Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як захистити свій автомобіль від викрадення

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

Наша сеть партнеров Banwar

9 листопада 2013, 14:21 Переглядів: 9 листопада 2013, 14:21 Переглядів:   Популярний рада від української ДАІ & mdash;  ставити авто на платну стоянку, що охороняється

Популярний рада від української ДАІ & mdash; ставити авто на платну стоянку, що охороняється.

Автомобілі у нас коштують чимало, а ось зберігаються найчастіше погано - велика частина автовласників залишають машини у дворі під відкритим небом. Природно, для злочинців авто стають ласою здобиччю: по-перше, викрадений автомобіль можна продати цілком, якщо налагоджена система підробки документів та збуту, по-друге, його можна розібрати і реалізувати на запчастини, по-третє, відомі випадки, коли після викрадення автовласників шантажують, пропонуючи повернути машину за викуп. Крім того, часто машини зламують просто для того, щоб покататися і кинути (іноді для приховування слідів їх ще й спалюють).

Популярний рада від української ДАІ - ставити авто на платну стоянку, що охороняється. Але таких паркінгів у великих містах вкрай мало, та й надійність їх сумнівна: в разі викрадення стоянка в більшості випадків збитки не компенсує. Навіть якщо машина застрахована, приємного все одно мало: виплати зазвичай затягуються на півроку-рік.

Будь-який з перерахованих варіантів розвитку подій краще запобігти. Тому майже кожен водій розуміє, що відразу після покупки машини потрібно їхати на СТО і замовляти установку протиугінної системи. Але ось яку вибрати?

Які авто викрадають найчастіше

У минулому році, за даними МВС, в Україні було скоєно майже 3,5 тисячі незаконних заволодінь. Найчастіше транспорт викрадають в Київській, Одеській та Донецькій областях - чим більше область, тим вище ризик, що машину можуть викрасти. У невеликих населених пунктах за останні кілька років зареєстровано лише поодинокі випадки викрадення. За офіційною статистикою все того ж МВС, саме "кримінально небезпечне" час - ночі з п'ятниці на суботу, з понеділка на вівторок і з середи на четвер. Зазвичай автомобілі викрадають з-під під'їздів багатоповерхівок і паркінгів супермаркетів.

Найчастіше викрадають авто - ВАЗи: левову частку цих машин викрадають, щоб їх потім розібрати і продати на запчастини. У цій же групі ризику знаходяться всі популярні недорогі авто, наприклад, Daewoo Lanos, Dacia Logan. Викрадач знає, що один тільки двигун він продасть за 5-6 тис. Грн, а колеса і кузовні запчастини підуть за 15-30 тис. На той же, щоб повністю розібрати машину, потрібен всього годину часу. І на запчастини, і для подальшого перепродажу дуже часто викрадають авто марки Toyota (особливо позашляховик LandCruiser), Lexus (RX і LX), а також BMW (Моделі X3, Х5 і Х6). Користуються "попитом" у викрадачів і авто марки Mitsubishi з найбільш ходовими моделями Lancer і Outlander.

БОРОТЬБА ЗА ЧАС. Неугоняемая автомобілів не існує; все, що робить охоронна система, - збільшує час злому і викрадення. Зараз багато водіїв прямо в електричну схему авто врізають додаткові реле з секретної кнопкою, яку ховають під капотом, сидінням або на підлозі. Поки кнопка не було натиснуто, машина не заведеться. Але якщо викрадач добре озброєний, зумів зламати всі механічні запори і замінити всю проводку і електронні компоненти автомобіля аналогічними, машина стає беззахисною. Правда, на всі ці маніпуляції потрібно чимало часу, а ось його-то якраз у викрадача і немає.

Професійні зломщики добре знають пристрій моделі, на яку готується замах, вміють обходити і зламувати штатні засоби захисту і знайомі зі звичайними, "типовими" додатковими засобами. А ось якщо злодій буде поставлений в глухий кут охоронною системою, він кине машину - краще пошукати таку ж, захищену не настільки добре, ніж тікати від міліції. І якщо звичайна сигналізація-пищалка (з ними авто викрадають найчастіше) рятує всього на 15-20 секунд (злодієві досить лише відкрити капот і вирвати сирену, а далі - справа навичок і техніки), то з комплексної "охранкою" потрібно помучитися від 15 хвилин до півгодини. Зазвичай, якщо за цей час нічого не вийшло, злодій кидає затію.

Велика різниця

Елементарним пристроєм проти засобом є звукова сигналізація. Однак у кожної моделі є своя специфіка, і потрібно знати, за що варто платити, а за що ні.

Почнемо з того, що немає ніякого сенсу купувати односторонню сигналізацію. Поставити авто прямо під вікнами вдається не завжди, а якщо машина стоїть в 350-500 м від будинку, то розчути сирену буде вже непросто. Зате вона відмінно "розважить" мешканців прилеглих будинків - схопився серед ночі, викрадачеві заважати вони навряд чи будуть, зате щось важке на ревучу машину скинуть з радістю. При двосторонньої же сигналізації гучний сигнал лунатиме на вулиці, а звук тихіше - у вас вдома, зі спеціального брелока. Ідеально, якщо сигналізація ще й оснащена функцією GSM-оповіщення - в разі виникнення проблем сигналка сама дзвонить на телефон власника або посилає sms. Радіус дії GSM практично необмежений (працює там, де ловить мобільний телефон).

Варто звернути увагу і на метод кодування сигналу. Найчастіше продають сигналки з динамічним кодом - в процесі обміну інформацією між керівником брелоком і головним блоком код постійно змінюється за заданим алгоритмом, що робить викрадення за допомогою звичайного сканера сигналів неможливим. Але якщо злочинець озброєний код-граббер (вони продаються в інтернеті по 500 грн), то авто викрадають легко. Такий виверту викрадачів протистоять сигналізації з діалоговим кодом (кожен раз власнику потрібно ще й вводити особистий код з брелока).

Також при виборі охоронної системи треба подивитися на наявність додаткових пристроїв, що впливають на безпеку. Це, перш за все, іммобілайзер (блокує двигун в разі спроби викрадення) і GPS-модуль (дозволяє швидко і точно визначити місце розташування авто навіть після викрадення).

Решта функціонал продаються сьогодні сигналізацій стосується лише додаткового комфорту: наприклад, в системах є такі функції, як турбо-таймер (двигун вимикається не відразу, а через 30 секунд - ця функція продовжує термін служби турбодизельних двигунів), автодоводчиком стекол, інтелектуальний запуск двигуна ( прогрів салону до того, як водій вийшов з дому) і багато іншого. Вибір за вами, чи варто переплачувати за це.

механічні бар'єри

Додатковим захистом від викрадача є перевірені часом механічні пристосування.

Блокатори на КПП. Замок на кулісі коробки передач - найпопулярніший механічний спосіб захистити машину. Без правильного ключа використання коробки неможливо, а деактивация використовувати пристрій тільки при механічному впливі (замок потрібно зламати або облити рідким азотом, знайти який досить складно).

Однак ефективність таких пристосувань сильно залежить від кваліфікації установника і конструкції автомобіля. Відомі випадки, коли в деяких авто з коробкою-автомат такі замки виявлялися неефективними: викрадач піднімав капот, під ним знаходив тросик і перекладав селектор КПП в положення "D", після чого авто може їхати вперед на всіх передачах (проблема буде тільки з заднім ходом ). Аналогічним способом можна викрасти і авто з механічною КПП - тому грамотний установник ставить замок таким чином, щоб він блокував коробку в положенні "Назад". Крім того, одночасно потрібно ставити замок з датчиками тривоги на капот - часто водії про це просто не знають. Ще один спосіб викрасти авто з ручною коробкою передач - вичавити зчеплення і відкотити авто в тихе місце, де спокійно розібратися з захистом.

КЕРМО І педалі. Аналогічним чином власники часто блокують і інші важливі контрольні вузли транспортного засобу - такі як рульовий вал і / або педалі авто. Спосіб цей ефективний, але лише для викрадача-любителя: професіонал бере з собою на справу болгарку, яку за лічені секунди відпилює трос або частина обода керма. Навіть якщо болгарки немає, зробити це можна і за допомогою ножівки.

Також потрібно врахувати, що постійно ставити авто під охорону за допомогою механічних пристроїв складно - кожен раз потрібно провертати ключ при виході з машини і посадці в неї. Тому багато водіїв через півроку перестають це робити - набридає.

Особливо складні випадки крадіжок

Існує ряд випадків, коли установка протиугонки марна. Перелічимо основні.

ЕВАКУАТОР. Якщо злодії під'їхали до машини і завантажили її на евакуатор (методом часткової або повної навантаження), то звичайна сигналізація безсила. На цей випадок існують протиугінні системи, що включають в себе пейджер з контролем каналу зв'язку (якщо раптом сигнал GPS пропав, то сигналка сама викликає міліцію) і датчик прискорення / переміщення автомобіля (якщо машина не стоїть на місці, а рухається, охранка включає сирену і відправляє власнику sms). Коштує близько $ 1,5 тис.

РОЗБІЙ. Дорогі авто (вартістю від $ 50 тис.) Часто просто відбирають: водія підстерігають біля гаража або на світлофорі, нападають, відбирають ключі і брелоки і погрозами вибивають всі секрети управління і охорони автомобіля. Відомі навіть випадки, коли власника близько години після викрадення возили з собою, щоб переконатися, що він розповів все.

Якщо таке сталося (якщо ви вийшли на вулицю і не знайшли там свого авто), то знайте, що є системи (коштують $ 3-8 тис. В залежності від виробника), що дозволяють за допомогою смс-повідомлення заблокувати двигун: в протиугонка вставляється сим- карта зі своїм номером, на який водій може відправити sms з кодом, що говорить про те, що двигун повинен бути заблокований. У відповідь охоронна система відправляє власникові координати авто. Правда, така схема буде діяти тільки, якщо викрадачі не включили GSM / GPS-глушилку. У найбільш просунутих охоронних системах вбудований ще й радіомаяк, який активується віддалено через кілька днів після повідомлення про викрадення (щоб викрадачі не виявили його за допомогою спецапаратури). Координати машини відправляються прямо в ДАІ, після чого авто нескладно виявити.

РАЗБОРКА ПІД ДОМОМ. Іноді водії відключають сирену і розбирають машину по запчастинах прямо на місці стоянки хвилин за 20. Добрі гроші потім виручаються за колеса (диски і гума), капот і бампери (знімаються легко, а попит шалений), вміст салону, дзеркала заднього виду і подушки безпеки . Спосіб протидії - ставити авто в поле зору камер відеоспостереження і в освітленому місці (це відлякує злодіїв).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як захистити свій автомобіль від викрадення". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Євген Остапчук

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Але ось яку вибрати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов