Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати велосипед

Наша сеть партнеров Banwar

Визначте який тип велосипеда Вам необхідний


Гірський велосипед (MTB - mountain bike) Гірський велосипед (MTB - mountain bike). Основна відмінність від інших типів велосипедів - колеса 26 дюймів, амортизатори і велика кількість передач.

Гірський велосипед призначений для катання по лісовими стежками, паркам, занять фітнесом, а також для велопоходів і неагресивним їзди по пересіченій місцевості. Це найбільш популярний і універсальний тип велосипедів, на якому ви зможете як їздити на роботу, так і відправитися в велоподорож по просторах нашої країни :)

плюси:

  • універсальний
  • доступний
  • величезний асортимент комплектуючих і аксесуарів для даного типу велосипедів

мінуси:

  • на асфальті поступається в накаті шосейних велосипедів і гібридам

Двухподвеси. Найдорожчий і технологічний тип велосипедів. Двухподвеси є для різних стилів катання - крос-кантрі та трейл (неагресивна їзда по пересіченій місцевості); і дьорт, фрірайд, даунхіл (агресивна їзда по пересіченій місцевості).

плюси:

  • комфортні за рахунок повної підвіски
  • максимально прохідні

мінуси:

  • досить дорогі

плюси:

  • легкий
  • швидкий
  • при хорошому покритті дороги дозволяє долати великі відстані

мінуси:

  • вимогливий до якості дорожнього покриття

Туристичний велосипед або Гібрид (Touring, Hybrid). Колеса такі ж, як у шосейного, але гума товстіший і на цьому велосипеді вже можна з'їхати на будь-яку доріжку або стежку. Призначені вони, як видно з назви, для тривалих поїздок і поєднують в собі легкість шосейних велосипедів з надійністю і прохідністю гірських.

плюси:

  • універсальний
  • має відмінний накат як на грунті так і на асфальті
  • дозволяють долати великі відстані

мінуси:

  • менш керовані на пересіченій місцевості, ніж гірські

Міський велосипед (Сity Bike). Він заздалегідь укомплектований крилами, багажником і іншими практичними атрибутами. Він призначений для поїздок від будинку до роботи або просто катання в парку. Це не професійний велосипед, хоча ціна його може сильно відрізнятися в залежності від навішування і рами. Власники таких велосипедів не люблять вдаватися в технічні подробиці і премудрості, тому велосипеди комплектуються задніми втулками з перемиканням передач всередині, які можна клацати стоячи на місці. Кількість передач може бути від трьох до семи. Гальма, як правило, ножні. Природно, велосипед, у якого всі механізми заховані всередину, практично не вимагає догляду. У містах Західної Європи велосипеди такого типу можна зустріти припаркованими мало не біля кожного стовпа.

плюси:

  • дуже комфортні
  • ідеальні для їзди по місту
  • практичні

мінуси:

  • менш керовані на пересіченій місцевості, ніж гірські

Детальніше дізнатися про вибір дитячого велосипеда можна в наступній статті:

BMX (абревіатура від англійського Bicycle Motocross - велосипедний мотокрос). Спеціальні трюкові велосипеди маленького розміру з колесами 20 "В основному BMX - це шоу. Тобто трюка їзда, стрибки,

швидкісні заїзди на спеціальних майданчиках з гірками і трамплінами.

Детальніше дізнатися про вибір BMX можна в наступній статті: Як вибрати BMX велосипед


Виберіть ростовку (розмір) рами

Ціна від ростовки не залежить! Розмір велосипеда визначається по Вашому зростанню і не залежить від, наприклад, ваги. Вимірюється відстань від центру каретки по зруб підсідельною труби (деякі виробники міряють до центру або верху верхньої труби). Для велосипедів MTB наступний приклад: при зростанні людини 180 см. Потрібен велосипед 19.5 "або" L ". Загальна рекомендація така: коли ви стоїте над велосипедом, між пахом і верхньою трубою рами повинна вільно проходити долоню (приблизно 12 см.). Для шосейних велосипедів розмір рами потрібно більше, тут підсідельний штир повинен виглядати з рами приблизно на 13 см.
Детальніше про підбір ростовки рами можна почитати в цій статті: Вибір ростовки велосипеда

матеріали рам

Наведемо найбільш поширені: легована сталь (High Tensile), хром-молібден (Cro-Mo), алюміній (Alloy), вуглепластик (Carbon).
a) Легована сталь - це краще, ніж просто "водопровідні" труби, з яких зроблені вітчизняні велосипеди і дуже дешеві імпортні.
b) Хро-Мо. Це спеціальний "велосипедний" сплав. Він дуже добре витримує вібрацію і порівняно легкий.
c) Алюміній. У зарубіжному велосипедостроєнія поширені дві серії 7000 і 6000. Перша важча і, як наслідок, жорстка. При цьому вона коштує дешевше і краще підходить для важких людей або недорогих велосипедів. 6000 серія менш щільна, а значить легше. В обробці вона складніше (а значить дорожче), та й собівартість самого металу вище. Кожна велосипедна фірма свої кращі рами роблять саме з цієї серії алюмінію.
d) Углепластик (карбон) - найлегший, жорсткий і дуже дорогий матеріал для велосипедних рам. Має масу переваг і недоліків. Плюси наступні: специфічна міцність, тобто там, де хром-молібденова або алюмінієва рама погнулися б, карбон витримає. Він зламається напевно тільки від надприродної навантаження. Зате цей матеріал боїться точкових ударів, з часом стики розхитуються від навантажень, нарешті, карбонові рами неремонтоздатність.

Що таке "обладнання" або "навішування"

Як правило, фірма, назва якої написано на рамі, самостійно зробила тільки її саму. Вона ж укомплектувала велосипед компонентами, відібраними з безлічі існуючих на ринку. Найбільше про рівень велосипеда каже механіка, яка переводить передач, обертання коліс і педалей.
Найчастіше використовуються вузли японської фірми Shimano (Шимано). Вони зібрані в "групи". Перерахую їх в порядку убування якості і ціни і зростання ваги: ​​XTR, XT, SLX, LX, Deore, Alivio, Acera, Altus, Tourney. У світі шосейних велосипедів це: Dura-Ace, Ultegra, 105, Tiagra, Sora. А серед туристичних велосипедів ієрархія така: Nexave T400, Nexave T300, C202, C102.
Чим вище група, тим більше в ній застосовується легких алюмінієвих сплавів, тим ретельніше обробка і краще зовнішній вигляд. В результаті зростає і ціна на деталі. Конструктивно компоненти також відрізняються. Найчастіше задній перемикач відноситься до більш високої групи, ніж інші вузли. Shimano дозволяє поєднувати компоненти різних груп один з одним, втім, далеко не всі.
Багато виробників велосипедів комплектують свої моделі не тільки обладнанням Shimano. Іноді ставляться комплектуючі фірм, що спеціалізуються на випуску будь-яких певних вузлів (гальм, педалей, втулок). В цьому випадку ви кілька переплачуєте за поліпшену механіку. Однак, на недорогі велосипеди найчастіше встановлюються більш дешеві компоненти.

Гальма механічні, гідравлічні і змішаного типу

Треба відзначити, що гальма розрізняються за двома ознаками: типом механізму (обідні або дискові) і типом приводу (тросикові або гідравлічні).
Розглянемо їх окремо.

Дискові, особливо гідравлічні, гальма дозволяють краще контролювати велосипед. Зусилля, яке Ви надаєте на ручку прямо пропорційно силі гальмування. Однак такі гальма дороги.
Зараз все більше фірм випускає дискові гальма, а це веде до зниження цін: з $ 1000 за комплект пару років назад до $ 350 зараз. До того ж з'являються механічні та механогідравлічним дискові гальма, що теж робить «високу моду» більш доступною. Дискові гальма менше залежать від погодних умов, не вимагають частих регулювань.
Ободниє гальма легше, дешевше і простіше.


Механічні (тросикові). Ці гальма перевірені часом, вони коштують недорого, та й обслуговувати їх не руйнівно. До механічних торомоза легко знайти запасні частини і просто все встановити і налаштувати. Втім, свято псує те, що при гальмуванні тросик розтягується, а обплетення ( "сорочка") стискається, в результаті важче контролювати силу гальмування. Оскільки не весь трос захищений опліткою. Всередину "сорочки" потрапляє бруд і ускладнює рух троса. В результаті гальма треба періодично розбирати, змащувати і міняти троси з "сорочками". Якщо система не дискова, а ободная, то на додаток доводиться регулювати колодки і підтягувати трос. Існують дуже дорогі троси з переплетенням, в яких застосовується нержавіюча сталь і такі покриття, як Gore-Tex і Teflon. Природно, вони служать довше і краще.


Гідравлічні. Рідина, як відомо, не стискується, а значить, використовуючи гальма з таким приводом, Ви отримуєте над ними повний контроль. Так як це закрита система, то засмічення їй не загрожує, але все-таки, раз на рік рекомендується повністю прокачувати заново. Гідравлічні гальма бувають на мінеральному маслі або гальмівної рідини. Перше екологічно чистіше, а остання не так загусає на морозі. До мінусів гідравліки можна віднести її більш високу складність і вартість в порівнянні з механічними гальмами, адже тут важлива герметичність з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками ...
Механогідравлічним гальма об'єднують всі переваги і недоліки двох попередніх типів. Від гальмівної ручки до машинки привід здійснюється за допомогою троса, а колодки рухає рідина.
Як вибрати велосипед: марка, ціна, тип, комплектація.
Деякі вибирають свій перший велосипед виключно за кольором і ціною. Пояснюю, як правильно купувати велосипед. Читаючи всі питання спочатку, можна було вже сформувати свою особисту думку, для чого і якого типу потрібен велосипед. Тепер найважливішим вирішальним фактором буде Ваш бюджет. На жаль, велосипеди не варті як пляшка мінеральної води, а після кризи закордонні моделі стали ще менш доступні. Але життя-то продовжується, і купувати все одно щось треба!


Детальніше про переваги і недоліки гальмівних систем велосипеда можна почитати в цій статті: Що краще Disk або V-brake? Проблема вибору.

Приступаючи до вибору ...

Якщо підходити до справи серйозно, то для початку потрібно дізнатися якомога більше про велосипед і постаратися чітко вибрати що саме ви хочете.
Назбирати інформацію можна на виставках, змаганнях, фестивалях, в журналах і Інтернеті, не соромтеся радитися з друзями - вони теж можуть щось знати. Але не довіряйте їх думку сліпо і не покладайтеся лише на нього. По-перше, Ваш знайомий може не все знати, особливо про недорогі велосипеди, до яких Ви придивляєтеся. По-друге, у нього можуть бути давні відносини з будь-якої велосипедної компанією, тому він порадить Вам саме її, а про інші марки нічого доброго не розповість. По-третє: йому ж треба кудись подіти свій старий велосипед, і він може запропонувати його Вам.


Чи варто звертати увагу на марку при виборі велосипеда? Так, варто. Відома марка є гарантією якості. Вибір - справа суб'єктивна. Як в машинах: одні купують тільки мерседеси, інші задовольняться фордом, а треті візьмуть жигулі, хоча грошей вистачило б і на порше. Хотілося б заздалегідь застерегти від покупки найдешевшого велосипеда з модельного ряду компанії або взагалі на ринку. Високі шанси, що Ви швидко освоїте техніку катання, почнете її вдосконалювати, і захочеться модель подорожче. Відомий випадок, коли людина за тиждень змінив 7 велосипедів, але багатьом таке може виявитися не по кишені.
Таким чином, крім ціни на Ваш вибір повинні вплинути наступні фактори: тип велосипеда, геометрія, стиль катання, простота покупки і обслуговування, імідж марки, відповідність персонального стилю. Після цього в нашому каталозі необхідно вибрати відповідні моделі.

Як купувати велосипед?

Після того, як Ви вибрали що купити, наступний дуже важливий крок - з'ясувати, чи є вподобана модель потрібного розміру в продажу. Купівля з рук чревата тим, що Вам можуть продати крадений, або укомплектований дешевими деталями велосипед. Незнаючому людині це буває дуже важко перевірити.
Тому надійніше купувати велосипед в магазині. Також важливим фактором при покупці велосипеда є наличи досвідченого веломеханніка при магазині, який проконсультує вас і зробить технічні роботи в разі потреби.

Чи варто звертати увагу на марку при виборі велосипеда?
Як купувати велосипед?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов