Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Багажник на велосипед з дисковими гальмами

  1. особливості велосипедів
  2. Основні характеристики моделей
  3. Які види багажників підійдуть?
  4. Збірка багажника і установка

Наша сеть партнеров Banwar

Дискові гальма вважаються найпотужнішими, вони забезпечують ефективне гальмування і контроль модуляції в будь-яких погодних умовах. Однак гальмівний диск, прикріплений до втулки колеса, створює певні складності, якщо потрібно приєднати багажник для велосипеда . Виникає питання, який варіант краще вибрати, щоб можна було перевозити вантаж необхідної ваги і при цьому деталі гальм і стійки не конфліктували між собою.

особливості велосипедів

Більшість моделей гірських велосипедів не укомплектовано багажником, щоб перевозити вантаж, тому додатковий аксесуар купується окремо в магазині і встановлюється над заднім колесом. Гірські велосипеди часто використовують для походів і на тривалих маршрутах по бездоріжжю, тому при виборі багажника значення має міцність аксесуара, її багато в чому визначає сплав, з якого зроблена модель.

Кріплення класичних багажників на стійках здійснюється за рахунок отворів для болтів на верхніх пір'ї вилки і кріплення знизу, до півня заднього трикутника. У велосипедів з вищезгаданим гальмом з лівого боку заднього колеса розташовується гальмівний диск і калипер, наявність яких не дозволить встановити вертикальні дуги. Як бути в такій ситуації?

Основні характеристики моделей

Вибираючи багажник для велосипеда, необхідно враховувати основні характеристики різних моделей. Аксесуари для велосипеда розрізняються за матеріалом, з якого вони зроблені. Для виробництва використовують такі матеріали:

  • Сталь (цей варіант найбільш міцний, але важкий, при цьому недорогий);
  • Сплав алюмінію (легкий, міцний матеріал, в середній ціновій категорії);
  • Титановий сплав (досить міцний і оптимальний за вагою, більш дорогою в порівнянні з аналогами).

На різних моделях вказують максимальний допустимий за вагою вантаж, який здатна витримати конструкція, що важливо для тих, хто збирається в похід на велосипеді. Конструкції також відрізняються за способами кріплення, що багато в чому визначає їх міцність, стійкість і здатність витримувати навантаження.

Які види багажників підійдуть?

За видами всі моделі можна розділити на дві великі групи:

  • Контактні, або консольні (варіант, який можна встановити на двухподвес, оскільки у нього немає вертикальних стійок, при цьому на ньому немає захисту від попадання сумки або її деталей в колеса, а також цей вид здатний витримати меншу вагу);
  • На стійках (розраховані на більшу вагу, захищають від попадання сумок в колеса, монтаж більш складний).

У свою чергу моделі на стійках діляться на два підвиди:

  • Каркасні (монолітний варіант);
  • Збірно-розбірні (вони продаються в магазині у вигляді конструктора, який необхідно зібрати і закріпити за допомогою шурупів).
Фахівці стверджують, що збірно-розбірні варіанти поступаються за міцністю навіть контактним, оскільки вони дуже нестійкі в поперечному перерізі і при здійсненні маневрів, задня частина велосипеда буде тремтіти і виляти.

Серед усіх цих видів і підвидів можна знайти універсальний багажник, який підходить для будь-якого велосипеда, навіть незважаючи на те, що на ньому встановлений задній дисковий гальмо. Консольний багажник можна легко встановити на двухподвес, у якого крім гальмівного диска і калипера передбачена амортизація задніх коліс. Він кріпиться тільки до трубки під сідлом, тому оптимальний.

Серед каркасних багажників на стійках також можна знайти підходящий варіант для велосипеда, в комплектації якого є задній дисковий гальмо.

Каркасний варіант є найбільш міцним і ідеально підходить для походів, проте його слабким місцем є кріплення, рекомендується стежити, щоб навантаження розподілялося рівномірно, і постійно простягати болти, щоб не було люфту.

Серед каркасних варіантів є спеціально створений багажник для велосипеда, обладнаного вищезгаданим гальмом. Це модель від виробника Trans-X з вигином лівої стійки. У цій моделі до того ж є додаткові стійки, які надійно захищають спиці коліс від попадання в них сумки.

Питання вибору пов'язаний з визначенням необхідних і достатніх параметрів: максимальна вага вантажу, що перевозиться, стійкість і міцність, а також вибір визначається типом підвіски велосипеда.

Збірка багажника і установка

У разі, якщо ви купуєте універсальний збірно-розбірний багажник, його необхідно зібрати. Збірка відбувається легко і швидко, досить наживити болти, встановивши деталі відповідно до інструкції. Для складання вам знадобляться:

  • Ключ на 8;
  • Шестигранник на 4.
У комплекті універсальної збірно-розбірний моделі для велосипеда, який має задній дисковий гальмо, передбачені спеціальні нижні душки з виступами.

Встановити контактний багажник не складе труднощів. Він має кілька болтів в місці кріплення для рами під сідлом, досить їх затягнути і установка на цьому завершується.

Каркасні багажники, які не були передбачені спеціально для установки на вищеназвані гальма, можна встановити за допомогою хомута, проте необхідно пам'ятати, що діаметр хомута необхідно підібрати дуже чітко, він не повинен бути ні більше, ні менше товщини стійки.Як бути в такій ситуації?
Які види багажників підійдуть?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов