Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Дачний high-tech: звір на ім'я "зварювальний інвертор" | KV.by

  1. Дачний high-tech: звір на ім'я "зварювальний інвертор" Кожен, хто має дачу (неважливо, програміст...
  2. Дачний high-tech: звір на ім'я "зварювальний інвертор"

Дачний high-tech: звір на ім'я "зварювальний інвертор"

Наша сеть партнеров Banwar

Кожен, хто має дачу (неважливо, програміст , Економіст, або інженер), по вихідним нерідко змушений змінювати свою спеціалізацію, перетворюючись то в теслі, то в садівника, то в електрика, сантехніка або навіть зв'язківця. Мені також довелося спробувати себе в різних професіях . Остання ітерація - зварювальник. Здавалося б, все в цій професії просто. Але високі технології добралися і сюди. Про це я вам і спробую розповісти.


Сам собі зварювальник

Зварювальні роботи я освоїв на прохання батька. Він якось будував великий балкон на другому поверсі дачі. Найпростіше рішення, яке дозволяло зміцнити цю конструкцію - масивні металеві куточки, залиті бетоном внизу і приварені верхньою кромкою до несучої рами балкона.

У засіках на дачі знайшовся старий зварювальний трансформатор , Зроблений нами самостійно (без допомоги інтернету, зауважте), ще в "нульових". До нього я докупив кабелю, тримач електрода, маску і приступив до тренувань.

Треба сказати, зварювання виявилася заняттям, яке відмінно розслаблює і відволікає від повсякденних справ (якщо, звичайно, не займатися нею професійно). Можна годинами дивитися на плавиться метал і на те, як він приймає, остигаючи, химерні і несподівані форми.

Через деякий час я освоївся з новим захопленням, навчився вибирати відповідні для роботи електроди. За допомогою зварювання полагодив і з'єднав все, що тільки було можливо. Самостійно зварював і навіть гнув, розігріваючи, сталеві деталі, заварював діряві водяні баки та проржавілі наскрізь лопати.

А через деякий час до мене зачастили сусіди. Кому-то треба було заварити раму у дитячого велосипеда , Хтось хотів зробити залізні двері в сараї, а один "діяч" притягнув для ремонту навіть тріснуту частину підвіски старого "Фольксвагена". Виконав я і цю роботу. А воза, на якій стоїть ця підвіска, до сих пір можна побачити на курній сільській дорозі, що проходить неподалік від моєї дачі.

Я зовсім не планував перепрофілюватися в зварника і відмовлявся від пом'ятих купюр і численних, пропонованих мені пляшок місцевого самогону, чимало дивуючи місцевих жителів. Мене цікавив сам процес.

На жаль, мій зварювальний апарат мав дуже обмежені можливості. Він представляв собою однофазний трансформатор змінного струму, не мав ніяких регулювань і видавав тільки струм силою 120 А, що дозволяло використовувати для роботи тільки електроди товщиною 3 мм певних параметрів.

Для того щоб зварити таким електродом тонкий метал, була потрібна чимала вправність - протримаєш дугу трохи довше секунди на одному місці - і прожжёшь в тонкому сталевому листі величезну діру. Дуже товсту сталь, навпаки, треба було розігрівати для зварювання занадто довго.

Крім того, трансформатор не мав корпусу і будь-якого захисту від замикання.

Варто зазначити, що сам зварювальний струм для людини не небезпечний - на вторинній обмотці трансформатора напруга зазвичай не перевищує 40 вольт - можна спокійно триматися рукою за електрод. Але якщо станеться коротке замикання (наприклад, в умовах підвищеної вологості), наслідки можуть бути непередбачуваними.

Тому я вирішив придбати собі сучасний зварювальний апарат.


трохи теорії

Треба сказати, що існує багато кілька поширених в побуті типів зварювання і зварювальної техніки. Кожен з них має як свої переваги, так і недоліки. А деякі ще й надзвичайно небезпечні.

Зварювальний апарат, з яким працював я, відноситься до категорії MMA - Manual Metal Arc. У таких апаратах використовуються електроди зі спеціальним покриттям, що забезпечує безперервне горіння дуги і утворення навколо зони зварювання газової оболонки. Перевага цього виду зварювання - простота і дешевизна. При наявності режиму роботи на постійному струмі, можна зварювати високовуглецеву і нержавіючу сталь. але алюміній і кольорові метали таким "сварочніка" не по зубам.

Сварка типу MIG / MAG (Metal Inert Gas / Metal Active Gas) забезпечує більш високу якість і продуктивність. У ній використовуються спеціальні апарати (зварювальні напівавтомати) з безперервною подачею електродного дроту. У зварюванні застосовується аргон або вуглекислий газ . Такий тип зварювання часто використовується при ремонті кузовів автомобілів .

Правда, метод має свої недоліки. Необхідно, наприклад, регулярно займатися зарядкою балонів, чого мені зовсім не хотілося. Незручно і працювати на вулиці (вітер здуває газову сорочку зі зварювального шва). Можна, правда, використовувати спеціальну дріт, яка дозволяє працювати без газу, але вона дорогувато.

Є ще газове зварювання (автоген), але необхідність експлуатації балонів з пропаном і киснем робить її маловживаних в домашніх умовах. Для цього потрібен досвід і спеціальний допуск.

Залишився лише один варіант - сучасний зварювальний інвертор.


Зварювальний інвертор, як вихід з положення

Основа инверторного "сварочніка" - високочастотний перетворювач струму , Побудований на принципі широтно-імпульсної модуляції (Pulse-width modulation (PWM)). Струм з побутової мережі (як відомо, він має частоту 50 Гц) в зварювальному инвертор випрямляється, згладжується низькочастотних фільтром, а потім перетворюється на змінний струм високої частоти (від 20 до 100 кГц, в залежності від параметрів і вартості "сварочніка"), який проходить через силовий трансформатор (що знижує напругу і збільшує силу струму), знову випрямляється і через згладжує дросель подається на зварювальну дугу.

Силовий трансформатор інвертора набагато менше і легше, ніж звичайний зварювальний. Я легко тримаю його в одній руці, а старий "сварочник" перевозив на візку. Чим вище частота, тим менший потрібен трансформатор для передачі енергії. Грубо кажучи, тисячократно підвищення частоти дає можливість зменшити трансформатор в 10 разів. Споживання струму у зварювального інвертора теж невелика - 3-3,5 кВт (звичайний зварювальний трансформатор вимагає 6 і більше кВт). Загальний ККД инверторного "сварочніка" досягає 90 відсотків.

Керуючі схеми сучасних інверторів, забезпечені нескладними контролерами, які захищають систему від перегріву, перевантажень і збоїв напруги. Вони забезпечують гарячий старт (Hot-Start), збільшуючи силу струму при першому наближенні електрода до металу і Anti-Sticking (струм знижується або вимикається при короткому замиканні і електрод НЕ приварюється до металу, як це буває в звичайних зварювальних трансформаторах). Можлива і тонке регулювання сили струму, що дозволяє варити електродами товщиною 2 мм (дуга при цьому горить тихенько, без звичайного для зварювання фонтану бризок розпеченого металу). Керуюча схема згладжує і падіння напруги в мережі (до певної межі, звичайно), забезпечуючи стабільність горіння дуги.

Керуюча схема згладжує і падіння   напруги   в мережі (до певної межі, звичайно), забезпечуючи стабільність горіння дуги

Просунуті зварювальні інвертори мають дисплеї, що відображають параметри зварювального струму, напруги мережі та іншу поточну інформацію. А в деяких навіть можна програмувати режими зварювання (правда, з такими мені стикатися поки не довелось).

Зараз інверторний "сварочник" коштує недорого. китайські виробники наповнили наш ринок цією продукцією. Ціна апарату, який можна використовувати абсолютно для будь-яких побутових і не тільки робіт, не перевищує 200-250 доларів. Власне, інвертор - це всього лише джерело живлення. Тому вже з'явилися інверторні зварювальні напівавтомати і "комбайни", які поєднують в собі відразу кілька функцій (MMA, MIG, MAG, TIG). І стоять вони вже теж, загалом, недорого (від 360 доларів).


Який інвертор краще?

Для дому та дачі підійде зварювальний інвертор потужністю до 160А. Більше "не потягне" побутова електромережу. Можуть обуритися і сусіди, які, побачивши миготливі лампочки у себе в будинку, відразу зрозуміють, що хтось поруч зайнявся зварюванням. Не варто купувати апарат з рук або "з нагоди". "Начинка" інвертора стоїть досить дорого і нерідко виходить з ладу, тому надійна гарантія вам не завадить.

Разом з апаратом варто придбати зварювальну маску типу "хамелеон", яка, на відміну від звичайного "шолома" із затемненим склом, нормально пропускає світло до початку зварювання і затемнюється тільки в момент появи іскор (дуга не встигне вас засліпити, оскільки швидкість затемнення скла становить 1/30000 сек).

Залишається додати, що зварювальний інвертор купив собі і я. І залишився задоволений. Новітні технології - це, все ж, непогано.

Едуард ТРОШИН

Дачний high-tech: звір на ім'я "зварювальний інвертор"

Кожен, хто має дачу (неважливо, програміст , Економіст, або інженер), по вихідним нерідко змушений змінювати свою спеціалізацію, перетворюючись то в теслі, то в садівника, то в електрика, сантехніка або навіть зв'язківця. Мені також довелося спробувати себе в різних професіях . Остання ітерація - зварювальник. Здавалося б, все в цій професії просто. Але високі технології добралися і сюди. Про це я вам і спробую розповісти.


Сам собі зварювальник

Зварювальні роботи я освоїв на прохання батька. Він якось будував великий балкон на другому поверсі дачі. Найпростіше рішення, яке дозволяло зміцнити цю конструкцію - масивні металеві куточки, залиті бетоном внизу і приварені верхньою кромкою до несучої рами балкона.

У засіках на дачі знайшовся старий зварювальний трансформатор , Зроблений нами самостійно (без допомоги інтернету, зауважте), ще в "нульових". До нього я докупив кабелю, тримач електрода, маску і приступив до тренувань.

Треба сказати, зварювання виявилася заняттям, яке відмінно розслаблює і відволікає від повсякденних справ (якщо, звичайно, не займатися нею професійно). Можна годинами дивитися на плавиться метал і на те, як він приймає, остигаючи, химерні і несподівані форми.

Через деякий час я освоївся з новим захопленням, навчився вибирати відповідні для роботи електроди. За допомогою зварювання полагодив і з'єднав все, що тільки було можливо. Самостійно зварював і навіть гнув, розігріваючи, сталеві деталі, заварював діряві водяні баки та проржавілі наскрізь лопати.

А через деякий час до мене зачастили сусіди. Кому-то треба було заварити раму у дитячого велосипеда , Хтось хотів зробити залізні двері в сараї, а один "діяч" притягнув для ремонту навіть тріснуту частину підвіски старого "Фольксвагена". Виконав я і цю роботу. А воза, на якій стоїть ця підвіска, до сих пір можна побачити на курній сільській дорозі, що проходить неподалік від моєї дачі.

Я зовсім не планував перепрофілюватися в зварника і відмовлявся від пом'ятих купюр і численних, пропонованих мені пляшок місцевого самогону, чимало дивуючи місцевих жителів. Мене цікавив сам процес.

На жаль, мій зварювальний апарат мав дуже обмежені можливості. Він представляв собою однофазний трансформатор змінного струму, не мав ніяких регулювань і видавав тільки струм силою 120 А, що дозволяло використовувати для роботи тільки електроди товщиною 3 мм певних параметрів.

Для того щоб зварити таким електродом тонкий метал, була потрібна чимала вправність - протримаєш дугу трохи довше секунди на одному місці - і прожжёшь в тонкому сталевому листі величезну діру. Дуже товсту сталь, навпаки, треба було розігрівати для зварювання занадто довго.

Крім того, трансформатор не мав корпусу і будь-якого захисту від замикання.

Варто зазначити, що сам зварювальний струм для людини не небезпечний - на вторинній обмотці трансформатора напруга зазвичай не перевищує 40 вольт - можна спокійно триматися рукою за електрод. Але якщо станеться коротке замикання (наприклад, в умовах підвищеної вологості), наслідки можуть бути непередбачуваними.

Тому я вирішив придбати собі сучасний зварювальний апарат.


трохи теорії

Треба сказати, що існує багато кілька поширених в побуті типів зварювання і зварювальної техніки. Кожен з них має як свої переваги, так і недоліки. А деякі ще й надзвичайно небезпечні.

Зварювальний апарат, з яким працював я, відноситься до категорії MMA - Manual Metal Arc. У таких апаратах використовуються електроди зі спеціальним покриттям, що забезпечує безперервне горіння дуги і утворення навколо зони зварювання газової оболонки. Перевага цього виду зварювання - простота і дешевизна. При наявності режиму роботи на постійному струмі, можна зварювати високовуглецеву і нержавіючу сталь. але алюміній і кольорові метали таким "сварочніка" не по зубам.

Сварка типу MIG / MAG (Metal Inert Gas / Metal Active Gas) забезпечує більш високу якість і продуктивність. У ній використовуються спеціальні апарати (зварювальні напівавтомати) з безперервною подачею електродного дроту. У зварюванні застосовується аргон або вуглекислий газ . Такий тип зварювання часто використовується при ремонті кузовів автомобілів .

Правда, метод має свої недоліки. Необхідно, наприклад, регулярно займатися зарядкою балонів, чого мені зовсім не хотілося. Незручно і працювати на вулиці (вітер здуває газову сорочку зі зварювального шва). Можна, правда, використовувати спеціальну дріт, яка дозволяє працювати без газу, але вона дорогувато.

Є ще газове зварювання (автоген), але необхідність експлуатації балонів з пропаном і киснем робить її маловживаних в домашніх умовах. Для цього потрібен досвід і спеціальний допуск.

Залишився лише один варіант - сучасний зварювальний інвертор.


Зварювальний інвертор, як вихід з положення

Основа инверторного "сварочніка" - високочастотний перетворювач струму , Побудований на принципі широтно-імпульсної модуляції (Pulse-width modulation (PWM)). Струм з побутової мережі (як відомо, він має частоту 50 Гц) в зварювальному инвертор випрямляється, згладжується низькочастотних фільтром, а потім перетворюється на змінний струм високої частоти (від 20 до 100 кГц, в залежності від параметрів і вартості "сварочніка"), який проходить через силовий трансформатор (що знижує напругу і збільшує силу струму), знову випрямляється і через згладжує дросель подається на зварювальну дугу.

Силовий трансформатор інвертора набагато менше і легше, ніж звичайний зварювальний. Я легко тримаю його в одній руці, а старий "сварочник" перевозив на візку. Чим вище частота, тим менший потрібен трансформатор для передачі енергії. Грубо кажучи, тисячократно підвищення частоти дає можливість зменшити трансформатор в 10 разів. Споживання струму у зварювального інвертора теж невелика - 3-3,5 кВт (звичайний зварювальний трансформатор вимагає 6 і більше кВт). Загальний ККД инверторного "сварочніка" досягає 90 відсотків.

Керуючі схеми сучасних інверторів, забезпечені нескладними контролерами, які захищають систему від перегріву, перевантажень і збоїв напруги. Вони забезпечують гарячий старт (Hot-Start), збільшуючи силу струму при першому наближенні електрода до металу і Anti-Sticking (струм знижується або вимикається при короткому замиканні і електрод НЕ приварюється до металу, як це буває в звичайних зварювальних трансформаторах). Можлива і тонке регулювання сили струму, що дозволяє варити електродами товщиною 2 мм (дуга при цьому горить тихенько, без звичайного для зварювання фонтану бризок розпеченого металу). Керуюча схема згладжує і падіння напруги в мережі (до певної межі, звичайно), забезпечуючи стабільність горіння дуги.

Керуюча схема згладжує і падіння   напруги   в мережі (до певної межі, звичайно), забезпечуючи стабільність горіння дуги

Просунуті зварювальні інвертори мають дисплеї, що відображають параметри зварювального струму, напруги мережі та іншу поточну інформацію. А в деяких навіть можна програмувати режими зварювання (правда, з такими мені стикатися поки не довелось).

Зараз інверторний "сварочник" коштує недорого. китайські виробники наповнили наш ринок цією продукцією. Ціна апарату, який можна використовувати абсолютно для будь-яких побутових і не тільки робіт, не перевищує 200-250 доларів. Власне, інвертор - це всього лише джерело живлення. Тому вже з'явилися інверторні зварювальні напівавтомати і "комбайни", які поєднують в собі відразу кілька функцій (MMA, MIG, MAG, TIG). І стоять вони вже теж, загалом, недорого (від 360 доларів).


Який інвертор краще?

Для дому та дачі підійде зварювальний інвертор потужністю до 160А. Більше "не потягне" побутова електромережу. Можуть обуритися і сусіди, які, побачивши миготливі лампочки у себе в будинку, відразу зрозуміють, що хтось поруч зайнявся зварюванням. Не варто купувати апарат з рук або "з нагоди". "Начинка" інвертора стоїть досить дорого і нерідко виходить з ладу, тому надійна гарантія вам не завадить.

Разом з апаратом варто придбати зварювальну маску типу "хамелеон", яка, на відміну від звичайного "шолома" із затемненим склом, нормально пропускає світло до початку зварювання і затемнюється тільки в момент появи іскор (дуга не встигне вас засліпити, оскільки швидкість затемнення скла становить 1/30000 сек).

Залишається додати, що зварювальний інвертор купив собі і я. І залишився задоволений. Новітні технології - це, все ж, непогано.

Едуард ТРОШИН

Дачний high-tech: звір на ім'я "зварювальний інвертор"

Кожен, хто має дачу (неважливо, програміст , Економіст, або інженер), по вихідним нерідко змушений змінювати свою спеціалізацію, перетворюючись то в теслі, то в садівника, то в електрика, сантехніка або навіть зв'язківця. Мені також довелося спробувати себе в різних професіях . Остання ітерація - зварювальник. Здавалося б, все в цій професії просто. Але високі технології добралися і сюди. Про це я вам і спробую розповісти.


Сам собі зварювальник

Зварювальні роботи я освоїв на прохання батька. Він якось будував великий балкон на другому поверсі дачі. Найпростіше рішення, яке дозволяло зміцнити цю конструкцію - масивні металеві куточки, залиті бетоном внизу і приварені верхньою кромкою до несучої рами балкона.

У засіках на дачі знайшовся старий зварювальний трансформатор , Зроблений нами самостійно (без допомоги інтернету, зауважте), ще в "нульових". До нього я докупив кабелю, тримач електрода, маску і приступив до тренувань.

Треба сказати, зварювання виявилася заняттям, яке відмінно розслаблює і відволікає від повсякденних справ (якщо, звичайно, не займатися нею професійно). Можна годинами дивитися на плавиться метал і на те, як він приймає, остигаючи, химерні і несподівані форми.

Через деякий час я освоївся з новим захопленням, навчився вибирати відповідні для роботи електроди. За допомогою зварювання полагодив і з'єднав все, що тільки було можливо. Самостійно зварював і навіть гнув, розігріваючи, сталеві деталі, заварював діряві водяні баки та проржавілі наскрізь лопати.

А через деякий час до мене зачастили сусіди. Кому-то треба було заварити раму у дитячого велосипеда , Хтось хотів зробити залізні двері в сараї, а один "діяч" притягнув для ремонту навіть тріснуту частину підвіски старого "Фольксвагена". Виконав я і цю роботу. А воза, на якій стоїть ця підвіска, до сих пір можна побачити на курній сільській дорозі, що проходить неподалік від моєї дачі.

Я зовсім не планував перепрофілюватися в зварника і відмовлявся від пом'ятих купюр і численних, пропонованих мені пляшок місцевого самогону, чимало дивуючи місцевих жителів. Мене цікавив сам процес.

На жаль, мій зварювальний апарат мав дуже обмежені можливості. Він представляв собою однофазний трансформатор змінного струму, не мав ніяких регулювань і видавав тільки струм силою 120 А, що дозволяло використовувати для роботи тільки електроди товщиною 3 мм певних параметрів.

Для того щоб зварити таким електродом тонкий метал, була потрібна чимала вправність - протримаєш дугу трохи довше секунди на одному місці - і прожжёшь в тонкому сталевому листі величезну діру. Дуже товсту сталь, навпаки, треба було розігрівати для зварювання занадто довго.

Крім того, трансформатор не мав корпусу і будь-якого захисту від замикання.

Варто зазначити, що сам зварювальний струм для людини не небезпечний - на вторинній обмотці трансформатора напруга зазвичай не перевищує 40 вольт - можна спокійно триматися рукою за електрод. Але якщо станеться коротке замикання (наприклад, в умовах підвищеної вологості), наслідки можуть бути непередбачуваними.

Тому я вирішив придбати собі сучасний зварювальний апарат.


трохи теорії

Треба сказати, що існує багато кілька поширених в побуті типів зварювання і зварювальної техніки. Кожен з них має як свої переваги, так і недоліки. А деякі ще й надзвичайно небезпечні.

Зварювальний апарат, з яким працював я, відноситься до категорії MMA - Manual Metal Arc. У таких апаратах використовуються електроди зі спеціальним покриттям, що забезпечує безперервне горіння дуги і утворення навколо зони зварювання газової оболонки. Перевага цього виду зварювання - простота і дешевизна. При наявності режиму роботи на постійному струмі, можна зварювати високовуглецеву і нержавіючу сталь. але алюміній і кольорові метали таким "сварочніка" не по зубам.

Сварка типу MIG / MAG (Metal Inert Gas / Metal Active Gas) забезпечує більш високу якість і продуктивність. У ній використовуються спеціальні апарати (зварювальні напівавтомати) з безперервною подачею електродного дроту. У зварюванні застосовується аргон або вуглекислий газ . Такий тип зварювання часто використовується при ремонті кузовів автомобілів .

Правда, метод має свої недоліки. Необхідно, наприклад, регулярно займатися зарядкою балонів, чого мені зовсім не хотілося. Незручно і працювати на вулиці (вітер здуває газову сорочку зі зварювального шва). Можна, правда, використовувати спеціальну дріт, яка дозволяє працювати без газу, але вона дорогувато.

Є ще газове зварювання (автоген), але необхідність експлуатації балонів з пропаном і киснем робить її маловживаних в домашніх умовах. Для цього потрібен досвід і спеціальний допуск.

Залишився лише один варіант - сучасний зварювальний інвертор.


Зварювальний інвертор, як вихід з положення

Основа инверторного "сварочніка" - високочастотний перетворювач струму , Побудований на принципі широтно-імпульсної модуляції (Pulse-width modulation (PWM)). Струм з побутової мережі (як відомо, він має частоту 50 Гц) в зварювальному инвертор випрямляється, згладжується низькочастотних фільтром, а потім перетворюється на змінний струм високої частоти (від 20 до 100 кГц, в залежності від параметрів і вартості "сварочніка"), який проходить через силовий трансформатор (що знижує напругу і збільшує силу струму), знову випрямляється і через згладжує дросель подається на зварювальну дугу.

Силовий трансформатор інвертора набагато менше і легше, ніж звичайний зварювальний. Я легко тримаю його в одній руці, а старий "сварочник" перевозив на візку. Чим вище частота, тим менший потрібен трансформатор для передачі енергії. Грубо кажучи, тисячократно підвищення частоти дає можливість зменшити трансформатор в 10 разів. Споживання струму у зварювального інвертора теж невелика - 3-3,5 кВт (звичайний зварювальний трансформатор вимагає 6 і більше кВт). Загальний ККД инверторного "сварочніка" досягає 90 відсотків.

Керуючі схеми сучасних інверторів, забезпечені нескладними контролерами, які захищають систему від перегріву, перевантажень і збоїв напруги. Вони забезпечують гарячий старт (Hot-Start), збільшуючи силу струму при першому наближенні електрода до металу і Anti-Sticking (струм знижується або вимикається при короткому замиканні і електрод НЕ приварюється до металу, як це буває в звичайних зварювальних трансформаторах). Можлива і тонке регулювання сили струму, що дозволяє варити електродами товщиною 2 мм (дуга при цьому горить тихенько, без звичайного для зварювання фонтану бризок розпеченого металу). Керуюча схема згладжує і падіння напруги в мережі (до певної межі, звичайно), забезпечуючи стабільність горіння дуги.

Керуюча схема згладжує і падіння   напруги   в мережі (до певної межі, звичайно), забезпечуючи стабільність горіння дуги

Просунуті зварювальні інвертори мають дисплеї, що відображають параметри зварювального струму, напруги мережі та іншу поточну інформацію. А в деяких навіть можна програмувати режими зварювання (правда, з такими мені стикатися поки не довелось).

Зараз інверторний "сварочник" коштує недорого. китайські виробники наповнили наш ринок цією продукцією. Ціна апарату, який можна використовувати абсолютно для будь-яких побутових і не тільки робіт, не перевищує 200-250 доларів. Власне, інвертор - це всього лише джерело живлення. Тому вже з'явилися інверторні зварювальні напівавтомати і "комбайни", які поєднують в собі відразу кілька функцій (MMA, MIG, MAG, TIG). І стоять вони вже теж, загалом, недорого (від 360 доларів).


Який інвертор краще?

Для дому та дачі підійде зварювальний інвертор потужністю до 160А. Більше "не потягне" побутова електромережу. Можуть обуритися і сусіди, які, побачивши миготливі лампочки у себе в будинку, відразу зрозуміють, що хтось поруч зайнявся зварюванням. Не варто купувати апарат з рук або "з нагоди". "Начинка" інвертора стоїть досить дорого і нерідко виходить з ладу, тому надійна гарантія вам не завадить.

Разом з апаратом варто придбати зварювальну маску типу "хамелеон", яка, на відміну від звичайного "шолома" із затемненим склом, нормально пропускає світло до початку зварювання і затемнюється тільки в момент появи іскор (дуга не встигне вас засліпити, оскільки швидкість затемнення скла становить 1/30000 сек).

Залишається додати, що зварювальний інвертор купив собі і я. І залишився задоволений. Новітні технології - це, все ж, непогано.

Едуард ТРОШИН

Який інвертор краще?
Який інвертор краще?
Який інвертор краще?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов