Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як грамотно підібрати і встановити бічні коліщата на дитячий велосипед. Нюанси і досвід.

  1. Перш за все, давайте визначимося в тому, що страхувальні коліщатка:
  2. На що звернути увагу при виборі бічних коліс на дитячий велосипед
  3. Самі бічні коліщата бувають
  4. Вони бувають наступних видів.
  5. Як визначити висоту кронштейна для бічних коліс на велосипед.
  6. Радіуси коліс дитячих велосипедів (приблизні)
  7. Правильне положення страхувальних коліс на дитячому велосипеді
  8. Як встановити бічні коліщата на дитячий многоскоростной велосипед

Наша сеть партнеров Banwar

Змінено: 18.04.2019

Рано чи пізно настає період, коли дитині купується перший велосипед або коли триколісний стає малий, а їздити на двоколісному малюк ще не вміє.

На мій погляд, вчити маленької дитини (як мінімум до 5-6 років) кататися на велосипеді потрібно використовуючи беговел . На цьому дивовижному засобі пересування малюк сам і дуже швидко може освоїти найголовніше вміння при їзді на велосипеді - вміння тримати рівновагу. та й навчити малюка кататися на беговел набагато простіше, швидше і травмобезопасная, ніж на велосипеді.

коли дитина вчиться кататися на двох колісному велосипеді одним з важливих елементів при цьому є використання додаткових бічних коліщаток , Для запобігання його падінь.

більшість моделей дитячих велосипедів йдуть вже укомплектованими бічними коліщатками. Але бувають випадки, коли для здешевлення їх не комплектують, або якщо велосипед дістався у спадок від старших дітей в сім'ї або був куплений як б / у і на ньому немає цих страхувальних коліс. В цьому випадку їх можна докупити окремо.

В принципі, питання покупки додаткових страхувальних коліс для дитячого велосипеда не найважчий у житті батьків, але є кілька цікавих нюансів, які ми обговоримо в цій статті, щоб полегшити їм життя.

Перш за все, давайте визначимося в тому, що страхувальні коліщатка:

  • Виконують функцію захисту дитини від завалювання і падіння велосипеда, поки малюк не навчиться добре тримати рівновагу.
  • Виготовляють тільки для дитячих велосипедів з розмірами коліс від 12 до 20 дюймів. Особисто я для великих коліс нічого не зустрічав.
  • Ставлять не тільки на одношвидкісні дитячі байки, а й на багатошвідкісні . Для цих байків кронштейни для коліщаток має спеціальну форму, і про це ми поговоримо трохи нижче.

В інтернеті маса всіляких моделей таких коліщаток за різні ціни - прямо очі розбігаються.

На що звернути увагу при виборі бічних коліс на дитячий велосипед

  1. Розмір коліс велосипеда.
  2. Скільки на ньому швидкостей. Найчастіше, звичайно, беруть на одношвидкісний, але іноді потрібно купити коліщатка і на многоскоростной велосипед.
  3. На самі маленькі бічні коліщата, з чого зроблені, яке у них покриття, використовується чи в них підшипник.
  4. На форму і розмір стійок (кронштейнів) для кріплення коліщаток до велосипеда

Перш за все, подивіться на коліщатка.

Самі бічні коліщата бувають

  • Зазвичай стандартного діаметра в 11 см. І по товщині більше 2 см.
  • На ПРОМПІДШИПНИК або просто на болті, що грає роль осі обертання і кріплення до стійки.
  • Суцільними, без спиць, пластиковими або металевими
  • Пластмасовими зі спицями
  • Покритими гумою, силіконом, жорстким ПВХ або просто пластмасові

Всі вони розрізняються за ціною і своїми експлуатаційними властивостями.

Суцільні пластмасові та залізні колеса без підшипника, а на простому болті, що грає роль осі обертання, відрізняються гучним шумом під час їзди. Він виникає від жорсткого тертя об асфальт і постійного биття колеса на болті. Особливо, якщо коліщатко має великий люфт на розкрученому болті. Правда це те ж має і свої позитивні сторони - мама завжди буде чути, де їде її дитина.

Колеса з силіконовим покриттям і на ПРОМПІДШИПНИК катають значно м'якше і тихіше. Вони не б'ються на осі обертання і мають менший опір коченню, що полегшує малюкові кручення педалями.

Пластмасове покриття, жорстке гумове і ПВХ набагато швидше сточуються об асфальт, ніж м'яке силіконове.

Кронштейни для бічних коліс виготовляють найчастіше з алюмінію або його сплавів, набагато рідше зі сталі.

Вони бувають наступних видів.

  • На жорстких стійках різних розмірів під різні діаметри коліс велосипеда від 12 до 20 дюймів. Тут головне при покупці не помилитися з розміром стійок. Як їх перевірити описано нижче.
  • На жорстких універсальних стійках, що підходять відразу на всі розміри коліс дитячих велосипедів (від 12 до 20). Дуже зручні і, природно, підходять на будь-який велосипед.
  • На складних стійках.

    Зустрічаються рідко і, на мій погляд, марна штука. Варто дорого, їздити дитині зі складеними колесами незручно, та й сенсу особливого немає. Поїхав без них - зняли коліщатка і все. Єдиний плюс - при зберіганні займають менше місця, особливо якщо вішати велосипед на стіну або ховати в шафу.

При виборі стійки врахуйте, що краще брати, ті, у яких є упор на вигині - вони міцніші і не гнутися при регулярних бічних навантаженнях.

Для кріплення кронштейна до осі заднього колеса часто в комплекті йде спеціальна планка, для його фіксації до пір'я рами для того, щоб вони не зсувалися у вертикальній площині, а трималися перпендикулярно землі.

Як правильно їх кріпити показано на цій фотографії.

Як правильно їх кріпити показано на цій фотографії

Як визначити висоту кронштейна для бічних коліс на велосипед.

Якщо Ви купуєте їх в магазині, найчастіше на упаковці описано для велосипедів з якими колесами вони підійдуть. Але, в разі покупки з рук, на ринку, або з невиразною упаковкою без будь-яких написів можна рекомендувати таку ідею розрахунку потрібної висоти кронштейна.

Стійка разом з коліщатком повинні майже діставати до землі виходячи з розміру заднього колеса. Як їх правильно кріпити описано трохи нижче.

Тому, з радіуса заднього колеса велосипеда (з урахуванням висоти покришки) потрібно відняти радіус бічного коліщатка - це 5,5 см. І вийде приблизна відстань від центру отвору для кріплення коліщатка до центру отвору для кріплення кронштейна до осі колеса.

Наприклад, діаметр колеса в 12 дюймів - це 27 см, а радіус, відповідно, 13,5 см. Віднімаємо радіус маленького коліщатка 5,5 см і отримуємо висоту між отворами: 8 см. Прикиньте, чи відповідає це відстань на купується кронштейні, і зрозумієте, чи підходить він Вам.

Радіуси коліс дитячих велосипедів (приблизні)

  • 12 дюймів - 13,5 см
  • 14 дюймів - 18 см
  • 16 дюймів - 20,3 см
  • 18 дюймів - 23 см
  • 20 дюймів - 25,5 см

Врахуйте один нюанс - зустрічаються дитячі моделі з 14 колесами, але з високими і широкими покришками. Для них краще заздалегідь переміряти потрібну висоту кронштейна або відразу брати універсальний.

Як визначити діаметр колеса велосипеда, якщо Ви в принципі не знаєте які колеса на байку у дитини, описано в статті "Як визначити діаметр колеса велосипеда" , Ну або просто виміряйте його рулеткою - в цьому випадку міліметрова точність не потрібна.

Зразкові висоти кронштейнів для різних розмірів коліс показані на малюнку.

Правильне положення страхувальних коліс на дитячому велосипеді

При установці коліс, перш за все, потрібно розуміти, що вони не повинні торкатися землі на одному рівні з заднім колесом, а повинні бути вище на 1-1,5 см, ніж заднє колесо.

Чому?

Нагадуємо, що основна функція бічних коліс - захистити від перекидання, а не утримувати велосипед під час їзди.

Коли заднє і бічні колеса будуть на одному рівні із землею, дитина не зможе навчитися тримати рівновагу. До того ж при найменшій нерівності заднє колесо повисне в повітрі. При цьому якщо малюк крутить педалі, то вийде швидке прокручування колеса в повітрі, що може його трохи налякати. А якщо велосипед зупиниться, то вже не зможе зрушити з місця і так і буде стояти із завислим над дорогою заднім колесом.

Якщо бічні коліщата будуть занадто високо підняті, то при нахилі вони не зуміють запобігти падінню велосипеда.

Деякі батьки знімають спочатку одне колесо, даючи дитині кататися з одним боковим колесом. На наш погляд, цього робити не варто. Малюк починає їздити з перекосом на трьох колесах, а тримати рівновагу у нього не виходить. До того ж він інстинктивно розуміє, що, наприклад, на праву сторону він не впаде, а на ліву впаде, і при поїздці перекошується на право.

Як встановити бічні коліщата на дитячий многоскоростной велосипед

Буває ситуація коли у дитини перший велосипед відразу многоскоростной і з 20 колесами. Як бути в такій ситуації?

У продажу можна знайти спеціальні бічні додаткові коліщатка для дитячих велосипедів з перемикачем швидкостей.

Відрізняються вони тільки видами кронштейнів. Це можуть бути кронштейни, що кріпляться до осі заднього колеса з нахилом убік або кронштейни з кріпленням на пір'я рами велосипеда.

Але є і третій варіант, підказаний життям. Він третій на малюнку вище.

Беруть стандартні кронштейни для 20 дюймових коліс, але кріплять їх догори ногами. Коротка частина, до якої зазвичай кріпиться коліщатко, в цьому випадку прикручується до півня на пір'ї, і, навпаки, в отвір на довгій частині кронштейна, яке зазвичай кріпиться до осі заднього колеса велосипеда, вставляється вісь для кріплення коліщатка.

Такий варіант значно дешевше, ніж стандартні, але для його реалізації знадобиться, що б у майстра, який його робить, руки росли з правильного місця. Можливо, доведеться деякі отвори рассверлить, в інших місцях поставити додаткові шайби в залежності від форми півня, перемикача швидкостей і т.д.

Ну ось начебто і все основні моменти і нюанси, які можуть виникнути при виборі і установці бічних страхувальних коліщаток , Які так само можна купити у нас в магазині .

Якщо у кого-то з читачів є ще думки або цікавий досвід в цьому питанні пишіть в коментарях.

Чому?
Як бути в такій ситуації?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов