Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як перевірити бп ноутбука під навантаженням. Як перевірити, чи працює зарядний пристрій для ноутбука

  1. Основні симптоми поганого функціонування БП
  2. Перевірка працездатності БП
  3. Перевірка за допомогою мультиметра
  4. Альтернативні способи перевірки БП
  5. Як перевірити зарядку ноутбука hp?
  6. Перевірка адаптера ноутбука
  7. Блок живлення для ноутбука: як перевірити?

Наша сеть партнеров Banwar

Інструкція

Перевірте, чи працює індикатор на корпусі адаптера. Якщо світлодіод світитися, пошук несправності почніть з прозвонки дроту, по якому електричний струм надходить в блок живлення. Для перевірки дроти виміряйте його опір. Несправний провід матиме нескінченно великий опір. Щоб під'єднати висновки мультиметра до обох кінців дроту, не порушуючи ізоляції, використовуйте швейні голки або спеціальні голки-висновки омметра. Несправний дріт замініть новим.

Якщо індикатор не світиться, розберіть адаптер. При цьому ви побачите, що він складається з трансформатора і електронної схеми. Трансформатор знижує напруга мережі з 220 В приблизно до потрібного значення. Електронна схема електричний струм випрямляє з змінного в постійний і стабілізує напругу до точного значення.

Типовими поломками трансформатора є перегорання або обрив первинної або вторинної обмотки. Так як більшість адаптерів виробляють в Китаї і економлять на якісних проводах, то в першу чергу перевіряйте трансформатор. Для цього візьміть мультиметр і виміряйте опір обох обмоток. Виміряти опір первинної обмотки можна через контакти мережевої вилки, не розбираючи трансформатор. Опір первинної обмотки має становити кілька тисяч Ом (кілька кОм), опір вторинної - кілька десятків Ом. У разі несправності обмотки її слід перемотати, використовуючи аналогічний новий провід.

При перевірці трансформатора не чіпайте руками струмопровідні частини. Контактних клем допустимо стосуватися тільки висновками мультиметра. Порушення цього правила не зашкодить вашому здоров'ю, але свідчення омметра будуть невірними. Обов'язково перед вимірюванням опору відключіть висновки, що йдуть до електронній схемі, так як вона теж буде впливати на отримані результати.

Розібравши трансформатор, знайдіть діодний міст. Він призначений для випрямлення електричного струму, що йде по вторинній обмотці. Перевірте по черзі кожен діод, вимірюючи його опір. При цьому випоювати його не потрібно. Несправний діод буде мати дуже низький або нульовий опір. Справний - дуже велике, що прагне до нескінченності. Пробитий діод замініть новим.

уважно огляньте електронну схему трансформатора. Несправності її елементів визначайте по потемніння навколо радіодеталей, тріщинах і сколів на їх корпусах, здутті конденсаторів. Поламати деталі акуратно Випаяти, розгляньте позначення на корпусі, придбайте точно такі ж і встановіть нові. при заміні

Несподівано виявиться безуспішною. Всілякі дії, спрямовані на реанімування комп'ютера, що включають в себе перевірку приєднання кабелю до відповідних роз'ємів, також виявляться безрезультатними. Причиною «непокори» ПК може бути вихід з ладу блоку живлення.

У цій ситуації абсолютно не завадить знати, як перевірити блок живлення комп'ютера на працездатність.

Виявляючи некоректну роботу комп'ютера або ноутбука, користувач бажає розібратися, в чому ж полягає причина несправності? Оскільки однією з таких причин може бути несправний блок живлення, в зв'язку з цим абсолютно не зайвим буде знати, як перевірити блок живлення ноутбука або комп'ютера? А ще важливіше знати, які ознаки вказують на таку технічну несправність?

Основні симптоми поганого функціонування БП

Якщо блок живлення повністю вийшов з ладу, то у користувача навіть не вийде запустити ПК. Це цілком зрозуміло, оскільки знеструмлений комп'ютер не здатний забезпечити роботу всіх складових.

Дуже часто за зовнішніми ознаками визначають вихід зі строю оперативної пам'яті або материнської плати , Але після проведення комплексної діагностики виявляється, що саме вони знаходяться в робочому стані, але в зв'язку з тим, що на мікросхеми не надходить харчування, запуск операційної системи не провадиться.

Характерними ознаками, які можуть вказувати на неефективну роботу БП, є:

  • зависання ПК відразу ж після запуску;
  • раптові перезавантаження системи;
  • припинення роботи жорсткого диска;
  • помилка оперативної пам'яті;
  • відмова роботи системи охолодження.


зависання ПК відразу ж після запуску;   раптові перезавантаження системи;   припинення роботи жорсткого диска;   помилка оперативної пам'яті;   відмова роботи системи охолодження

У цих випадках ще є надія на те, що несправність можна полагодити, відновивши працездатність блоку живлення. Набагато гірше, коли абсолютно не працює ні один пристрій, а при включенні комп'ютера або ноутбука з'являється запах гару і задимленість.

Також одним з ознак виходу з ладу БП може бути специфічний писк. В цьому випадку краще всього відразу звернутися в сервісний центр, співробітники якого зможуть виявити, що саме провокує неприємний звук, відповідно, відразу усунувши несправність, в якості якої можуть виступати роздувся конденсатори або забруднене вентилятор.

Перевірка працездатності БП

Блоки живлення ноутбука і комп'ютера відрізняються один від одного, тому частина причин, що провокують вихід з ладу важливого пристрою , Може бути однакова, а частина може істотно відрізнятися.

У деяких випадках візуальний огляд блоку живлення дозволяє виявити пошкодження. Відповідно, набагато простіше буде скоординувати дії щодо усунення причин. Можливо, всього лише необхідно провести очистку, поміняти шнур, замінити роз'єми.


Можливо, всього лише необхідно провести очистку, поміняти шнур, замінити роз'єми

Пил - одна з причин несправностей пристрою

Зовсім не заважає після включення принюхуватися, щоб підтвердити або спростувати поява сторонніх запахів відразу після включення ПК. Якщо явно чути запах плавиться пластмаси, пластика або горілої проводки, значить, проблема вже не тільки існує, а супроводжується великим розмахом.

Існує кілька способів, що дозволяють самостійно перевірити, а потім виявити проблеми БП ноутбука і комп'ютера.

Перевірка за допомогою мультиметра

Якщо візуальний огляд не приніс ніяких результатів, то слід скористатися можливостями відмінного приладу електровимірювання - мультиметра. Такий пристрій краще придбати заздалегідь, тим більше що воно не вдарить по кишені, оскільки володіє незначною вартістю. Якщо ж все-таки його в потрібний момент не виявилося, його можна взяти у своїх друзів на час.

Мультиметр підключають до мережі, потім червоний провід вставляють в центр штекера, а чорний прикладають зверху металевим вістрям. Якщо на екрані пристрою напругу не буде стабілізовано, а стрілка буде постійно відхилятися в сторону на пару вольт, значить, блок живлення остаточно вийшов з ладу, а самим раціональним варіантом буде придбання нового зарядного пристрою.


Якщо на екрані пристрою напругу не буде стабілізовано, а стрілка буде постійно відхилятися в сторону на пару вольт, значить, блок живлення остаточно вийшов з ладу, а самим раціональним варіантом буде придбання нового зарядного пристрою

Якщо ж в результаті перевірки взагалі мультиметр не вказує ніякої напруги, значить, проблема може критися в пошкодженні кабелю. За допомогою цього приладу електровимірювання можна перевірити працездатність і кабелю, після чого залишиться замінити тільки цей несправний шматок дроту, що буде набагато дешевше, ніж заміна всього зарядного пристрою.

Фахівці рекомендують своєчасно виявляти причину непрацездатності БП, перевірити його і відразу ж усунути несправність. Справа в тому, що літій-іонні акумулятори, якими оснащені ноутбуки, дуже швидко безповоротно виходять зі строю. Достатньо всього лише двотижневої «порожнього» простою, як ємність буде повністю зведена до нуля і відновити її буде вже неможливо.

Альтернативні способи перевірки БП

Існують професійні, але зовсім не складні рекомендації, що дозволяють зрозуміти, як включити блок живлення без материнської плати, а також, як запустити блок живлення ПК перемичкою.

Здійснити такі дії нескладно буде навіть новачкові, важливо тільки дотримуватися всіх вказівок, які дозволять розібратися, як запустити блок живлення без комп'ютера.

Спочатку слід від'єднати блок живлення від материнської плати, яка приєднується за допомогою довгастої прямокутної планки. Чи не заважає відключити від БП і інші пристрої, крім дисковода. Фахівці не рекомендують вимикати всі пристрої, оскільки, якщо включити блок живлення, до якого ніщо не підключено, він може просто згоріти.

Разогнув звичайну канцелярську скріпку, її кінцями замикають зелений і чорний дроти. У такому положенні слід включити ПК. Якщо після включення вентилятор зашумів і почав працювати, значить, ще не все втрачено, працездатність блоку живлення підтверджується, а причину слід шукати в іншому напрямку.

Як перевірити зарядку ноутбука hp?

«А чому ми будемо перевіряти зарядку саме від Hewlett Packard?» - поцікавиться хтось. «І чим перевірка зарядки від Hewlett Packard відрізняється від перевірки блоку живлення ноутбука будь-який інший марки?» Так, в общем-то, нічим. Принципи перевірки працездатності блоків живлення подібні для всіх використовуваних сьогодні моделей.

Але блок живлення для ноутбука НР відрізняється тим, що він, фактично, походить тільки лептопам цього бренду. І, відповідно, ноутбуки цієї марки можуть працювати тільки зі своїми рідними блоками харчування (uabattery.com/notebook/hp-power-supply). Тому в разі будь-яких сумнівів у справності блоку живлення для ноутбука НР вам доведеться зайнятися діагностикою та, у разі підтвердження своїх найгірших підозр, ремонтом рідного адаптера.

Просто тому, що чужий адаптер вашого ноутбука в це випадку не підійде. І універсальна зарядка не підійде теж. Ось така там вибаглива система розпізнавання «свій - чужий». Так, і, до речі, навіть в одній серії ноутов Hewlett Packard можуть зустрічатися різні зарядні пристрої. Тому, якщо раптом ваше ЗУ перестало заряджати акумулятор, або, того гірше, навіть не забезпечує роботу вашого гаждета від мережі, то настав час провести вашої зарядці повну перевірку.

Перевірка адаптера ноутбука

При перевірці адаптера на предмет пошуку несправностей діяти слід блоку від простого до складнішого. Тобто починаємо з простого (зовнішній огляд зарядки) і тільки потім переходимо до апаратної діагностики.

1. Зовнішній огляд пристрою

На що звертати увагу при зовнішньому огляді пристрою? В першу чергу, на мережевий кабель і вилку зарядки. У місцях згину з часом з'являються потертості. А потім - порушення цілісності внутрішньої жили проводу. Контакт в такому випадку пропадає, і зарядка не працює. У цьому випадку блок живлення і заряджати перестає, і роботу від мережі теж не забезпечує. Також слід подивитися, чи не розбовталася чи вилка адаптера, що не іскрить чи при включенні в мережу. Ну, і про всяк випадок уважно огляньте роз'єм ноутбука для штекера зарядного пристрою. Коли роз'єм тримається неміцно, то велика ймовірність, що контакт пропадає саме там.

2. Перевірка напруги

Якщо кабель, на перший погляд, в нормі, то не виключено, що проблема з блоком живлення сховалася десь всередині. Чи так це? Перевіряємо напруга. Для апаратної діагностики вам буде потрібно мультиметр. Переводите прилад в вольти і підключаєте тестери - дроти чорного і червоного кольорів. Червоний колір - це плюс, чорний колір - мінус. Далі подивіться значення вихідної напруги на вашому блоці живлення. Якщо менше 20 В - встановлюємо на мультиметри показник 20. Якщо на блоці живлення написано 20 воль і більш, то перемикач потрібно поставити на 200.

Червоний тестер вводите всередину штекера, а чорний прикладаєте зверху штекера зарядного пристрою. Якщо блок справний, то показник на тестері співпаде з показником вихідної напруги на корпусі зарядки. Якщо значення трохи більше - це нормально. Якщо менше - значить, вашій зарядці потрібен ремонт. Або вам - нова зарядка. Якщо на екранчику мультиметра засвітився мінус - поміняйте місцями клеми.

3. Перевірка опору

Є ще одна можливість знайти несправність - перевірити опір. Тобто, простіше кажучи, «продзвонити» шнур блоку живлення. Переводите прилад в режим омметра і виставляєте межа вимірювання. Який саме, 200 або 2000 Ом, ви легко зрозумієте, коли дозволите мультимера. Якщо висвітилася одиниця - межа виставлений неправильно. Пробуєте інше значення і вимірюєте опір ще раз. Для робочої ланцюга повинен висвітлюватися показник в оммах. Якщо ж з'являються літери OL, якісь нереально великі числа або вперто світиться одиниця - значить, ви знайшли розрив ланцюга.

Здається, зарядка до ноутбука початку барахлити? Або не здається? Або барахлить батарея для ноутбука щось інше, а ноутбук через це погано заряджається? Розвіяти сумніви подібного роду - найпростіше! Потрібно просто перевірити працездатність зарядного пристрою для ноутбука за допомогою простого пристосування і нескладних інсинуацій з ним. Ви не вмієте поводитися з мультиметром? Значить, зараз навчитеся! Пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією перевірки, якою з нами поділилися консультанти інтернет-магазину БаттеріГатор, і строго її дотримуватися.

Блок живлення для ноутбука: як перевірити?

Блок живлення для ноутбука: як перевірити

Ви вже зрозуміли, що для перевірки вам знадобиться мультиметр. Ніяких супервисоких технологій! Так що діставати прилад і приступаємо до роботи.

  1. включення

    Будь електроприлад, що працює від мережі, слід включити в мережу, в тому числі мультиметр. Якщо є індикатор - переконайтеся, що він загорівся. Далі переводимо мультиметр в вольти. Підключаємо тестери - чорний і червоний.

  2. установка перемикача

    Подивіться, який показник напруги вказано на корпусі вашої зарядки. Якщо до 20В, встановлюємо перемикач на 20. Якщо рівно 20В або більше, встановлюємо на позначку 200.

  3. установка тестера

    Беремо червоний тестер (відповідає показнику плюс) і вставляємо в штекер зарядки. Чорний тестер (відповідає показнику мінус) прикладаємо до штекера зовні.

  4. фіксація результату

    Дивимося на екран мультиметра. Якщо цифра збігається з показником напруги, вказаному на корпусі зарядного пристрою, все відмінно. Якщо трохи більше - теж добре. Якщо менше - з блоком живлення щось не так.

  5. Підключення навантажувальних резисторів

    Щоб бути впевненим, що зарядка «потягне» високі навантаження, зніміть показання при підключених навантажувальних резисторах. Природно, якщо попередні показники були в нормі. Зазвичай використовують резистори потужністю 20-25 Вт. Отримані результати зіставте з допустимими нормами в техпаспорті. Якщо приблизно збігаються - чудово! Якщо дуже відхиляються - з блоком живлення проблема.

Відразу уточнимо, що поломок у блоку може бути безліч. Наприклад, пошкодження кабелю зарядки. Або вихід з ладу вилки мережевого адаптера . Або несправність гнізда роз'єму. Правда, при пошкодженому проводі або вилці зарядка, швидше за все, не увімкнеться взагалі. Причому ці баги можуть бути і не помітні при зовнішньому огляді, а приховані під щільним шаром ізоляції.

Також складно візуально визначити, що в гнізді адаптера відійшли контакти. Ось тоді і потрібно перевірити працездатність адаптера мультиметром. Якщо напруга в нормі, а роботу блоку живлення вважати нормальною складно - значить, шукайте, де розійшлися контакти. Чи будете ви робити це самостійно або зверніться в сервіс - вирішуйте самі! Краще, звичайно, в сервіс - там заодно і підправлять поломку. Або винесуть остаточний вердикт щодо необхідності покупки нового зарядного пристрою.

Виявляючи некоректну роботу комп'ютера або ноутбука, користувач бажає розібратися, в чому ж полягає причина несправності?
Оскільки однією з таких причин може бути несправний блок живлення, в зв'язку з цим абсолютно не зайвим буде знати, як перевірити блок живлення ноутбука або комп'ютера?
А ще важливіше знати, які ознаки вказують на таку технічну несправність?
Як перевірити зарядку ноутбука hp?
«А чому ми будемо перевіряти зарядку саме від Hewlett Packard?
«І чим перевірка зарядки від Hewlett Packard відрізняється від перевірки блоку живлення ноутбука будь-який інший марки?
Чи так це?
Здається, зарядка до ноутбука початку барахлити?
Або не здається?
Або барахлить батарея для ноутбука щось інше, а ноутбук через це погано заряджається?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов