Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як пережити великий сніг - Життя в Україні. Останні новини та цікаві події України.

  1. Як пережити великий сніг Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують...
  2. Як пережити великий сніг
  3. Як пережити великий сніг
  4. Як пережити великий сніг
  5. Як пережити великий сніг
  6. Як пережити великий сніг
  7. Як пережити великий сніг
  8. Як пережити великий сніг
  9. Як пережити великий сніг
  10. Як пережити великий сніг
  11. Як пережити великий сніг

Як пережити великий сніг

Наша сеть партнеров Banwar

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

Як пережити великий сніг

Пішохідні доріжки покриті снігом і льодом, і пасажири маршруток штурмують замети, як Ющенко Говерлу.

Діти не йдуть до школи.

Всі сильно мерзнуть. Пісенька let it snow починає здаватися знущальною.

Ні адептам церкви зубожіння, ні свідкам другого пришестя Януковича навіть і не снився такий ажіотаж.

Начебто і живемо в країні, де така зима щороку, а все одно з початком справжніх холодів в соцмережах ниють, що все замело, холод собачий і нікуди вчасно не доберешся. А ходять чутки, що скоро ще сильніше замете. І як пережити зиму?

СТАВТЕ МАШИНУ по феншуй

Учасники дорожнього руху здавна діляться на два антагоністичні табори - пішаків і автомобілістів. Під час снігових заметів перші особливо сильно ненавидять друге за те, що ті паркуються на розчищених від снігу доріжках, створюють пробки і займають багато місця.

І за те, що їм сухо, тепло і комфортно, поки всі інші будуть тягнутися пішки, щоб потім ще мерзнути на зупинках, чекаючи маршрутку, тролейбус і трамвай.

Другі ненавидять "Київавтодор", комунальників, водіїв на літній гумі, фури, громадський транспорт і пішоходів, які наполягають, що в таку погоду треба залишати автомобілі вдома, щоб не перевантажувати дороги.

Об'єднує, але не сплачувати їх те, що в пункт призначення доводиться добиратися довго, нудно і болісно.

Що робити?

З пішоходами все просто, хоч і не цікаво: виходити з дому раніше, щоб не спізнюватися, стоячи в пробках, і надягати максимально зручне взуття.

З автомобілістами-оленями, запарковаться всі проходи, боротися марно. Все одно викликаний вами патруль поліції буде їхати за тими ж дорогами кілька годин і потім чекати водія разом з вами. Якщо він до цього часу вже сам не улізнет, ​​вас не госпіталізують з обмороженнями пальців ніг і нервовим зривом від "неотмщенного зла".

До речі, про обмороженнях: коли ви довго чекали на зупинці і пальці рук і ніг вже болять від холоду, після того, як ви доберетеся до теплого приміщення, не рекомендується відразу сунути їх під гарячу воду. Краще порухатися і обережно розтерти замерзлі ділянки сухими руками.

Автомобілістам радити завчасно пройти ТО, замінити масло, фільтри, гальмівні колодки, зношені гумки і перевзутися вже не своєчасно (а не виїжджати за складних погодних умов - марно). Хоча ніколи не пізно закинути в багажник лопату, трос і каністру бензину.

Акумулятор, переночувати на морозі, може врятувати гаряча ванна: занесіть його додому і покладіть на 10 хвилин у гарячу воду так, щоб вона покривала прилад на 2/3.

Якщо ви застрягли в заметі, можна насипати навколо шин трохи наповнювача для котячого туалету - це поліпшить зчеплення з дорогою і допомагає виїхати з пухкого снігу. Якщо замерзли намертво, зараз є спеціальні сервіси і волонтерські організації, які витягують машини. Погуглити завчасно і запишіть собі кілька номерів.

Власникам теплих гаражів і автомобілів з інжекторним двигуном експерти рекомендують перед виїздом на сильний мороз наповнити бензобак до відмови. Чим більше в баку повітря, тим більше міститься в ньому водяної пари. В результаті відбувається їх кристалізація, і мікрокристали осідають в паливі, накопичуються на дні, а потім "гублять" бензонасос і паливну систему.

Якщо автомобіль залишається під відкритим небом, краще, щоб лобове скло було повернуто на схід. Лайфхак в тому, що вранці сонце допоможе розчистити примерзлий сніг. А щоб автомобільні двірники не прилипали до скла через перепади температури, одягніть на них старі шкарпетки.

але:

Шановні водії, час стояння в пробках не обов'язково витрачати на прокляття в бік учасників дорожнього руху, клімату і влади, яка їздить кортежами з мигалками. Зате у вас є час прослухати аудіокнигу, в тому числі на іноземній мові, спланувати наступний день, спокійно подумати на самоті. Останнє в наші часи взагалі - розкіш.

Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину? Згадайте, що їм доводиться відгортати її від снігу, прогрівати, довго заводити на морозі, постійно щось міняти і заправлятися, а ви вийшли з маршрутки (або взагалі з метро або швидкісного трамвая, доїхавши без пробок, і пішли у своїх справах. Тому може не все у вас так погано?

І ще: зараз модно проклинати фури і вантажівки, які створюють пробки. Ну ок, їх не буде. А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?

КОЛИ ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

Колись українські міські панянки ходили на підборах навіть на базар за картоплею. Звичайно, ніяка зима не впливала на їх прагнення всюди бути при параді. Особливим попитом користувалися каблуки типу цвяха - вони насолоджувалися в лід, як альпіністські кішки. Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Правда, можна було зламати кісточку, але це таке

Зимові травми особливо актуальні для України. Орієнтуючись по торішнім повідомленнями ГСЧС, можна говорити про сотні постраждалих в перший день ожеледиці.

Що робити:

Купити спеціальні "кішки", які надягають на взуття. Ходити в них не так зручно, але точно не слизько. Можна наліпити на підошву пластир з тканини, хоча тримається він погано, особливо коли нерівна поверхня підошви.

Вкручувати шурупи в взуття не радимо - ми проти жорстокого поводження з взуттям.

Трекінгові палиці зменшать ваші шанси приземлитися на п'яту точку.

але:

Обережне, зосереджене ходіння по слизькому, штурм заметів і снігових заметів - чудове тренування для м'язів ніг. Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?

ЯК ОДЯГАТИСЯ, КОЛИ НА ВУЛИЦІ БАГАТО СНІГУ

Ті ж самі українські міські панянки фанатично слідували моді, в якій були короткі "підстрелені" куртки, шубки і дублянки. Мабуть той, хто придумав ці жупанчиках, не бачив справжньої зими або думав, що в сім-вісім років у жінок випадають не тільки молочні зуби, але і нирки, і замість них виростають кістяні, яким холод не страшний. Чоловікам в той час належало також ходити в коротких жупанчиках, ще й розхристаними, але чоловіки клали на моду і одягалися, як їм хочеться.

В наші чудові нинішні часи в моді пуховики: довгі, широкі, легкі і досить дешеві. З ними ніякої сніг не страшний, особливо коли одяг має водовідштовхувальний шар. Не ігноруйте снуди і великі шарфи - вони дійсно додають тепла, в них можна заховати замерзлий ніс, а ще шарф - це гарантія того, що сніг не потрапить під комір.

Взагалі, коли багато снігу, все у вашому вбранні повинно бути waterproof. Чоботи краще з високими халявами, щоб сніг не забивався.

А ще підкорювачі півночі радять, коли дуже холодно, одягатися шарами. Коли одягу багато, утворюється теплова прошарок, яка не дає холоду проникати до тіла, а тепло від поверхні тіла довше залишається всередині і не охолоджується.

Для створення багатошаровості одягу можна надіти кілька светрів, нижні і верхні штани, трикотажні і вовняні шкарпетки. Щоб не обморозити пальці рук, можна надіти двоє рукавиць. Зимовий одяг ні в якому разі не повинна бути тісною, тому що в цьому випадку порушується правильний кровотік. Тепла кров гірше просувається в затиснуті одягом області тіла і гірше їх зігріває.

але:

Одяг оверсайз - це дуже модно. І кілограмів, уже наеденних за час холодів, не видно. Пуховики - зручна і дешева одяг, а завдяки модним шарфам і капелюхів можна урізноманітнити свій образ.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ, щоб не мерзнути І НЕ НАБИРАТИ ВЕС

Все просто - їжте більше корисних жирів і менше цукру. Правда, ми хочемо наголосити на іншому - коли багато снігу, птахам важко знайти їжу, тому не забувайте їх підгодовувати. Те ж саме стосується бездомних собак і кішок.

Але: Якщо під час холодів вам дуже хочеться тістечко, але не можна, купите його і віддайте бездомному людині. Після цього ви відчуєте себе значно краще, чесне слово

ХОЛОДНИЙ ДІМ

Щасливі власники приватних будинків з дитинства вміють орудувати лопатою, розгрібаючи снігові замети. Всім іншим ми не будемо радити "брати лопату і не нити". Краще частіше дзвонити в ЖЕК і нагадувати, що взагалі-то ви платите за утримання території біля будинку. Ви маєте право вимагати те, що вам належить.

Звичайно, без екстриму, тому що якщо по двору вже не можна ходити, треба вживати заходів.

Що робити:

Лід, яким покрилися сходинки і доріжки, можна розтопити, полив розчином з двох літрів теплої води, шести крапель рідини для миття посуду і 60 мл спирту. Полийте цим засобом замерзлу поверхню, і все дуже швидко розтане.

Через морози часто заїдають серцевини замків. В такому випадку допоможе проста запальничка, якою потрібно трошки підігріти ключ.

Завершальне але:

До весни залишилося зовсім небагато, може і не варто так обурюватися через сніг і холоду? Скільки там тієї зими ?! Краще насолоджуйтеся тим, що маєте.

Краще насолоджуйтеся тим, що маєте

І як пережити зиму?
Що робити?
Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину?
Тому може не все у вас так погано?
А де ви тоді візьмете їжу, побутову хімію і що взагалі купувати кожні вихідні в ТРЦ, які ви так любите?
Ви ж давно хотіли зайнятися спортом?
Скільки там тієї зими ?
І як пережити зиму?
Що робити?
Шановні пішоходи, ви заздрите тим, хто має машину?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов