Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Аналіз ринку AMD і NVIDIA: найкраща відеокарта за свою ціну

  1. High-end відеокарти
  2. Ціни відеокарт AMD
  3. Ціни відеокарт AMD
  4. Ціни відеокарт NVIDIA
  5. Ціни відеокарт NVIDIA
  6. Відкрите верхнього сегмента масового ринку
  7. Відкрите масового ринку
  8. Відкрите початкового рівня

Наша сеть партнеров Banwar

За останні тижні ми   протестували останні high-end відеокарти AMD і NVIDIA   , А також провели   зведений тест продуктивності відеокарт для масового ринку За останні тижні ми протестували останні high-end відеокарти AMD і NVIDIA , А також провели зведений тест продуктивності відеокарт для масового ринку . Зовсім скоро нас чекають відеокарти GeForce GTX 880 і Radeon R9 285 , Тому ми вирішили скористатися моментом для аналізу ситуації на ринку. У нашій статті ми порівняємо ціни відеокарт AMD і NVIDIA в Європі і Росії.

High-end відеокарти

Якщо вам потрібна найшвидша відеокарта, то доведеться вибирати модель з двома GPU від NVIDIA або AMD. Але в лабораторії у нас поки що побувала тільки AMD Radeon R9 295X2. Що стосується NVIDIA GeForce GTX Titan Z, то проблема криється в недостатній кількості семплів. За продуктивністю обидві відеокарти показують себе просто відмінно. Але ціна, на жаль, "кусається". Відеокарту AMD можна придбати від 48,9 тис. рублів в Росії або від 1.139 євро в Європі. Втім, це все одно в два рази дешевше, ніж доведеться викласти за конкурента NVIDIA. Відеокарту NVIDIA GeForce GTX Titan Z в Росії можна придбати від 99,9 тис. рублів , В Європі - від 2.414 євро. Якщо ви хочете взяти кращого флагмана за свої гроші, то вибір AMD очевидний.

На наступній сходинці за ціною розташовуються обидва флагмана AMD "Hawaii". AMD Radeon R9 290X обійдеться від 14,0 тис. рублів в Росії або 349 євро в Європі. За Radeon R9 290 доведеться викласти від 12,8 тис. рублів в Росії або 320 євро в Європі. Чесно кажучи, ми не бачимо особливого сенсу доплачувати за більш швидку версію X. Якщо вам потрібна більш висока продуктивність, але разом з тим більше енергоспоживання і рівень шуму, то доплачувати стоїть. Що стосується NVIDIA, то в high-end сегменті доведеться знову викласти велику ціну. Відеокарта GeForce GTX Titan обійдеться від 34,4 тис. рублів в Росії або 930 євро в Європі. Втім, брати її навряд чи розумно, краще набути більш продуктивного наступника GeForce GTX Titan Black по ціні від 35,6 тис. рублів в Росії або 829 євро в Європі.

GeForce GTX 780 Ti у порівнянні з Radeon R9 290X як і раніше коштує дорожче. За відеокарту NVIDIA доведеться віддати від 22,3 тис. рублів в Росії або 530 євро в Європі. Але по продуктивності різниця між двома відеокартами невелика. Іноді в лідери виходить модель AMD, іноді - NVIDIA. Але каліфорнійський виробник лідирує за рівнем шуму і температурі, а також по енергоспоживанню - всі ці показники виявляються нижче. Відеокарта GeForce GTX 780 сьогодні обійдеться від 15,5 тис. рублів в Росії або від 385 євро в Європі, що теж трохи дорожче конкурента AMD.

Ціни відеокарт AMD

на 19 серпня 2014

у євро

Ціни відеокарт AMD

на 19 серпня 2014

у рублях

Ціни відеокарт NVIDIA

на 19 серпня 2014

у євро

Ціни відеокарт NVIDIA

на 19 серпня 2014

у рублях

Відкрите верхнього сегмента масового ринку

На нашій діаграмі наведені ціни 14 моделей відеокарт AMD. Так що масовий ринок представлений досить широко, в тому числі його верхня частина. Відкрите Radeon R9 280X, R9 280 і Radeon R9 270X можна придбати в діапазоні від 6,3 тис. рублів до 8,0 тис. Рублів в Росії (155 - 210 євро). Що ж стосується NVIDIA, то тут позиції захищає відеокарта GeForce GTX 770, яка обійдеться трохи дорожче - від 10,5 тис. рублів в Росії або 267 євро в Європі. Можна помітити, що відеокарти AMD помітно впали в ціні в порівнянні з нашим квітневим індексом цін .

Відкрите масового ринку

Масовий ринок відеокарт AMD представлений досить широко. Тут можна відзначити чотири моделі Radeon R9 270, Radeon R9 265, Radeon R7 260X і Radeon R7 260, за які доведеться віддати від 3,4 тис. рублів до 5,5 тис. Рублів в Росії (76 - 130 євро в Європі). Якщо ви готові витратити від 3,9 тис. рублів , То ми рекомендуємо взяти версію X відеокарти Radeon R7 260. Різниця в ціні близько 500 рублів не відображає приріст продуктивності, який дасть R7 260X. З боку NVIDIA тут цікаві дві відеокарти GeForce GTX 760 і GeForce GTX 750 Ti, націлює на конкуренцію з відеокартами AMD по продуктивності, але вони коштують помітно дорожче. За GTX 760 доведеться віддати від 8,3 тис. рублів в Росії або від 190 євро в Європі. За відеокарту на GPU "Maxwell" доведеться заплатити від 4,4 тис. рублів або від 100 євро в Європі. Ви отримаєте швидку відеокарту, яка радує ще й своєю ефективністю. Обидві відеокарти мають приємно низьким енергоспоживанням в режимі бездіяльності, а також хорошою продуктивністю в іграх, а й ціни у них вище конкурентів AMD.

Відкрите початкового рівня

Вражає, що відеокарти дешевше 4 тис. Рублів можуть забезпечувати відмінний рівень продуктивності. Зокрема, переконливі результати показує NVIDIA GeForce GTX 750 на основі нової архітектури "Maxwell", в порівнянні з версією "Ti" її можна придбати від 3,3 тис. рублів в Росії або 88 євро в Європі. Менше в таборі NVIDIA навряд чи має сенс витрачати. Ми не проводили тестів відеокарт GeForce GT 740 , GeForce GT 730 і GeForce GT 720 , Але з технічних специфікацій від них навряд чи варто чекати високої продуктивності - особливо це стосується GeForce GT 720, яка часто коштує дорожче більш швидких моделей. Втім, вона з'явилася на ринку тільки кілька днів тому.

У таборі AMD вибір традиційно багатший. Конкурентом відеокарти "Maxwell" можна назвати тільки Radeon R7 250X, продуктивність тут трохи нижче, але і ціна складає всього від 3,1 тис. рублів або 58 євро. Геймерам навряд чи варто звертати увагу на відеокарти дешевше. Radeon R7 250 і Radeon R7 240 працюють набагато повільніше, а ціни від 2,6 тис. рублів в Росії або від 1,8 тис. рублів (44 і 31 євро) за них непропорційно високі. Рекомендувати їх можна тільки для казуальних геймерів, для старих невимогливих ігор.

Огляди Hardwareluxx:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов