Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Фізичний розвиток дитини від трьох до шести місяців

Наша сеть партнеров Banwar

Велику увагу необхідно приділяти розвитку рухів рук дитини: вмінню направити руки до видимого предмету, взяти і утримати його.

Вже з двох з половиною-трьох місяців, ще не вміючи взяти в руку брязкальце, дитина може довго займатися іграшками, підвішеними у нього над грудьми. Це дуже корисно для малюка, так як сприяє розвитку рухів рук і пізнання деяких властивостей предметів, доставляє йому велике задоволення і, що особливо важливо.

З трьох з половиною-чотири з половиною місяців; до чотирьох з половиною-п'яти місяців він вже може вільно взяти іграшку, яку дорослий тримає у нього над грудьми. Коли дитина освоїть це вміння, слід почати розвивати у нього вміння брати брязкальце, що знаходиться збоку або над його особою. У віці від чотирьох з половиною до шести місяців дитина вчиться точно направляти руку до іграшки, діставати і брати предмети, лежачи на боці або на животі; до шести місяців брати в кожну руку по іграшці і одночасно утримувати їх.

У віці від чотирьох з половиною до шести місяців дитина вчиться точно направляти руку до іграшки, діставати і брати предмети, лежачи на боці або на животі;  до шести місяців брати в кожну руку по іграшці і одночасно утримувати їх

Дитина розмахує іграшкою, перекладає її з однієї руки в іншу, розглядає, бере в рот, а лежачи на животі і постукує нею. Упустивши іграшку, він іноді намагається її знайти: рухає рукою з боку в бік, шукає поглядом. Якщо іграшка попадеться йому під руку або він побачить, де вона лежить, він бере її і продовжує нею займатися.

У п'ять-шість місяців дитина проявляє невдоволення, коли йому не вдається взяти іграшку, і заспокоюється, коли дістає її. Якщо у дитини відібрати іграшку, він може розплакатися, повернути - він заспокоїться.

З того часу (з чотирьох-п'яти місяців), коли дитина навчиться брати іграшки і займатися ними у нього виникає нова потреба - дістати і взяти іграшку привернула його увагу. Коли він не може відразу її взяти, так як вона далеко або вислизає з-під рук він проявляє велику наполегливість, використовуючи всі наявні у нього руху, і нерідко вперше виконує нові.

Виконання ряду важливих для малюка рухів стає можливим тільки за умови, якщо він вже вміє брати і утримувати предмети. Так, наприклад коли він починає самостійно сідати вставати на ноги, стояти і ходити, тримаючись за опору, він береться руками за сітку ліжка або поперечину манежу і міцно тримається за них.

При вихованні дитини у віці від трьох до шести місяців треба проявляти особливу турботу про правильний розвиток його рухів. У цьому віці він повинен навчитися довго лежати на животі, високо піднімаючи голову і верхню частину корпусу; перевертають зі спини на живіт і з живота на спину і переміщатися переставляючи руки. Щоб розвинути цей поступ, у великій мірі сприяють зміцненню мускулатури, підвищенню активності дитини та її хорошому фізичному розвитку, треба класти дитину на живіт перед кожним годуванням і кілька разів протягом того часу, коли він не спить.

Залишати його в положенні на животі можна до тих пір, поки він буде утримувати піднятими голову і верхню частину тулуба. Якщо дитину систематично класти на живіт (а потім він почне робити це сам), то до трьох-трьох з половиною місяців він зможе довго лежати, спираючись на передпліччя, до п'яти, - спираючись на долоні випрямлених рук і сильно прогнув спину. Лежачи на животі, він стежить за навколишніми; бере іграшки і займається ними; прагни дістати іграшку, що знаходиться збоку, кілька пересувається, переставляючи руки і повертаючи корпус, згинається, спираючись тільки на одну руку, і виконує інші руху. Деякі діти до шести місяців стають на коліна.

Місяцях до п'яти дитина зазвичай сам може перевертають на живіт. Якщо ж йому виповнилося п'ять-п'ять з половиною місяців, він вільно лежить на животі і добре бере іграшки, але сам не перевертається, слід допомогти йому оволодіти цим рухом.

З цією метою треба злегка потягнути дитини за руку таким чином, щоб викликати у нього відповідні рухи: він підтягує голову до грудей і закидає ногу в сторону, намагаючись перевернутися на живіт. Коли він майже виявиться в положенні на животі, треба також повільно повернути його на спину і повторити цю вправу кілька разів спочатку в одну, потім в іншу сторону.

Перевертають з живота на спину дитина самостійно починає дещо пізніше. Спочатку він перевертається різким, швидким рухом, але місяців до шести вже вільно використовує це рух для того, щоб дістати іграшку, простежити поглядом за дорослим.

Всі ці рухи дуже корисні дитині, підтримують у нього радісний стан і готують його до повзання.

Багато батьків думають, що правильно розвивається дитина повинна до шести місяців сидіти, і тому всіляко вправляють його в цьому вмінні: садять в подушки, посадивши, притримують за руки та ін. Сидіти дитина повинна тільки тоді, коли він може сісти самостійно і самостійно з положення сидячи лягти. А цим він опановує лише до восьми місяців.

Якщо ж дитина до напівроку навчився сидіти, але не вміє ще сам змінити положення свого тіла, то протягом майже всього часу неспання (півтора-двох годин) він змушений сидіти, що для нього шкідливо, так як може повести до викривлення хребта. Отже, дитину у віці з трьох до шести місяців не слід садити, підтримуючи за обидві руки або надаючи йому можливість вхопитися за пальці дорослого. А багато малюків дуже люблять це: лежачи на спині, вони самі підтягують голову до грудей і, отримавши від дорослого підтримку, сідають із задоволенням. І все ж не слід робити цього.

Не слід також, як уже говорилося, вправляти дитини в умінні сидіти, підтримуючи його за руки або залишаючи без підтримки. Тим більше неприпустимо садити дитину, ще не вміє самостійно сидіти, в подушки, в крісельце або в куточку ліжка.

Вправляючи дитини в умінні стояти, можна повторно піднімати і опускати його, підтримуючи однією рукою під сідниці, інший - під груди.

Ви можете слідкувати за коментарями до цього запису через стрічку RSS 2.0 .

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов