Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як продовжити наручним годинником життя

Наша сеть партнеров Banwar

2017-03-01 18:09:27 0 1496

Як продовжити наручним годинником життя?

Якось так склалося, що в свідомості людей сформувалося переконання, ніби годинник не вимагають ніякого відходу. «Купив-забув» - ось принцип, який сповідує щодо цього досить складного механізму. Годинники зобов'язані служити вірою і правдою без будь-якого догляду, поки не прийде час купувати замість них нові, викинувши старі, - так вважає більшість з нас. Тож не дивно, що в результаті такого ставлення годинник виходять з ладу раніше покладеного терміну. А проводь користувач нескладні профілактичні процедури, його наручний годинник прослужили б набагато довше того терміну, який вказується їх виробником. У наступній статті наведені основні нескладні правила, здатні продовжити життя тонкому і делікатному механізму, відраховується наше життя. Дотримуючись їх, можна забезпечити наручним годинником точний хід і бездоганний зовнішній вигляд.

Здоровий спосіб життя для годин: перевірка, регулювання, змащення

Подібно до всіх механічних пристроїв, наручний чоловічий годинник VOSTOK-EUROPE потребують епізодичній перевірці, регулюванню ходу, чищення і змащення. Періодичність цієї процедури - не менше одного-двох разів на рік. Зрозуміло, це операція повинна здійснюватися в спеціальному сервісному центрі . Годинники - занадто делікатний і тонкий механізм, щоб їм можна було зайнятися некваліфікованої користувачеві, який не має, до того ж, спеціального інструменту і оснастки. Імовірність ушкодження мініатюрних механізмів непрофесійними діями занадто велика. Крім цього, потрапляння навіть дрібної смітинки всередину механізму може застопорити або уповільнити його рух. Так що навряд чи вдасться досягти позитивного ефекту, поступово подібно Теркину, - «дмухнув, плюнув, - і пішли».

правильна заведенням

Наявність ручного заводу - ознака якісних годин. Однак заводна коронка - найбільш уразливий елемент наручних годинників. Щоб заводний механізм не вийшов з ладу, заводити годинник потрібно правильно. Що значить правильно? Перш за все - знятими з руки. Тільки так можна створити рівномірний тиск на коронку, не піддаючи її підвищеного навантаження. Інша вимога: заведенням повинна проводитися приблизно в один і той же час. При цьому коронка обертається за годинниковою стрілкою до упору.

Наручний годинник з автоматичним заведенням також потребують примусової заведенні. Якщо вони носяться на руці щодня, то її здійснюють приблизно раз в тиждень. При цьому заводна коронка повинна робити 20-30 обертань, - теж за годинниковою стрілкою.

Догляд за кварцовим годинником

Кварцові годинники міцніше звичайних і менш вибагливі у догляді. Але і вони потребують регулярного обслуговування - перевірці, чищенню, мастилі. Тільки проводити його можна не щороку, як для звичайних, а 1 раз в п'ять років. І, звичайно, не самостійно, а в сервісному центрі.

Щоб не виникло проблем з батарейками, встановленими в кварцових годинниках, потрібно, перш за все, знати, який термін служби вони мають. Дізнайтеся про це при покупці годинників або з керівництва по експлуатації. Елемент живлення потрібно міняти завчасно - незадовго (за кілька днів) до закінчення терміну його експлуатації. Причому робити це потрібно навіть в тому випадку, якщо годинник буде продовжувати йти. Батарейка з завершився терміном експлуатації може почати текти, що призведе до корозії деталей і несправності всього механізму. Для заміни батарей годинник потрібно обов'язково віднести майстрові в сервісний центр. Особливо це необхідно, якщо вони - водостійкі. У цьому випадку після заміни батарейки проводиться перевірка на водонепроникність, оскільки остання може порушитися після розтину корпусу. Протестувати годинник на водонепроникність в домашніх умовах неможливо.

Календарному механізму - особливий догляд

Календарний механізм вимагає особливого підходу. Якщо його порушити, можливі проблеми з його працездатністю. Наприклад, рекомендується не проводити зміну дати між 10-ма годинами вечора і 2-мя - ночі. Це пов'язано з тим, що в цей час активізуються шестерінки, відповідальні за автоматичний переклад числа. Виробляючи переклад в цей час вручну, користувач ризикує порушити їх роботу. Ще одне правило. Переклад потрібно починати з встановлення годинникової стрілки на цифру 6 або інше місце, розташоване в нижній частині циферблата.

Де найкраще зберігати годинник?

Не рекомендується зберігати годинник в безпосередній близькості від дорогоцінних каменів або інших прикрас. Це пов'язано з тим, що останні, як правило, мають високу стійкість та можуть подряпати скло. Якщо годинник не носяться на руці, найкраще зберігати їх в тому футлярі, в якому вони були куплені. Це - найкращий варіант, оскільки рідний футляр всередині оббитий м'якою тканиною, яка оберігає скло від подряпин і пошкоджень.

Не можна зберігати годинник в приміщеннях з низькою температурою, або на столах з холодних предметів - таких, як камінь або мармур, наприклад. Низька температура шкідлива годинах з багатьох причин. При ній відбувається загусання мастила, яка має небезпеку зростанням опору ходу і пошкодженням цапф осей. Зміна температури деталей з нержавіючої сталі, а також пружин і спіралей також шкідливо позначається на працездатності механізмів - через температурних стиснень і розширень деталей. Особливо, якщо мова йде про годинник старих марок.

Скло повинно бути цілим

Тріснуте або розбите скло підлягає терміновій заміні. Навіть якщо тріщина зовсім незначна, через неї в годинник буде проникати пил, яка негативним чином позначиться на працездатності точного механізму.

лягаючи спати

Перед тим, як лягти спати, годинник необхідно зняти з руки. Уві сні неможливо контролювати свої рухи. Необережне різкий рух може призвести до того, що годинник ушкодяться, ударившись об стіну, спинку ліжка або тумбочку. Ще одним аргументом на користь знімання годин є інтенсивне потіння людини уві сні. Пот - це агресивна волога, яка може порушити герметичність годин і проникнути всередину, викликавши корозію і пошкодивши механізм.

Водні процедури - не для годин

Водостійкий годинник рекомендується протирати час від часу легким розчином м'якого мила або миючого засобу, закінчуючи цю операцію протиранням насухо шматочком м'якої тканини. Оскільки шкіряні ремінці такої процедури не люблять, її бажано проводити так, щоб волога не потрапляла на них. Якщо годинник не водонепроникні або немає впевненості, що вони водостійкі, вищевикладену процедуру слід проводити злегка зволоженою ганчіркою, щоб на годиннику не залишалося надлишку вологи. Сушити водонепроникні годинники потрібно обов'язково.

Слід знати, що терміни «водозахисні» і «водостійкі» означають не одне і те ж. Водостійкий годинник здатні захистити лише від невеликої кількості вологи, яка діє короткий проміжок часу. Тобто при випадковому попаданні під дощ, при митті рук чи посуду. Вони не призначені для купання або прийняття в них душа, особливо, якщо ця процедура супроводжується використанням шампуню або гелю. Велика кількість рідини протягом тривалого часу неминуче призведе до порушення герметичності і пошкодження годинникового механізму.

Водозахисні годинник, навпаки, надійно захищені від вологи навіть за умови її великої кількості і тривалої дії. У тому числі і при купанні, і пірнанні. Зазвичай цей годинник оснащені різьбовими з'єднаннями, - як на кришці, так і на заводному механізмі. Але щоб їх водозахищеність спрацювала, необхідно, щоб при купанні нарізні сполучення були щільно затягнуті. Причому не потрібно це робити з надмірною силою, інакше можна пошкодити прокладку або навіть різьблення. Хронограф під водою бажано не включати - якщо тільки годинник спеціально не призначені для занурень. Найбільш вразливі місця в відношенні проникнення вологи - отвори під кнопки. Вони є потенційно небезпечними навіть в тому випадку, якщо годинник - водозахисні.

Перед прийняттям будь-яких водних процедур: гарячого душу, відвідування сауни або лазні, - годинник необхідно знімати. Це бажано робити навіть в разі водонепроникних годин. Ніхто не може дати гарантії, що їх корпус або герметизуючі прокладки не пошкоджені. З цієї ж причини не слід купатися в водозахищеного годиннику. Внутрішній механізм їх, швидше за все, пошкоджений не буде, а ось зовнішня обробка від солоної води може постраждати. Остання може робити свій негативний вплив і після морського купання, тому бажано промити годинник в теплій проточній воді з використанням мильного розчину. Це не допустить корозійних процесів і передчасного виходу механізму з ладу. Потрібно мати на увазі, що водостійкий годинник можуть пропускати воду через коронку - якщо вона не загвинчена. Перевірте це перед купанням.

Які ведуть активний спосіб життя

Тим, хто веде фізично активний спосіб життя, людям, які займаються спортом, рекомендується мати годинник з металевим або каучуковим ремінцем. Шкіряний ремінець небажаний. Причина - в активному потінні, яке неминуче при рухливому способі життя. Солоний піт руйнівно впливає на натуральну шкіру, погіршуючи її міцність і зовнішній вигляд.

Прокладки потребують заміни

Прокладки в годиннику не так уже й рідко виходять з ладу - під дією різних зовнішніх обставин. Як результат - втрата годинами герметичності з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками від проникнення пилу і вологи. Один раз в два роки бажано перевіряти годинник на герметичність в сервісному центрі. Якщо вона порушена, потрібно замінити прокладки. Це - не дорога процедура.

Магнітні поля - джерело стресів для годин

Не слід залишати годинник радом з акустичними колонками і іншими джерелами магнітних полів, - особливо, якщо вони сильні. Хоча годинник «Схід-Європа» мають магнітну захист, її може виявитися недостатньо при великій силі магнітного обурення. Намагнічення металевих деталей механізму призводить до поспіху або відставання годин.

Професіоналізм обслуговування - гарантія довгої служби

І в ув'язненні не зайвим буде ще раз нагадати про те, що обслуговуватися і ремонтуватися годинник повинні в спеціальних сервісних центрах, а не в кустарних майстернях, і вже тим більше, - не самостійно. У кращому випадку це призведе до того, що годинник буде знято з гарантійного ремонту. У гіршому - до безповоротного виходу їх з ладу.

Довгого терміну служби вашим наручним годинником!

Як продовжити наручним годинником життя?
Що значить правильно?
Де найкраще зберігати годинник?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов