого основного - трансформатора. Для саморобного зварювального апарату найкращим варіантом стане трифазний понижуючий трансформатор. Потужність його повинна бути 1-2 кВт.

Потужність його повинна бути 1-2 кВт

Електрична схема зварювального апарату.

Для таких цілей можна використовувати навіть той трансформатор, в якому перегоріла обмотка.

Саморобні зварювальні трансформатори розробляються в кілька етапів.
Перше, що необхідно зробити, це зняти вторинні обмотки з усіх наявних котушок. При цьому не слід розбирати сердечник трансформатора. Здійснити таку процедуру можна, якщо перекусити шину з міді в двох-трьох місцях.

Первинні ж обмотки, які розташовані на крайніх котушках, чіпати не варто.
Середню обмотку перемотайте тим же самим проводом. По ходу робіть відводи з періодичністю в 30 витків. У результаті повинно вийти від 8 до 10 відводів, які необхідно пронумерувати будь-яким доступним способом. Дві крайні котушки повинні бути повністю оповиті вторинною обмоткою. Для цих цілей підійде трифазний силовий багатожильний кабель. До його складу повинні входити чотири дроти. Обов'язкова товщина для трьох з них - 6 - 8 мм, а для одного - менше 6 мм.

До переваг такого кабелю можна віднести здатність витримувати сильний струм, забезпечення надійної ізоляції і щільною намотування, яка можлива внаслідок його високого ступеня гнучкості. Більш того, при обмотці таким кабелем немає необхідності в розбиранні трансформатора. Витрата подібного кабелю буде коливатися в межах 20 метрів.

Щоб робота йшла швидко, саморобні зварювальні трансформатори має сенс виконувати вдвох: один чоловік формуватиме витки, а другий протягувати дріт.

Висновок первинної і вторинної обмоток

Для виведення вторинної обмотки трансформатора зварювального апарату знадобляться клеми, виготовити які можна з дроту, виконаної з міді. Орієнтуйтеся на такі їх розміри: діаметр від 10 до 12 мм і довжина від 30 до 40 мм.

Орієнтуйтеся на такі їх розміри: діаметр від 10 до 12 мм і довжина від 30 до 40 мм

Схема обмотки трансформатора.

Виготовити клеми можна наступним чином. Заздалегідь підготовлену мідну трубку обумовлених розмірів необхідно розклепати. Вийде своєрідна пластина, в якій потрібно зробити отвори 10 мм в діаметрі. З іншого боку пластини необхідно вставити заздалегідь зачищені дроти. За допомогою молотка їх потрібно обжати.

Щоб забезпечити кращий контакт, на зовнішній стороні трубки за допомогою керна робляться насічки. Гвинти і гайки, які розташовуються на панелі зверху трансформатора, необхідно усунути. Замість них встановлюються два нових мідних гвинта з різьбленням М10. Потрібні вони для підключення клеми вторинної обмотки.

Що стосується первинної обмотки, то для її виведення необхідно виготовити ще одну плату, товщина якої повинна дорівнювати 3 мм. Для її виготовлення найкраще використовувати текстоліт. Після виготовлення в платі робляться близько 10 отворів приблизно 6 мм в діаметрі. Ці отвори необхідні для розміщення гвинтів з шайбами ​​і двома гайками.

Готову плату необхідно прикріпити до трансформатора. З'єднання обмоток безпосередньо залежить від потужності мережі, до якої планується підключення.

Для мережі в 220 В потрібно з'єднати дві крайні обмотки паралельно. До них послідовно підключається середня. Для мережі в 380 В первинні обмотки повинні бути з'єднані в послідовному порядку. Тобто дві крайні в першу чергу, а середня - після них.

Підключаються висновки крайніх обмоток до загальної клеми. Решта висновки необхідно підключити до клеми-різанні. Решта клеми потрібні для під'єднання до них відводів середньої обмотки.

виготовлення електродотримача

Для виготовлення електродотримача знадобиться труба з перетином в ¾ і довжиною в 2,5 см.
Необхідно зробити за допомогою ножівки два поглиблення в цій трубі: одне на відстані близько 40 мм від краю і друге на відстані 30 мм від протилежного краю.

Невеликий відріз дроту діаметром 6 мм приваріть до труби близько того поглиблення, яке більше. Це необхідно для того, щоб можна було притиснути електрод до самого держателю.

На іншій частині труби виконується отвір 8,2 мм в діаметрі. Сюди приєднується невеликий шматок того кабелю, який використовувався для вторинної обмотки. Зробити це можна, використовуючи клему, виконану з міді і гвинта М8 в парі з гайкою. На цю трубу надівається підходящого розміру і діаметру шланг, виконаний з капрону або гуми.

Для підключення саморобного зварювального апарату до загальної мережі використовується рубильник. Таке підключення виконується за допомогою дротів, перетин яких має бути не менше 1,5 мм.

Провід підключаються до різних клем: перший - до загальної клеми, а другий - до однієї з пронумерованих клем.

Не варто забувати, що саморобний зварювальний апарат здатний виконувати відносно невеликі обсяги робіт; це означає, що йому потрібен час для охолодження.

При використанні електродів з діаметром від 3 мм на час припиніть роботу після безперервного витрати близько 15 штук. Якщо скоротити діаметр використовуваних електродів, тоді можна здійснювати роботу зовсім без перерв.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов