Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Часті питання (FAQ) про гітари. Гітарний FAQ

Наша сеть партнеров Banwar

Часті питання (FAQ) про гітари

FAQ
Чим відрізняється акустична гітара від класичної?

Основні відмінності такі: На класичних гітарах практично завжди ставляться нейлонові струни - на акустичних - металеві. У класичної гітари більш широкий гриф, в порівнянні з акустикою. Ну і звичайно форма корпусу, у класичної гітари він виглядає ось так (на прикладі Hohner HC-06) , У акустики найчастіше зустрічається форма дредноут, виглядає ось так (на прикладі AXL DG-610) , У акустичних гітар є й інші форми корпусу наприклад джамбо (jumbo)


Що таке семиструнная гітара?

Семиструнна гітара також звана російської або циганської гітарою з'явилася в Росії в кінці XVIII століття. Строй такої гітари відрізняється від класичної шестиструнної і називається терцових: ре першої октави, сі, сіль, ре малої октави, сі, сіль, ре великої октави. Таким чином відкриті семиструнної гітари складають акорд Сіль мажор (G).
Сьогодні семиструнная гітара зустрічається не так часто раніше, зазвичай її вибирають цінителі циганських і бардівських пісень. На семиструнної гітарі грали Володимир Висоцький і Булат Окуджава.

Хочу грати на електрогітарі, що мені для цього потрібно?

Мінімальний набір, який потрібен, щоб почати грати на електрогітарі - це сама гітара, комбік, шнур, медіатори і самовчитель гри на електрогітарі.


У чому відмінність 5-струнної і 4-струнної бас-гітар?

Бас-гітари бувають не тільки чотири- і п'ятиструнній, але і шести- семи-, восьміструнние, бувають навіть десяти- і дванадцятиструнну бас-гітари. Основна відмінність в різному діапазоні звучання. Стандартний лад для чотириструнного баса це ми-строй: EADG (мі-ля-ре-соль). Строй п'ятиструнній бас-гітари: BEADG (сі-ми-ля-ре-соль), а для шестиструнної - BEADGC (сі-ми-ля-ре-соль-до). Строї записуються від найнижчої за звучанням струни до найвищої (першої).

Яка гітара підійде мені для навчання?

Починати грати можна на будь-який гітарі, але взагалі, рекомендується починати з класичної гітари з нейлоновими струнами, оскільки такі струни м'якше і тому процес навчання повинен пройти легше.


Як часто потрібно міняти струни на класичних і акустичних гітарах?

При інтенсивної грі струни рекомендується міняти раз в 3 місяці. А в цілому струни треба міняти при необхідності, так як знос струн - це їх расстяженіе, соответвенно расстянутие струни все менше і менше тримають стрій.


Що таке анкер і для чого він потрібен?

Анкерний стрижень - металевий стрижень всередині грифа гітари товщиною 4-6 мм. Анкер потрібен щоб гриф не згинати під натягом струн. В основному анкер використовується на гітарах з металевими струнами. Один кінець анкера фіксується, а на другому розташовується регулювальний болт, яким налаштовується сила анкера і, відповідно, ступінь прогнутися або вигнутості грифа. Анкерний болт може розташовуватися як і у голови грифа, так і у п'яти грифа в розетці гітари.


Гітара з якого матеріалу буде краще звучати?

Для класичних гітар дуже важливі матеріали корпусу. Відмінності між звучанням гітари з цільною (резонансної) декою і гітарою з декою з ламінату легко помітить навіть малопосвященний людина. Палісандрове обичайки і дно додають обсяг. Гриф з червоного дерева з внутрішньої врізкою (замість анкера) буде жити довго і успішно протистояти викривлення. Іспанська "чобіт" верхнього Клеца правильно передає навантаження від струн на корпус. Корпус іспанської гітари дуже крихкий і напружений, але міцний - як шкаралупа яйця, яке, як відомо, неможливо роздавити в кулаці ...

Окремо слід згадати про гітари фламенко. Це класичні іспанські гітари, але призначені для гри в певному стилі - фламенко. Обичайки і дно у них з кипариса або клена. Дека з ялини, причому дуже тонка. Вони мають різкий, гучний звук, бідний низькими частотами. Грають на них спеціальним плектром або "кігтями". Для звичайної класичної гри вони не дуже підходять.

Необхідно згадати про акустичних гітарах з не дерев'яним корпусом. Дерев'яна (або ламінована) у них тільки дека. А обичайки і дно формуються з синтетичного матеріалу - вуглепластика, епоксидки, поліефірної смоли, АБС. По ряду критеріїв вони перевершують традиційні гітари. Але живий звук у них все ж неголосний. Тому їх оснащують металевими струнами і звукоснимателем. Такі гітари їх найчастіше використовують як електроакустику - вони є відмінним джерелом сигналу для пьезодатчика.

Гітари, як і інші музичні інструменти, бувають повнорозмірні і зменшені.
Традиційно, рекомендації по підбору гітари за розміром виглядають наступним чином:

Гітара 1/8 (або 1/4) - для дітей віком 3-6 років

Гітара 1/2 - для дітей 6-9 років

Гітара 3/4 - для дітей 8-11 років


Гітара 7/8 - для підлітків і для невисоких людей з маленькими руками.

Гітара 4/4 - повнорозмірна гітара для великих підлітків і старше.

РОЗМІР ABCDEFGH 4/4 1000 650 368 490 100 52 22 24 7/8 940 620 346 460 95 48 21 23 3/4 885 570 325 435 92 45 20 22 1/2 825 530 313 400 88 43 19 21 1/8 720 440 262 343 75 43 19 21

Крім того, всі гітари неповного розміру відмінно підходять в якості варіанту «для поїздок» - вони легше, і за габаритами набагато зручніше для транспортування.

Необхідно згадати і про мініатюрну четирехструнной Гавайської гітарі Укулеле - найменшою серед усіх інших гітар.


Що таке фолк-гітара?

Фолк-гітара стала логічним продовженням розвитку класичної гітари. Головна відмінність полягає в використанні металевих струн, що мають набагато більшу, ніж "нейлон", силу натягу і принципово іншого звучання. Для цього довелося змінити будову і інші пропорції інструменту. До корпусу в районі XIV лада приєднується вузький і тонкий гриф з анкерним стрижнем всередині.
Стандартом серед фолк-гітар багато хто вважає модель D readnought званий іноді вестерном. Збільшений корпус інструменту розширюється внизу, гітара має широку талію. Головка грифа плоска, поперек головки грифа розташовані вали кілків. У підставці гітари просвердлені отвори, в яку протягується струни. Струни НЕ обв'язуються навколо підставки, а затискаються пробками. Гітара відрізняється гучністю і низьким тембром звучання.
Друга знаменита модель фолк-гітар називається Джамбо (jumbo). Корпус цього інструменту має схожість з корпусом класичної гітари, але розміри його більш вражаючі. Відмітна особливість джамбо - вузький гриф. Гітара має яскраве і соковите звучання. Улюблений інструмент виконавців кантрі-музики і року.


Куди підключати педаль ефектів або процесор ефектів і чим вони відрізняються?

Спочатку про відміну між педаллю і процесором: взагалі і процесор і педаль створюють специфічне звучання гітари, мене тембр і тривалість сигналу. Якщо педаль - це одиночний ефект, який ви включаєте або виключаєте за потребою, то процесор ефектів найчастіше об'єднує в собі кілька ефектів. Ще у процесора буває вбудована педаль експресії, якій можна регулювати певні параметри.
А підключаються і процесор і педаль ефектів, яку ще називають примочкою між гітарою і комбік. Найбільш популярні ефекти: Distortion, Chorus, Overdrive, Delay, Fuzz, Wah-Wah, Flanger, Reverb


Комбік, голова, кабінет, в чому відмінність?


«Кабінет» - колонка з динаміком або декількома динаміками (2 або 4). «Головою» називають підсилювач. Кабінет + голова - це «Стек» (stack). У стеків підсилювач і колонка (кабінет) знаходяться в різних корпусах. Вони мають високу потужність і застосовуються на дорогих студіях і при озвучуванні стадіонних концертів. Це дорогі системи з відмінною якістю звучання. Недолік у стеків тільки один - як і всі гітарні підсилювачі, вони розкривають свої можливості на гучності не менше 50% від номінальної і вище. При найбільш поширеною потужності гітарного стека в 100 ват це 50 ват. Тому всюди, де потрібна невелика гучність вони не підходять (поб'ють сусіди по будинку; оглохнуть ваші друзі-колеги на репетиції; арт. Директор, бармен і відвідувачі невеликого клубу розбіжаться, хто, куди і більше в цьому клубі грати ви не будете).
«Комбик» (combo) - це підсилювач і колонка в одному корпусі. Вони менш потужні - найчастіше від 10 до 50 ват, хоча буває і більше. Вони створені для домашніх занять, репетицій в невеликих приміщеннях і концертів в маленьких клубах. Загальна якість звучання у них гірше, але, тим не менш, цілком прийнятно. Плюс вони дешевше коштують і зручніше в транспортуванні. І стека і комбіки називати одним словом - підсилювач. У гітарного підсилювача два завдання: сформувати звук (функція підсилювача) і посилити його (цим займається підсилювач потужності - «оконечник»). І попередні, і «оконечника» бувають лампові і транзисторні. Залежно від цього вони поділяються на такі категорії:
1. Повністю лампові. Marshall JCM 2000, Mesa-Boogie Rectifier, Fender Twin, Vox AC 30 та інші. Це вершина «лінійки» будь-якої фірми виробляє підсилювачі, найдорожчі і престижні. З точки зору більшості гітаристів вони більш м'яко і музично звучать. Коли граєш через такий підсилювач, враження, що весь звук «у тебе в руках». Вони дуже чутливі до сили атаки медіатора, кутку його нахилу і інших особливостей гри. Два гітариста, що грають по черзі в такий підсилювач на одній і тій же гітарі, можуть звучати зовсім по-різному. На них можна почути все огріхи в звуковидобуванні. Це і їх недолік, і їх гідність. До недоліків відноситься так само їх велику вагу і чутливість ламп до перепадів температури і механічних впливів.
2. Підсилювачі з ламповим підсилювачем і транзисторним «оконечником». Marshall Valvestate, Fender Rock Pro, Vox Pathfinder і інші. Цей проміжний за якістю і ціною варіант популярний серед багатьох рок -гітарістов. Завдяки ламповий передпідсилювач, вони дозволяють отримати більш музичний ефект дісторшн, ніж повністю транзисторні.
3. Повністю транзисторні. Недорогі моделі Marshall, Fender, Vox і інших популярних фірм, а так же корейські або китайські Samick, Flight, Phil Pro та інші. Вони дешеві, легкі і невибагливі. На перших порах вам їх цілком вистачить.
У більшості підсилювачів мінімум два канали: один для «чистого» звуку, схожого на акустичну гітару, другий для «перевантаження» - ефекту дисторшн дає рокове звучання. Вибір каналу здійснюється перемикачем на передній панелі підсилювача. Дорогі моделі обладнані для цих цілей ще і педаллю footswitch, що дає можливість вибирати канали не перериваючи гри. Багато підсилювачі мають вбудований ефект реверберації, що дає імітацію гри в великому залі.
Вибір підсилювача залежить від стилю в якому ви хочете грати. Найбільш поширені марки: Marshall - для рок-музики (heavy metal, grunge, nu-metal, trash) і Fender- блюз, кантрі, рокабілі, фанк.

Якщо у вас типова гітара «для початківців», купувати дорогий підсилювач немає сенсу, але якщо у вас інструмент більш-менш гідний, не пошкодуйте часу і грошей і підберіть для нього підсилювач приблизно в тій же ціновій категорії.


Якої форми бувають електрогітари і в чому їх відмінність?

Електрогітари діляться на 2 історичних типу: напівакустика з порожнім корпусом і f-подібними прорізами у верхній деці і Телекастер - цельнокорпусная гітара з двома або більше синглами. Більшість сучасних електрогітар можна розділити на 3 основних типи, які для простоти назвемо по іменах фірм-виробників:
Fender Stratocaster - одна з найпопулярніших електрогітар. Це гітара з синглами, 22 лади, мензура 650мм, з односторонньою машинкою (тремоло), грифом, пригвинченим на гвинтах до корпусу. Основною властивістю стратокастера є "сингловий" - різкий дзвінкий сольний звук.
Gibson Les Paul - Це невелика полостнокорпусная гітара з мензурой 630мм, бридж - статичний, звукознімачі - два хамбакера. Лес Пол традиційно використовується для гри під distortion, або сольної гри в середині грифа, але останні лади майже недосяжні через відсутність верхнього "роги" і товстої порожнинної деки. На Les Paul можна грати як панк музику під ефектами, так і легкий блюз без них, звук виходить теплий і рівний.
Ibanez RG серія (rock guitar). Це фактично стратокастер модифікований для гри під distortion. На цій гітарі встановлені два хамбекера і бридж з системою тремоло фірми Floyd Rose. Ібанез зручніше звичайного страта за рахунок зміненого радіуса грифа і більш широких отворів між "рогами". Звук хард-роковий, досить чистий, ці гітари добре підходять для гри в важких стилях музики. Гітари Ібанез мають найдовші грифи (24 лади), агресивний дизайн, змішані схеми звукознімачів. Такі гітари використовують в самих різних цілях, але це завжди складна і технічно хитромудра музика.
Paul Reed Smith. Гітара однойменної компанії являє собою Les Paul модифікований для гри соло. Ця полостнокорпусная гітара з тремоло Floyd Rose і двуя хамбакерами. На відміну від Ліс Пола верхній ріг сильно полегшує доступ до останніх ладів. Гітара відмінно підходить для гри під distortion, по звуку схожа Les Paul.
Gibson Explorer. Дана гітара - призначена для важкої музики. На ній встановлено два хамбакера і статичний бридж. Майже при будь-яких ефектах звук буде чіткий, але найкраще гітара звучить в "верхах". Це еталон для метала і супутніх напрямків в музиці.
Flying V. Ці гітари виробляються багатьма фірмами, але основна Gibson. Це гітара для концертних виступів, так як вона не має виступу для коліна. На ній стоять два хамбакера і статичний бридж, тому гітара хороша для гри під ефектами. Звук буде чіткий і різкий, відмінно підійде для долі і хард-року.
Arch Top. Ці полостнокорпусние гітари виробляються багатьма фірмами, по звуку вони близькі до акустичних. Звукознімачі - хамбакери, але під ефектами на них грають рідко. Ці гітари підходять для виконання класичного блюзу, джазу і подібних стилів музики.


Як часто потрібно налаштовувати гітару?

Лад гітари необхідно перевіряти кожен раз, коли Ви збираєтеся на ній грати. Не рідко налаштовувати гітару доводиться і в процесі гри, оскільки струни мають властивості розтягуватися від інтенсивного впливу на них, що призводить до спотвореного звучання.

Хочу грати на електрогітарі, що мені для цього потрібно?
У чому відмінність 5-струнної і 4-струнної бас-гітар?
Яка гітара підійде мені для навчання?
Як часто потрібно міняти струни на класичних і акустичних гітарах?
Що таке анкер і для чого він потрібен?
Гітара з якого матеріалу буде краще звучати?
Що таке фолк-гітара?
Куди підключати педаль ефектів або процесор ефектів і чим вони відрізняються?
Якої форми бувають електрогітари і в чому їх відмінність?
Як часто потрібно налаштовувати гітару?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов