Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Чому котел не тримає тиск води і як підняти його в системі опалення; що робити, якщо падає тиск газу

  1. Чому падає тиск води в системі опалення і як його підняти? Іноді трапляється, що ваш котел скидає...
  2. Що робити, коли пропадає тиск газу?
  3. види тиску
  4. Перший запуск котла і його тестування

Чому падає тиск води в системі опалення і як його підняти?

Наша сеть партнеров Banwar

Чому падає тиск води в системі опалення і як його підняти

Іноді трапляється, що ваш котел скидає тиск і вимикається. Розглянемо кілька причин чому котел не тримає тиск в опалювальній системі і як це можна виправити.

Якщо постійно, навіть після підживлення, відбувається зниження напору, можливо, у вас підтікають радіатори в системі опалення. На перший погляд ви можете цього не виявити, так як текти буде непомітною, якщо батареї гарячі і волога на них випаровується.

Візьміть паперову серветку і протріть нею місця з'єднань, підключення кранів, стики. Подивіться на підлогу, можливо, ви зможете знайти висохлі калюжі. Якщо нічого не виявили, можна скористатися компресором.

Батареї відсікаються від котла за допомогою вентилів, з радіаторів зливається вода, за допомогою шлангів до зливним кранів підключається компресор і прокачується повітря. У місцях, де є свищі, або інший дефект, ви почуєте характерний звук.

За допомогою клоччя або герметика усуньте протікання, якщо винен кран, замініть його. Якщо ж ваша опалювальна система вмонтована в стіну і на ній не виявляються мокрі плями, доведеться звернутися до фахівців, так як виявити витік можна тільки за допомогою тепловізора. Тепловізор зможе виявити проблемні місця. Для усунення протікання в цьому випадку доведеться розкривати проблемну ділянку.

Ще однією причиною низького напору в системі може бути невірно підібрана потужність агрегату. Основним параметром при розрахунку є обсяг приміщення і наявність стандартних радіаторів. Якщо ж у вас замість радіаторів встановлені звичайні труби, обсяг рідини в них буде більше, відповідно, і обсяг розширюється рідини теж буде більше.

Низький тиск води в котлі - що робити?

Якщо в радіаторах не виявлено протікань, то причина, чому пропадає тиск, криється в котлі. Через що це трапляється і як підняти (набрати, накачати, підвищити) тиск? Якщо ви часто підкачувати воду, а котел не тримає тиск, є ймовірність, що в теплообміннику утворилися мікротріщини. При нагріванні котла тріщини збільшуються і відбувається витік. Терміново потрібне втручання спеціаліста або можна свищ усунути своїми руками .

Терміново потрібне втручання спеціаліста або можна   свищ усунути своїми руками

Пайка теплообмінника

Причина появи мікротріщин - знос теплообмінника, часте промивання реагентами, погана якість металу, з якого він виготовлений, гідроудари при різкому збільшенні тиску в магістралі. Трапляються вони, як правило, після аварій у водопровідних магістралях.

Місця, де є мікротріщини, можна визначити по шару накипу. Якщо зняти теплообмінник нескладно, можна спробувати їх запаяти. Бітермічні теплообмінники практично неможливо відремонтувати через конструктивних особливостей, його доведеться міняти.

У котлі не піднімається (не набирає) тиск, коли тече підживлює кран. Якщо напір в магістралі вище тиску в котлі, рідина через кран підживлення збільшує натиск в котлі до критичної точки, відбувається скидання через запобіжний клапан.

В результаті цього натиск зменшується, вода з системи опалення передавлює рідина в водопроводі і опалювальній системі. Закрийте кран, перевірте герметичність його сполуки або поміняйте, в разі несправності.

Вимикається (спадає) тиск до 0 при несправності триходового клапана. В клапан можуть потрапити великі шматки накипу або іржі, які перешкоджають протоку, очистіть клапан.

Проблема з розширювальним баком може стати причиною зміни тиску. При нагріванні збільшується обсяг води в системі, цей надлишок надходить в розширювальний бак. Усередині бака перебуває гумова мембрана.

Простір між зовнішньою стінкою і мембраною бака заповнюється газом. Надлишок рідини заповнює мембрану і відбувається скидання тиску в опалювальній системі. Газ вирівнює зайвий натиск.

Після того, як температура падає, рідина знову надходить в систему. При витоку газу цього не відбувається. Причина неправильної роботи компенсаційного бака - зношений ніпель, який потрібно замінити. Гірше, коли порвалася мембрана, доведеться міняти сам бак.

Гірше, коли порвалася мембрана, доведеться міняти сам бак

Розширювальний бак в розрізі

Для підкачування повітря в компенсаційний бак можна скористатися автомобільним насосом. Як додати (подати, підкачати) тиск в розширювальному бачку?

Коли вимкнений котел охолоне, необхідно провести наступні дії в точній послідовності:

Якщо при накачуванні повітрям швидко впав тиск і повітря виходить через трубки приєднання, це означає, що порвалася мембрана.

Нижче наведені паспортні дані тиску в розширювальному баку деяких настінних моделей. Нижче наведені паспортні дані тиску в розширювальному баку деяких настінних моделей Збій в роботі манометра - це може трапитися, якщо засмітився патрубок, який з'єднує манометр з агрегатом. Почистіть, якщо не допомогло, поміняйте манометр.

Що робити, коли пропадає тиск газу?

Падіння тиску газу може виникнути з наступних причин:

  1. Збільшення навантаження на газовій магістралі в сильні морози і святкові дні, підключення додаткових споживачів до магістралі. Звернутися в газову службу з проханням збільшити натиск газу.
  2. Засмітився газовий фільтр - очистіть фільтр.
  3. Засмітився газовий шланг, поміняйте на новий.
  4. Забилися форсунки, очистіть їх за допомогою щітки.
  5. Несправний газовий клапан. Якщо після його розбирання і прочищення ситуація не змінюється, замініть на новий.
  6. Старі труби на газовій магістралі проржавіли, йде витік - повідомте в газову службу.

Що робити, якщо проблема з подачею газу відбувається постійно - деякі користувачі підключають газовий балон між газопровідної трубою і котлом, використовуючи його як ресівер.В цьому випадку при увімкненні газ буде надходити безпосередньо з балона, не створюючи розрідження в газопроводі.

Існують моделі агрегатів, наприклад, Будерус, Бош, Део (Daewoo), які працюють на зниженому тиску, при покупці котла варто звернути на це увагу.

Ще одне рішення проблеми - заміна газового на електричний котел. Використання його буде, безсумнівно, дорожче, але будете з теплом і гарячою водою постійно. Нижче наведені значення тиску газу на подачі деяких моделей.

види тиску

Тиск в 2 контурном (двоконтурних) котлі підрозділяється на наступні види:

  • статичне, що утворюється під дією гравітації, при збільшенні висоти на кожен метр стає вище на 0,1 Бар;
  • динамічне, створюється роботою насоса (чим більше потужність насоса, тим вище динамічний тиск) або при збільшенні температури;
  • робоче, виходить шляхом складання двох видів тиску - статичного і динамічного;
  • надлишкове, то, яке фіксує манометр, це різниця атмосферного і вимірюваного;
  • номінальне, встановлене відповідно до фізичними параметрами матеріалів, з яких виготовлені блоки газового котла, при роботі в цьому діапазоні гарантується той термін служби, яку заявив виробник;
  • максимальне, гранично допустимий, яке гарантуватиме виключення аварійних ситуацій і несправностей;
  • обпресувальний, цим тиском відбувається тестування деталей агрегату на виробництві, воно може перевищувати робоче в 1,5 рази.

Перший запуск котла і його тестування

Перший пуск і налагодження проводиться фахівцями сервісної служби. Перед пуском слід перевірити герметичність стиків і вузлів на витік газу за допомогою спеціального приладу, перевірити наявність заземлення. Якщо у вас відкрита камера згоряння - наявність припливу повітря.

Якщо у вас відкрита камера згоряння - наявність припливу повітря

Перевірка напруги в мережі

Перевіряємо напруга, що подається на котел, якщо воно вище 220 В, необхідно встановити мережевий фільтр або стабілізатор. Перевіряється тиск газу на вході в теплогенератор і в розширювальному баку. Перш ніж почати користуватися необхідно промити труби опалення, незалежно від того, старі вони або нові.

Краном підживлення повільно заповніть систему рідиною. У моделях, де допускається застосування антифризу, додайте його. При заповненні стежте за манометром, як тільки досягнете свідчення, зазначеного в інструкції, закрийте підживлення.

Збезповітріть радіаторів за допомогою пристрою видалення повітря, якщо воно є. Якщо немає, відкривайте і закривайте кран Маєвського на батареях до тих пір, поки з них не поллється рідина.

Якщо не вистачає тиску, додайте води в систему ще раз, так як після видалення повітря знизиться натиск. Потім видаліть повітря з циркуляційного насоса. Робиться це в такий спосіб. Після включення приладу запуститься циркуляційний насос, видаючи при цьому булькання та інші нерівні звуки.

За допомогою викрутки кілька разів відкрутіть і закрутіть болт по центру насоса, з-під нього буде витікати вода. Коли вийде все повітря, насос буде працювати рівно, не видаючи незрозумілих звуків.

Коли вийде все повітря, насос буде працювати рівно, не видаючи незрозумілих звуків

Потім спрацьовує підпал і котел запускається, якщо показники на манометрі знижуються, додавайте час від часу рідина в систему. Випускати повітря і додавати воду доведеться протягом декількох днів, поки агрегат не запрацює стабільно.

Тестується робота теплогенератора системи опалення та режимі нагріву гарячої води, регулюється температура при необхідності. Далі встановлюється мінімальне і максимальне значення модуляції газового клапана за допомогою перемикачів на платі управління.

Таке регулювання дозволить більш ефективно і економічно використовувати ваш теплогенератор. Після регулювання перемикачі повертають у вихідне положення.

На закінчення пропонуємо відео про одну з причин поганого тиску в котлі опалення:

Чому падає тиск води в системі опалення і як його підняти?
Що робити, коли пропадає тиск газу?
Низький тиск води в котлі - що робити?
Через що це трапляється і як підняти (набрати, накачати, підвищити) тиск?
Як додати (подати, підкачати) тиск в розширювальному бачку?
Що робити, коли пропадає тиск газу?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов