Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ЯК ПРАВИЛЬНО доглядати за гітарою

Версія для друку

Наша сеть партнеров Banwar

На жаль, деякі музиканти змушені стикатися з ситуацією, коли інструмент, з яким власник дбайливо поводиться, через деякий час починає показувати себе з не найкращого боку. Це може проявлятися в деренчання струн на ладах, викривленні грифа, появі тріщин на лаковому покритті або навіть лопнула верхній деці, якщо мова йде про акустичної або класичній гітарі. На жаль, такі проблеми - не рідкість. У чому ж справа?
Невже це заводський брак і гітару потрібно терміново міняти, поки не скінчилася гарантія? Але чому в магазині відмовляються обмінювати інструмент, а сервіс-центр не бажає чинити гітару по гарантії, намагаючись звинуватити в неприємності самого власника? На жаль, так і є, у багатьох проблемах інструменту можете бути винні саме ви, причому, навіть не підозрюючи про це. Давайте розбиратися разом.

  • ВОЛОГІСТЬ ПОВІТРЯ - НАЙВАЖЛИВІШИЙ ПОКАЗНИК ДЛЯ КОМФОРТУ ВАШОЇ ГІТАРИ

Основні елементи гітари, такі як корпус і гриф, зроблені з дерева. Для виготовлення гітари акустична деревина спочатку піддається спеціальній процедурі сушіння. Але це не означає, що волога з неї повністю зникає. Певна кількість вологи (в залежності від сорту дерева, технології, виробника і ще багатьох чинників) залишається між волокнами дерева, і це абсолютно нормально. Проблема полягає в тому, що дерево - дуже гігроскопічний матеріал, тобто він здатний легко як вбирати вологу, так і віддавати її. При цьому структура дерева неоднорідна, тому в деяких місцях волога вбирається (або віддається) швидше, ніж в інших. В результаті цих процесів всередині дерева виникають точки напруги, що може призводити до різних неприємностей:

  • ЧЕРЕЗ ВИСИХАННЯ ДЕРЕВА ВЕРХНЯЯ І НИЖНЯ ДЕКА починає деформуватися і стискається

У нормальному стані обидві деки кілька вигнуті назовні; при нестачі вологості в повітрі, цей вигин пропадає, дека стає плоскою або навіть увігнутою. На верхній деці закріплений бридж, який опускається нижче, в результаті струни починають деренчати на ладах. Часто дека може навіть тріснути (без всякого механічного впливу). При цьому такі проблеми частіше виникають на дорогих інструментах з верхньою декою з масивної деревини.

  • НЕСТАЧА АБО НАДЛИШОК ВОЛОГИ ПРОВОДЯТЬ до вигинів ГРИФА

Деформований гриф призводить до дребезжанию струн, "не будує» інструменту. Такий гриф далеко не завжди вдається виправити анкером, особливо якщо утворюється поперечний вигин (так званий гвинт).

  • ЧЕРЕЗ НЕСТАЧІ ВОЛОГИ НАКЛАДКА ГРИФА всихає, Лади видавлювати з пазів

Виступаючі з накладки лади призводять до дребезжанию струн, які повиходили торці ладів можуть поранити руку при грі.

  • Відклеюванням ЗАДНЕГО порожком

Волокна деревини порожка і деревини деки розташовані перпендикулярно, при деформації внаслідок недостатньої або надмірної вологості вони зміщуються відносно один одного, і клей не завжди здатний утримати поріжок на місці. Більш того, розм'якшується або висихає і втрачає свої властивості сам клей.

Спілкуючись з багатьма гітарними майстрами, ми зібрали значну статистику і прийшли до висновку, що переважна частина ЗВЕРНЕНЬ ДО СЕРВІС-ЦЕНТРИ І НАСТУПНИЙ РЕМОНТ ПОВ'ЯЗАНІ З НЕПРАВИЛЬНИМ температурного та вологісного РЕЖИМОМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГІТАРИ.

Комфортні умови для гітари (неважливо, акустична вона або електрична) дуже близькі до комфортних умов для людини: 20-25 ° С при вологості 40-60%. Як же забезпечити свого інструменту ці умови?

1 1. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів і вологи на інструмент. Не залишайте гітару на сонці, не грати не гітарі під час дощу або в похмуру погоду, коли вологість повітря дуже висока.

2. При транспортуванні гітари обов'язково використовуйте чохол або кейс. Для російської погоди найкраще мати утеплений (зимовий) чохол (з товщиною утеплювача не менше 10мм). Наприклад, для акустичної гітари можна рекомендувати чохли від АМС або більш жорсткий варіант . При покупці чохла звертайте увагу на форму гітари! Далеко не всі гітари поміщаються в стандартний чохол. Наприклад, акустичні гітари з формою Jumbo не вмістяться в стандартний чохол (Dreadnought), а різноманітність форм електрогітар взагалі не піддається огляду. Тому наша порада - купуючи гітару, відразу ж попросіть продавця підібрати вам теплий чохол саме під ваш інструмент. А якщо у вас інструмент вже є, а чохла ще немає, уточнюйте форму корпусу перед покупкою (або привозите інструмент в магазин для примірки, якщо погодні умови дозволяють).

3. Якщо після грози відкрити вікно в приміщенні, вологість в ньому підніметься значно. Інструменту нічого робити в такій кімнаті. Те ж саме відбувається на кухні в результаті кип'ятіння води в каструлі або чайнику на газовій плиті. Відповідно, інструменту не місце на кухні.

Однак, надмірна вологість, як не дивно, не так вже й часто псує наші інструменти, збиток від неї непорівнянний зі збитком від нестачі цієї самої вологи. Мало хто не розуміє, що не варто мочити гітару, а от захистити інструмент від нестачі зволоження здогадується не кожен.

Найстрашніший період часу для вашої гітари - це зима. Коли в квартирі починають працювати батареї, вологість в приміщенні падає нижче рівня 40%, і інструмент починає висихати, що призводить до виникнення проблем, описаних вище, аж до незворотної псування інструменту. Купуйте для будинку прилад, який називається гігрометр. Він показує рівень вологості в приміщенні. Намагайтеся, щоб цей рівень завжди знаходився в межах 40-60%.

Виробники, звичайно, також пропонують безліч рішень для того, щоб контроль рівня вологості інструменту здійснювався комплексно. наприклад, ось така система автоматичного зволоження акустичної гітари від Planet Waves. Настійно рекомендуємо використовувати її при тривалому зберіганні інструменту в жорсткому кейсі. ось ще один варіант дещо простіше і значно дешевше, а ось гідний варіант від іншого виробника - Kyser, який можна розміщувати не тільки в резонатора отворі деки, а й безпосередньо на деці.

Корпуси електрогітар не схильні до деформації внаслідок пересихання, але цього не можна сказати про грифі. Тому в будь-якому випадку взимку ми рекомендуємо мати вдома зволожувач або хоча б класти на батареї вологі рушники. До речі, краще себе будуть почувати не тільки ваші інструменти, але і ви самі.

А якщо мова зайшла про грифі, то не можна не згадати такий вразливий елемент як накладка грифа. Саме вона найчастіше пересихає (дивимося вище проблеми з того, що вилазить ладів). Для того щоб захистити її, використовується лимонне масло. наприклад, ось таке . Дуже рекомендуємо його для використання на накладках з чорного дерева і клена. Що стосується палісандрове накладок, деякі музиканти люблять відкриті пори палісандра і не використовують масло. В такому випадку, зволожуйте приміщення в цілому, щоб накладка не пересихала. Також можна обробляти накладку ось таким комплексним засобом , Яке видаляє бруд і захищає дерево. Для полірування гітари і додання їй приємного зовнішнього вигляду можна скористатися особливої ​​поліролью і навіть спеціальною ганчірочкою , Яка не залишає ворс на поверхні інструменту А якщо бюджет дозволяє, то можна придбати відразу повний комплект засобів для догляду за інструментом від Gibson , В цей набір входить ще й спеціальна абразивна паста для догляду за металевими частинами електрогітари.

Тепер поговоримо про догляд за струнами. Найчастіше струни перестають правильно звучати через те, що між витками скупчуються частинки шкіри пальців, жирові відкладення, піт. Якщо після гри на інструменті регулярно видаляти їх за допомогою елементарного пристрою , Струни прослужать вам в кілька разів довше. Для бас-гітаристів підійде ось такий варіант . Ну а якщо струни вже втратили своє звучання, відновити його допоможе ось такий засіб від GHS . До речі, воно ж допоможе очистити накладку грифа.

Сподіваємося, наша стаття дасть вам вичерпну інформацію щодо правильного догляду за вашою гітарою, що дозволить уникнути проблем з інструментом, який в свою чергу подарує вам багато безцінних годин, днів і років натхнення і творчості.

У чому ж справа?
Невже це заводський брак і гітару потрібно терміново міняти, поки не скінчилася гарантія?
Але чому в магазині відмовляються обмінювати інструмент, а сервіс-центр не бажає чинити гітару по гарантії, намагаючись звинуватити в неприємності самого власника?
Як же забезпечити свого інструменту ці умови?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов