Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як переробити енергозберігаючу лампу в блок живлення. Драйвер для світлодіода з енергозберігаючої лампи

  1. Основні відмінності
  2. Як зробити світлодіодну лампу
  3. Виготовляє схеми
  4. Як обійтися без пайки
  5. Як зібрати лампочки
  6. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Драйвер для світлодіода з енергозберігаючої лампи легко можна зробити за годину, якщо є бажання.

Якщо у Вас завалялася стара енергозберігаюча лампа, а електронний баласт в ній робочий, то з нього досить просто можна зробити своїми руками драйвер для живлення світлодіодів. У Вас виникне питання, а як перевірити працездатність баласту? При розбиранні лампи потрібно самій лампи за допомогою мультиметра і, якщо хоч одна з них горіла, то дуже велика ймовірність того, що баласт знаходиться в робочому стані, а якщо обидві спіралі цілі, то напевно є несправність в деталях баласту і її потрібно усувати.

Якщо все валяється в розібраному стані, то потрібно просто дуже уважно оглянути всі деталі баласту і доріжки друкованої плати на предмет пошкоджень. На те, що деталі потемнілі не звертайте уваги, просто вони працюють в дуже жорстких температурних умовах. Якщо все в порядку, то можна приступати до складання драйвера для світлодіодів. Перевіряти всі деталі баласту не має сенсу, так як Ви витратите дуже багато часу на випоювання і перевірку деталей. Набагато швидше буде зібрати схему для живлення світлодіодів від енергозберігаючої лампи і з її допомогою перевірити працездатність баласту.


Драйвер для світлодіода з   енергозберігаючої лампи   легко можна зробити за годину, якщо є бажання

Починати потрібно з припайки перемичок з дротів, як на фотографії і випоювання дроселя. На дросель потрібно намотати додаткову обмотку з мідного дроту.


На дросель потрібно намотати додаткову обмотку з мідного дроту

Після того як Ви Випаяв дросель, його потрібно розібрати (роз'єднати муздрамтеатр), для того щоб легко намотати дріт. Насамперед обережно знімаємо клейку стрічку з поверхні муздрамтеатру і налагоджувати її в сторонку, так як вона нам ще знадобиться для зворотного збирання. Обережно пробуємо руками роз'єднати половинки муздрамтеатру (він дуже крихкий і легко ламається, так що не прикладайте великих зусиль). Якщо не виходить, то оглядаємо все поверхні і, якщо є патьоки лаку, які приклеїли муздрамтеатр до котушки, то підрізаємо і видаляємо їх простим канцелярським ножем. Не вийшло роз'єднати? Не біда. Далі нагріваємо муздрамтеатр в місцях з'єднання за допомогою паяльника, будівельного фена або простий запальнички (тільки обережніше, щоб не пошкодити намотаний провід). При нагріванні лак розм'якшується і роз'єднати муздрамтеатр буде легше. Вийде обов'язково.


Вийде обов'язково

Далі на котушку потрібно укласти шар електричної ізоляції. Провід, який намотаний на котушці працює під напругою мережі і, якщо не ізолювати його від майбутньої обмотки, то велика ймовірність проникнення напруги мережі в ланцюг харчування світлодіодів, що є загрозою для Вашого життя. Ізоляцію можна взяти від старих дроселів, трансформаторів, котушок індуктивності, так само як і провід для намотування додаткової обмотки. Можна використовувати навіть папір.


Можна використовувати навіть папір

Наметовому додаткову обмотку. Діаметр обмотувального дроту потрібно підібрати виходячи з кількості витків, потрібних для отримання необхідного напруги і вільного вікна в муздрамтеатрі. Діаметр проводу потрібен максимально можливий (який влізе). Чим товщі провід, тим більшу потужність можна отримати. У мене світлодіодні збірки 24-36 вольт при струмі 280-300 міліампер і я намотав 30 витків дроту діаметром 0.35. Влізло насилу при щільній намотуванні, а напруга вийшло 28 вольт. Виходить приблизно 1 вольт на виток.


Виходить приблизно 1 вольт на виток

Збираємо дросель і припаюємо його на місце. Для живлення світлодіодів потрібен постійний струм, а у нас виходить імпульсний. Значить потрібен випрямляч і якщо Ви не хочете його збирати, то можна взяти готовий, наприклад з старого блоку живлення, як у мене. Звертаю Вашу увагу на те, що вийшов блок живлення без навантаження, в даному випадку світлодіод, включати не можна, згорить.


Звертаю Вашу увагу на те, що вийшов блок живлення без навантаження, в даному випадку світлодіод, включати не можна, згорить

Схема зібрана і залишилося тільки випробувати.


Схема зібрана і залишилося тільки випробувати

При вимірі струму світлодіода вийшло 290 міліампер при напрузі 26 вольт. Ідеально. Але транзистори в баласті гріються. Звичайно не страшно (вони до цього звичні), але краще їх замінити на більш потужні або поставити на радіатори, якщо світлодіод буде працювати в тривалому режимі. Сподіваюся тепер Ви самі зможете зробити блок живлення з енергозберігаючих ламп для світлодіода. Вийшло пристрій можна застосувати для переробки старих світильників в світлодіодні, якщо все зробити акуратно. Я спеціально робив все грубо для наочності та швидкості виконання.

Удачі вам.

З розвитком новітніх технологій на полицях спеціальних магазинів з'явилося безліч освітлювальних приладів, кожен з яких відрізняється індивідуальними характеристиками яскравості, економічності і комфорту для очей.

Виготовлення світлодіодної лампи з енергозберігаючої без пайки

Багато років виробники світлодіодних ламп намагалися сконструювати пристосування, схоже за своїми властивостями зі звичайною лампою розжарювання, плюс до всього мале споживання електроенергії, низький рівень тепловиділення і впливу на оточуючих. В результаті споживачам були представлені лампочки.

Фахівці радять віддавати перевагу останнім моделям, пояснюючи вибір низку очевидних переваг. Завдання ускладнюється для тих, хто хоче дізнатися, як переробити енергозберігаючий пристрій в світлодіодне своїми руками.

Основні відмінності

Світлодіодна лампа , Так чи інакше, забезпечує приміщенню більш яскраве освітлення. При напрузі 13 Вт вона видає 1000 лм, енергозберігаюча - всього 800 лм.

Що стосується тепловіддачі, вона визначається за показниками підтримки оптимальної температури в приміщенні, збереженні в потрібному стані побутової техніки та меблів. І тут теж лідирує світлодіодне виріб, володіючи тепловіддачею 30,5 градусів при тепловіддачі енергозберігаючого пристрою 81,7 градусів.


Останнє продукт розроблено на 8000 годин активної роботи, тоді як для першого встановлений рекордний термін експлуатації - до 50000 годин. Причому світлодіодна лампа з плином часу не втрачає початкового відтінку освітлення і яскравості, чого не можна сказати про енергозберігаючої.

Лаври першості дістаються світлодіодним джерел і в процесі утилізації, їх можна викинути в сміттєвий контейнер. , Викинутий на смітник, забруднює навколишнє середовище (повітря і грунтові води) отруйними ртутними парами, в результаті чого відбувається сильне отруєння людей, тварин і риби. Саме тому повинна проходити відповідно до визначених правилами.


Незважаючи на плюси і мінуси, світлодіодні і є взаємозамінними - виробники потурбувалися про відповідному розмірі будь-який з ламп, і патронів для них.

Загальним для двох конкуруючих аналогів є досить якісний колірний потік, що забезпечує високий рівень комфорту для сітківки ока.

Як зробити світлодіодну лампу

необхідні матеріали

Для того щоб переробити енергозберігаючу лампочку в світлодіодну своїми руками, необхідно мати при собі наступний список матеріалів:

  1. Згорілу, що вийшла з ладу лампу.
  2. Невеликий шматок склотекстоліти для з'єднання деталей між собою. Якщо є інші ідеї (крім пайки), можете скористатися своєю для вирішення питання, як кріпити світлодіоди.
  3. Комплект радіоелементів, відповідних певною схемою, в тому числі світлодіоди. Фахівці радять вибирати для збірки світлодіодним лампочки своїми руками звичайні деталі, які у великому асортименті представлені на кожному радіоринку, де їх вартість істотно нижче.
  4. Конденсатор об'ємом 0,022 Mf, напруга в якому становить 400 V, одне опір розраховане на 1 мОм і пара опорів на 200 Ом.
  5. Світлодіоди - дешевше випаять в потрібній кількості за допомогою стрічки.

Виготовляє схеми

Процес створення схеми своїми руками починається з вирізання з текстоліту окружності, діаметр якої дорівнює 30 мм. Далі нанесіть на колі доріжки, добре справляється з цим завданням лак для фарбування нігтів. Після покриття одного шару, відставте деталь в сторону до тих пір, поки вона повністю не висохне.

Після покриття одного шару, відставте деталь в сторону до тих пір, поки вона повністю не висохне

У цей час можна зайнятися хімією, а саме своїми руками виготовити масу, що розчиняють мідь. Для цього слід змішати мідний купорос і звичайну кухонну сіль у співвідношенні 1: 2. Обов'язково додайте невеликий обсяг теплої води (але не гарячої!) І в отриману суміш занурте майбутню плату. Вже через добу ви помітите, як мідь зникла з текстолітового кола, залишилася тільки та частина, яка була оброблена лаком.

На завершальному етапі проводиться пайка. Однак перш ніж переходити до цієї фазі, скористайтеся спеціальним розчинником і позбудьтеся від шару лаку. Потім пролужіте наявні доріжки.


Візьміть міліметрове свердло і на ділянках фіксації елементів зробіть отвори. Нарешті переходите до повноцінної пайку схеми. Якщо ви не новачок в роботі з паяльником і маєте певні навички, для створення світлодіодним лампочки з напругою 220 V своїми руками, точніше, плати її драйвера, досить виділити 30 вільних хвилин.

Процес складання не обходиться без розбору. Пропиляєте полотнищем по металу периметр на самому кінці пластика. Витягніть всі внутрішні деталі, залиште тільки дроти, які виходять від цокольній частині старого світильника. Знову озбройтеся паяльником і зафіксуйте плату до цих проводах.

Закріпіть схему, оснащену світлодіодами, на внутрішній поверхні пластика. Перед остаточною поклейкой включите лампу, якщо вона працює - скористайтеся термоклеем.

Як обійтися без пайки

Деяких може не влаштовувати пайка, в цьому випадку в якості альтернативи драйвер для вироби замінюється повноцінним блоком живлення, призначеним для фіксації та роботи світлодіодної стрічки. Саме за рахунок застосування цілого шматка стрічки, а не її окремих відрізків, пайка і глобальна переробка не потрібні.

З чим можуть виникнути проблеми? З розмірами блоку живлення. Тут знадобиться або переробити електропроводку від А до Я (освітлення будівлі зводиться до одній гілці), або кожен світильник або ряд виробів живити іншим трансформатором. Якщо будинок оснащений точковими освітлювальними приладами, можна виділити з ланцюга найперший і помістити перед ним блок живлення, після чого замість ламп на 220 V встановити саморобні світлодіодні моделі 12 V.

Як зібрати лампочки

Збірка висвітлюють виробів своїми руками здійснюється з пластикових труб , Порізаних на окремі відрізки. По боках труб за допомогою паяльника закріплюється світлодіодна стрічка, обов'язково звіртеся з паралельною схемою. На кінці пучка проводів розмістіть два штирі, які виступають в якості цоколя.

Якщо світильники оснащені традиційним патроном для фіксації лампи, процес спрощується в рази - досить модернізувати старі енергозберігаючі прилади, причому застосовувати внутрішні плати вже немає необхідності. Як і в попередній раз, зразок розбирається, а все «нутрощі», крім проводів цоколя, вилучаються. Ковпачок, з якого виходили люмінесцентні трубки, закривається циліндром, виконаним із пластику, на якому фіксуються ділянки світлодіодної стрічки. Ці стрічки підключаються до проводів з цоколя.

При підключенні враховуйте «+» і «-». Плюс бажано припаяти до нижньої складової цоколя. Якщо підключення не дало результатів, вирішити проблему можна, перепідключитися вихід блоку живлення до проводів.

висновок

У будь-якому випадку способів переходу на більш економічне освітлення більш ніж достатньо. Світлодіодна лампа, виготовлена ​​на основі енергозберігаючої, допоможе заощадити ваші гроші, а сам процес особливо сподобається тим, хто володіє розвиненим технічним мисленням.

Велике спасибі виробникам сучасних енергозберігаючих ламп. Якість їх продукції постійно змушує мізкувати і підштовхує до нових технічних рішень.
Ось і цього разу розглянемо тему переробки вийшла з ладу енергозберігаючої лампи в світлодіодну. Сьогодні ми підемо по більш традиційним шляхом з використанням драйвера для світлодіода, але ... Найцікавішою частиною переробки є сам світлодіод.
Днями мені потрапили до рук кілька зразків китайської електронної промисловості. Ці світлодіоди самі по собі цікаві, хоча і не володіють видатними характеристиками. Але одне те, що даний світлодіод забезпечує кругову діаграму спрямованості, піднімає його на абсолютно новий рівень і дає нам в руки прекрасний інструмент для модернізації систем освітлення.


Але одне те, що даний світлодіод забезпечує кругову діаграму спрямованості, піднімає його на абсолютно новий рівень і дає нам в руки прекрасний інструмент для модернізації систем освітлення

Як радіатора я використовував вже відомий з минулої статті алюмінієвий універсальний профіль АП888 виробництва ТОВ «Південь-сервіс». На жаль у мене залишився тільки обрізок товщиною трохи більше 10 мм. Було побоювання, що для світлодіода потужність 9 Вт його може не вистачити. Але прагнення провести експеримент перемогло.
Маленький недолік даного профілю по відношенню до нового светодиоду - центральний отвір діаметром 8 мм, а різьблення «хвоста» світлодіода М6.

Вихід найпростіший:
- рассверливаем отвір до 10 мм;
- в гайку М6 укручуємо болт;
- акуратно, б'ючи молотком по голівці болта, запресовувати гайку в профіль. Болт потрібен для того, щоб випадково не зам'яти різьблення в гайці.



Світлодіод 7В, потужністю 7-9 Вт, 12 В, 600-800 мА. Як драйвера я використовував широко поширений драйвер на 700 мА для трьох світлодіодів того ж китайського виробництва.
Далі як завжди все просто. Розбирати енергозберігаючу лампочку вміємо, головне не розбити колбу. І готуємо весь комплект для збірки.


І готуємо весь комплект для збірки

1. Просвердлити отвори в кришці корпусу цоколя для кріплення радіатора і дроти.

Тематичні матеріали:

Оновлене: 12.11.2017

103583

Якщо помітили помилку, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

У Вас виникне питання, а як перевірити працездатність баласту?
Не вийшло роз'єднати?
З чим можуть виникнути проблеми?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов