Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Домашні голуби

Наша сеть партнеров Banwar

Люди одомашнили голубів приблизно 5 тисяч років тому - про це свідчать фрески пірамід і палаців в Стародавньому Єгипті, Західній Азії, Південної Європи, Північної Африки. Чим залучали людини ці птахи, крім м'яса?

Є у голубів маса інших переваг - зовнішня краса, мистецтво польоту, здатність створювати сімейні пари. До того ж люди давно помітили, що голуби завжди повертаються до рідного гнізда, як би далеко їх не забрали від будинку, і почали використовувати цю особливість в своїх цілях. Не дарма голуб і в наш час високих технологій залишається не тільки символом любові і миру, а й символом пошти.

Взявши за основу багатство дане природою - голубів диких, людина вивів безліч порід домашніх голубів, що мають різне спрямування і призначення - бойних, декоративних, спортивних, поштових, м'ясних. І зараз голубники на присадибних ділянках зовсім не рідкість, голуби прикрашають собою і палаци знаті, і скромні подвір'я менш заможних громадян.

На відміну від інших одомашнених птахів, домашні голуби не втратили здатність літати, мало того, деякі їх породи відрізняються особливим стилем і красою польоту, і можуть літати з великою швидкістю на далекі відстані. Наприклад, поштові голуби розвивають швидкість до 60 км / год, і летять на висоті до 3 тисяч метрів.

При цьому голуби прекрасно орієнтуються на місцевості і безпомилково знаходять свою голубник і в невеликому селищі, і в великому місті. Що допомагає їм в цьому, для людини досі залишається загадкою. Мабуть, птахи використовують цілий комплекс знань, орієнтуючись по Сонцю, візуальним орієнтирам, магнітного поля Землі, і по іншим, тільки їм відомим прикметами. Ця особливість птиці дуже дивна, адже в звичайний час голуби не летять далеко від рідного гнізда, і завжди кружляють десь поруч з ним.

Що ще можна сказати про голубів? Вони здатні сприймати інфразвуки частотою в 10 Герц, і заздалегідь знають про наближення грози або землетрусу. У них виборче зір - під час польоту вони можуть бачити лише окремі предмети - мабуть це і допомагає птахові дізнаватися їх і виділяти з числа безлічі інших предметів і будівель.

У природних умовах або вдома голуби воліють жити зграями - так їм легше добувати їжу. Однак в зграї немає певної структури і розподілу обов'язків - там усі рівні один перед одним, і кожен живе виключно для себе, не маючи перед родичами ніяких зобов'язань, як це буває в об'єднаннях деяких інших птахів, тварин і комах.

Голуби можуть побитися між собою через кинутий їм шматочки хліба, або через місця для влаштування гнізда. Але в інший час вони прекрасно уживаються в зграї, а створивши сімейні пари, тримаються разом і не допускають конфліктів.

Ціни на голубів різних порід в Росії варіюються від 200 до 1500 рублів. Для розведення птахів в домашніх умовах краще купувати вже сформовану сімейну пару голубів, оскільки старання людини створити пару на свій розсуд не завжди виявляються успішними. Голуби самі вибирають собі партнера по темпераменту - спокійного або активного, і погано уживаються між собою, якщо пару їм пропонує заводчик.

Голубник можна зробити своїми руками, дивимося відео.

породи домашніх голубів умовно діляться на чотири типи: льотні або гонние, поштові або спортивні, декоративні і м'ясні. Поділ умовний, тому що голуби всіх порід можуть бути і льотними, і декоративними і навіть м'ясними.

Поштові голуби почали служити людині з давніх-давен, наприклад, доставляли листи з місця битви. Але технічний прогрес залишив поштових голубів без роботи, і вони перетворилися в голубів спортивних. Зараз для них влаштовують змагання на швидкість - кращі представники породи протягом 24 годин демонструють відмінні результати - вони повертаються додому з відстані в 1000-1200 кілометрів. Здатність орієнтуватися на місцевості найкраще розвинена у спортивних голубів, вона збереглася в їхніх генах, у представників інших порід розвинена не настільки добре - експериментів з декоративними голубами проводити не слід, вони можуть не повернутися додому.

Які породи спортивних голубів найбільш популярні?

Бельгійський поштовий або спортивний голуб - порода не відрізняється зовнішніми даними. Для них головне - не краса, а швидкість і дальність польоту, укупі зі здатністю знаходити дорогу до дому.

Опис бельгійського спортивного голуба не вражає уяву, зовні вони схожі на диких скелястих голубів. Тіло у них середніх розмірів, груди м'язиста, крила і хвіст середньої довжини, голова округла, дзьоб загострений. Оперення шовковисте і гладке, окрас може бути будь-яким, але найчастіше він сизий або синій з білими або світло-сірими крилами.

Бельгійські спортивні голуби відрізняються не тільки льотними якостями, але і вартістю - в 2012 році одну особину придбав бізнесмен з Китаю за 328 тисяч доларів. Однак ціна відповідала якості - голуб пролетів за добу відстань у тисячу кілометрів, і безпомилково знайшов свій будинок.

На фото - світло-сизий бельгійський голуб:

Англійська кар'єр - порода була виведена на основі азіатських кар'єрів, завезених до Європи. Голуби цієї породи відрізняються від інших побратимів тим, що в області дзьоба і очей у них є шкірясті нарости. З цієї причини англійських кар'єрів іноді розводять як декоративних голубів, але якщо залишити їх без тренувань, вони можуть втратити свої чудові льотні якості.

Англійська кар'єр відрізняється вертикальної статтю, довгою шиєю, довгими ногами і широкої, але не опуклою грудьми. Дзьоб у них прямий і довгий, голова вузька. Оперення різне - світло-сизе, темно-сизе, біле, чорне, червоне або строкате.

Оперення різне - світло-сизе, темно-сизе, біле, чорне, червоне або строкате

англійська кар'єр

Гонние (льотні) породи голубів відрізняються від інших порід особливим стилем польоту, по цій якості їх розрізняють і між собою.

Так високольотні голуби з голубника піднімаються разом, дружною зграєю, злітають високо вгору і кружляють над голубником. Без посадки можуть перебувати в небі до 15 годин, літаючи на висоті в 2-3 тисячі метрів.

Гонние голуби злетівши, роблять кругові польоти, і при цьому роблять різкі, стрімкі повороти, як би перекидаючись в повітрі через крило.

Бійні льотні голуби не піднімаються занадто високо в повітря, проте в польоті перекидаються через голову. Їх перекиди бувають серійними чи по одному, горизонтальними і вертикальними, при цьому птахи роблять досить гучні клацання крилами, за що цінуються особливо високо.

Гонние ролери здатні здійснювати гвинтові польоти, здійснювати перекиди через крило, обертаючись навколо власної осі.

Миколаївські голуби - найпопулярніша льотна порода, виведена в місті Миколаєві на півдні України в 20 столітті. Миколаївські голуби відрізняються власним стилем польоту - вони не кружляють при підйомі, а злітають вертикально вгору на велику висоту, і зависають там на одному місці завдяки дрібному тріпотіння крил, як жайворонки.

У миколаївських голубів малопримітна екстер'єр - невелика голова, середньої величини тіло, коротка шия, добре розвинена грудка, довгі крила, короткі, безпері ноги. Забарвлення сизий, чорний, червоний, білий, світло-коричневий, строкатий, жовтий.

На фото - миколаївські голуби в польоті

Голуби декоративні - їх розводять просто так, «для душі», або ж використовують їх красу для участі в весільних і інших урочистих заходах. Декоративність голубам надають такі ознаки, як незвичайна форма тіла і його постава, незвичайна будова дзьоба, крил, незвичайне забарвлення. Іноді в процес селекційної роботи з'являється новий вид голубів, які більш схожі на інших птахів, і їх називають ластівками, зозулями, чайками, совами, снегирями.

Павича голуб - найбільш поширена декоративна порода. У них широкий і високопоставлений хвіст, як у павичів. Пір'я хвоста пухнасті, з рассученние кінцями.

Забарвлення павиних голубів буває різним - сизим, світло-сірим, світло-коричневим, але частіше за все вони білі. Саме білих декоративних голубів задіють в шоу і урочистих заходах.

На фото - пара білих голубів на весіллі.

Голуб-снігур - порода була виведена в історичній області Далмація на півночі Італії. Опис голуба цієї породи нічим не відрізняється від диких Сизара, крім незвичайної розмальовки: у них світло-помаранчевий корпус, і темно-сизі крила з зеленуватим відливом.

Голуб-снігур

М'ясні породи домашніх голубів найбільш популярні в США і Західній Європі, де м'ясо голубів широко використовують в кулінарії. Там їх вирощують в промислових масштабах. У Росії і Східній Європі голуби м'ясних порід велика рідкість, хоча іноді в їжу використовують диких, непородистих голубів.

Тепер назвемо найбільш продуктивні м'ясні породи голубів.

Англійська модена відрізняється масивним статурою, коротким і широким тілом, і вертикальним хвостом. В цілому модена нагадує невелику курочку з кольоровим або сизим тілом і світлими крилами. А ще її забарвлення може бути синім, білим, червоним, чорним, жовтим. Модени набирають живу вагу до 950 грам, і майже не літають.

Англійська модена

Кінг - порода м'ясних голубів, виведена в США в 20 столітті. На відео з виставки можна розглянути єдиного нелітаючого голуба - піднятися в повітря йому не дозволяє зайву вагу. Однак вирощують цю породу не заради краси і особливого стилю польоту, а заради смачного дієтичного м'яса.

Чим залучали людини ці птахи, крім м'яса?
Що ще можна сказати про голубів?
Які породи спортивних голубів найбільш популярні?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов