Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Яким бензином заправляти машину 92 або 95?

  1. Види бензину для автомобіля
  2. Як виробляють бензин для автомобілів?
  3. Різниця між 92 і 95 бензином
  4. Відмінності між 92 і 95 бензині на практиці
  5. Чи можна замість 95-го бензину використовувати 92?
  6. Чи можна змішувати 92 і 95 бензин?
  7. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Купівля нового автомобіля починається з того, що водій відразу після автосалону їде на найближчу автозаправну станцію. Він уже отримав рекомендації від дилера заправляти конкретний вид палива (як правило, це АІ 95 або АІ 98 бензин), але його все одно хвилює питання: а чи можна заправляти в новий автомобіль 92-ий бензин? Яка різниця між 92 і 95 бензином? Який бензин краще? Давайте розберемося в цих питаннях.

Зміст статті:

    Як виробляють бензин для автомобілів?
    Різниця між 92 і 95 бензином
    Відмінності між 92 і 95 бензині на практиці
    Чи можна замість 95-го бензину використовувати 92?
    Чи можна змішувати 92 і 95 бензин?

Види бензину для автомобіля

У Росії автомобільні бензини випускають відповідно до встановлених ГОСТами У Росії автомобільні бензини випускають відповідно до встановлених ГОСТами. В даний час вони визначають чотири види бензинового палива: Нормаль-80 (АІ-80), Регуляр-92 (АІ-92), Преміум-95 (АІ-95), Екстра-98 (АІ-98). Цифра в назві бензину означає октанове число, нижче якого воно не може бути за дослідним методом. Таким чином бензин підрозділяється на низькооктановий (80, 92) і високооктановий (95, 98).

А що ж таке октанове число? Це показник, який характеризує детонаційну стійкість палива, тобто його стійкість до самозаймання при стисненні. Чим вище октанове число бензину, тим вище здатність протистояти самозаймання. Називається октанове число в світі як ОЧИ.

Крім октанового числа бензин також характеризується класами, число яких збігається з номерами екологічного стандарту «Євро»: Євро-2, Євро-3 і тд. Ці показники, як правило, вказані на АЗС.

Як виробляють бензин для автомобілів?

Бензин виробляється декількома способами. Один з них - це пряма перегонка бензину з нафти. Отримати якісний високооктановий бензин при такому способі не вийде. Максимум паливо з октановим числом 50-58.
Є інший спосіб виробництва, при якому бензин відразу виходить високої якості - 99 ОЧИ. Він називається каталітичний риформінг і є дуже дорогим. Тому таким чином виробляють бензин в основному в західних країнах.

Існує також технологія - каталітичний крекінг. Завдяки їй вироблений бензин має октанове число близько 80.

В результаті виробники використовують дешеві технології виробництва бензину, а потім вже допрацьовують паливо, тобто штучно підвищують октанове число за допомогою присадок і добавок.

Різниця між 92 і 95 бензином

З огляду на поширені способи виробництва бензину в Росії, можна прийти до висновку, що різниця між 92 і 95 бензином є мінімальною. Відрізняються вони октановим числом, а фактично кількістю присадок і добавок. У 95-му бензині таких присадок більше.

Якщо ж говорити про вартість 92 і 95 бензину, то тут різниця вже найбільш відчутна для водіїв. Особливо, якщо автолюбителю щодня доводиться їздити на своїй машині і витрачати в місяць чималі гроші на паливо. Звідси і виникає бажання заощадити, а потім і вигуки автовласників - навіщо переплачувати за бензин, якщо різниці особливої ​​немає?

Кілька років тому в середовищі водіїв існувало навіть думка, що 92-ий бензин краще, якісніше, тому що його розбавляють менше. Однак, різниця між паливом все ж є, а його якість впливає на роботу двигуна і його збереження.

Відмінності між 92 і 95 бензині на практиці

Відомо, що бензин в двигуні внутрішнього згоряння запалюється від свічок запалювання Відомо, що бензин в двигуні внутрішнього згоряння запалюється від свічок запалювання. Пі цьому спрацьовують вони трохи раніше, ніж поршень дійде до верхньої мертвої точки. Потрібно врахувати, що паливо в камері стискується і може саме займатися. Як ми вже говорили вище, 92 бензин має октанове число нижче, а значить має меншу стійкість до самозаймання при стисненні. Тобто запалюється він раніше 95-го бензину.

Щоб двигун автомобіля працював ефективно, загоряння палива повинно відбуватися в потрібний момент Для цього мотор має певний кут випередження запалювання і необхідний ступінь стиснення.

Простіше кажучи, будь-який двигун розрахований на певний вид бензину з потрібним октановим числом. Використання необхідного виду палива, підвищує ефективність роботи двигуна, збільшує ККД і відповідно знижує витрату бензину.

Чи можна замість 95-го бензину використовувати 92?

Кожен двигун калібрують під певний вид бензину Кожен двигун калібрують під певний вид бензину. Якщо в інструкції з експлуатації зазначено, що в бак необхідно заливати 95-ий бензин, то саме так і потрібно робити. Паливо з низьким октановим числом не буде відповідати вимогам мотора за ступенем стиснення. А це загрожує збільшенням зносу двигуна.

Крім того, на 92-му бензині машина поїде гірше. А якщо ви експлуатуєте новий автомобіль на гарантії і раптом щось сталося з двигуном? Ви можете приїхати в сервіс, де у вас візьмуть пробу пального з бака і тут спливе ваша ощадливість і скупість. А скупий як відомо платить двічі.

В основному сучасні автомобілі створюють для роботи на 95-му бензині. Звичайно, поїдуть вони і на 92-му, але тривале використання «не того» бензину з часом призведе до більшого зносу двигуна. Втім, якщо хочеться економити, а машину не шкода, то і цей варіант має право на життя.

Чи можна змішувати 92 і 95 бензин?

У нашій країні практично весь бензин виробляється одним способом - додаванням присадок в паливо з низьким октановим числом. Так виготовляють 92 і 95 бензини. Тобто за своїм складом вони відрізняються незначно, а значить змішувати ці два види палива між собою можна. Нічого страшного при змішуванні не трапиться. Тільки напрошується питання - а навіщо це потрібно? Якщо автомобіль розрахований на 95-ий бензин, то така суміш все одно нікого не врятує. І знос двигуна з часом буде.

Крім того, АІ-95 і АІ-92 мають різну щільність. При змішуванні 92-ий буде на дні бака, а 95-ий над ним.

висновок

92-ий бензин в даний час стає пережитком минулого. У Європі в автомобілі заливають паливо не нижче 95-го. На нього розраховуються і двигуни машин. У Росії ситуація інша, в першу чергу економічна і з цінами на бензин. Тому 92-ий є хоч якийсь можливістю економити сімейний бюджет.

Як ми з'ясували, відмінності між 92-м і 95-им бензином не високі. Але якщо виробник вашого автомобіля вимагає заливати паливо з високим октановим числом, то цим рекомендаціям слід дотримуватися, вирушаючи на АЗС.

Чи можна змішувати 92 і 95 бензин?
Яка різниця між 92 і 95 бензином?
Який бензин краще?
Чи можна змішувати 92 і 95 бензин?
А що ж таке октанове число?
Як виробляють бензин для автомобілів?
Звідси і виникає бажання заощадити, а потім і вигуки автовласників - навіщо переплачувати за бензин, якщо різниці особливої ​​немає?
Чи можна замість 95-го бензину використовувати 92?
А якщо ви експлуатуєте новий автомобіль на гарантії і раптом щось сталося з двигуном?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов