Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Біженці: З Донецька до Донецька - розповідь священика

Наша сеть партнеров Banwar

Про будні найбільшого табору для біженців з Донбасу, організованому в місті-тезці українського Донецька, що знаходиться під обстрілом останні кілька місяців.

Донецьк - місто обласного підпорядкування в Ростовської області, чисельність населення складає 49 тисяч чоловік. У місті розташований пункт пропуску через держкордон з Україною ( «Донецьк-Ізварине»). Саме тут, недалеко від російсько-українського кордону, було розгорнуто найбільший наметовий табір для українських біженців. Після обстрілу російського Донецька табір було вирішено перенести приблизно на 20 кілометрів від кордону. Благочинний Донецького округу священик Володимир Татаркін розповів про те, що зараз відбувається в наметовому таборі.

- Отець Володимир, перш за все питання, яка обстановка сьогодні?

- Далеко-далеко від другої кордону, вона називається друга північна, чутні вибухи, ведеться обстріл, але у нас досить спокійно. Нас обстріляли тижні три-чотири тому: вбило людину в місті. Це, звичайно, було страшно, але пережили, слава Богу. Зараз стабільна обстановка в місті, в таборі біженців, стабільність в умах людей. Ось в таборі сьогодні охрестили близько п'ятнадцяти дітей, життя йде. Ми спостерігаємо велике надходження біженців - люди прибувають і роз'їжджаються.

Ми спостерігаємо велике надходження біженців - люди прибувають і роз'їжджаються

Cестра Ольга і благочинний Донецького округу Шахтинський єпархії ієрей Володимир Татаркін

- Куди в основному їдуть біженці з табору, до родичів?

- Половина людей роз'їжджаються до родичів, половина - на автобусах їдуть в місця працевлаштування. Наприклад, недавно виїхали два автобуси в Ханти-Мансійськ. Тобто, поширена практика, коли різні регіони Росії беруть людей на працевлаштування.

- Чи можна приблизно назвати кількість людей, щодня прибувають до табору, наскільки великий потік?

- Практично неможливо назвати точну кількість, людей дуже багато, їдуть на особистому транспорті, пішим ходом, постійний потік.

- Які настрої у виїжджаючих, у які залишаються?

- Люди все в турботах про своє майбутнє, тут потрібно розуміти, що відбувається: люди жили в комфорті, у них було все - скотина, животина, квартира, дача, і раптом вони позбавляються всього. Звичайно, люди дивляться з острахом в майбутнє, тут можна сподіватися тільки на Бога. Хто плаче в горі, хто щасливий, що вийшов з-під обстрілу, що живий. Одні дякують, інші звинувачують - різні думки.

Дуже допомагають діти - бігають, радіють. Так що в цілому настрій бадьорий. Але бувають і сумні моменти. Вчора поховали стареньку бабусю, син вивіз її з обстрілу. У неї була травма шийки стегна, так він її буквально на візку віз через кордон, через всі пункти, через КПП. Але мабуть, від переживань, від втоми вона не витримала і померла.

Але мабуть, від переживань, від втоми вона не витримала і померла

- Табір був недавно переніс вглиб Ростовської області на 20 кілометрів. Чому це сталось? Через загрозу обстрілу, як повідомляють ЗМІ?

- Перш за все, це було зроблено для загального спокою - і жителів міста і біженців, які перебувають в таборі. Табір - це велике скупчення людей, суєта. І жителям міста, і біженцям потрібен спокій. Так що табір переїхав не стільки в цілях безпеки, скільки для того, щоб всім було спокійно.

- Яке ставлення до табору з російської сторони?

- Тих, хто лаються, кажуть, що даремно приїхали, - мало. В основному люди жваво відгукнулися на біду, пропонують дах, житло, роботу біженцям. Добровольці з Москви, Петербурга дуже допомагають, в табір йдуть постійно фури допомоги від МНС. І це не тільки провіант, медикаменти, а й моральна допомога, наприклад, недавно клоуни були, всякі розважальні програми проводяться.

- Чи є якісь припущення що буде далі, чи можна в даній обстановці робити якісь прогнози?

- На жаль ні. Ми не можемо прогнозувати, що буде, ми не знаємо, хто кого, і за що йде війна. Ми не розмірковуємо, наше завдання не звинувачувати і роздумувати, наше завдання допомагати людям. Щоб люди відчували себе як вдома, розташовувалися з максимальним комфортом і відчували себе в безпеці.

Отець Володимир, перш за все питання, яка обстановка сьогодні?
Чи можна приблизно назвати кількість людей, щодня прибувають до табору, наскільки великий потік?
Які настрої у виїжджаючих, у які залишаються?
Чому це сталось?
Через загрозу обстрілу, як повідомляють ЗМІ?
Яке ставлення до табору з російської сторони?
Чи є якісь припущення що буде далі, чи можна в даній обстановці робити якісь прогнози?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов