Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як включити кондиціонер на обігрів

  1. При якій температурі можна включати кондиціонер на обігрів
  2. Як включити режим обігріву
  3. Чому кондиціонер не включається на обігрів
  4. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Нині вже не так просто купити кондиціонер, який може працювати тільки в режимі охолодження. Переважна більшість апаратів здатне не тільки створювати комфортний клімат в приміщеннях влітку, а й забезпечувати їх теплом в зимовий час. Оскільки робота кондиціонера на обігрів дещо відрізняється від охолодження, для успішної експлуатації спліт - системи під час холодів треба дотримуватися деяких правил. Як поводитися з агрегатом в цих умовах, буде розказано в даному матеріалі.

Як поводитися з агрегатом в цих умовах, буде розказано в даному матеріалі

При якій температурі можна включати кондиціонер на обігрів

Перш ніж відповісти на це питання, розберемо деякі моменти роботи спліт - системи в режимі обігріву. Циркулює між двома теплообмінниками фреон здатний випаровуватися при низькій температурі, це його властивість використовується для перенесення теплової енергії з одного середовища в іншу. Влітку фреон закипає і випаровується у внутрішньому теплообміннику, віднімаючи тепло у повітряного середовища приміщення.

Перейшовши в газоподібний стан, холодоагент перекачується компресором в зовнішній теплообмінник, де під тиском конденсується і віддає теплоту навколишньому середовищу. Коли настає зима, в сучасних агрегатах є можливість направити фреон в зворотну сторону, тим самим помінявши місцями теплообмінники та їх призначення. Тепер холодоагент випаровується в зовнішньому блоці, а конденсується у внутрішньому. Тепло витягується з повітря вулиці і переміщається в будинок.

При цьому єдиний механічний агрегат системи - компресор, виявляється на холоді, в зовнішньому блоці. Наскільки він виявиться працездатний, коли температура повітря знижується і стає негативною, залежить від типу кондиціонера, а вони бувають:

  • звичайними реверсивними;
  • інверторними.

У реверсивних спліт - системах компресор працює в режимі пуск / стоп. Він зупиняється після того, як задана температура в приміщенні досягнута і автоматично включається, коли вона знову знизиться на кілька градусів. У інверторних кондиціонерах нагнітач не зупиняється ніколи, він по команді контроллера змінює продуктивність, переходячи то в робочий, то в мінімальний «тихий» режим.

Звичайний реверсивний кондиціонер не можна включати на обігрів при температурі мінус 5 ° С і нижче. Причина - перерви в роботі компресора, під час яких масло в його картері остигає і сильно густіє. Агрегат працюватиме в екстремальному режимі і швидко вийде з ладу.

Агрегат працюватиме в екстремальному режимі і швидко вийде з ладу

Інверторні спліт - системи позбавлені цього недоліку, так як нагнітач в них функціонує постійно. Але тепла, що виділяється агрегатом і не дає маслу загуснути, вистачить тільки до температури навколишнього середовища мінус 15 ° С. При подальшому зниженні відбудеться те ж, що і з звичайним кондиціонером. Відповідно, нижній температурний межа для інверторів становить мінус 15 ° С.

Якщо говорити про практику, то продуктивність більшості апаратів по теплу різко знижується вже при 0 ° С на вулиці. Пояснюється це просто: повітря при мінусовій температурі містить значно менше теплової енергії, ніж при позитивній. Щоб ефективно витягати її, треба хоча б наростити площу поверхні теплообміну, чого зробити неможливо. Крім того, утворюється конденсат на морозі починає замерзати, що знову ж таки призведе до непрацездатності кондиціонера.

Отже, відповідь на питання, чи можна включати кондиціонер на обігрів взимку, неоднозначний. В цілому - так, можна, але ефективний обігрів ви отримаєте тільки до нуля градусів на дворі. У діапазоні від 0 до -5 ° С на вулиці внутрішній блок буде видавати теплий, але ніяк не гаряче повітря. Тому краще його використовувати як додаткове джерело тепла.

При більш низьких температурах можна експлуатувати тільки інверторні спліт - системи, але і вони навряд чи зможуть забезпечити вас теплом повною мірою. Наприклад, якщо при -15 ° С на дворі ви задасте температуру в приміщенні +25 ° С, то кондиціонер стільки нагнати не зможе, весь час працюючи в максимальному режимі.

Як включити режим обігріву

У тому, щоб переключити кондиціонер на обігрів, немає ніякої проблеми. Це робиться за допомогою пульта дистанційного керування, а в деяких випадках - користуючись вбудованою у внутрішній блок панеллю керування. У цьому процесі беруть участь клавіші з такими написами:

  • «Heat» (тепло);
  • «+»;
  • «-»;
  • «Auto».

Примітка. Зазначені клавіші в тому чи іншому вигляді мають місце на дистанційних пультах всіх виробників. Решта кнопки призначаються для режимів охолодження, вентиляції, осушення та коригування кута повороту жалюзі.

Спочатку необхідно включити агрегат в мережу з відповідною кнопкою виклику, після чого перевести його на обігрів кнопкою «Heat» і налаштувати кондиціонер по температурі, виставивши її на дисплеї за допомогою клавіш «+» і «-» Спочатку необхідно включити агрегат в мережу з відповідною кнопкою виклику, після чого перевести його на обігрів кнопкою «Heat» і налаштувати кондиціонер по температурі, виставивши її на дисплеї за допомогою клавіш «+» і «-». При необхідності в кінці можна натиснути кнопку «Auto», тоді агрегат буде автоматично підтримувати задану температуру в кімнаті.

Чому кондиціонер не включається на обігрів

Іноді при експлуатації спліт - систем виникають проблеми з запуском опалювального режиму. Чим холодніше погода на вулиці, тим частіше доводиться стикатися з різними труднощами. Дуже поширена ситуація, коли після натискання відповідної клавіші індикатор на панелі загоряється, а кондиціонер не включається. Нечутно ні роботи вентилятора, ні компресора зовні.

Перед тим як шукати несправності, рекомендується почекати деякий час, іноді - до 15 хвилин. Стільки часу потрібно агрегату, щоб налаштуватися на режим і прогріти внутрішній блок. Після цього кондиціонер успішно включиться і поступово вийде на робочу температуру. Інша знайома ситуація - індикатори світяться зеленим, компресор і вентилятор зовнішнього блоку працюють, а температура повітря на виході з кондиціонера майже не відрізняється від кімнатної. Цьому може бути ряд причин:

  • на вулиці надто холодно і апарат просто не в змозі нагріти повітря більш ніж на 3 ° С, йому не вистачає продуктивності;
  • встиг обмерзнути зовнішній модуль, а система відтавання відсутній або не працює;
  • вийшов з ладу чотирьохходовий клапан, чиїм завданням є перемикати потік холодоагенту в зворотну сторону;
  • банальна витік фреону з системи.

Порада. Несправності, перераховані в пунктах 2-4, навряд чи вдасться усунути своїми руками. В цьому випадку краще викликати фахівця, він точно поставить діагноз і відремонтує ваш апарат.

висновок

Оскільки при морозі кондиціонер не працює на обігрів хоч скільки-небудь ефективно, постійно опалювати будинок з його допомогою навряд чи вдасться. Ця затія залучає багатьох, адже подаючи усередину 3 кВт тепла, агрегат витрачає лише 1 кВт електрики. Але спліт - систему можна використовувати в певну пору року, коли зовні від 0 до +10 ° С.

Рекомендуємо:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов