Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як правильно змастити передню вилку велосипеда - алгоритм дій і рекомендації. - Про електровелосипед детально - Блог - Статті

  1. Алгоритм зняття вилки
  2. Алгоритм розбирання вилки
  3. Чим і як правильно змастити передню вилку велосипеда?
  4. Збірка і монтаж вилки після мастила
  5. Як змастити вилку електровелосипеда, не розбираючи?
  6. висновки

Наша сеть партнеров Banwar

Велосипедна вилка виконує амортизаційні функції, згладжує поштовхи, зменшує навантаження на руки велосипедиста, знижує знос рами і інших елементів байка Велосипедна вилка виконує амортизаційні функції, згладжує поштовхи, зменшує навантаження на руки велосипедиста, знижує знос рами і інших елементів байка. Періодично вона потребує проведення ремонтно-профілактичних заходів: нанесенні нової мастила, заміні підшипників, сальників або інших зношених елементів, вирівнюванні рульової труби і виконанні подібних робіт. Перед тим, як змастити амортизаційну вилку на велосипеді або замінити зношені компоненти, її попередньо потрібно демонтувати і розібрати на елементи.

Змащувати сальники рекомендується приблизно через 700 км пробігу, мінімум - щосезону, а перебирати і обробляти мастильним складом всю вилку - з періодичністю в 4000 км. Якщо ж транспортний засіб експлуатується в умовах підвищеного впливу піску і інших абразивних матеріалів, змащувати його вилку доведеться частіше. Про необхідність профілактики або ремонту вилки кажуть: скрипи, стукіт і інші підозрілі звуки в процесі їзди, заклинювання, нерегульованість, люфт, проворот або утруднене пересування керма, виникнення тріщин на штанах чи ногах і інші подібні дефекти.

Алгоритм зняття вилки

Для демонтажу передньої вилки електровелосипеда слід:

  1. Відкрутити все що кріпляться до вилки комплектуючі: калипер системи гальм, датчик швидкості, V-brake або гідролінію дискових гальм, крило та ін.
  2. Відкрутити болти, що утримують винос на трубі керма. Викрутити якірної болт.
  3. Намагаючись не зачепити гідролінію, зняти і опустити кермо з виносом.
  4. Демонтувати проставочное кільця і ​​спрямовуючу гільзу, обережно підчепивши її в зоні пропилу компактної викруткою. Витягти розташоване вгорі кільце кочення і підшипник.
  5. Обережно вийняти зі склянки трубу керма. Витягти підшипник і знаходиться внизу кільце кочення. Прибрати велосипедне колесо, відкрутивши кріпильні елементи або послабивши ексцентрик.

Алгоритм розбирання вилки

Перед тим, як змастити вилку велосипеда, потрібно ретельно прибрати з елементів відпрацьовану змащення і здійснити розбирання. Нова мастило буде нанесена пізніше, перед зворотним монтажем вилки в стакан. Щоб розібрати вилку, слід:

  1. Перевернувши вилку, зняти болти.
  2. Демонтувати штани з ніжок вилки. При необхідності, отримати сальники.
  3. Прибрати минулої мастило і забруднення всюди, включаючи манжети і внутрішні межі штанів.
  4. Без надмірних зусиль зняти з штоків нижні обмежувачі і упори.
  5. Застосовуючи спеціальний ключ або альтернативне пристосування, відкрутити регулювання на ніжках вилки. Витягти пружини з кришками і еластомерами і 2 штока на ніжках.
  6. Остаточно прибрати залишки відпрацьованої мастила на компонентах вилки.

Після проведених процедур велосипедна вилка готова до нанесення нової мастила.

Чим і як правильно змастити передню вилку велосипеда?

Є різні варіанти, ніж змастити пружинну вилку велосипеда Є різні варіанти, ніж змастити пружинну вилку велосипеда. Добре підходить для цих цілей мастило «Літол -24». Вона призначена для застосування в широкому діапазоні температур (від -50 до +150 ° С), що не густіє і впевнено справляється зі своїми завданнями. Рідкі масла в штани вилки лити небажано, щоб уникнути їх стікання, роботи механізму всуху, ривковой функціонування пружини і інших проблем в роботі амортизатора.

В цілому вибір велосипедних мастил дуже широкий, але всі їх можна розділити на 3 групи:

  1. Густі (консистентні). Надійні і довговічні склади, відмінно працюють в широкому діапазоні температур. Але вони непрості в нанесенні і притягують пил. Густі склади оптимально підходять для обробки підшипників, ричаговими втулок і інших повільно обертаються комплектуючих. Популярні консистентні мастила - технічний вазелін, літієві, графітові і кальцієві склади.
  2. Рідкі. Зручні в нанесенні засобу, легко заливаються навіть у нерозібрані вузли. Надлишки таких коштів з легкістю витираються. Але рідкі мастила змінюють в'язкість при зміні температурного режиму і легко стікають з поверхонь. Для змащення велосипедної розетки живлення індустріальне масло.
  3. Двокомпонентні. Такі кошти складаються з густого масла і розчинника. Вони зручні при обробці збірних механізмів. Популярні види 2-компонентних мастил - силіконова, тефлонова і воскова. Остання вимагає більш частого оновлення.

Тепер розглянемо, як змастити вилку електровелосипеда , Розібравши її. Потрібно рясно нанести мастило на пружину, втрамбовивая складу між її кілець. Надлишки мастила вийдуть через отвір під шток і сальникові ущільнення. Додатково потрібно нанести мастильний склад в пази манжет і штани. Всі труться елементи необхідно змастити тонким шаром. По завершенню процесу змащення залишається зібрати і встановити вилку назад.

Збірка і монтаж вилки після мастила

Щоб зібрати і поставити вилку назад, потрібно провести описані вище дії в зворотному порядку:

  1. Встановити 2 штока на ніжках і пружини. Зафіксувати регулювання на ніжках вилки.
  2. Поставити на штоки розташовані внизу обмежувачі і упори.
  3. Встановити сальники. Зафіксувати штани на ніжки вилки. Закрутити болти.
  4. Поставити зібрану вилку. Зафіксувати винос керма і інші демонтовані елементи.
  5. При наявності люфтів труби керма - ліквідувати їх.

Після установки змащеній вилки назад через манжети її штанів буде виділятися мастило, і це нормально. Поступово надлишки мастила вийдуть, і її виділення припиниться. Але деякий час після змазування доведеться після кожного прокату витирати виступили надлишки нанесеного складу.

Як змастити вилку електровелосипеда, не розбираючи?

Для повноцінної змащення вилку необхідно розбирати Для повноцінної змащення вилку необхідно розбирати. Без розбирання можна тільки очистити її, використовуючи силіконову змазку або індустріальне масло. Досить крапнути трохи масла в місці входження ніжок вилки в штани, натиснути на кермо і виконати руху вгору-вниз, щоб масло проникло глибше. Після цього залишається протерти надлишки масла і повернути захисні пильовики на місце. Ноги вилки після цієї операції залишаються практично сухими, з тонким шаром мастила. Бруд до маслу прилипає слабо і без проблем счищается пильовиками.

висновки

Техобслуговування амортизаційної вилки велосипеда - непроста процедура, виконання якої бажано довірити компетентним механікам. Їхня допомога особливо актуальна в ситуаціях, коли амортизаційна вилка працює з певними складнощами, і потрібно з'ясувати причину неполадок. Але при наявності вільного часу, навичок та інструментів техобслуговування амортизаційної вилки можна виконати власноруч в домашніх умовах.

Крім цього, потрібно регулярно проводити профілактичні заходи - рекомендується перед кожним прокатом змащувати ноги вилки силіконовою змазкою. Вона не шкодить гумі, не притягає пил, відмінно справляється зі своїми завданнями і не викликає труднощів при витирання надлишків.

У нашому попередньому матеріалі представлені слушні поради для новачків і бувалих велосипедистів на тему, як їздити на електровелосипед , Щоб отримати нові відчуття від катання.

Перейти в розділ амортизаційні вилки

Чим і як правильно змастити передню вилку велосипеда?
Як змастити вилку електровелосипеда, не розбираючи?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов