Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як виготовити шнек своїми руками з труби?

  1. Загальні відомості про шнеку
  2. виготовлення інструменту
  3. Доповнення та підсумки

Наша сеть партнеров Banwar

Кожна людина, що займається бурінням, повинен знати, як виготовити шнек своїми руками . Даний навик дозволить не тільки заощадити чимало грошей, але і максимально продумано організувати робочий процес. Кожна людина, що займається бурінням, повинен знати, як виготовити   шнек своїми руками

Схема бурового шнека.

Загальні відомості про шнеку

Шнек (шнекова колона) використовується при бурінні на воду або будь-які інші копалини. Зовнішня форма і принцип дії нехитрий.

У ручній праці використовується вкрай рідко, тому що має чималу масою, через що кожного разу піднімати і опускати інструмент стає досить важко. А порожній простір зсередини прекрасно використовується під час машинного буріння для подачі води або глиняного розчину в свердловину для вимивання свежесрезанной породи.

Схема роботи шнека: 1 - свердловина; 2 - реборди; 3 - разбуренной порода; 4 - долото.

За допомогою надійних транспортерів можна не тільки підняти будь-яку породу, але і зробити це якомога швидко. Для цього використовується декілька варіантів, які дозволяють домогтися різного ефекту:

  1. Реактивний. Найшвидший варіант, який здійснюється під повітряним тиском. Неможливо використовувати у вологому середовищі.
  2. Волога - вода або глинистий суміш, які благополучно підхоплюють всі частинки породи і під тиском піднімаються. Серйозним мінусом є додатковий опір, через який буріння стає більш складним, а разом з цим трохи повільніше.

Для машинного буріння використовується шнек з 2-ма системами фіксації, шестерінкою і шпилькою, які взаємно доповнюють один одного. Нижній сегмент біля основи має змінну насадку - різець або долото, які використовуються в залежності від потреб.

Як самостійно створити красивий ландшафтний дизайн ?

виготовлення інструменту

Кінематична схема верстата шнекового буріння марки УШБ: 1 - мотор, 2 - коробка ротора потужності, 3 - карданний вал, 4 - редуктор, 5 - конічні шестерні (нерухомий ротор), 6 - штанга, 7 - ротор, 9 - шнек, 10 - коронка, 11, 12 - лебідки.

Для виготовлення бурового інструменту потрібно чимало часу і сил, а інструменти і матеріали потрібні наступні:

  • рулетка;
  • болгарка;
  • зварювальний апарат;
  • дриль;
  • труба товстостінна Д 40 мм;
  • сталь листова 1,8-2 мм;
  • шестигранники і гільзи;
  • гвинти з гайками або шпильки.

На самому початку накидається креслення, який майже завжди однаковий, тому що саме такі параметри дозволяють домогтися максимального ККД при роботі. Після цього можна починати готувати трубу, що відбувається за мінімальний проміжок часу:

  1. Проводиться вимір труби на 120-140 см, а також чіткий малюнок меж майбутньої зрізу.
  2. Проводиться відріз по зазначеній раніше лінії. Якщо відмітка виявляється нерівній, то зріз коригується, щоб домогтися строго перпендикулярного положення по відношенню до основного напряму.
  3. Зверху вставляється стрижень з шестигранником на кінці і приварюється. На цьому ж етапі сверлится труба таким чином, щоб пробити наскрізь основу шестикутника, після чого вставляється наскрізна шпилька, зайве обрізається, а стик заварюється. Даний захід дозволить забезпечити додатковий запас міцності. У самому шестигранник свердлити 2 перпендикулярних отвори на висоті 2,2 і 4,2 ​​см (люфт в 2 мм потрібно залишати обов'язково).
  4. Знизу вставляється довгаста гільза під шестигранник і заварюється. На відстані 2 і 4 см від закінчення труби робляться перпендикулярні наскрізні отвори, через які буде здійснюватися фіксація з шестигранником в нижньому сегменті.

Схема шнекового бура.

Аналогічна процедура проводиться з кожної використовуваної для буріння трубою, завдяки чому в підсумку виходить ідеальне якість стику. А ось після цього починається складний етап, тому що доведеться з листової сталі вигинати лопаті:

  1. Вирізається квадрат стали 200 * 200 мм, з якого вигинається 1 виток.
  2. Від отриманого витка відрізаються всі надлишки, щоб в результаті утворився ідеальний коло. У центрі робиться ідеально круглий отвір 40 мм.
  3. Коло знову вигинається в початкове плоске положення, після чого обводиться по контуру на листової сталі.
  4. Обведені шаблони вирізаються болгаркою або електролобзиком (спеціальною пилкою по металу) і вигинаються в потрібне положення.
  5. Проводиться остаточна фіксація до труби від заснування до самого верху за допомогою зварювального апарату. Кожен наступний круг повинен починатися там, де закінчується попередній, а верхній закінчується там, де починається нижній. Такий підхід дозволить робити взаємозамінні сегменти.

Бажано базовий шаблонний коло залишити на майбутнє, тому що колони час від часу виходять з ладу, і потрібно виготовляти нові, а робити заготовки заново кожен раз - це зайва трата сил і часу.

Доповнення та підсумки

Дане будова зручно тим, що взаємне з'єднання здійснюється за секунди: вставляється болт, а зі зворотного боку він же прихоплюється гайкою. При цьому зсередини залишається вільна порожнину для просування води в будь-якому напрямку. Долото і різець бажано купувати заводського виробництва, тому що в цьому випадку можна не боятися потрапити на скелю або зустріти міцний камінь по шляху, бо вони будуть розмелені і подані вгору.

http://www.vseoburenii.ru/youtu.be/d4pndW4w64o

Виготовити шнек своїми руками зможе будь-хто, але для цього буде потрібно певний запас сил і часу.

Для ручної праці такий варіант підходить тільки в випадках з садовим буром, коли не доведеться сильно заглиблюватися.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов