Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

«Якісний звук для народу»: апаратура для домашнього кінотеатраSVEN Audio

  1. Пятікомпонетние набори акустики SVEN Audio 512, 514, 520
  2. комплект 512Т
  3. комплект 520Т
  4. комплект 514Т
  5. Активний сабвуфер 620W
  6. Підсилювач 950 і DVD / MP3-плеєр DVD-2233
  7. суб'єктивне прослуховування
  8. SVEN Audio 512Т
  9. Фільми
  10. 520Т
  11. фільми
  12. 514Т
  13. фільми
  14. сабвуфер 620W
  15. вимірювання
  16. 512T
  17. 520T
  18. 514Т
  19. сабвуфер 620W
  20. Висновки
  21. плюси

Наша сеть партнеров Banwar

Тест наборів акустики 512, 514, 520
і активного сабвуфера 620, за участю
пятиканального підсилювача 950
і побутового DVD / MP3-програвача 2233 Тест наборів акустики 512, 514, 520   і активного сабвуфера 620, за участю   пятиканального підсилювача 950   і побутового DVD / MP3-програвача 2233   Нашим читачам, які цікавляться якісним звуком на PC, комп'ютерна акустика   SVEN   добре відома

Нашим читачам, які цікавляться якісним звуком на PC, комп'ютерна акустика SVEN добре відома. В даний час на ринку присутній величезний вибір моделей активних стереоколонок в дерев'яних корпусах ( 600-699 , 866A , 747, 757), 2.1-наборів ( 828 , 848 ) А також вдалих моделей повністю дерев'яною 5.1-акустики ( IHOO , 988 , HT-745). За видатне співвідношення ціна / якість активна акустика SVEN, призначена для роботи з ПК, отримала в 2001 році нагороду «iXBT: Відкриття року» в номінації «Комп'ютерна акустика».

Здавалося б, чим нас може ще здивувати і порадувати SVEN? До загального задоволення, знайшлося чим. На минулої весни виставці КОМТЕК-2002 (ми писали про це в нашому «Звуковому» репортажі ) Було представлено новий напрямок фірми - недорога і якісна апаратура для обладнання домашнього кінотеатру.

Не секрет, що багато користувачів PC, які вже купили собі прекрасно збалансовані по співвідношенню ціна / якість колонки SVEN, зрадівши перший час, в подальшому захотіли плавно проапгрейдить апаратуру до чогось більш якісно звучить, можливо навіть, що належить до таємничого світу Hi-Fi / Hi-End. На жаль, в іншому світі панують інші правила. Якщо говорити про Hi-End апаратури, то за вартість SVEN IHOO можна, напевно, купити лише один позолочений роз'єм ручної роботи або 10 см дроти «з натренованими рухатися в правильному напрямку електронами». :). Світ Hi-Fi - це вже щось ближче до народу. Але і там все побудовано на компроміси. Зібрати цікавий, але не без недоліків, комплект апаратури для домашнього кінотеатру обійдеться в кругленьку суму (де-небудь починаючи з $ 1000-1500). При цьому, початкові моделі колонок і підсилювачів навіть від іменитих брендів звучать так собі, на любителя. Можна, звичайно, купити DVD-набір «все в одному» за $ 600-800. Однак це буде або комплект з малопотужних маленьких пластикових пузатих бумбоксіков, або музичний центр з повноцінним фронтом, але фантомним або пластиковим центром і дохлий тилами. І, звичайно, всі ці рішення є компромісний варіант за якістю звуку, без можливості довільного зовнішнього підключення, розширення або плавного апгрейда комплектуючих, що так приваблює шанувальників компонентної апаратури.

Таким чином, апаратура марки SVEN Audio (офіційний сайт http://www.sven.ru/audio ) Покликана заповнити вакуум, що утворився між $ 200 наборами комп'ютерно-орієнтованої активної дерев'яної акустики класу IHOO і «кусаються» Hi-Fi наборами $ 1000-1500 від розкручених брендів.

Відразу відзначимо, що за якістю звучання «мультимедійний SVEN» і «домашнекінотеатральний SVEN Audio» розрізняються суттєво. Акустика SVEN Audio - зовсім інший, більш високий за рівнем клас апаратури. У лінійці моделей SVEN Audio є 5-компонентні набори пасивних повнорозмірних дерев'яних колонок (як полочнікі, так і напольниками), П'ятиканальні підсилювачі (ура! З багатоканальним входом і без не особливо потрібного відразу «куша» $ 200 DD / DTS-декодера) і активні сабвуфери . Таким чином, SVEN Audio потрапляє в клас апаратури, яку можна успішно використовувати з комп'ютером. Потім можна докупити побутової DVD-плеєр з вбудованим декодером, в тому числі і марки SVEN Audio.

Не секрет, що багато хто використовує PC в якості центру розваг. MPEG4, MP3, DVD - все це сучасний комп'ютер, оснащений 6-канальної звуковою картою і відкритий з TV-out, відтворює з легкістю. Молодші моделі колонок (до слова, оснащені магнітним екрануванням) і 5-канальних підсилювачів відмінно впишуться і в звуковий комплекс на базі комп'ютера і прийдуть на зміну дідка SVEN IHOO. У цьому контексті і варто розглядати даний огляд. (З іншого боку, середні і старші моделі апаратури SVEN Audio - досить серйозний претендент на місце і серед виключно побутової звукової апаратури. По крайней мере, по параметру ціна / якість.)

Пятікомпонетние набори акустики
SVEN Audio 512, 514, 520

Тестовані комплекти акустики в лінійці моделей виробника займають самі нижні позиції, тобто, є найдоступнішими за ціною. Комплекти представляють собою набір з п'яти колонок - дві фронтальні, дві тилові і центральна. Cабвуфер в дані набори не входять, а продаються окремо. З точки зору користувача комп'ютерних комплектів це може здатися дещо дивним, проте для Hi-Fi апаратури окремий від колонок і підсилювача сабвуфер - це сформована традиція.

Тут же SVEN Audio пропонує цілу лінійку активних сабов різної вартості і потужності. Забігаючи наперед, скажемо, що в сьогоднішньому тестуванні всіх трьох комплектів буде також брати участь активний сабвуфер SVEN Audio 620W. У продажу можна зустріти сабвуфери, виконані в двох колірних рішеннях: чорного і деревного відтінку.

На фотографії комплекту 512Т ви можете самі бачити, як саб відмінно вписується в загальний дизайн і колірну гамму - вони «просто створені одне для одного!»

Всі три комплекти - 512, 514 і 520 - мають однакові тилові і центральну колонки, відмінності лише в кольорі. Тому, ми тестували тил і центр тільки від 512-го комплекту.

комплект 512Т

Комплект 512T Фронт Центр Тил Вид Двополосні Двополосні Двополосні Діаметр СЧ 127 мм 101 мм 101 мм Діаметр ВЧ 27 мм 19 мм 19 мм Потужність 100 Вт 40 Вт 30 Вт Імпеданс 8 Ом 8 Ом 8 Ом Магнітне екранування є є немає Габарити
(Ш × В × Г) 190 × 750 × 190мм 410 × 150 × 158мм 150 × 247 × 158мм Маса 7,4 кг 4,1 кг 2,3 кг

Як було видно на фотографії, як фронту в 512-му наборі застосовуються два невеликих напольниками. Їх висота становить 75 сантиметрів.

Власне, найбільший інтерес в цьому наборі викликають саме фронтальні колонки. Акустичне оформлення цієї двосмугової системи - фазоинвертор. Отвір фазоінвертора виведено на задню панель і розташовується в нижній частині колонки.

Не спокушайтеся, дивлячись на діаметр дифузора. У цій моделі він становить всього лише 12 сантиметрів, так що динамік варто віднести до середньочастотника. Однак для колонки з набору для домашнього кінотеатру глибокі баси менш важливі - сабвуфер допоможе. Так що краще цілком сконцентруватися на якості звучання.

А ось якість матеріалів і виготовлення колонки в цілому нас просто вразило! Незважаючи на ціну, ні про яке програші брендовим колонкам мови не йде. Збірка колонки - також вище всяких похвал. Все підігнано з точністю до десятих часток міліметра, за найсучаснішими стандартами.

Сам дифузор зроблений з лакованої для жорсткості паперу, підвіс виконаний з м'якої гуми. Хід підвісу динаміка досить глибокий, але рівний (без осьового люфту). ВЧ-динамік (твітер) дещо незвичайний. Тут він виконаний не з шовку, а з прозорого пластика. Підключення фронтальних колонок здійснюється за допомогою різьбових затискачів. Сітки виконані у вигляді рамки з натягнутою на неї акустичною тканиною.

Тилові колонки також двохсмугові (!). Причому динамічні головки, що використовуються в центрі і на тилах, по виду однакові. Центральна колонка виконана класично. У ній в стандартній послідовності розташовуються три динаміка: в середині твітер, по краях - два среднечастотника. У середньо частотних головок дифузор паперовий, підвіс також виконаний з м'якої гуми. Твітер є шовковий купол. Нагадаємо, що центральна і фронтальні колонки оснащені магнітним екрануванням. Тестова експлуатація колонок впритул до телевізора та іншої чутливої ​​апаратури не викликала в нас ніяких проблем.

комплект 520Т

Комплект 520T Фронт Центр Тил Вид трьохсмуговими Двополосні Двополосні Діаметр НЧ 157 мм - - Діаметр СЧ 101 мм 101 мм 101 мм Діаметр ВЧ 27 мм 19 мм 19 мм Потужність 120 Вт 90 Вт 60 Вт Імпеданс 8 Ом 8 Ом 8 Ом Магнітне екранування є є немає Габарити
(Ш × В × Г) 210 × 835 × 247 410 × 150 × 158мм 150 × 247 × 158мм Маса 27,1 кг 4,1 кг 2,3 кг

Так як відмінності між комплектами полягають тільки у фронтальних колонках, то, для економії терпіння читача, в подальшому ми будемо розглядати тільки фронти. На фотографії ви можете бачити, що забарвлення колонок дещо відрізняється від попередньої моделі.

Розміри 520-х фронтальних колонок перевершують попередню 512-ю модель. Більш того, колонки до того ж трьохсмугові. На це купуєшся за дві секунди. Але при детальному розгляді среднечастотник здався нам дещо дивним. За зовнішнім виглядом і за характеристиками він такий же, як і в центральних і тилових колонках. Однак хід дифузора має конструктивне обмеження. Складається враження, що він зі зворотного боку приклеєний. Як нам пояснили представники фірми, це не брак, а задумка інженерів зі створення більш збалансованих середніх частот. Подальше тестування покаже, чи виправдав надії втілений в колонках конструкторський геній.

Низькочастотний динамік у 520-го фронту вже більше схожий на НЧ-головку. Діаметр паперового дифузора становить 15 сантиметрів. Його підвіс виконаний з тієї ж м'якої гуми. Твітер - такий же, як і у фронту 512Т. Магнітне екранування також присутній.

комплект 514Т

Комплект 514T Фронт Центр Тил Вид Двополосні Двополосні Двополосні Діаметр НЧ 157 мм - - Діаметр СЧ - 101 мм 101 мм Діаметр ВЧ 27 мм 19 мм 19 мм Потужність 120 Вт 40 Вт 30 Вт Імпеданс 8 Ом 8 Ом 8 Ом Магнітне екранування є є немає Габарити
(Ш × В × Г) 210 × 388 × 263 410 × 150 × 158мм 150 × 247 × 158мм Маса 7,5 кг 4,1 кг 2,3 кг

Цей набір в корені відрізняється від попередніх двох. Його фронтальні колонки - НЕ напольниками, а полочнікі, яким чорний колір надає строгість і дорожнечу. За захисною сіткою ховаються два вже знайомих нам СЧ / НЧ-динаміка, таких же, як у 520-ї моделі. ВЧ-динаміки теж збігаються. Акустична схема цих колоночек - фазоинвертор, отвір виведено на задню панель.

Варто відзначити, що всі з'єднання і вузли, включаючи фазоінвертори наведених вище колонок, зроблені дуже акуратно. Зовні скрізь присутній ламінат. Якщо ви знаєте, на багатьох недорогих моделях полочніков навіть від відомих виробників можна зустріти зафарбований фарбою спіл MDF-плити.

Активний сабвуфер 620W

Сабвуфер 620W Акустичне оформлення Закритий ящик з фазоінвертором Порт фазоінвертора Спрямований вниз Діаметр дифузора 197 мм Потужність 60 Вт Регулювання фази 0 або 180 Габарити (Ш × В × Г) 265 × 360 × 403 мм Маса 13 кг

Як уже згадувалося раніше, саме ця модель сабвуфера брала участь в сьогоднішньому тестуванні всіх трьох комплектів.

Розміри сабвуфера для свого класу акустики не сильно громіздкі, що робить його придатним для розміщення навіть в невеликих приміщеннях. Акустичне оформлення системи - не звичний по комп'ютерним набором резонатор (резонансна камера), а навантажений фазоинвертор. Це означає, що дифузор динаміка виведений назовні. Таким чином, сабвуфер не є суто кінотеатральним, а відмінно підійде і для відтворення музики з потужною бас партією. Отвір фазоінвертора виведено вниз, що робить його акустично навантаженим. Відстань від порту фазоінвертора до статі досягає двох сантиметрів. Цьому сприяють гумові, ніжки на які і встановлюється сабвуфер. Втім, для кращої віддачі в області низьких частот можна порадити перевернути саб на бік або збільшити відстань між отвором фазоінвертора і підлогою.

Дифузор низькочастотного динаміка виконаний з профільованої паперу, підвіс - з досить м'якої гуми. Не секрет, що для мінімізації спотворень в перехідній зоні важливо, щоб дифузор був досить жорстким. Тут для більшої жорсткості дифузора вся його поверхня має поперечний рельєф. М'який гнучкий підвіс забезпечить якісні баси навіть на невеликій гучності.

На задній панелі сабвуфера розташовані різноманітні роз'єми для підключення джерела звуку (посилений, відфільтрований і лінійний вхід), регулятори гучності, частоти зрізу фільтра низьких частот і двухрежимний перемикач фази.

Підсилювач 950 і DVD / MP3-плеєр DVD-2233

Для тестування колонок використовувався п'ятиканальний підсилювач і побутової DVD програвач тієї ж марки.

SVEN Audio також має лінійку різних моделей підсилювачів. Всі вони відрізняються функціональністю, потужністю, а також невисокою вартістю. 950-я модель відноситься до недорогих, тому є звичайним багатоканальним підсилювачів без декодера. Однак навіть тут є додаткові досить просунуті функції, такі як пульт дистанційного керування, ефект-процесор, караоке.

Модель DVD / MP3-плеєра цікава наявністю DolbyDigital-декодера і своєї «всеїдністю»: присутня можливість програвання DVD, VCD, СD-DA і комп'ютерних MP3-дисків з відображенням вмісту папок і назв файлів на екрані телевізора (виходи - коаксіальний, SCART). Якість звуку - цілком на рівні. І звичайно ж, все це за досить демократичною ціною трохи більше $ 200.

суб'єктивне прослуховування

Прослуховування всіх комплектів проходило в спеціально обладнаній акустично заглушеній кімнаті. Підключення колонок здійснювалося як комплектними проводами, так і «аудіофільских» 2х4 мм.

Тестові композиції включали в себе різноманітний музичний матеріал, від класичних творів, що виконуються великим складом симфонічного оркестру, до композицій сучасної електронної музики. Також прослуховувалися тестові уривки звукових доріжок до DVD-фільмів.

При прослуховуванні музичного контенту ми підключали лише фронтальні колонки і сабвуфер. У фільмах, природно, був задіяний весь комплект.

Витративши на прослуховування порядна кількість часу, ми прийшли до наступних висновків.

SVEN Audio 512Т

музика

У цьому тестуванні комплект проявив себе дуже непогано. Відтворення музики формату стерео на цьому комплекті - не проблема, хоча в звучанні і є деякі недоліки. Фронтальним колонкам, граючим ключову роль у відтворенні музичних композицій, трохи не вистачає низьких частот. Наявний фазоинвертор кілька розмазує звуки, що потрапляють в нижній діапазон. Наприклад, нижні ноти в партіях контрабаса мають не зовсім ясне звучання, що призводить до відчуття загального бурмотіння. В принципі, тут на допомогу приходить сабвуфер, який допомагає колонкам з басами. Так що при бажанні можна уникнути проблем з басами, піднявши частоту зрізу сабвуфера і зменшивши регулятором тембру гучність низьких частот у фронту.

Два наявних динаміка звучать непогано і досить збалансовано. Среднечастотник щодо загального звучання не випирає, більш-менш натурально передаючи тембри здебільшого мідних духових інструментів. Хоча звучання має свою легку тембральне забарвлення. Звучання твітера порадувало низьким рівень спотворень. Чітко і без «бруду» прослуховуються всі тарілочки і хай-хети. На верхах абсолютно немає тембральних спотворень, характерних для дешевих пищалок, що стоять в більшій частині мультимедійної акустики.

Фільми

Якщо в музичному тесті фронтальні колонки проявили себе непогано, то в цьому тестуванні можна поставити оцінку «дуже добре». Якщо перебувати в центрі створюваного колонками звукового поля, відчувається непогана динамічна збалансованість всіх шести каналів.

Хочеться обов'язково зазначити виключно порадувати нас центральну колонку. Після перших же пролунали з колонки звуків ми здивувалися чіткості і яскравості звучання, а також може навіть десь зайвої деталізованності звуку. Для центрального каналу в фільмах колонка підходить ідеально. Всі голоси і діалоги прослуховуються просто відмінно!

Невеликий розмір тилових колонок на перший погляд не викликає довіри, але їх звучання ставить все на місце. Вдале застосування двосмугової схеми і хороша чутливість дозволяють колонкам легко справлятися зі своєю роллю тилових каналів.

520Т

музика

З колонками цього набору ситуація суперечлива. Ми так і не змогли належним чином оцінити незвичайні середньочастотні динаміки. На наш смак, на звуці це відбилося, причому, на жаль, в гіршу сторону. Звучанню надається своєрідний відтінок, що виражається в кілька випнутими і затиснутою середині. Причому при збільшенні загальної гучності колонки складається враження, що рівень гучності среднечастотника не змінюється або збільшується лише мінімально. Втім, повторимо, що це всього лише додає в звучання свій відтінок. Різкого погіршення, на щастя, немає. Особисто нам такий варіант припав дуже до душі, але іншим цілком може і сподобатися.

Однако, не все так погано. Подівіться - фронтальні колонки є Трьохсмугові! Если в попередня комплекті, 512T, у фронті не вістачало низкочастотника, тут ВІН присутній. Сама по Собі динамічна головка дуже непогана. Повноцінне, рівне звучання без надрівів даже на Великій гучності. Трохи псує справу особливість конструкції акустичного оформлення колонки - у великому довгому корпусі виникає надлишок низьких частот. На наш смак басів надто багато. Втім, це можна компенсувати застосуванням еквалайзера.

фільми

Але не треба забувати, що у цих колонок є і позитивні моменти. За рахунок більш потужних в порівнянні з попереднім набором фронтальних колонок можна домогтися більшого враження від перегляду DVD-фільму. Також, на відміну від попереднього набору, звукове поле і стереопанорама у фронту тут дещо краще, що при перегляді фільмів важливо.

На початку нам було цікаво, як же будуть вести себе різні фронтальні колонки з однаковими тилами і центром. Як не дивно - дуже навіть добре. Центр відмінно підходить до фронту, без будь-яких порушень збалансованості звучання. Тил хіба що трохи слабенький. Але це вже не «мінус» тилових колонок, а скоріше «плюс» фронтальних.

514Т

музика

Після комутації та встановлення колонок настала черга власне прослуховування. Почавши тестування з музичних композицій, ми були приємно здивовані. Звучання фронтальних колонок цього набору нам дуже навіть сподобалося. Дві динамічні головки, абсолютно ідентичні застосованим в попередньому наборі, зазвучали тут по-іншому. Мабуть, цьому посприяли вдаліше спроектовані корпусу колонок. Бурмотіння, яке спостерігається у фронтальних колонок попередніх двох наборів, тут немає. Фазоинвертор дуже успішно справляється зі своїм завданням, лише доповнюючи і збагачуючи низькочастотний діапазон колонки, без зайвого нав'язливого старанності.

При тимчасовому відключенні сабвуфера (для більш точної оцінки якості звучання колонок) спочатку складається враження, що у саба просто кілька зменшували гучність. В області низьких частот у колонок абсолютно все в порядку.

Загальне звучання фронтальних колонок можна охарактеризувати як м'яке та спокійне. Серед усіх тестувалися в цьому огляді колонок, звучання фронтів з набору 514T сподобалося нам найбільше.

Хоча, насправді, брак середніх можна дуже легко вирішити шляхом додавання до звучання фронтальних колонок центральної. На тихій гучності остання виділятися не буде, зате частотний баланс вирівняний.

фільми

Як і слід було очікувати, відтворення звукового супроводу до DVD-фільмів для колонок, настільки добре проявили себе в музичному тестуванні, особливої ​​складності не склало. Фронтах від 514-го дуже добре вдається створити навколо слухача об'ємність звучання. Вдалість комплекту полягає і в тому, що він має невеликі розміри. Незважаючи на це, якість звучання залишається на дуже високому рівні.

сабвуфер 620W

Ну а тепер, напевно, один з найбільш важливих питань для багатьох з наших читачів. Як же звучить сабвуфер? На це питання можна відповісти одним словом - просто відмінно!

Якщо говорити про звучання в музиці, то можна сміливо заявити, що він грає «музично». В чому це виражається? Справа в тому, що в силу своїх особливостей сабвуфери мають різну конструкцію і різну якість вбудованого підсилювача і динаміка. Конструкція сабвуфера 620W дуже вдала: дифузор якісного НЧ-динаміка виведений на передню панель. Це дозволяє досягти більш яскравого, напористого і повноцінного в усьому частотному діапазоні баса. При цьому немає ярковираженного для резонансних камер гудева і бурмотіння на резонансних частотах.

Фазоинвертор забезпечує більшу віддачу в області найнижчих частот. Для більшої віддачі по низам на невеликій гучності порт фазоінвертора можна перенаправити не в підлогу, а вбік.

Пару слів щодо збалансованості звучання саба з тестованими комплектами. Важливо відзначити, що наявна регулювання гучності і частоти зрізу фільтра дозволяє відбудувати звучання сабвуфера на свій смак. Все це робить сабвуфер простим і приємним в управлінні.

вимірювання

Для більш точного уявлення про звучання колонок, а також для цілей об'єктивного порівняння характеристик, за традицією ми наводимо графіки АЧХ і КГИ. Ще раз нагадуємо, що вимірювання недостатні для повного уявлення про якість звучання. Колонки завжди краще послухати самому і скласти своє враження. Та й саме поняття «якість» - категорія суб'єктивна, тому для всіх якість буде різним (це, до речі, відноситься як до звичайних людей, так і до пишучим статті експертам). Для одних звучання буде яскравим і чарівним, для інших - тьмяним і неживим. Де ж правда? Тому для підстраховки завжди краще мати в наявності результати об'єктивних тестів.

Окей, вимірюємо. Однак і тут не все просто: не можна точно виміряти колонки класу Hi-Fi, позбувшись повністю від впливу акустичних властивостей приміщення. І навіть якщо виміряти характеристики в чистому полі або в повністю безлунній камері, такі результати не будуть адекватними. Адже експлуатуватися колонка буде швидше за все в звичайному, не надто заглушеному приміщенні. Цю дилему ми вирішуємо, проводячи вимірювання в спеціально обладнаній заглушеній кімнаті площею 12 кв. м. З одного боку, це не спеціалізована вимірювальна безлунна камера, з іншого - порожня кімната з внутрішнім звукопоглощением, ефективно пригнічує переотражения на всіх частотах вище 35 Гц. У ній встановлено тільки м'який диван для слухача (в тому числі, службовець для виключення симетрії внутрішнього обсягу). Наші вимірювання студійних моніторів в таких умовах з похибкою в 1-2% збіглися з їх паспортної АЧХ. Таким чином, наведені АЧХ колонок досить коректні для цілей ознайомлення, при цьому, умови вимірювань наближені до умов їх ідеальною експлуатації: подібну ж звуковбирну обробку приміщення (штучна вата, плитка з мінеральної солі, двошарове толстоворсовое покриття) застосовують при облаштуванні домашніх кінотеатрів класу Hi- Fi / Hi-End.

Для тестування використовувався спеціальний вимірювальний мікрофон Behringer ECM8000, для генерації тестового сигналу і реєстрації показань - звукова карта ESI Waveterminal 2496, що з'єднується з підсилювачем професійними проводами Proel.

512T

Погляньмо на графік. АЧХ в області СЧ досить рівномірне, низькі частоти впевнено захоплюють з 50 Гц, фазоинвертор дає невеликий підйом. Рівень спотворень коливається від 0,1% (-60 дБ) до 1% (-40 дБ). Без будь-яких застережень, це рівень якісних Hi-Fi колонок.
Погляньмо на графік


Графік АЧХ і КГИ центральної колонки з наборів
SVEN Audio 512Т, 514Т і 520Тс

Погляньте на рівну лінію АЧХ - просто супер! Колонка вийшла шалено вдалою. До речі, слухові відчуття після прослуховування приблизно такі ж.

У тилу хороша серединка, але кілька нерівномірні верху. Хоча, для тилових каналів важливіше все-таки достовірні середні частоти. А ось свист куль в тилових каналах буде чути надто підкреслено.

520T

Частотний баланс кілька порушений як в області низьких, так і в області високих. Однак, на слух це не дуже критично, так як багато хто звик навмисно вивертати на значне число поділок баси і верху у регуляторів тембру або еквалайзерів. Проблеми виникнуть лише при попаданні резонансів кімнати в діапазон частот «горба» в області НЧ. Втім, якщо заглушити фазоинвертор або прибрати баси на еквалайзері - проблема вирішиться:

Ось вам ще один корисний аспект вимірювань. До речі, графік спотворень дуже радує. Якщо басів і багато, то добре, що без перевантаження і паразитних призвуків.

514Т

В області середніх частот АЧХ практично ідеальна! Спотворення також дивно низькі: 0,1-0,2%, і це на пристойній гучності. Низькі частоти - від 45 Гц. Колонкам практично не потрібна допомога сабвуфера в музиці. Немає нічого дивного, що ця модель колонок після першого прослуховування відразу ж завоювала наші щирі симпатії.

Невеликий підйом на високих при бажанні забирається багатосмуговим еквалайзером.

сабвуфер 620W

На 100% коректно виміряти сабвуфер наша заглушена кімната і апаратура не дозволяє, до того ж, подібні вимірювання не дуже сходяться з реальністю. Щоб розгойдати мембрану мікрофона, необхідний досить високий рівень сигналу, можливо, перевантажують його, при цьому з дуже високою гучністю, ніколи не зустрічається в житті. Так що на криву спотворень можна взагалі не дивитися, а обмежитися вивченням АЧХ починаючи з 35 Гц, де наші виміри повністю достовірні. Сабвуфер відтворює відведену йому смугу частот дуже рівно, при цьому компенсує відсутність в тестованих комплектах повноцінних великих НЧ-динаміків. Так як людському слуху властива особливість не локалізувати джерело низьких частот (та ще при довжинах хвиль, що перевищують геометричні розміри кімнати), то нічого страшного в такому поділі ролей немає. Більш того, фільтр сабвуфера плавно і коректно вирізає непотрібні частоти, так що паразитних призвуків, властивих дешевим комп'ютерним сабам, тут не відчувається.

Висновки

Апаратура SVEN Audio - черговий дивовижний прорив в області звуку. Втім, в цьому немає нічого дивного: якісні комплектуючі, якісний дизайн, якісна збірка. Чого ще не вистачає колонок? «Крутизни» марки і високу ціну? :) Це лише питання часу.

плюси

  • якісний звук;
  • невисока вартість;
  • відмінний зовнішній вигляд.

мінусі

  • трохи «дивні» середньочастотні динаміки у моделі 520Т;
  • комплектні дроти, ймовірно, краще замінити на «аудіофільскій».

Апаратура SVEN Audio надана на тестування компанією SVEN Audio

Здавалося б, чим нас може ще здивувати і порадувати SVEN?
Як же звучить сабвуфер?
В чому це виражається?
Де ж правда?
Чого ще не вистачає колонок?
«Крутизни» марки і високу ціну?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов