Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Апарат для зварювання мідних проводів - Як зробити своїми руками?

  1. Опис зварювального процесу
  2. Як правильно зробити і зварити скрутку
  3. Сварка алюмінієвих проводів
  4. інверторні апарати
  5. Як вибрати апарат
  6. Зварювальний апарат для проводів своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Сьогодні ми розглянемо апарат для зварювання мідних і алюмінієвих проводів, розглянемо технологію зварювального процесу

Сьогодні ми розглянемо апарат для зварювання мідних і алюмінієвих проводів, розглянемо технологію зварювального процесу. Навчимося робити зварений апарат своїми руками.

Опис зварювального процесу

Найбільш якісне з'єднання електричних проводів можна зробити шляхом їх зварювання. Якісна зварювання гарантує надійність і довговічність з'єднання. Для зварювання проводів потрібно низький електричний опір контакту. Для здійснення зварювання потрібне спеціальне обладнання у вигляді трансформатора або інвертора.

Сам процес зварювання не є складним. Спочатку готується скручування проводів. Ця робота полягає в зачистці з'єднуються кінців проводу від ізоляції. Зачистити треба на довжину до десяти сантиметрів. Після зачистки жив, їх треба скрутити між собою. Вийти скручування довжиною, приблизно 5 см. Кінець скручування зрізається кусачками для вирівнювання торця.

Після того, як підготували скрутку, треба привести в робочий стан апарат для зварювання проводів. Для цього, кабель, що йде від власника, приєднується до плюсової клеми на апараті. До клеми із позначкою «мінус» приєднується кабель заземлення.

Для зварювання знадобляться графітові електроди. Якщо електродів немає, то можна, замість, них застосувати щітки від колектора двигуна або графітовий стрижень від батарейки.

При виробництві зварювання, треба одягати захисну маску або окуляри, рукавички.

Коли все приготовлено до зварювання, кінець заземляющего кабелю приєднується до скрутці на деякій відстані від торця. Приєднувати можна за допомогою плоскогубців, тримаючи їх в лівій руці. У правій руці знаходиться тримач з електродом. Торець електроду підноситься до кінця скрутки на 1-2 секунди. В цей час, зварювальник, зазвичай, зауважує появу червоного світіння і відводить електрод в сторону. Якщо на місці зварювання утворився застиглий сплав у вигляді кульки, а на скрутці з'явилися райдужні переливи, значить, зварювання пройшла успішно. Поле охолодження скручування від зварювання, її треба ізолювати.
Сила струму апарату регулюється в залежності від перетину проводів, кількості жив, товщини скручування.

На відео: Процес зварювання мідних проводів

Як правильно зробити і зварити скрутку

Перш ніж робити скручування кабелю його треба очистити від ізоляції. Ізоляція знімається від кінця дроту на довжину до 10 см. Потім кінці дроту з'єднують шляхом скручування. Довжина скрутки вийде десь близько 5 см. Щоб торець скручування вийшов рівним, його обрізають кусачками.

Після приготування скручування готується зварювання. До клеми, зі знаком плюс, під'єднується провід держателя. До мінусовій клеми підключається дріт заземлення. Після цього, приступають до зварювання скручування. Зварювання треба виробляти в захисній масці або окулярах. Однією рукою, за допомогою плоскогубців, дріт заземлення притискається до скрутці на деякій відстані від торця. В іншій руці знаходиться тримач з електродом. Кінцем електрода треба, на 1 -2 сек., Доторкнутися до торця скручування. При цьому, треба поглядом помітити момент, коли на зварюваної місці з'явиться червоне свічення. Округла поверхня, що утворився при зварюванні кульки, і райдужні переливи на скрутці говорять про гарну зварюванні. Коли скручування, після зварювання, охолоне, її треба ізолювати.

Коли скручування, після зварювання, охолоне, її треба ізолювати

Сварка алюмінієвих проводів

При зварюванні алюмінієвих проводів, необхідно заготовити скрутку, таким же чином, як і при заготівлі скручування проводів мідних. Потім наводиться в готовність до роботи зварювальний апарат. Процес зварювання відбувається так само, як і при зварюванні мідних скруток. Після зварювання, скручування треба обробити розчинником, покрити лаком і заізолювати.

Алюмінієві дроти зварюються апаратами з напругою до двадцяти Вольт. Дуга застосовується не велика. Це пов'язано з низько температурою плавлення алюмінію.

інверторні апарати

Найнадійніший вид з'єднання електричних проводів - це зварювання з використанням постійного і змінного струму, напругою від 12 до 36 В. Для здійснення зварювання електрики все частіше застосовують інверторні зварювальні апарати. Вони економні, легкі, зручні при перенесенні і в роботі. Для зварювання проводів можна використовувати графітові або прості вугільні стрижні від батарейки. На апараті можна встановити режим струму, з урахуванням діаметра і кількості зварювальних проводів


Як вибрати апарат

Перевага віддається зварювального инвертору. Головними його перевагами є: широкий діапазон, можливість м'якого регулювання струму, стабільність в роботі, невеликі розміри і вагу.

Для зварювання проводів можна вибрати універсальний інверторний апарат. Апарат цей найсучасніший. Таким апаратом можна виконувати всіляку зварювання, і не тільки проводів. При виборі апарату треба дивитися на джерело живлення, його потужність. Для робіт будинку підійде апарат, потужність якого 4 - 5 кВт., З силою струму до 160 А. Бажано, щоб був «гарячий старт». Він потрібен для захисту від залипання при зварюванні і до перепадів напруги. Такий апарат стане в нагоді і для зварювання проводів, і для виконання інших зварювальних робіт в побуті. Ще одне його достоїнство - він простий в роботі, не вимагає великих навичок. До недоліків можна віднести його високу ціну.

На практиці, електрики для зварювання проводів застосовують компактні, переносні, зручні при роботі апарати постійного струму.
Зварювальні трансформатори компактні і недорогі. Можна використовувати трансформатори потужністю 500 Вт і більше, і 25 В напруги вторинної обмотки.

Зварювальний апарат для проводів своїми руками

Хочете зробити апарат для зварювання проводів? Не знаєте як? Робиться це так. Купується сильний магніт і мідний дріт, ізольований стеклотканью або бавовною. Потрібен він для сердечника трансформатора. Бажано, щоб площа його перерізу була не більша 50 квадратних сантиметрів. При бажанні, обмотку дроту, також, можна зробити самому. Береться потрібний матеріал, намотується на дріт, покривається електротехнічним лаком і, первинна обмотка готова. Сердечник робиться П-подібної форми для зручного намотування дроту. Він повинен мати стрижневу конструкцію. Каркас котушки можна виготовити з текстоліту або картону. Зверху, на первинну обмотку, намотується вторинна обмотка. Після нанесення обмотки на одну сторону котушки, вона таким же чином, наноситься на другу половину. Якщо між шарами обмотки помістити картон або склотканина, то покращиться якість ізоляції. Апарат для зварювання мідних проводів підключається до мережі для виміру напруги на вторинній обмотці. Воно повинно бути близько 60 В. Якщо воно набагато більше або менше, то шляхом зменшення або збільшення обмотки, можна встановити потрібну величину напруги. До первинної обмотці приєднується кабель. Він повинен бути двожильний. Замість нього, можна застосувати провід внутрішньої прокладки. До висновків вторинної обмотці приєднується ПРГ-провід. Первинна обмотка служить для отримання по кабелю струму від електромережі в 220 Вт. Вторинна обмотка використовується, безпосередньо, для зварювання.

На відео: Зварювальний апарат своїми руками

Не знаєте як?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов