Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Еміграція з України: чому і куди біжать наші громадяни

  1. Чому їдуть?
  2. Куди їдуть?
  3. Що далі?

Наша сеть партнеров Banwar

Чехія готова більше ніж вдвічі збільшити квоту на видачу дозволів для роботи українцям. Замість 9,6 тис., Їх збираються видати 19,6 тис. Днями глава Нацбанку Польщі Адам Глапінскій заявив, що його країні вкрай потрібна українська робоча сила. Європа готова приймати українців виходячи з власних економічних інтересів . Втім, тенденція показує, що наші люди їдуть, не чекаючи запрошення і не питаючи дозволу, переслідуючи вже власні інтереси. Якщо узагальнити результати опитувань різних соціологічних служб, то майже четверту частину українців хочуть покинути країну. І тут уже мова йде не просто про те, щоб попрацювати за кордоном, а про те, щоб залишитися там назавжди.

Чому їдуть?

Основні причини, які змушують українців думати про від'їзд, - матеріальні. Як показує опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення видання "Дзеркало тижня", більше 45% хочуть заробляти більше. Для 31,6% головна причина "бажання жити в більш комфортній і зручній країні. Це базові потреби: рівень життя і якість життя. Що ж пропонує Україні?

У 2017 році середня зарплата за рік суттєво зросла: з 6 тис. Грн до 8,7 тис. Грн, тобто на 46%. Витрати на купівлю товарів і послуг зростають: у першому кварталі 2017 року загальна сума витрат населення на товари і послуги склала 491 млн грн, а в третьому кварталі - 573 млн. Люди стали більше витрачати на серйозні придбання. Наприклад, за 2017 рік на 24% зросла кількість продажів нових автомобілів. Начебто життя налагоджується, але третина українців все одно не хочуть залишатися вдома. Значить поліпшень недостатньо .

"Після Революції Переваги посилився потік еміграції з України. Якщо взяти в різних її формах, як тимчасову, так і постійну, ми підійшли до 10 млн. Сюди входять і виїзд на навчання, і переїзд членів родини. 10 млн українців перебувають за межами України, - каже директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. - З них на постійне або тимчасове місце проживання за останні десять років пішли десь 4 млн осіб. 6 млн - це ті, хто знаходяться в невизначеному стані: заробітчани, студенти, ті, хто на 100% ще не впевнені, що покинуть країну ".

Але дельта в показниках соціологів про кількість мігрантів істотно відрізняється - на мільйони людей. Як же порахувати, скільки українців покинули країну назавжди або на час? За даними Держкомстату за січень - вересень 2017 року, в Україні проживають 17,9 млн осіб економічно активного населення у віці від 15 до 70 років. З них економічно активне населення працездатного віку - 17,2 млн чоловік, а зайняте населення працездатного віку - 15,5 млн осіб. Однак статистика ООН по Україні за 2017 рік показує, що українців у віці від 20 до 59 років, тобто все того ж населення працездатного віку, - 25,2 млн осіб. Якщо звести українські та міжнародні дані, то в Україні працюють 15,5 млн осіб працездатного віку, а при цьому могли б працювати 25,2 млн.

Якщо звести українські та міжнародні дані, то в Україні працюють 15,5 млн осіб працездатного віку, а при цьому могли б працювати 25,2 млн

"Ось і різниця в 10 млн чоловік, які покинули країну, - констатує Олег Соскін. - Але і реальну цифру легко порахувати - всі дані про в'їзд і виїзд є в базі даних прикордонної служби. Просто про них брешуть, тому що перший показник діяльності влади - відтік населення. Якщо він відбувається, значить жити в країні неможливо. А цифри соціологів різняться, тому що немає доступу до офіційних даних. Тому при підрахунках відштовхуються від того, скільки людей було, скільки споживається електрики, хліба і т. д. "

Директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко уточнює, що раніше підрахунками займалася міліція і прикордонники. Але зараз в справу втрутилася велика політика. І не тільки тому, що міграція - це показник того, що влада погано справляється зі своїми обов'язками.

"Чим менше покажемо, скільки людей виїжджають, тим легше потім маніпулювати на виборах, - каже Небоженко. - З цієї причини, змінюючи один одного, президенти дотримуються клятви не проводити перепис населення ".

Куди їдуть?

Не секрет, які країни користуються популярністю в українців: США, Канада, Польща, Чехія, Словаччина, Росія, Італія, Португалія. За даними Євростату за станом на квітень 2017 року, в Чехії живуть 112 тисяч громадян України, в Болгарії - 4,3 тис., В Італії - 230 тис., В Португалії - 35 тис. Але це тільки офіційні цифри, а в обхід офіційних процедур туди потрапляє в рази більше українців.

"Відбулася перенаправлення міграції та еміграції, - описує тенденцію Олег Соскін. - Ті, хто тимчасово працювали в Росії, Казахстані, Білорусі та інших колишніх союзних республіках, йдуть на Захід. Якщо перед Революцією Переваги в Росії було близько 3 млн заробітчан, то до кінця цього року, думаю, там залишаться близько 1 млн українців, які вже прийняли громадянство і працюють. Решта підуть на Захід. Це США і Канада, якщо говорити про іншому континенті. до речі, дуже багато молодих сімей їде в Канаду. Це освічені і кваліфіковані фахівці, інтелігенція. В основному на тимчасове місце проживання, а потім і ПМЖ. Коли скасують візи, туди все рвонуть. Канада - перспективна країна для еміграції: комфортабельна, з високою потребою в фахівцях, з великою українською діаспорою, великою територією. Далі - Європа . У Великобританії перебратися важко, але на навчання будуть їхати. До Польщі потік буде менше, там і так осіло 2 млн українців. Пріоритетні будуть Словаччина і Чехія. Але в Чехії дуже важко пробитися нашої інтелігенції ".

Що далі?

Крім того, що складно підрахувати кількість мігрантів, непросто і визначити кількість хвиль міграції, які пережила і переживає Україна. Віктор Небоженко каже, що зараз йде друга хвиля. В першу хвилю з України виїжджали люди з кваліфікацією до родичів в розвинені країни.

"Зараз друга хвиля - коли їдуть вже не в розвинені країни, а в ті, звідки власна робоча сила перебралася в розвинені країни", - говорить експерт.

Все як у сполучених посудинах: в Великобританію їдуть із Польщі, а в Польщу - з України. Тільки в цій системі з умовних трьох судин Україна стоїть вище всіх, і в неї з Польщі та Великобританії ніхто не приїде.

"Третя хвиля буде, коли почне виїжджати молодь без професії, - каже Небоженко. - Це станеться через пару років. Хвиля буде найсильніша. Хлопчики і дівчатка будуть їхати відразу після школи, нічого не чекаючи, ні на що не розраховуючи. Це будуть конкуренти арабам і африканцям, 2 млн яких переселилися в Європу. через це Європі і некомфортно, їй краще, щоб прибирали українці, а не араби і африканці, так що її вибір свідомий ".

Анна Гончаренко


Чому їдуть?
Куди їдуть?
Що далі?
Чому їдуть?
Що ж пропонує Україні?
Як же порахувати, скільки українців покинули країну назавжди або на час?
Куди їдуть?
Що далі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов