Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як почистити водонагрівач в домашніх умовах

  1. кліматична техніка Сьогодні водонагрівач накопичувального типу присутній практично в кожному домогосподарстві....
  2. Крок перший. Відключення водонагрівача від комунікацій
  3. демонтаж Тена
  4. очищення бойлера
  5. Рекомендації по ревізії водонагрівача в домашніх умовах

кліматична техніка

Наша сеть партнеров Banwar

кліматична техніка

Сьогодні водонагрівач накопичувального типу присутній практично в кожному домогосподарстві. Однак, разом з зручностями, які передбачає вказаний побутовий прилад, слід пам'ятати про необхідність його ревізії. Тому для багатьох домашніх майстрів дуже важливо знати, як можна почистити водонагрівач самостійно. Про це і буде наш сьогоднішній огляд.

Чому і для чого необхідне очищення бойлера

Найголовнішим ворогом накопичувального водонагрівача є, як це не дивно, є безпосередньо сама вода. А вірніше домішки, що знаходяться в її складі, які з плином часу відкладаються у вигляді нальоту і накипу на внутрішніх стінках самого резервуара і всіх елементах системи (ТЕН, магнієвий анод і т.д.). Ну а, володіючи гарною теплоізоляцією, що утворюється накип перешкоджає повноцінній передачі теплової енергії від Тена до води, що згодом істотно підвищує витрата електричної енергії, а в деяких випадках може служити причиною поломки приладу в цілому (ТЕН перегрівається і перегорає набагато раніше покладеного терміну).

Внаслідок цього чистку накопичувального нагрівача слід проводити не рідше 1 разу на рік, піддаючи ревізії, як корпус бойлера, так і нагрівальний елемент.

До речі непрямою ознакою того, що вашому бойлеру необхідне очищення є більш повільне нагрівання води в порівнянні з початковою. Так, наприклад якщо спочатку Ваш бойлер нагрівав 50 літрів води за 1 годину, а після для цього ж обсягу потрібно, мало не в два рази більше часу, то висновок простий: бойлер пора чистити.

Для зручності користувачів, ми хотіли б описати весь процес ревізії поетапно.

Крок перший. Відключення водонагрівача від комунікацій

Безумовно, перед тим як приступати до чищення водонагрівача в домашніх умовах, необхідно забезпечити повне відключення побутового приладу від комунікацій (електрики і водопостачання).

Так, що стосується електричного відключення, то для реалізації поставленого завдання слід виконати наступні дії:

  1. Знеструмити водонагрівач і прийняти кроки, що перешкоджають помилковому поданню напруги;
  2. Демонтувати пластикову захисну панель (зазвичай знаходиться в нижній частині бака) шляхом викручування утримують саморізів;
  3. Відключити провідники L, N, PE від клем терморегулятора і корпусу водонагрівача;
  4. Вивести кабель живлення з кабельного вводу та заізолювати оголені ділянки провідників.

З водою справи йдуть трохи складніше. Адже перед тим як відключати водні магістралі від бойлера, дуже важливо злити спочатку з нього всю воду. В деталях цей процес ми вже описували раніше в одному з своїх оглядів . Якщо ж говорити спрощено, то необхідно провести наступне:

  1. Дочекатися охолодження розігрітій рідини;
  2. Перекрити вентилі подачі холодної води до нагрівача;
  3. Відкрити гарячу воду на будь-якому з змішувачів в квартирі (це дозволить повітрю надходити всередину резервуара, тобто виключить утворення вакууму при зливі води);
  4. Одягти шланг (наприклад, силіконовий) на скидання зворотного клапана і примусово натискаючи затвор відводити воду назовні (у відро або унітаз).

Якщо ж зворотний клапан не оснащений скиданням, то необхідно викрутити зворотний клапан і перекриваючи подачу води пальцем, поступово злити всю рідину з системи. До речі дуже зручно в даному відношенні користуватися шлангом і лійкою.

демонтаж Тена

Демонтаж Тена дозволяє отримати доступ до внутрішньої порожнини водонагрівача і відповідно реалізувати регламентні операції з видалення зайвого сміття. Безумовно, механізм кріплення Тена у різних виробників може дещо відрізнятися, але в більшості випадків для зняття нагрівального елементу досить відкрутити центральну гайку (яка розташована в близькості від висновків Тена). За рахунок цього гумова прокладка розпускається, і нагрівач разом з металевою пластиною і ущільнювачем безперешкодно може бути демонтований з бойлера.

очищення бойлера

Здійснюється за допомогою звичайної дрантя і вся накип і відкладення просто видаляються з внутрішніх порожнин резервуара вручну. Якщо є можливість демонтажу бойлера з наявного кріплення, то додатково рекомендується зробити промивання бака водою.

Після очищення накопичувача слід оцінити стан самого Тена і при необхідності виконати видалення нальоту, намагаючись не деформувати саму конструкцію приладу. Зробити це можна за допомогою металевої щітки і наждачного паперу.

У ситуації, коли очищення Тена неефективна (надмірне забруднення) слід провести повну заміну нагрівача , Набуваючи виріб з повністю ідентичними характеристиками по потужності, напрузі, габаритам і способу підключення (розташування висновків).

Також слід звернути увагу на стан магнієвого анода і в разі його зносу (довжина менше 20см), виправдано виконати одночасно і його заміну.

Також слід звернути увагу на стан магнієвого анода і в разі його зносу (довжина менше 20см), виправдано виконати одночасно і його заміну

Для демонтажу і подальшої установки перерахованих вище елементів досить розпустити утримують гайки і видалити елемент, а після встановити вироби в посадочні місця і закрутити гайки на місце. Тоді як для заміни анода, досить вивернути його з посадкового місця і після закриття новий.

збірка і підключення водонагрівача до інженерних комунікацій здійснюється в зворотній послідовності. При цьому слід контролювати герметичність всіх з'єднань і не допускати підтікання.

Рекомендації по ревізії водонагрівача в домашніх умовах

Для того, щоб процес чищення накопичувального бойлера не викликав особливих складнощів, в процесі проведення робіт бажано дотримуватися наступних рекомендацій.

По-перше, ніколи не видаляти накип усередині резервуара за допомогою гострих предметів (наждачка, ніж і т.п.). Так як ця процедура може пошкодити емальоване покриття, і бак проржавіє досить швидко.

По-друге, не бажано торкатися до магнієвому аноду голими руками при проведенні робіт.

По-третє, виконуючи електричні підключення, слід переконатися в правильності з'єднання провідників L, N, PE і подавати напругу тільки після повного складання і повного заповнення нагрівача водою (для того, щоб упевнитися в заповненні бойлера, відкрийте гарячий кран і переконайтеся, що вода тече з нього безперервно).

Ну і звичайно, після проведення регламентних робіт в обов'язковому порядку необхідно здійснити тестування бойлера і поспостерігати за його роботою в перший час. А також промити внутрішню порожнину вироби, шляхом спуску 50 - 100 літрів розігрітій води.

Читати ще:

Інсталяція своїми руками

Як виготовити сонячний водонагрівач своїми руками

Вибір кондиціонера для квартири: основні правила та рекомендації

Як вибрати водонагрівач накопичувальний

Відео по темі очищення бойлера від бруду

Якщо Вам сподобався матеріал буду вдячний, якщо порекомендуєте його друзям або залишите корисний коментар.


Додати коментар

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов