Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чищення і зберігання фотоапарат і об'єктиви

  1. На знятому камерою зображенні присутні плями або пильОдна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються...
  2. Що можна зробити, якщо на знімках є плями від пилу?
  3. Як очищати матрицю (зокрема оптичний низькочастотний фільтр перед нею)?
  4. Пил на напівпрозорому дзеркалі
  5. Пил в об'єктиві
  6. Як чистити і обслуговувати камеру і об'єктиви
  7. Видалення пилу та інших мікрочастинок
  8. Видалення жирних патьоків і відбитків пальців
На знятому камерою зображенні присутні плями або пильОдна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються фотографи, - пил на матриці камери.

Наша сеть партнеров Banwar

Вона може мати несприятливий вплив на фотографії, оскільки видно в світлих частинах зображення у вигляді розмитих темних плям. У більшості випадків пил видно на тлі блакитного неба, що показано ніже.Іногда помилково вважають, що плями, що з'являються на фотографіях, викликані пилом на напівпрозорому дзеркалі, електронному видошукачі або об'єктиві. Однак пил на дзеркалі і електронному видошукачі не впливає на остаточний вигляд фотографії. Так само і пилинки на об'єктиві занадто малі і далекі від фокуса, щоб бути видимими на знімках.

Які запобіжні заходи слід вжити, щоб уникнути попадання пилу на матрицю і напівпрозоре дзеркало?

Повністю уникнути попадання пилу до камери не можна, але значно знизити її кількість можна за допомогою таких заходів.

  1. Вимикайте камеру перед зміною об'єктива. Це знизить статичний заряд на матриці і знизить ризик тяжіння пилу.
  2. Перш ніж встановлювати об'єктив на камеру, переконайтеся, що його задня частина чиста і не запилені. Здувайте з об'єктива пил і особливо інші частинки, здатні подряпати скло, пневмощеткой. Після цього при необхідності використовуйте суху тканину з мікроволокна.
  3. Не залишайте камеру без об'єктива на тривалий час. При знятті об'єктива відразу ж встановлюйте на камеру кришку або інший об'єктив.
  4. По можливості міняйте об'єктиви тільки в сухих умовах, при відсутності пилу і піску.
  5. При зміні об'єктива тримайте камеру байонетом вниз, щоб уникнути попадання в неї пилу.
  6. Зберігайте задню кришку об'єктива і кришку байонета камери в чистоті. Не допускайте накопичення на них пилу. При установці об'єктиву на камеру задню кришку об'єктива можна прикріпити до кришки байонета камери. Це запобіжить накопичення на них пилу і бруду, особливо якщо вони будуть зберігатися в сумці для камери.
  7. Підтримуйте сумку для камери в чистоті. В процесі експлуатації сумка збирає на себе багато пилу і бруду. Час від часу виймайте з сумки всі вміст і чистите її пилососом. Перед використанням пилососа виймайте з сумки всі дрібні деталі - карти пам'яті, кришечку гарячого черевика і т. Д.
Що можна зробити, якщо на знімках є плями від пилу?

У камерах SLT є двоетапна функція очищення Anti Dust.

  1. Антистатичне покриття оптичного фільтра низьких частот.
  2. Вібрація матриці для струшування легких пилинок, що потрапили на низькочастотний фільтр. (В моделях SLT, що з'явилися влітку 2011 р (SLT-A77 і наступні моделі), використовується більш ефективна в порівнянні з попередніми моделями ультразвукова вібрація.)

Вібрація матриці включається автоматично при кожному виключенні камери, а при необхідності може бути включена в меню. Оскільки вбудована функція Anti Dust спрацьовує при кожному виключенні камери, пил, видима на попередніх фотографіях, могла бути вже видалена з матриці. Крім того, звичайні порошинки досить малі й непомітні неозброєним оком на матриці.

Як очищати матрицю (зокрема оптичний низькочастотний фільтр перед нею)?

Sony допускає тільки один спосіб самостійної очищення - за допомогою потоку повітря з ручної гумової груші (пневмощеткі) *. Всі інші методи можуть пошкодити матрицю, зокрема оптичний низькочастотний фільтр перед нею, і анулювати гарантію на камеру.

Для очищення фільтра низьких частот перед матрицею виконайте наступне:

  1. Вимкніть камеру, щоб автоматично спрацювала функція вібрації матриці. Слабо тримається пил буде скинута.
  2. Зніміть об'єктив. Ви побачите напівпрозоре дзеркало, що закриває матрицю. За допомогою гумової груші акуратно сдуйте пил з напівпрозорого дзеркала, але не торкайтеся дзеркала кінчиком груші.
  3. Для доступу до матриці дзеркало необхідно відкинути. Акуратно натисніть на фіксуючий важіль дзеркала пальцем, щоб відкинути його.

    Не торкайтеся поверхні напівпрозорого дзеркала! Дзеркало камери виготовлено з напівпрозорої плівки. Дотик може забруднити чи деформувати його, що позначиться на якості зображення і роботі камери.
  4. Поверніть камеру байонетом вниз, направте кінчик груші всередину камери і подуйте з груші кілька разів. Велика частина пилинок буде списана з матриці і викинута з камери потоком повітря.
  5. Після цього натисканням пальця поверніть дзеркало в нормальне положення. Ви повинні почути клацання. Як і вище, торкайтеся тільки оправи дзеркала, але не його поверхні.

* Ручна гумова груша / пневмощетка. Пневмощеткі випускаються багатьма виробниками і значно розрізняються за ціною і якістю. Якісні пневмощеткі оснащені змінними повітряними фільтрами для запобігання задування в камеру нової пилу. Гумова пневмощетка - важливий аксесуар в наборі фотографа, що дозволяє в більшості випадків швидко і дієво позбутися від пилу.

Примітка. Не використовуйте для очищення матриці стиснене повітря! При високому тиску він може пошкодити матрицю або занести в камеру краплі агресивних рідин, здатних серйозно пошкодити низькочастотний фільтр або напівпрозоре дзеркало.

Пил на напівпрозорому дзеркалі

Напівпрозоре дзеркало - дуже чутлива деталь камери.

Дзеркало камери виготовлено з напівпрозорої плівки. Дотик може забруднити чи деформувати його, що позначиться на якості зображення і роботі камери. Крім того, напівпрозору плівку легко подряпати.

Крім того, напівпрозору плівку легко подряпати

Не намагайтеся прати бруд, пил і жир з дзеркала камер SLT і не використовуйте чистячі рідини. Це зашкодить напівпрозоре дзеркало. Пошкодження, викликані безпосереднім контактом з напівпрозорої плівкою, що не покриваються гарантією.

Для очищення дзеркала камер SLT і забезпечення оптимальної якості роботи регулярно використовуйте гумову пневмощетку * щоб уникнути накопичення пилу. Також очищайте зовнішню сторону задньої частини об'єктива перед його установкою на камеру. Це особливо важливо при використанні камери в середовищі з високою вологістю або небезпекою утворення конденсату. В умовах високої вологості наявна на дзеркалі камери SLT пил може приклеїтися до нього.

* Ручна гумова груша / пневмощетка. Пневмощеткі випускаються багатьма виробниками і значно розрізняються за ціною і якістю. Якісні пневмощеткі оснащені змінними повітряними фільтрами для запобігання задування в камеру нової пилу. Гумова пневмощетка - важливий аксесуар в наборі фотографа, що дозволяє в більшості випадків швидко і дієво позбутися від пилу.

Примітка. Не використовуйте стиснене повітря! При високому тиску він може пошкодити матрицю або занести в камеру краплі агресивних рідин, здатних серйозно пошкодити напівпрозоре дзеркало.

Пил в об'єктиві

Пил в об'єктиві - це нормальне явище, і воно не повинно викликати занепокоєння. У порівнянні з пилом на матриці пил в об'єктиві практично не позначається на знімках. Таким чином, якщо ви помітили пил в об'єктиві (її легше помітити неозброєним оком, ніж пил на матриці), ви можете продовжувати знімати.

Попадання повітря в об'єктиви передбачено конструкцією, оскільки вони містять елементи, що рухаються при фокусуванні і змінювати фокусну відстань. Якби конструкція була герметичною, лінз завадило б зрушуватися і розсуватися тиск повітря.

Навіть в новому об'єктиві може міститися невелика кількість пилу. Це не є дефектом. Хоча об'єктиви виготовляються в дуже чистому середовищі, ізолювати її повністю від пилу неможливо.

Як чистити і обслуговувати камеру і об'єктиви

Необхідно проводити очищення камери і об'єктивів, щоб підтримувати техніку в хорошому стані, проте це дуже делікатна процедура. Ось чому важливо утримувати їх в хорошому стані і берегти від забруднень.

Завжди надягайте кришки об'єктивів.
Зберігайте об'єктиви в захисних чохлах.
Зберігайте фотоапаратуру в підходящої сумці.

Зберігайте фотоапаратуру в підходящої сумці

Необхідні речі можна знайти тут .

Якщо ви перебуваєте в дуже вологому місці або переходите з холоду в тепло, може статися конденсація вологи. Конденсація може призвести до окислення деяких металевих деталей всередині камери, що викличе її поломку. Крім того, в камері може з'явитися грибок і пліснява, що призведе до пошкодження обладнання. Щоб зменшити цей ризик, рекомендується покласти в футляр для перенесення фототехніки мішечки з силікагелем. Силікагель абсорбує частину вологи.

При роботі з обладнанням в камеру і на об'єктиви може потрапити пил та інші тверді частинки; крім того, на них можуть з'явитися відбитки пальців. Див. Нижче, як видалити їх, не пошкодивши техніку.

  1. Камера
    Після дня, проведеного на пляжі, в щілини на корпусі камери можуть потрапити піщинки. Якщо не видалити їх відразу, вони можуть проникнути в регулювальні диски, що призведе до передчасного зносу деталей камери і зробить її непридатною для використання. Ці піщинки можуть також серйозно пошкодити фокусировочниє кільця об'єктивів.
    Найпростіший спосіб видалити піщинки - почистити зовнішню частину корпусу камери м'яким пензликом. Не натискайте на пензлик, щоб не подряпати корпус або РК-екран.
    Якщо липка пил не видаляється пензликом, можна скористатися ватним валиком. Для очищення важкодоступних місць часто буває ефективна гумова груша.
    Якщо все це не допомогло видалити забруднення (бруд і т. П.) З корпусу камери, з ними прекрасно впорається тканину з мікроволокна (яку можна купити в магазині оптики), злегка змочена водою. Ми рекомендуємо мікроволокно, тому що воно не подряпає ЖК-екран.
    Не використовуйте хімічні речовини - розчинники, бензин, спирт, одноразові чистячі серветки і т. Д.

  2. об'єктиви
    Об'єктиви слід чистити особливо обережно. Скло, з якого зроблені лінзи, дуже крихке і легко дряпається. Об'єктиви слід чистити тільки в крайньому випадку. При кожній очищенні погіршуються властивості оптичної поверхні. Сліди залишаються завжди, навіть якщо вони не видно неозброєним оком. Краще мати трохи запорошений об'єктив, ніж подряпаний.
    На наш погляд, чистка необхідна, якщо ви помітили відбитки пальців. За своєю природою вони жирні і кислі і можуть пошкодити покриття антивідблиску лінз. Висохлі водяні краплі і бризки морської води містять кристалики солі, які також можуть пошкодити скло, тому їх теж необхідно видаляти.
Видалення пилу та інших мікрочастинок

Спочатку за допомогою гумової груші видаліть більшу частину пилу. Ні в якому разі не продувайте об'єктиви ротом. Це призведе до потрапляння на об'єктив крапельок слини, які залишають трудноудаляємиє сліди.

Потім за допомогою дуже м'якого пензлика видаліть пил з об'єктива. Не чіпайте волоски пензлика пальцями, інакше вони стануть жирними і будуть залишати мазки. Не тисніть надто сильно. Наприклад, після дня, проведеного на пляжі, на лінзах об'єктива можуть залишитися мікрочастинки кварцу і кремнезему, і неправильна чистка призведе до того, що оптичні поверхні будуть подряпані.

Видалення жирних патьоків і відбитків пальців

Загальне правило: не торкайтеся пальцями до лінз. Якщо на лінзах з'явилися відбитки пальців, ніколи не видаляйте їх за допомогою одягу або серветки. Їх волокна занадто грубі і можуть подряпати лінзу.

Використовуйте тканину з мікроволокна і зберігайте її в сумці або футлярі для перенесення фототехніки, щоб на неї не потрапляв пил.
Якщо для видалення жирних патьоків необхідно використовувати рідину, не користуйтеся водопровідною водою, що містяться в ній солі можуть подряпати лінзу.
Змочіть ганчірку з мікроволокна деионизированной водою і без втирання легко протріть поверхню лінзи.

Змочіть ганчірку з мікроволокна деионизированной водою і без втирання легко протріть поверхню лінзи

Що можна зробити, якщо на знімках є плями від пилу?
Як очищати матрицю (зокрема оптичний низькочастотний фільтр перед нею)?
Які запобіжні заходи слід вжити, щоб уникнути попадання пилу на матрицю і напівпрозоре дзеркало?
Що можна зробити, якщо на знімках є плями від пилу?
Як очищати матрицю (зокрема оптичний низькочастотний фільтр перед нею)?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов