Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Які бувають гітари на світлі

Наша сеть партнеров Banwar

Гітари бувають дуже різні. Однак їх велике розмаїття можна звести до декількох основних типів і груп. А заодно впорядкувати термінологію, бо ряд назв використовується не цілком точно, а іноді і зовсім неправильно.

Для початку, гітари не бувають "електричними". Електрогітара - це окремий інструмент, зі своєю історією і правилами. Вони не мають "живого" звуку і припускають підключення до підсилювача або комбік. Гітара, навпаки, самодостатня, і грає без всяких додаткових предметів.

Все НЕелектро гітари поділяються на дві нерівні групи: класичні гітари під синтетику і власне акустика з металевими струнами.

Класична гітара прийшла з Іспанії, тому інакше називається "іспанською". Це невеликий інструмент з характерним "класичним" корпусом, широким (52мм) і плоским грифом і синтетичними струнами. Пристрій класичних гітар таке, що вони успішно звучать під синтетичними струнами, але металеві струни їм протипоказані в принципі (навантаження від метал.струн майже втричі більше, ніж від синтетики). У них легкі корпуси, гриф майже завжди без анкера, голівка грифа має характерні "просвіти", а вали кілків збільшеного діаметру. Підставка так само дуже характерна, струни прив'язуються за неї нескладним вузлом-петлею.

Підставка так само дуже характерна, струни прив'язуються за неї нескладним вузлом-петлею

У музичних школах зазвичай вивчають саме класичну гітару. На такій гітарі простіше починати вчитися - синтетика менше ріже пальці учня. І відстань між струнами велика (через ширини грифа). Синтетичні струни мають глухий тембр, для посилення яскравості бажано відрощувати нігті на правій руці. Медіатором на таких гітарах не грають. Не дуже підходять вони для рок-музики. Існує багато відомих іспанських брендів: Alhambra, Almansa, Alcora, Sanchez, Rodriguez ... У Росії давно знають чеські гітари Strunal (Cremona). Є багато дешевих китайських марок - Martinez, Madeira, Hohner, - незважаючи на походження, ці гітари придатні для початкового навчання. Класичні гітари дуже "зарегульовані". Тобто основні розміри і конструкція інструментів цього типу дуже схожі у всіх виробників. "Цілі" (розміром 4/4) гітари мають мензуру 650мм. Для дітей до 8 років застосовують гітари 1/2. До 12 років - 3/4. Розмір інструменту треба обов'язково узгодити з викладачем. Для класичних гітар дуже важливі матеріали корпусу. Відмінності між звучанням гітари з цільною декою (Solid Top) і гітарою з декою з ламінату легко помітить навіть малопосвященний людина. Палісандрове обичайки і дно додають обсяг. Гриф з червоного дерева з внутрішньої врізкою (замість анкера) буде жити довго і успішно протистояти викривлення. Корпус класичної гітари дуже крихкий і напружений, але міцний - як шкаралупа яйця, яке, як відомо, неможливо роздавити в кулаці ...

Окремо слід згадати про гітари фламенко. Це теж іспанські гітари, але призначені для гри в певному стилі - фламенко. Обичайки і дно у них з кипариса або клена. Дека з ялини, причому дуже тонка. Вони мають різкий, гучний звук, бідний низькими частотами. Грають на них спеціальним плектром або "кігтями". Для звичайної класичної гри вони не дуже підходять.

Акустичні (або "естрадні") гітари - велике сімейство несхожих інструментів, об'єднаних хіба що типом струн. Наочніше всього розрізняти їх по корпусам.

Дредноут (вестерн-дредноут). Це велика масивна гітара, корпус у неї важкий, з широкою талією і розширеним низом.

Гриф вузький, опуклий, з анкерним стрижнем. Головка грифа майже завжди невелика, "лопатою", кілки розташовані з внутрішньої сторони. Підставка пласка, струни кріпляться "кнопками". Струни жорсткі, не тонше 011, іноді навіть 012-013. На дредноутах грають зазвичай медіатором. Техніка гри може бути близька до електрогітарної. Цей тип гітари здобув популярність завдяки американським фірмам MARTIN і TAYLOR. Він був створений для акомпанементу в джазових і фолкових групах. Підсилювачів тоді ще не було, і придумали гучну гітару для сцени. Незважаючи на громіздкість і жорсткість, дредноути зараз дуже поширені. Їх з успіхом роблять в Азії, в тому числі на умовах ліцензії відомих фірм. Навантаження від жорстких струн дуже велика, тому головна вимога до матеріалів і конструкції - міцність і надійність. Такими струнами можна розгойдати і посилкової ящик. Для аматорських цілей немає необхідності шукати вестерн неодмінно з масивної декою. У багатьох випадках гітари з ламінатом звучать порівняно. А ось хороша живучість і гарантія - стануть в нагоді.

А ось хороша живучість і гарантія - стануть в нагоді

Суперджамбо. Це так само велика і масивна гітара. Але корпус у неї має більш округлі форми. І сама гітара чи не нагадує штангіста або борця сумо. Хоча реально найбільші гітари якраз джамбо (jumbo - величезний).

Як і дредноути, джамбо зроблені під жорсткі струни і під медіатор. По звуку вони навіть голосніше іноді. Але взагалі відмінності між цими типами швидше стилістичні.

Фолк. Насправді, фолк-гітарою Martin називав звичайні вестерни-дредноути. Але зараз фолком прийнято називати "малі вестерни". Це гітари з невеликим корпусом, схожим на класичний, але з вузьким вестерновим грифом.

Тобто це невеликі гітари під металеві струни товщиною 010-011. Звучать вони помітно тихіше вестерна, але компактніше і грати на них легше. Тому для домашніх цілей такі гітари дуже зручні. В іншому конструкція гітари схожа на дредноут. Гриф обов'язково з анкером. Підставка іноді схожа на класичну. Але пружини під декою мають зовсім некласична пристрій. А гітара вельми міцна.

А гітара вельми міцна

Гранд аудиторіум. Це досить поширений тип іноді називають просто джамбо. Ці гітари схожі обводами на суперджамбо, але істотно менше за розмірами. Однак ж крупніше компактного фолку. Звідси їх універсальність - вони досить голосно грають живцем, проте менш брутальні, ніж дредноут і суперджамбо.

Російські гітари. Російські гітари

Російські гітари - 7-струнні. Причому не в тому сенсі, як бувають 7-струнні електрогітари у західних музикантів (з додатковою струною СІ). У них інший лад, від РЕ (не по кварта). Тому акорди і прийоми гри на 7-струнках не схожі на звичайні для 6-струнщіков. Цей лад рідко використовують в сучасній музиці. Але ще 50 років тому в Росії більшість гітар були 7-струнки. Деякі барди грають в ньому до цих пір (Нікітін, Розенбаум). Є любителі такого ладу і серед молоді.

7-струнка схожа на класичні гітари, але гриф трохи Уже. Корпус менш глибокий. І взагалі, гітара невелика, особливо "циганочки". Головка грифа з прорізами, як на класиці. Гриф часто з кріпленням на гвинті. Під декою дуже проста схема пружин Шерцера.

Ovation. Так називають акустичні гітари з недерев'яні корпусом. Дерев'яна (або ламінована) у них тільки дека. А обичайки і дно формуються з синтетичного матеріалу - вуглепластика, епоксидки, поліефірної смоли, АБС.

А обичайки і дно формуються з синтетичного матеріалу - вуглепластика, епоксидки, поліефірної смоли, АБС

Такі гітари придумав американський інженер Каман в середині 20 століття. На ім'я його бренду Ovation називають і сам тип таких гітар. Каман був великий технократ і витівник. Тому фактично винайшов новий муз.инструментов. Овейшни по ряду критеріїв перевершують традиційні гітари. Але живий звук у них все ж неголосний. Тому частіше їх використовують як електроакустику - вони є відмінним джерелом сигналу для пьезодатчика. Справжні Ovation з Америки страшно дороги. Дешевше їх корейський філія - ​​Applause. Є так само дешеві китайські аналоги - Martinez, Crusader, Adams.

12-струнні гітари. Такі гітари роблять на базі посилених корпусів вестерн і джамбо, іноді ovation. Гриф у них ширше. Сама гітара дуже масивна і гучна. Прийоми гри нагадують звичайну 6-струнку, але є і свої особливості.

Міцність конструкції для 12-струнок - головний критерій. Бо навантаження від 12 металевих струн величезна. Потрапити в ремонт 12-струнка може незалежно від вартості. Але дешева загине зовсім швидко. 12-струнні моделі є в лінійках більшості брендів.

Електроакустичні гітари. Строго кажучи, будь-яка акустична гітара може бути перетворена в електроакустику. Для цього на неї встановлюється спеціальне обладнання. Деякі (на вигляд акустичні) інструменти для живого звучання пристосовані мало. Зазвичай це фолк і Ovation з неглибоким корпусом. Живий звук у них зовсім тихий і позбавлений низьких частот. Але при підключенні акустика хороша і повна.

У лінійках більшості виробників є гітари з електрообладнанням. Часто вони зроблені з вирізом під руку (катавей). Це виправдано, оскільки катавей послаблює живий звук гітари, але на електричний не вплине. А грати з ним зручніше. Слід мати на увазі, що дешеве устаткування і якість звуку дасть відповідне. Тому в багатьох випадках розумніше поставити обладнання після покупки акустики.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов