Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Біметалічні радіатори опалення.

  1. Типи і види біметалевих радіаторів.
  2. Параметри біметалевих радіаторів.
  3. Недоліки біметалевих радіаторів.

Наша сеть партнеров Banwar

Біметалічні радіатори з'явилися на будівельному ринку порівняно недавно, але вже встигли стати більш популярними, ніж алюмінієві або чавунні радіатори . Причиною такої популярності є набір відмінних технічних характеристик, якими володіють Біметалічні радіатори.

Для розрахунку радіаторів опалення, ви можете скористатися калькулятором розрахунку радіаторів опалення .

Типи і види біметалевих радіаторів.

Складається биметаллическая опалювальна батарея зі сталевих труб, по сердечнику яких проходить гаряча вода, а так же алюмінієвих панелей, які нагрівають повітряні маси в кімнаті. Алюмінієва оболонка сердечника сприяє кращому розподілу тепла, крім цього, завдяки використанню алюмінію, вага біметалічною батареї зменшується, що додатково позначається на зручності при монтажі батареї.

Біметалевих радіаторів опалення складаються із сталевих труб, виконаних у формі сердечника, ці труби можуть витримувати тиск від 20 до 40 атм., А температура гарячої води, яка може проходити по ним варіюється від 110, до 130 ° C

На сьогоднішній день на полицях магазинів можна зустріти біметалічні батареї двох типів:

  • Повністю біметалічні радіатори;
  • Полубіметалліческімі радіатори.

Повністю біметалічні радіатори, тобто на 100% складаються з біметалу, це радіатори у яких є сталевий сердечник з труб, оточений алюмінієвої оболонкою. Вони відрізняються підвищеною міцністю. В основному даний тип радіаторів виготовляють італійські компанії:

  • Global Style;
  • Royal Thermo BiLiner.

А так же виготовляють їх російські виробники - наприклад, фірма Сантехпром БМ.

Полубіметалліческімі радіатори, відрізняються своїм пристроєм від повністю біметалевих тим, що зі сталі виконані тільки труби підсилюють вертикальні канали. При такій компоновці алюміній частково контактує з водою. Дані біметалічні радіатори мають більш високу тепловіддачу, їх вартість на 20 відсотків нижче, але вони володіють меншою міцністю.

Виготовляють їх:

  • Вітчизняний виробник Rifar,
  • Китай - Gordi,
  • Італія - ​​Sira.

Переважна маса подібних радіаторів складається з певного числа секцій. Тобто спочатку кожна з секцій виготовляється повністю, а потім їх з'єднують ніпелями. Робиться це в заводських умовах, загальне число секцій - парне. Крім секційних, у продажу так само існують і цілісні батареї з біметалу, такі батареї не лопне, якщо навіть тиск досягне ста атмосфер.

Якщо ви вибираєте радіатори, необхідно як слід вивчити паспорт вподобаної моделі радіатора. Далі ми докладніше розглянемо, які параметри можуть бути там вказані.

Параметри біметалевих радіаторів.

Тепловіддача. Кількості тепла, яке віддає радіатор при температурі води + 70 ° C, вимірюється у ВАТ. Середнє значення тепловіддачі біметалевих батарей - від 170 до 190 ват. Це досить високий показник. Теплопередача відбувається як шляхом нагрівання повітря, так і завдяки особливій конструкції радіаторів - шляхом конвекції.

Тиск. Тиск, який можуть витримувати біметалічні радіатори становить від 16 до 35 атм. і залежить від моделі і виробника. У випадках коли система опалення централізована, то стандартний тиск не в ній не перевищує 14 атмосфер, а в автономній системі воно становить близько 10 атмосфер. Щоб батарея не дала текти при підвищенні тиску, зазвичай виробник вказує цей параметр з запасом.

Міжосьова відстань. Таким відстань називають відступ від верхнього колектора радіатора до нижнього. Стандартні значення міжосьової відстані складають: 800, 500, 350, 300 і 200 мм. Однак найчастіше більш затребуваними бувають радіатори з 50, 35 і 20 см між осями колекторів.

Гранична температура теплоносія. Як правило, радіатори з біметалу можуть витримати температуру воду до 90 ° C, але не більше.

Надійність і термін експлуатації. Якщо врахувати характеристики біметалевих радіаторів опалення, то 20 це гарантований термін служби практично будь-якого біметалічного радіатора. Ніякого обслуговування цей радіатор не зажадає.

Простота установки. Секції біметалевих радіаторів абсолютно ідентичні. Це дозволяє встановлювати їх як зліва, так і праворуч від підходящої труби. У місці, де підходить труба, до радіатора під'єднують патрубок. З протилежного кінця монтується заглушка, яку завершує кран Маєвського (збоку), а також ще одна заглушка (знизу).

З протилежного кінця монтується заглушка, яку завершує кран Маєвського (збоку), а також ще одна заглушка (знизу)

Крім згаданих вище, виготовляють також і радіатори з патрубками, які розташовані з нижнього боку. До них підключається клапан з термостатом, який управляє температурою повітря в кімнаті. Патрубки, заглушки, а так же кран Маєвського входять в комплект кожного біметалічного радіатора. Плюс до нього покладається і набір кронштейнів для установки батареї на стіні.

Недоліки біметалевих радіаторів.

Самим відчутним недоліком цих батарей можна назвати їх високу вартість. Вона порівняно вище чавунних радіаторів.

Ще одним недоліком є ​​ще й те, що при впливі і води, і повітря одночасно сталеві труби сердечника можуть бути схильні до корозії. А відбувається це тоді, коли під час ремонту або аварії воду спускають з системи опалення. Частенько сталевий сердечник може іржавіти іржавіють від присутності у воді антифризу, який може додаватися в системи опалення невеликих будинків. В даних випадках від біметалевих секційних батарей потрібно відмовитися - краще придбати цілісні, або повністю алюмінієві радіатори .

Існує так само варіант радіаторів з мідним сердечником і алюмінієвим корпусом. Оксидна плівка на мідних трубах досить міцна - вона охороняє труби від корозії. Так само як варіант, можна замість мідного сердечника використовувати і нержавіючої.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов