Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підключити водяна тепла підлога

  1. Підключення до системи опалення
  2. Коллекторное підключення до котла
  3. Відео

Наша сеть партнеров Banwar

Деякі мешканці квартир або будинків хочуть повністю замінити / поєднати   радіаторну систему опалення   з теплими підлогами

Деякі мешканці квартир або будинків хочуть повністю замінити / поєднати радіаторну систему опалення з теплими підлогами. Це цілком обгрунтовано, адже теплі підлоги дозволяють рівномірно розподіляти теплову енергію, ними можна обігрівати великі площі приміщень. Крім того, вони економічні. У цій статті ми обговоримо нюанси того, як підключити водяна тепла підлога. Особливо це буде цікаво тим, хто замислюється, як реалізувати водяний обігрів підлоги в квартирі. Ми розглянемо кілька варіантів і схем підключення.

Підключення до системи опалення

Підключення до системи опалення

Здійснювати підключення водяної теплої підлоги до централізованої системи опалення неприпустимо. На це є кілька причин:

  • Велике гідравлічний опір в трубах.
  • Погана якість теплоносія.
  • Можливі гідроудари, через які пошкоджуються труби.
  • Температурний хаос в системі опалення і ін.

Що стосується підключення до системи опалення, яке реалізовано від встановленого котла , То необхідно облаштовувати змішувальний вузол. Він необхідний для того щоб знижувати зависоку температуру теплоносія для теплої підлоги.

Радіаторну систему прийнято вважати високотемпературної, а теплі підлоги - низькотемпературної. Якщо для радіаторів необхідний теплоносій з температурою 80-90 ° С, то для теплої підлоги досить 35-45 ° С. І щоб знизити рівень температури, використовується змішувальний вузол.

І щоб знизити рівень температури, використовується змішувальний вузол

Конструкція змішувача вузла включає в себе наступні компоненти:

Схема підключення виглядає наступним чином:

  1. На подачу монтується насос, потім температурний датчик і тільки після цього триходовий змішувальний клапан. Вся ця конструкція підключається до труби системи опалення.
  2. На обратку необхідно встановити зворотний клапан. Його вихід підключається до труби з охолодженим теплоносієм, що йде до змішувальному клапану.

Його вихід підключається до труби з охолодженим теплоносієм, що йде до змішувальному клапану

В результаті такої схеми підключення теплоносій проходить такий шлях:

  • Насос закачує в систему теплих підлог гарячу воду 80 ° С.
  • Далі, вона змішується з холодною на триходовому клапані.
  • Після цього проходить по всьому нагрівального контуру.
  • І повертається в систему опалення на обратку. При цьому частково остиглий теплоносій подмешивается з гарячим на триходовому клапані.

При цьому частково остиглий теплоносій подмешивается з гарячим на триходовому клапані

Як же здійснюється регулювання температури теплоносія при такому підключенні? Регулювання відбувається завдяки трьохходовим змішувальному клапану і температурному датчику. В обов'язковому порядку тепла підлога слід оснастити сервоприводом. Вся ця система працює в автоматичному режимі, то знижуючи температуру, то підвищуючи температуру теплоносія. Так, досягається максимально комфортна температура теплих водяних підлог, і навіть босоніж вам буде приємно ходити по підлозі.

Коллекторное підключення до котла

Коллекторное підключення до котла

Процес підключення теплого водяного статі з гребінкою дуже простий і зводиться до того, щоб з'єднати труби гріють контурів з колектором, а сам колектор з котлом. Однак є відмінності в комплектації колектора. Саме це ми і будемо розглядати в цьому підрозділі.

Монтаж колектора повинен здійснюватися так, щоб до нього було зручно підвести труби системи опалення. Так, на колектор встановлюєте запірну арматуру. На трубу підключаєте бічний вихід як на подачу, так і на обратку.

Щоб було зручно контролювати рівень температури теплоносія, запірна арматура може включати в себе термометр.

Якщо ви купите готовий комплект колектора, то він вже буде мати всі необхідні вентилі навіть на виходах труб, що йдуть до котла. Наявність кранів дозволить вам, при необхідності, здійснити ремонт або тимчасово відключити один з контурів. Якщо ж ви збираєте колектор самостійно, то збірка з'єднання кожного елемента виконується компресійним фитингом. В результаті чого теплі підлоги будуть підключені до котлу через колектор.

Однак такий метод підключення не рекомендується багатьма фахівцями. Чому? Причина в тому, що тепла підлога в такому випадку буде повністю залежати від роботи котла. Єдине що вам вдаватиметься, так це прикручувати кран для збільшення або зменшення потоку теплоносія. Все це явно незручно.

Все це явно незручно

Для автоматизації контролю температури теплоносія в колектор додатково встановлюється наступний комплект обладнання:

Так, замість запірної арматури на колекторі встановлюєте термостатичні регулювальні вентилі. У їх конструкції є термобаллон з парафіном, який відштовхуючись від температури повітря в приміщенні, звужується або розширюється. Ці дії ставлять пропускну здатність термостатичного вентиля. Що стосується насосно-змішувального вузла, про принцип його роботи було написано вище.

Єдине, що необхідно уточнити, так це місце монтажу насоса змішувача. Його монтаж здійснюється між трубою подачі і колектором. Завдяки цьому насос буде забирати необхідний обсяг охололого теплоносія і додавати до гарячої води, змішуючи її до потрібної температури.

Отже, ми розглянули основні і робочі схеми підключення теплого водяного статі. Як видно знати, як правильно здійснити монтаж водяного статі мало. Слід правильно здійснити його підключення. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам розібратися в тонкощах цієї роботи. А якщо у вас вже є особистий досвід, то залишайте коментарі та коментарі в кінці цієї статті, щодо використовуваних вами схем підключення водяного теплої підлоги.

Відео

У представленому відео ви зможете бачити спосіб підключення опалювального контура теплої підлоги до колектора, а також особливості складання колекторної групи:

Як же здійснюється регулювання температури теплоносія при такому підключенні?
Чому?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов