Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Блиск каменю без полірування. Вибираємо засоби для захисту поверхні каменя

  1. Причини зникнення блиску поверхні каменя
  2. Просочення з проявом кольору
  3. Віск для каменю
  4. Лак для каменю
  5. Кристаллизатор для мармуру
  6. Поліролі для каменю
  7. Абразивні поліролі та полірувальні порошки

Наша сеть партнеров Banwar

Камінь - матеріал воістину вічний! Але при цьому вимагає адекватного ставлення і відповідного догляду. Як же можна відновити блиск каменю без полірування?

Причини зникнення блиску поверхні каменя

У цій статті ми не будемо розглядати ситуації, коли однозначно необхідні реставрація, відновлення або полірування глибоких подряпин. Розберемо тільки основні причини зникнення початкового блиску поверхні каменя, які можливо виправити без вище перерахованих процесів:

  • Протерті доріжки в місцях основної прохідності;
  • шар спресованої пилу або жирності;
  • матовість всій поверхні, в слідстві вибору агресивного миючого засобу

Підготовка поверхні.

В першу чергу необхідно очистити камінь. Якщо, коротко, то: лужні засоби - для мармуру, в якості експерименту, деякі з них можна пробувати і на граніті; кислотні - тільки для граніту! Використання кислоти на мармурі - моментально "з'їдає" полірування (!)

Після загального прибирання, на камені можуть залишитися локальні плями. Важливо визначити характер плями, припустити глибину проникнення і використовувати кошти для очищення каменю.

Припустимо, що камінь очищений і нам залишилося тільки додати блиск, не вдаючись при цьому до допомоги професіоналів і складних технологічний процесів.

Просочення з проявом кольору

Оптимальні за співвідношенням ціна / якість гідрофобізатори ми можемо рекомендувати: AGER або EASYWET , компанії TENAX (Італія). Вони найбільш прості в нанесенні і подальшої експлуатації. Чим більше розчинників, тим глибше проникнення в камінь і відповідно сильніше ефект. Різниця коштів крім вартості, в змісті сольвентів, AGER сильніше і відповідно дорожче, EASYWET слабкіше, але економічніше.

Блиск поверхні гидрофобизатор НЕ додасть, і, власне, подряпину не забере, але є один секрет. Полягає він у тому, що колір подряпини каменю білий, а з огляду на, що полірування проявляє колір каменю, то подряпина на поліровці стане менш помітною, вона буде виглядати як відполірована. При цьому камінь продовжує "дихати"!

Плюс AGER`а в значному спрощення щоденного прибирання! Гідрофобізуючі частки не дають волозі, барвників, жирів проникати в камінь. Але навіть при нанесеному захисному шарі, з забрудненнями на камені краще не затягувати і видаляти їх якомога швидше: рано чи пізно забруднення все ж просочиться крізь захисний шар. Час освіти плями буде залежати від пористості каменю і обраного гідрофобізатора.

Крім відновлення зовнішнього вигляду, рекомендуємо використання гідрофобізаторів після монтажу каменю і з регулярною періодичністю, раз в 1-2 року.

Віск для каменю

Віск буває густий прозорий або чорний - "TEWAX" , рідкий "CERA FLUIDA" , Прозорий на водній основі "SEALUX" , Рідкий чорні "UNIBLACK 2" або навіть кольоровий. Віск для каменю ідеально підходить для місць, де регулярно проходять клінінгові роботи, наприклад холи готелів, підлоги торговельними або бізнес-центрів і т.п. Підтримка зовнішнього вигляду каменю, вкритого воском вимагає періодичного очищення і оновлення воскового шару.

Віск легко наноситься на камінь, помітно додає блиск, але, на жаль, покриття воском дає найменшу захист каменю. Ще один негативний момент - якщо підлоги коли небудь були покриті воском, надалі ефективність інших обраних засобів прагнути до нуля. Віск забиває пори каменю, перекриваючи доступ до каменя для просочень. А кошти для очищення воску знімають лише верхній шар, залишаючи забиті воском пори.

Лак для каменю

лак "JET" дійсно надає ідеальний блиск і простий в застосуванні. У лінійці Tenax навіть є лак в спреї "JET спрей" . Мінус такого лаку в тому, що використання його для полірування підлог не застосовується. Такий лак хороший для використання в важко доступних місцях скульптури або на фризах, але в безконтактних місцях.

Кристаллизатор для мармуру

Цей варіант ми не рекомендуємо пробувати самостійно - краще запросити перевіреного майстра. Кристалізатори "AS11" і "AS22" використовуються по мармуру. За складом - це слабка кислота. Прі не коректному використанні, полірований мармур за кілька хвилин може перетворитися в шагрень. В умілих руках, кристалізатор істотно додає блиск мармуру і, припікаючи верхній шар каменю, створює щось на зразок кірки, робить його менш схильним до стирання. Спосіб дійсно цікавий і дієвий, але не простий для самостійного використання.

Поліролі для каменю

На основі силікону

Поліроль для каменю проста в нанесенні, по силі захисту і стійкості порівнянна з лаками. Підходить швидше для камінних полиць або підвіконь, бажано навіть без книг і квітів.

Абразивні поліролі та полірувальні порошки

Ці кошти можна порівняти за якістю полірування з алмазної поліруванням полірувальними машинами, але, як і в випадку з кристалізатором, вимагають значного досвіду в роботі з каменем. Рідкі абразивні поліролі "Liqui Polish Granite Dark", "Liqui Polish Granite Light", "Liqui Polish Granite Black", "Liqui Polish Marble Dark", "Liqui Polish Marble Light", полірувальні порошки "Порошек Tenax Granito" , "Порошек Tenax Gialla" , "Порошек TenaLux" . Кожен камінь полірується по своєму, який засіб підійде в конкретному випадку однозначно сказати може тільки професіонал. Тому ці кошти ми не рекомендуємо вибирати для самостійного використання.

Крім усього перерахованого, вибирайте камінь згідно активності використання поверхні.
І не забувайте, завжди простіше захистити камінь, ніж потім придумувати як його очистити.


Назад в розділ

Ви маєте бути зареєстровані на сайті, щоб залишати коментарі

Як же можна відновити блиск каменю без полірування?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов