Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати водонагрівач

  1. Нагріваючий елемент
  2. бак водонагрівача
  3. магнієвий анод
  4. управління водонагрівачем

Наша сеть партнеров Banwar

Кліматична техніка створювалася і створюється для зручності і комфорту в будинку. Потреба в гарячій воді часто загострюється влітку, коли централізовану подачу оной відключають. Однак для тих кого централізована подача обходить стороною, а їх дуже багато, потреба в гарячій воді має більш високий пріоритет. Миття посуду, душ, прибирання - для всього цього необхідна тепленька водичка в крані. Безумовно, можна постійно нагрівати воду на плиті використовуючи різні відра і тазики, але рано чи пізно терпець уривається, оскільки такі заняття не можна назвати комфортними.

Водонагрівач - це той пристрій, що допоможе полегшити життя і забезпечити гарячу воду з-під Вашого крана. Якщо ж Ви зважилися обзавестися таким побутовим помічником і не знаєте як вибрати водонагрівач - тоді Вам потрібно прочитати цю статтю до кінця. Найбільш популярним варіантом водонагрівачів на сьогоднішній день залишаються електричні накопичувальні водонагрівачі, вони ж бойлери. Про них і піде мова.

Для того щоб правильно вибрати водонагрівач, необхідно трошки розуміти як він влаштований і працює. На малюнку нижче представлена ​​типова конструкція водонагрівача.

На малюнку нижче представлена ​​типова конструкція водонагрівача

Кожен елемент конструкції виконує свої функції, але найцікавішими для покупця є нагрівальний елемент, матеріал і покриття бака, довговічність бака і що на неї впливає. Ці елементи є найбільш пріоритетними і значущими. Розглянемо тонкощі цих елементів нижче.

Нагріваючий елемент

Елемент, який безпосередньо гріє воду у водонагрівачі називається ТЕН, що означає трубчастий електронагрівач. За потужністю Тени бувають різні, тут особливого сенсу немає - чим більше потужність, тим швидше буде нагріватися вода, головне щоб проводка витримала. Однак на час нагрівання впливає так само і обсяг самого бойлера. На сьогоднішній день в водонагрівачах застосовують два типи нагрівальних елементів - ТЕН відкритого типу і ТЕН закритого типу, він же "сухий ТЕН".

Але споживача більше цікавить не тип елемента, а термін його служби. На це питання відповісти складніше, оскільки на довговічність Тена впливає багато факторів. Якість виробництва нагрівального елементу ніяк не можна перевірити, а можна лише повірити виробникові. Головним шкідником для будь-якого нагрівального елементу є накип, а отже і вода, оскільки кількість накипу залежить від "жорсткості" води. Чим "жорсткіше" вода - тим сильніше накип. Причиною утворення накипу на нагрівальних елементах служить багата кількість розчинених у воді солей кальцію і магнію. Чим вище концентрація цих речовин у воді, тим вище "жорсткість" води і отже більше освіту самої накипу, і як наслідок коротше ресурс нагрівального елементу. Якість води залежить від регіону проживання і з цим нічого вдіяти не можна. Проблема відкритого Тена полягає в тому, що накип утворюється безпосередньо на його трубці, що блокує нормальний контакт з водою. В результаті час нагрівання збільшується, а через сильний перегріву ТЕН виходить з ладу. Перевагою "сухого" Тена є те, що він поміщений в спеціальний ізольований корпус. Таким чином виключений прямий контакт нагрівального елементу з водою, а це означає, що сам ТЕН не схильний до накипу. Теплообмін з водою утворюється через захисний корпус, який зазвичай виконаний у вигляді колби, а площа у колби значно більше ніж у самого Тена. Це дозволяє швидше нагрівати воду і використовувати такий ТЕН при будь-"жорсткості" води. У будь-який момент ТЕН може бути витягнутий із захисного корпуса і з легкістю замінений. Така нова конструкція забезпечує термін служби в два рази більше ніж у звичайного відкритого елемента.

бак водонагрівача

Бак водонагрівача так само важливий елемент, оскільки саме в ньому утримується весь обсяг води. Бак має певний ресурс, на який впливає безліч факторів. Сюди відносяться якість води (її "жорсткість"), вплив корозії, температура нагріву, яку користувач задає, інтенсивність використання гарячої води і звичайно ж матеріал з якого виготовлений бак. На сьогоднішній день найбільш поширеними є баки зі звичайної сталі і баки з нержавіючої сталі. Сталеві баки, як правило, покриваються емаллю, склокерамікою і іншими різними способами, що рятують бак від корозії. Баки з нержавіючої сталі, як правило, спеціального покриття не мають. Безумовно бак з нержавіючої сталі більш пріоритетний, але ціною він зовсім не радує. До того ж якість нержавіючої сталі, з якої виконаний той чи інший бак неможливо перевірити і залишається сподіватися на чесність виробника. Сталеві баки значно дешевше, але в разі пошкодження покриття довговічність бака знижується. Сучасні технології дозволяють виробникові давати гарантію на бак від 3-х до 10-и років. Кожен виробник гарантує роботу пристрою при дотриманні певних умов експлуатації. Зазвичай ці умови виражені періодичним обслуговуванням водонагрівачів, в яке входить чистка від накипу і промивання від іржі і заміна захисних елементів, таких як магнієвий анод. При дотриманні умов обслуговування виробник дотримується гарантію. Таке обслуговування виконується фахівцями сервісних центрів і за рахунок покупця. Вартість обслуговування не покриває вартості бака навіть за 6 років, тому краще дотримуватися умов експлуатації та проводити планову профілактику, тоді у Вас ніколи не буде проблем з гарантією і заміною бака, якщо він раптом потече.

магнієвий анод

Багато покупців часто запитують що таке магнієвий анод, навіщо він потрібен, як він працює і в чому взагалі сенс його використання. Все досить просто. Магнієвий анод є елементом захисту бака від корозії викликаної електрохімічними реакціями, що протікають безпосередньо в водонагрівачі та утворення накипу. Являє собою гарний шматок сплаву магнію закріплений на фланці водонагрівача або ж вгорі бака. Для тих хто знайомий з хімією зрозуміти буде не складно, для тих хто не знайомий ми спробуємо пояснити. Згодом, з різних причин, покриття бака, часто емаль, починає тріскатися і тим самим викликати корозію металу. Метал бака (залізо) контактує з розчиненим у воді киснем (О2) в результаті чого, атом заліза (Fe) втрачає два електрони перетворюючись на іон заліза (Fe ++). Іони заліза, контактуючи з киснем, відриваються від поверхні металу і утворюють оксиди (FeO) - іржу. В результаті структура металу руйнується і утворюються "дірки", що рано чи пізно призводить до того, що бак "має гнів" і тече.

Магній так само вступає в реакцію з водою, але є більш активним ніж залізо, тому утворюється гальванічна пара з металу і магнію. Атоми магнію легше стають іонами, тому в першу чергу руйнується магній, а метал бака залишається цілим.

Магнієвий анод так само допомагає боротися з накипом на Тене. Завдяки вмісту в воді кальцію, утворюється дуже тверда накип (Сас03), яка ускладнює нагрів води через низьку теплопровідність. В результаті збільшується час нагрівання води, витрата електроенергії і скорочується ресурс роботи Тена. Так само цю накип дуже складно видаляти при виконанні чистки бака й нагрівального елементу. Завдяки магнію, при взаємодії з іонами кальцію в воді, утворюються накип у вигляді нальоту, яка вдає із себе дуже пухку сіль (MgC03) і гідроксид магнію - Мg (ОН) 3, які значно легше видаляються при чищенні бака і більш лояльні до теплообміну.

Таким чином наявність магнієвого анода у водонагрівачі береже бак від корозії і освіти шкідливої ​​накипу. В середньому, магнієвий анод необхідно міняти кожні 2 роки, але все залежить від стану захисного покриття бака і "жорсткості" води. Несвоєчасна заміна магнієвого анода тягне за собою зменшення ресурсу роботи приладу в цілому. У водонагрівачах, у яких бак виконаний з нержавіючої сталі, так само встановлюється магнієвий анод. Справа в тому, що при зварюванні нержавейка втрачає свої властивості не іржавіти, тому магнієвий анод захищає шви нержавіючого бака.

управління водонагрівачем

Під управлінням водонагрівача мається на увазі спосіб регулювання і контролю температури. Звичайні механічні "крутилки" нічим похвалитися не можуть, крім своєї дешевизни. Володіють достатньою надійністю, правда температура гуляє туди сюди з хорошим розгоном. Електронне регулювання самому собою означає наявність електроніки в управлінні баком і регулюванню температури. Електронне урядування дозволяє більш точно контролювати нагрів води, а так само має ряд своїх переваг. Наприклад, завдяки спеціальним індикаторам, можна побачити коли необхідно замінити магнієвий анод. При цьому загоряється спеціальний індикатор і сигналізує про необхідність заміни. Таким чином користувач завжди вчасно зможе надати допомогу своєму водонагрівача і рятувати його від короткої експлуатації. Дуже часто в водонагрівачах стали застосовувати кілька "сухих" нагрівальних елемента. Завдяки індикації користувач буде знати що згорів один ТЕН або обидва, і необхідно його замінити.

На цьому основні проблеми при виборі водонагрівача вичерпані. Сподіваємося що дані відомості допоможуть Вам не помилитися і купити водонагрівач до душі. Не забувайте виконувати своєчасну профілактику і догляд за бойлером - це запорука тривалого терміну служби водонагрівача.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов