Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Експедиційний багажник своїми руками на кросовер

  1. З чого можна виготовити експедиційний багажник
  2. Етапи виготовлення експедиційного багажника своїми руками
  3. Додаткове обладнання експедиційного багажника

Наша сеть партнеров Banwar

Вирушаючи в далеку подорож, напевно багато зіткнуться з такою проблемою, як нестача вільного місця в салоні автомобіля Вирушаючи в далеку подорож, напевно багато зіткнуться з такою проблемою, як нестача вільного місця в салоні автомобіля. Одним з оптимальних варіантів розв'язання проблеми може бути установка експедиційного багажника на дах машини. На сьогоднішній день існує величезна кількість типів і моделей даного пристрою, які можна побачити в спеціалізованих магазинах. Однак досить легко зробити експедиційний багажник своїми руками, адже так чи інакше всі вони служать для виконання одного завдання, а саме для перевезення різних за масою і формою вантажів з метою розвантажити салон автомобіля і рівномірно розподілити на нього вантаж.

Експедиційний багажник на дах своїми руками стане незамінним помічником в дорозі. З огляду на, що магазинний багажник навіть не від самого відомого виробника коштує досить таки пристойних грошей. Те про те, як зробити експедиційний багажник своїми руками і заощадити на покупці ми розповімо трохи нижче.

З чого можна виготовити експедиційний багажник

Головним параметром експедиційного багажника є його маса.

Найсучасніші багажники сьогодні виготовляються з алюмінію, вони мають малу вагу, не гнутися і мають відмінну міцністю, тому даний матеріал, швидше за все, буде найбільш оптимальним варіантом при виготовленні багажника на будь-який автомобіль. Міцність матеріалу також є не менш важливим параметром, що визначає тривалість експлуатаційної служби експедиційного багажника.

Якщо Ви виготовляєте багажник на Ниву своїми руками або багажник на УАЗ своїми руками, то тут можна використовувати і профільну тонкостенную трубу. Якщо це багажник на буханку своїми руками, то спробуйте використовувати чорний метал або нержавійку. Одним словом варіантів вибору матеріалу для експедиційного багажника предостатньо, все залежить тільки від Ваших переваг і функції, яку багажник повинен буде виконувати в подальшому.

Етапи виготовлення експедиційного багажника своїми руками

В основному для того, щоб зробити багажник своїми руками багато автомобілістів вважають за краще використовувати металевий профіль, тому ми розглянемо саме такий вигляд пристрою.

1. Для початку необхідно виміряти ширину і довжину даху автомобіля, на який планується встановити багажник. Виходячи з цього, в програмі Excel можна намалювати креслення, де відразу і вираховується вага всієї конструкції.

Виходячи з цього, в програмі Excel можна намалювати креслення, де відразу і вираховується вага всієї конструкції

2. Спочатку варимо периметр експедиційного багажника. І в цей периметр вваривать ще дві несучі перемички, за допомогою яких до рейлингам буде кріпитися платформа.

І в цей периметр вваривать ще дві несучі перемички, за допомогою яких до рейлингам буде кріпитися платформа

3. Оскільки відстань між перемичками занадто велике, то необхідно вварити ще проміжні перемички.

Оскільки відстань між перемичками занадто велике, то необхідно вварити ще проміжні перемички

4. Для збільшення міцності конструкції скріпіть перемички між собою за допомогою тієї ж самої профільної труби.

Для збільшення міцності конструкції скріпіть перемички між собою за допомогою тієї ж самої профільної труби

5. Потрібно подумати також про естетику і аеродинаміці багажника, для цього спереду поставимо дугу. Відміряйте потрібний розмір матеріалу, на край зробіть напуск по 5 см і в місцях вигину виріжте сектор і загніть.

Відміряйте потрібний розмір матеріалу, на край зробіть напуск по 5 см і в місцях вигину виріжте сектор і загніть

Прикладіть дугу до конструкції, відріжте за розміром і приварити. До дуги також необхідно приварити перемички.

6. Далі потрібно зробити борту експедиційного багажника. Найкраще, щоб вони були знімними на різні випадки життя. Отже, для кріплення бортів потрібно зробити отвори, в які обов'язково необхідно вставити втулки відповідного діаметру і ошпарити, щоб наш профіль не проминають при затягуванні болтів.

Тепер зробимо самі борти. Наріжемо стійки довжиною приблизно 6,5 см в кількості 8 штук. Для того щоб можна було вварити кріпильну шпильку свердлимо по 2 отвори на 8 см, далі вставляємо шпильку і приварюють її через ці отвори, потім відрізаємо необхідну кількість різьблення і прикручуємо шпильки в наявні отвори.

Потім виготовляємо бічну верхню перекладину. Спереду поперечину загинаємо за таким же принципом, що і передню дугу. Другу робимо також.

Для кріплення передньої верхньої перекладини приварюють втулку в точку вигину бічної поперечини, а на саму передню поперечину приварюють шматок шпильки. Задня перекладина робиться аналогічно.

Задня перекладина робиться аналогічно

Отже, наш експедиційний багажник майже готовий, справа залишилася за малим.

7. Тепер потрібно зайнятися фарбуванням нашої конструкції - це буде фінальний штрих. Спочатку потрібно як слід прогрунтувати, щоб в подальшому не було іржі. Найкраще зробити Цинкоутримуючий ґрунтовку, яка витримує вплив соляних розчинів. Різниця між фарбуванням і грунтом, як правило, повинна займати 24 години. Пофарбувати багажник можна звичайною емаллю. Після фарбування для поліпшення виду експедиційного багажника в місцях кріплення болтів можна поставити закриті (декоративні) гайки.

Додаткове обладнання експедиційного багажника

Крім того, що багажник необхідний для створення вільного простору всередині автомобіля, він ще здатний виконати і інші не менш функції за допомогою додаткового обладнання:

  • На експедиційний багажник можна додатково встановити протитуманні ліхтарі, які зроблять дорогу більш освітленою.
  • Антена радіостанції на багажнику також додає додатковий комфорт при їзді.
  • На внутрішніх або зовнішніх бортах багажника можна кріпити хайджек і лопату, які завжди можуть стати в нагоді в дорозі.
  • Експедиційний багажник надасть можливість прикріпити веткоотбойнікі, які зможуть захистити вітрове скло від пошкоджень при русі по густо зарослому лісі.
  • Крім того, сам багажник на даху автомобіля є відмінним захистом від вм'ятин, наприклад, від несподівано звалився дерева.

    Крім того, сам багажник на даху автомобіля є відмінним захистом від вм'ятин, наприклад, від несподівано звалився дерева

Роблячи висновок, скажімо, що експедиційний багажник на автомобіль своїми руками - це не тільки вирішення питання економії місця, але і збереження транспортного засобу. Досконально продуманий і ідеально розрахований експедиційний багажник дозволить розташувати за межами салону машини значні за вагою й обсягом вантажі. А при точних технічних розрахунках конструкція установки для перевезення вантажів над кузовом машини не створить вібрації або супутніх швидкій їзді свистячих шумів.

Також не варто забувати про міцні кріпильні пристосування. Такі пристосування для перевезення вантажу вирішать проблеми кожного активного автолюбителя, будь то рибалки, мисливця або мандрівника. Правильний підбір кріпильних пристосувань здатний забезпечити міцну фіксацію речей і відсутність порушень в динаміці автомобіля.

Схожі статті

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов