Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як користуватися бойлером: поради, тонкощі, нюанси

  1. Система захисту бойлера
  2. Перший запуск бойлера
  3. Правила експлуатації бойлера
  4. Як користуватися накопичувальним бойлером
  5. Правила експлуатації проточного водонагрівача
  6. Вибираємо режим заповнення накопичувача
  7. Економний режим нагріву бойлера

Наша сеть партнеров Banwar

Вибух бойлера. Так-так, ви не помилилися. При використанні пристрою без системи захисту таке цілком можливо - вода буде кипіти в баку, тиск буде підвищуватися. У підсумку - сумна кінцівка. Звичайно, це один з найсерйозніших випадків, які можуть статися. А скільки ще причин можуть призвести до того, що ваш новенький, недавно куплений бойлер «помре» завчасно .. У 90% випадків основна причина поломки - неправильне використання обладнання. Хочете цього уникнути? Тоді у нас є кілька слушних порад для вас.

Система захисту бойлера

Назад до змісту.

Назад до змісту

термостат водонагрівача

Не лякайтеся заздалегідь! Котел не буде вибухати без видимих ​​(і невидимих) на те причин. Для цього його треба гарненько довести до «точки кипіння». Однак і це зробити непросто, адже практично всі виробники оснащують свої пристрої надійної потрійною системою захисту. Розглядати докладно пристрій накопичувального водонагрівача ми не будемо, так як воно вже розглянуто в іншій нашій статті.

  • Термостат - це пристрій відповідає за роботу Тена (нагрівального елементу). Саме він припиняє нагрів (роботу Тена), коли вода досягла заданої користувачем температури.
  • Термостат для температури більш 90 ˚ - конструктивно цей термостат входить до складу першого термостата. Однак його обов'язок - стежити за роботою першого термостата. У тому випадку, якщо 1й зламається або з якоїсь іншої причини не відключить бойлер, запасний термостат вимкне обладнання, коли вода досягне 90 ˚. Так він просто не дасть рідини закипіти і це добре.
  • Вибуховою клапан - це крайня стадія захисту. Цей клапан активізується, якщо два попередніх датчика не спрацювали. Його роль проста - він знижує внутрішній тиск в баку, з нього випливає майже вся вода. Звичайно це неприємно, однак це захистить бойлер від вибуху.

Перший запуск бойлера

Назад до змісту.

Назад до змісту

Правильно встановлений бойлер

Якщо ви замовляли монтаж пристрою в сторонній фірмі, то і пробний запуск нового обладнання повинні були провести викликані вами фахівці. Однак якщо ви займалися установкою самостійно, то вм напевно знадобляться наші поради по пробному включенню.

  1. Спершу подивіться, чи якісно був змонтований бойлер (вами або фахівцями). В першу чергу потрібно переконатися, що водонагрівач не тече. Зробити це досить просто: заповніть його холодною водою, а потім відкрийте кран з гарячою.
  2. Коли з відкритого крана потече вода, знайте - бойлер повністю наповнений рідиною. Після цього закрийте кран і уважно огляньте кожен сантиметр швів, з'єднань і фланців.
  3. Якщо ви ніде не побачили патьоки води, це означає, що бойлер змонтований грамотно, і його подальша експлуатація безпечна. Якщо ж ви побачили краплі або струмки води, то викликайте майстрів заново - заново пристрій.

При першому запуску не вмикайте бойлер на максимальну температуру нагрівання! Можуть «полетіти» датчик температури або сам термостат.

Правила експлуатації бойлера

Назад до змісту.

Існує перелік загальних рекомендацій, дотримуючись яких ви зможете продовжити термін служби свого бойлера, а також уникнути багатьох неприємностей, наприклад, неприємного запаху води, який з часом виникає всередині.

  • Уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації! Не варто втілювати в реальність той самий анекдот про росіян, які читають інструкцію після того, як не вийшло зібрати прилад. Уточніть всі нюанси, які необхідно провести під час монтажу. Наприклад, багато моделей потребують заземлення. А значить, не можна нехтувати цією порадою - заземлите бойлер!
  • Не вмикайте / вимикайте пристрій занадто часто. Самі розумієте, таке регулярне «миготіння» не піде на користь електронної «начинки» бойлера, і вона може швидко зламатися. А ремонт її влетить в пристойну суму.
  • Перекрийте подачу гарячої води в будинок / квартиру перед підключенням бойлера. Тільки після цього можете сміливо відкривати клапани на устаткуванні і приєднувати його до мережі. Якщо вам потрібно відключити бойлер, то виконуйте те ж саме, але в зворотному порядку. Якщо у вас не передбачена подача гарячої води в будинок, тоді пропустіть цей пункт.
  • Пам'ятайте про регулярні профілактичні роботи! Першу потрібно провести через рік після використання пристрою, а далі - через кожні 6 місяців. сюди входить чистка бойлера , Заміна Тена і магнієвого анода (за потребою) та ін.
  • Не вимикайте пристрій під час нагрівання води! Це може негативно позначитися на терміні його служби.

Якщо ви плануєте виїхати з квартири / будинку на тривалий термін (від 3 днів і більше), то радимо в такому випадку від'єднати його від мережі.

Як користуватися накопичувальним бойлером

Назад до змісту.

Як ми вже сказали, накопичувальний водонагрівач особливо потребує нагляду через ємності з водою, яка знаходиться під тиском. Тому після грамотного монтажу і перевірки його на предмет витоку води, перевірте справність роботи клапана зворотного тиску.

Якщо ви вважали за краще не електричну, а газову модель, то переконаєтеся, що немає витоку газу в підвідних трубах. Зробити це просто за допомогою мильного розчину, нанесеного на місця з'єднань.

Вимикати або не вимикати?

Насправді це питання хвилює багатьох господарів накопичувальних водонагрівачів. Хтось вважає за краще тримати бойлер завжди підключеним до мережі, а деякі любителі економії при будь-якому зручному випадку, а особливо на ніч відключать пристрій від мережі, щоб, мовляв, електроенергію даремно не споживав.

Розглянемо обидва варіанти з практичної точки зору.

  1. Чи не відключати бойлер (крім довгострокових від'їздів) - в цьому випадку пристрій буде постійно підтримувати задану вами температуру, іноді включаючись, щоб підігріти остигнула воду.
  2. Відключати водонагрівач від мережі, якщо вода протягом найближчого часу (декількох годин) не буде потрібно. При такому розкладі вода в пристрої охолоне за цей час, а при включенні бойлер буде гріти її заново, з мінімальної температури.

Звичайно, можна подумати, що другий варіант практичний і економічний, а, отже, і правильний, адже скільки електроенергії вдалося заощадити! Але це не так. Тому що бойлер витратить набагато більше енергії на нагрів води заново, ніж на короткочасні включення.

Дивно, але факт! Порожній бойлер швидше покриється іржею зсередини, ніж заповнений водою. Тому не зливайте воду з водонагрівача, якщо їдете за все на пару днів - краще залиште її всередині.

Завжди перед включенням переконуйтеся, що в баку є вода! Якщо ви включите порожній бойлер, то він моментально перегорить. А якщо ви це ще й не відразу помітите, то цілком може статися загоряння (якщо модель не обладнана системою захистів від сухого ходу).

Правила експлуатації проточного водонагрівача

Назад до змісту.

Назад до змісту

Проточний водонагрівач з лійкою

З пристроєм цього типу все простіше: відсутність бака з водою виключає можливі протікання і перегрів води в ємності.

Однак є й недоліки «проточніков»: найчастіше їх можна використовувати тільки для однієї точки водозабору, так як їх потужності не вистачить на нагрів води для двох кранів.

  • Ось чому проточні водонагрівачі краще встановлювати в максимальній близькості до точки водозабору.
  • Фахівці рекомендують встановлювати фільтр для очищення води. Це допоможе пом'якшити воду, що подається в пристрій, а значить, продовжити йому термін експлуатації.
  • Обладнання не підходить для використання в неопалюваних приміщеннях, наприклад, взимку на дачі. Якщо ви поїдете навіть на кілька днів і залишите обладнання в холодній хаті, то можете сміливо йти і купувати новий.
  • Слідкуйте, щоб в місці монтажу краплі вологи не потрапляли на поверхню приладу, якщо, звичайно, ступінь захисту оболонки не передбачає цього.
  • Якщо напір води в системі слабенький, а скористатися гарячою водою все одно хочеться, не вибирайте найвищу температуру нагрівання. Пристрій просто-напросто не включиться. Виберіть середній показник (градусів 50-60).

Вибираємо режим заповнення накопичувача

Назад до змісту.

Можливості водонагрівачів досить великі: в залежності від конкретної моделі вони можуть гріти воду як до +30? С, так і до 90 ˚. Вам залишається тільки встановити бажану. Однак і тут не обійтися без наших розумних порад:

Не варто часто користуватися «економічним» режимом нагріву - 30-40˚С.

По-перше, тому що він не є насправді таким вже економічним. Якщо ви думаєте, що будете економити гроші на електроенергії, адже вода буде грітися всього лише до 30 градусів. Поспішаємо розвіяти ваші ілюзії: при такому режимі ККД бойлера різко падає, і енергії витрачається набагато більше, ніж ви припускаєте.

По-друге, постійно встановлюючи таку температуру нагрівання, ви таким чином створюєте ідеальні умови для розвитку бактерій і грибка. Ледь тепла вода - відмінне середовище для їх розмноження з високою швидкістю. Тому іноді потрібно «проганяти» бойлер на 90 ˚, щоб вбити будь-яку заразу.

Крім того, через колонії бактерій, які скоро поселяться на стінках бака, вода буде злегка віддавати гниллю. А усунути цей запах досить складно.

Економний режим нагріву бойлера

Назад до змісту.

Назад до змісту

Регулятор температури водонагрівача фірми AEG

Майже у всіх водонагрівачів на шкалі вибору температури ви можете знайти значок «Е». Він означає «economy», тобто економний режим роботи бойлера. Встановивши це режим, обладнання буде гріти воду чітко до 55-60˚С.

Існує хибна думка, що при виборі цього режиму водонагрівач витрачає менше електроенергії при роботі. Поспішаємо знову розвіяти ваші ілюзії: це не так. Електроенергії витрачається як і при будь-якому іншому нагріванні, а економія полягає в наступному: якщо вода нагрівається до 55˚С, то при таких умовах утворення накипу на стінках бака мінімально. Так ви будете витрачати менше грошей на очистку бойлера від вапна на стінках і внутрішніх частинах.

А більш детально про те, як включати бойлер, ви можете побачити в наступному відео:

Хочете цього уникнути?
Вимикати або не вимикати?
Можливості водонагрівачів досить великі: в залежності від конкретної моделі вони можуть гріти воду як до +30?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов