Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Датчик руху для освітлення: типи і схема підключення, настройка пристрою і рекомендації по установці

  1. Типи датчиків руху
  2. Схема датчика руху для освітлення
  3. Підключення декількох датчиків руху
  4. Особливості схеми підключення датчика
  5. Чи можна пристрій підключити з вимикачем?
  6. Налаштування пристрою для освітлення
  7. Рекомендації по установці

Наша сеть партнеров Banwar

Датчик руху - це інфрачервоне електронний пристрій, який дає можливість виявляти присутність і переміщення живої істоти і допомагає підключати харчування приладів освітлення і інших електричних пристроїв Датчик руху - це інфрачервоне електронний пристрій, який дає можливість виявляти присутність і переміщення живої істоти і допомагає підключати харчування приладів освітлення і інших електричних пристроїв.

Як правило, датчик руху застосовують для включення освітлювальних приладів, але також їх можуть використовувати і не тільки для цього.

Типи датчиків руху

За місцезнаходженням: За місцезнаходженням:

  • периметричного - застосовуються для освітлення вулиці;
  • внутрішні;
  • периферійні.

За принципом дії:

  • ультразвукові - реагують на звукові хвилі високої частоти;
  • мікрохвильові - високочастотні радіохвилі;
  • інфрачервоні - застосовують випромінювання тепла;
  • активні - є передавач і приймач інфрачервоного випромінювання;
  • пасивні - передавач відсутній.

По виду спрацьовування:

  • теплові - реагують на зміни температури в місці спрацювання;
  • звукові - спрацьовують на імпульс при коливаннях повітря від звуків;
  • коливальні - реагують на зміну зовнішнього середовища і магнітного поля при русі об'єктів.

По пристрою:

  • однопозиційні - присутність приймача і передавача разом в одному блоці;
  • двохпозиційні - передавач і приймач використовуються в різних корпусах;
  • багатопозиційні - два і більше блоку з передавачами і приймачами.

По типу установки :

  • багатофункціональні датчики застосовують при визначенні руху і рівня висвітлення в приміщеннях;
  • кімнатний датчик використовують для систем моніторингу та управління;
  • зовнішній датчик освітленості застосовують для вимірювання ступеня зовнішнього освітлення;
  • накладної датчик освітлення створений для установки на стіну;
  • стельовий датчик освітлення встановлюють в підвісну стелю;
  • виразний датчик освітленості використовують для виявлення руху в офісних та житлових приміщеннях.

Схема датчика руху для освітлення

Підключити пристрій руху нескладно, не складніше схеми як підключити датчик руху до лампочки Підключити пристрій руху нескладно, не складніше схеми як підключити датчик руху до лампочки. В обох випадках електрична ланцюжок замикається або розмикається.

Якщо потрібна постійна робота світла при повній відсутності будь-якого переміщення, в пристрій схеми можна включити вимикач паралельним його підключенням до датчика руху.

Завдяки цьому, при включенні вимикача освітлення буде включено по інший ланцюжку в обхід пристрою, оскільки при вимкненому перемикачі контроль над станом освітлення повністю повернеться до датчика руху.

Підключення декількох датчиків руху

Часто трапляється так, що специфічна форма приміщення фізично не дає охопити всю площу кімнати тільки одним пристроєм Часто трапляється так, що специфічна форма приміщення фізично не дає охопити всю площу кімнати тільки одним пристроєм.

Наприклад, в зігнутому коридорі, якщо встановити один датчик руху, то він спрацьовувати не буде, коли об'єкт буде рухатися за вигином.

В такому випадку використовують схему підключення пристроїв, коли кілька датчиків підключають паралельно один до одного.

Іншими словами, нульова фаза окремо і не переривається, подається на кожен пристрій, після під'єднують всі виходи до лампи. В результаті спрацьовування будь-якого з цих датчиків замикає ланцюжок, подаючи напругу до світильника.

При такому приєднанні потрібно знати, що обидва пристрої потрібно підключати від однієї фази, інакше між фазами відбудеться коротке замикання.

Більш того, технічні умови та конструктивні особливості приміщення також роблять безпосередній вплив на підключення.

Встановлювати пристрій необхідно так, щоб він отримував якомога більший оглядовий кут на передбачувані області руху, при цьому не повинні екранувати деталі інтер'єру, а також прорізи вікон і дверей.

Датчики руху мають тривало припустимим значенням потужності на рівні від п'ятисот до тисячі Ватт. Це обмежує їх застосування в умовах високого навантаження.

Якщо виникає необхідність в підключенні через пристрої відразу декількох потужних світильників, то найкращим рішенням буде застосування магнітного пускача.

При покупці пристрою, в комплекті повинна бути стандартна інструкція по його монтажу, підключення й налаштування. Також схема повинна бути на корпусі самого пристрою.

Під кришкою пристрою знаходиться приєднання трубопроводів колодка, а також підключені до неї три кольорових контакту, які знаходяться зовні корпусу. Підключення проводів виробляють до приєднувальних клем. Якщо для підключення використовують багатожильний кабель, тоді краще застосувати спеціальні втулкові наконечники НШВІ.

Особливості схеми підключення датчика

Струм на пристрій приходить від мережі по двох проводах: фаза L (провід коричневого кольору) і нуль N (провід синього кольору) Струм на пристрій приходить від мережі по двох проводах: фаза L (провід коричневого кольору) і нуль N (провід синього кольору). Після виходу фази L з датчика руху, вона приходить на один кінець лампочки. Інший кінець лампи розжарювання підключений до нульового контакту N.

При появі руху в місці контролю спрацьовує датчик і замикає контакт реле, що призводить до приходу фази на світильник і світло включається.

Оскільки клемна колодка для підключення володіє гвинтовими зажимами, дроти до пристрою підключають за допомогою наконечників НШВІ.

Слід знати, що підключення фазного кабелю найкраще здійснювати за принциповою схемою, яка доповнює керівництво.

  • Після підключення проводів потрібно надіти кришку і перейти до наступної стадії - підключення кабелів в розподільній коробці.
  • У коробці є сім проводів, два від лампи, три від датчика і два живлять нуль і фаза. У живильному кабелі фаза забарвлена ​​в коричневий колір, нуль - в синій.
  • У дроти, який підключений до пристрою білий кабель - це фаза, зелений - це нуль, червоний потрібно підключити до мережі.
  • Провід підключають приблизно так: кабель фазний живильного проводу підключають разом з фазним проводом від пристрою (білий і коричневий кабель). Далі, з'єднують нульовий провід від кабелю живлення, нульовий кабель від пристрою (зелений) і нульовий кабель від лампи.
  • Залишаються два вільних кабелю (червоний від пристрою руху і коричневий від лампи) - їх з'єднують разом. Підключення виконано.

Датчик руху підключений до лампи. Потім подаємо харчування, пристрій реагує на рух, замикає ланцюжок і включає світло.

Чи можна пристрій підключити з вимикачем?

Для того щоб деякий час світло не відключався, незалежно від ступеня освітленості і руху, можна застосувати схему підключення пристрою з вимикачем, підключивши звичайний вимикач в схему, паралельно датчику руху Для того щоб деякий час світло не відключався, незалежно від ступеня освітленості і руху, можна застосувати схему підключення пристрою з вимикачем, підключивши звичайний вимикач в схему, паралельно датчику руху.

За рахунок такого підключення можна при включеному вимикачі тримати включеним лампочку протягом необхідного часу. Якщо ж управління освітленням потрібно цілком передати пристрою, то вимикач відключають.

Налаштування пристрою для освітлення

Налаштування пристрою - це ще один важливий етап роботи датчика руху Налаштування пристрою - це ще один важливий етап роботи датчика руху. Практично будь-який прилад, за допомогою якого можна управляти лампами, має додаткові настройками, що дають можливість добитися нормальної його роботи.

Такі настройки виглядають як особливі міні-прилади, які призначені для регулювання - це установка припинення відключення TIME, регулювання ступеня освітленості LUX і установка сприйнятливості до інфрачервоного випромінювання SENS.

  1. Налаштування включення від ступеня освітленості. Регулювання LUX застосовують для коректної роботи пристрою днем. Прилад спрацює при більш низького ступеня освітленості в порівнянні з мінімальним значенням. Отже, датчик не спрацює при більш високого ступеня освітленості в порівнянні з виставленим граничним значенням.
  2. Налаштування часу. За допомогою установки TIME можна встановити час, протягом якого освітлення буде включено з того моменту, коли було виявлено рух в останній раз. Інтервал часу може варіюватися від 1 до 600 секунд.
  3. Налаштування сприйнятливості до спрацьовування пристрою. Регулювати сприйнятливість до підключення, в залежності від обсягу і дальності об'єкта, можна за допомогою регулятора SENS. Реакція пристрої прямо залежить від ступеня чутливості. При великому числі включення датчика сприйнятливість краще зменшити, а встановити яскравість освітлення ІК, на яку буде реагувати датчик руху.

Рекомендації по установці

В область видимості датчика, який встановлюють на вулиці, не повинні потрапляти об'єкти, що випромінюють тепло або світло В область видимості датчика, який встановлюють на вулиці, не повинні потрапляти об'єкти, що випромінюють тепло або світло. Не варто встановлювати пристрій біля дерев і кущів, які будуть заважати правильному виявленню руху.

Потрібно намагатися зводити до мінімуму можливий вплив електромагнітних випромінювань, через які можуть бути помилкові спрацьовування пристрою.

Датчик необхідно направляти безпосередньо на ту область, де виявлення руху повинно бути приводом для включення освітлення.

Необхідно підтримувати датчик в чистоті, так як забруднення негативно відбивається на якості роботи пристрою та радіусі дії.

Чи можна пристрій підключити з вимикачем?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов