Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Джиг головка: які бувають і як підібрати приманку під снасть

  1. Що таке джиг
  2. Джиг-головки
  3. матеріал
  4. Які бувають форми
  5. Гачки джиг головок
  6. Приманка для джига
  7. Правильний підбір на водоймі

Наша сеть партнеров Banwar

Відносно недавно з'явився такий вид лову, як джиговая. Подібна рибалка має на увазі використання на кінці шнура грузила найрізноманітніших форм разом з різними силіконовими приманками. Своєї пікової популярності виробу не довелося довго чекати. Такий вид лову відразу ж полюбився багатьом, і тепер навіть професіонали ловлять саме на джиг на різних змаганнях.

Такий вид лову відразу ж полюбився багатьом, і тепер навіть професіонали ловлять саме на джиг на різних змаганнях

З одного боку здається, що тут немає особливо складних речей, але в них теж треба вміти розбиратися і розуміти нюанси.

Що таке джиг

По суті, є дві великі групи на які можна розділити оснастки:

  • Джиг-головки. Тут гачок складають єдине ціле з грузилом.
  • Офсетний монтаж. Має на увазі собою поділ на вантаж і гачок. За рахунок цього підвищується кількість комбінацій, які ми можемо зробити з різних вантажів і гачків. Використання такого рухомого з'єднання забезпечує більш природну гру приманки у воді, і за рахунок цього у нас підвищуються шанси отримати довгоочікувану клювання.

Джиг-головки

У цій комбінації гачок становить єдине ціле з грузилом. І за рахунок цього можна сказати, що підвищується міцність в певному сенсі. Крім цього, зійти трофею з такого оснащення набагато складніше в той час, як в офсетному монтажі є можливість розігнути кріплення гачка до основної жилки через грузило.

Крім цього, зійти трофею з такого оснащення набагато складніше в той час, як в офсетному монтажі є можливість розігнути кріплення гачка до основної жилки через грузило

Джиг офсетний монтаж

Джиг-головки можна поділити на кілька категорій за вагою. Наноджіговие головки мають вагу приблизно до 4-5 грам. Мікроджиг досягає ваги в 10-11 грам. Легкий джиг коливається в районі 11-22 грам, і все, що перевищує даний вагу вже буде називатися важким джигом або heavy. Взагалі існує безліч різних класифікацій за вагами, але найголовніше, щоб рибалка розумів, яку вагу йому потрібен для тієї чи іншої ситуації.

матеріал

Вибір матеріалу, з якого роблять джиг-головки і чебурашки, досить убогий. Їх всього три види. Найбільшою популярністю користується свинець. Він досить дешевий і має низьку температуру плавлення, що дозволяє спокійно відливати важки будинку. До речі, все більше завзятих рибалок починають відливати грузила будинку, щоб отримати саме той результат, який вони хочуть. При потужних щучих або судакових поклевках на свинцевих вантажах залишаються пам'ятні сліди від зубів хижака.

вольфрамові вантажу не настільки популярні через свою дорожнечу, але забезпечені і вимогливі рибалки використовують саме їх, так як такі деталі мають набагато більшою масою, ніж свинцеві при тому ж обсязі. За рахунок цього можна робити ще більш далекі кидки і пробивати найглибші ями в пошуках трофея.

Мало хто знає, але також існують і плаваючі джиг-головки. Вони практично не тонуть і відмінно підійдуть для лову в тих місцях, де дно вкрите рослинністю, а гра приманки не буде такою, якою вона має бути.

Які бувають форми

Існує велика кількість форм:

  • чобіт;
  • куля;
  • банан;
  • куля;
  • лижа;
  • регбі;
  • ложка і так далі.

Найпопулярнішою формою є куля. Такі вироби використовуються практично в будь-яких ситуаціях. При виборі форми вантажу потрібно підбирати таку форму, на яку буде діяти найменше лобове опір, інакше рибалка буде дуже довго чекати, поки вантаж торкнеться дна.

До речі, існують так звані планують форми грузила. Потрібно сказати, що вони практично відразу відриваються від дна. Застосовувати їх варто на зарослому дні або там, де можливі часті зачепи. За рахунок свого моментального відриву після початку проводки, вони не будуть так часто чіплятися, як вантажу звичайних форм.

Важливо! Потрібно відзначити, що при лові в корчах однією з кращих форм є саме куля, тому що у нього набагато менше шансів зачепитися саме між гілками.

Також існують і зачіпляється монтажі, при яких гачок захищений будь-яким чином. Як правило, гачок захищається за допомогою тоненькою дроту, що йде від грузила і спирається на гачок. Само собою, такі незацепляйки будуть набагато менше чіплятися за різне сміття на дні, якого досить багато поруч з великими містами. Але слід запам'ятати, що при використанні закритого гачка реалізація клювань помітно знизиться, так як рибі необхідно продавити цю зволікання і сісти на гачок.

Останній вибір тут за рибалками: або використовувати відкритий гачок і трохи ризикувати, або ж ставити незацепляйки і втрачати деякий відсоток клювань.

Гачки джиг головок

Гачки бувають трьох типів:

  • одинарні;
  • подвійні;
  • офсетні.

Одинарні гачки використовуються в основному при жорсткому з'єднанні з грузилом, коли гачок залитий в грузило намертво. Цей вид гачків користується найбільшою популярністю за рахунок того, що з ним не доводиться возитися. Рибаку залишається лише насадити потрібні джигові приманки і відправити їх підкорювати підводні простори. За рахунок одного гачка кількість зачепів буде не особливо велика.

Подвійні гачки використовуються в тих місцях, де рибалка точно знає, що немає зачепів, інакше після пари закидів можна буде запросто залишити приманку на дні. Подвійні гачки зазвичай використовуються для насадки поролонових рибок. За рахунок використання цього матеріалу зацепов можна уникнути, так як гачки кінцем входять в поролон і не стирчать назовні. Така форма гачка здобула велику популярність при лові судака.

Така форма гачка здобула велику популярність при лові судака

І нарешті, найскладніші в обслуговуванні гачки - офсетні або офсети по-простому. Вони мають свою відмінну форму за рахунок вигину біля вушка гачка. За допомогою цього вигину приманка не злітає з гачка під час падіння в воду після закидання.

Подібні вироби можна використовувати як в закритому типі, проколюючи силіконову приманку в двох місцях, так і в відкритому, насадження приманку як на звичайний одинарний гачок. Завзяті рибалки-професіонали використовують саме такі гачки для лову, так як вони володіють найбільшим відсотком ефективних клювань і при цьому можна ловити в корчах, не боячись втратити приманку.

Снасть на джиг з офсетним гачком має один великий недолік, це те, що її потрібно збирати. Окремо підбирати грузило, гачок. Добре, коли чебурашка розбірна, а їсти не розбірні, в які необхідно завести спочатку заводні кільця для злився. Тому необхідно заздалегідь визначитися з типом чебурашек, щоб на риболовлі не витрачати дорогоцінний час.

Приманка для джига

Ну, і звичайно, яка ж джиговая рибалка без приманки. Зайшовши в рибальський магазин, людина побачить величезні стенди з гумою на будь-який смак і колір.

Всі принади можна розділити на 2 великі категорії:
Всі принади можна розділити на 2 великі категорії:

  • активні;
  • пасивні.

Активні приманки включають в себе різні твістери і віброхвости. Вони мають більш енергійної і частою грою. Пасивні приманки - це різного роду рачки, павуки і навіть ящірки.

Також існує гума з запахом. Найпопулярнішими є: креветка, аніс, кальмар. До приманок з ароматом багато рибалок ставляться скептично, вважаючи, що запах ніяк не впливає на кількість покльовок і може навіть навпаки відлякувати рибу. Інші ж рибалки використовують пахучу гуму для дуже пасивного хижака, коли рибу потрібно провокувати на клювання самими різними методами.

Так як приманки бувають абсолютно різних кольорів, то тут теж необхідно знати деякі правила, за якими варто підбирати гуму на рибалці. Слід сказати, що в сонячну погоду не варто ставити занадто яскраві кольори, такі, як червоний і помаранчевий. Вони будуть дуже помітні у воді. У похмуру ж погоду або при риболовлі в каламутній воді подібні кольори якраз будуть до смаку рибку, так як вони помітні з досить великих відстаней.

Якщо у вас є певна мета в затриманні трофея, то не варто дрібнити з приманками. Професійні рибалки ставлять приманки по 15-20 сантиметрів і з успіхом ловлять на них. Найчастіше буває так, що на приманку в 5-6 сантиметрів велика щука вагою в 7-8 кілограм навіть і не подивиться. Тут все як у приказці «великого шматка і рот радіє».

Гуму можуть робити з досконалого різного силікону. Один може бути твердий, а інший буде з легкістю проминатися пальцями. Чим м'якше буде силікон, з якого зроблена приманка, тим більше природніше буде гра в воді. Але в м'якому матеріалі є і свої мінуси. Він не буде таким зносостійким, як жорсткий. Після кожної клювання риби приманка буде набувати все більше слідів від укусів, і врешті-решт якась рибка порве її до кінця, а це означає, що рибалка буде змушений змінити насадку.

Але не варто забувати, що більш жорсткі силіконові приманки не гратимуть так добре в стоячій воді, як м'які. Тому для кожної водойми варто підбирати насадку індивідуально. Для сильної течії якраз і варто ставити такі жорсткі сіліконкі.

Читайте докладніше як правильно насаджувати виброхвост на джиг головку і інші оснастки.

Найбільшу популярність серед рибалок знайшли саме віброхвости і твістери. Для багатьох саме вони є кращими джиговой принади. Вони мають хвіст у вигляді невеликої лопатки або півмісяця, отже, за рахунок цього навіть при самій повільній проводці гратимуть досить енергійно. Насаджувати на джиг приманки варто якомога рівніше, щоб виброхвост в воді виглядав, як кормова рибка.

Правильний підбір на водоймі

Для того щоб на риболовлі не потрапити в халепу, потрібно вміти правильно підбирати вагу вантажу, гачок і приманку під конкретні умови.

Насамперед, прийшовши на водойму, необхідно дізнатися глибину, на якій буде відбуватися ловля. Це можна зробити за допомогою ехолота або банально почати пробивати дно вантажем і на підставі часу падіння робити висновки. Іноді ями бувають настільки великі і з сильною течією, що джиг-головки вагою в 40 грам з працею пробивають дно. На водоймах зі стоячою водою вага приманок, як правило, не буде перевищувати 20-25 грам. Цього буде цілком достатньо.

Визначившись з глибиною, необхідно зрозуміти, чи є зачепи на дні. Це можна зробити або за допомогою все того ж ехолота, або, відірвавши парочку приманок. На підставі цих свідчень потрібно підбирати потрібний гачок і форму грузила.

Ну і найголовніше, слід поставити пріманочку. З досвідом кожен визначить для себе кращі приманки і снасть для джига, які будуть використовуватися практично на кожній рибалці. Якщо експериментувати з кольором і розмірами, то можна буде піти з хорошим уловом.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов