Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ГАЗ-3102 - технічні характеристики, огляд, фото відео Волга-3102

  1. Історія автомобіля
  2. Екстер'єр
  3. інтер'єр
  4. Технічні характеристики
  5. Трансмісія
  6. підвіска
  7. Рульове управління
  8. Гальмівна система
  9. Вартість і модернізації
  10. Перша хвиля модернізації (1982-1991)
  11. Друга хвиля модернізації (1992-1997)
  12. Третя хвиля модернізації (1997-2003)
  13. Четверта хвиля модернізації (2003-2006)
  14. П'ята хвиля модернізації (2006-2009)
  15. Плюси и мінусі

Наша сеть партнеров Banwar

ГАЗ-3102 є легковим автомобілем представницького класу, який виробляв Горьковський автомобільний завод в серійному порядку в період з 1982 по 2008 роки. Модель служила наступним поколінням ГАЗ-24-10 і попередницею Volga Siber .

Машина стала платформою для транспортних засобів покоління ГАЗ-31029 і її випускали лише в кузові седан. Ієрархія представницьких машин Союзу Радянських Соціалістичних Республік дозволила автомобілю зайняти проміжну сходинку між Чайка ГАЗ-14 і Волга ГАЗ-24-10. весь модельний ряд ГАЗ .

Під час соціалізму в роздрібній торгівлі не було цієї машини, вона обслуговувала державних діячів разом з установами, і керівних працівників партійного апарату. Серійне виробництво Волга ГАЗ 3102 тривало з великою кількістю модернізацій аж до 2009 року, слідом за чим випуск припинили.

Виходячи з останніх років виробництва, автомобіль з технічної точки зору був ідентичний ГАЗ-31105, проте зміг при цьому зберегти свій «стандартний» кузовний дизайн в класичному стилі. У даній статті будуть розглядатися технічні характеристики і фото.

Історія автомобіля

На момент установки на конвеєрне виробництво новенької 24-й моделі фахівці Горьківського автомобільного заводу почали вже думати про майбутнє сімействі - автомобілі, який був би «більше, краще і могутніше».

Але спочатку наступна Волга була задумана не тільки, як заміщення вже існуючої машини (як це сталося з 21-й ), А й як автомобіль, який зміг би зайняти проміжну нішу між стандартною продукцією і штучними лімузинами Горьковського заводу, де застосовували вже ручну збірку.

Іншими словами, з огляду на більш високий набір споживчих якостей, багатообіцяюча седановской версія повинна була знаходитися в серійному виробництві. Модернізований автомобіль міг допомогти роздобути підприємству і всій країні непоганий дохід.

Тому що за кордоном ще в ті часи вже почали звертати увагу не лише на габаритну складову машини, а й на її комплектацію, ступінь обробки і функції, які були покликані підвищувати рівень комфортабельності.

Слід зазначити, що навіть новинка ГАЗ-24 мала не такий відмітний рівень комплектації, він був такий же, як і на штатних машинах, які були класом нижче.

А «елітні» автомобілі Горьківського автомобільного заводу могли похвалитися опціями, які були стандартними на висококласних закордонних машинах. Сюди можна віднести гідравлічний підсилювач рульового колеса, автоматичну трансмісію, електричні приводи стекол і кондиціонер.

Перехідний автомобіль повинен був відшкодувати пробіл у виробничому переліку компанії ГАЗ і в той же самий час стати могутньою зброєю підприємства в сутичці за споживачів зовнішнього ринку.

Як не сумно, але проектувати новенький седан було вирішено на вже існуючій базі 24-ї моделі. Міністерство автомобільної промисловості СРСР витримано «зарубали» деякі проекти істотно нових автомобілів, таких як Москвич, Іж і Запорожець.

Замість цього вони віддавали перевагу становленню нового автомобільного гіганта в Тольятті. Крім цього, проектування і старт серійного виробництва наступної машини спричинили потребу в великих грошах, які тільки недавно вклали в уже з'явився ВАЗ.

Крім цього, починаючи з 1973 року весь світ відчув на собі унікальний енергетична криза, тому потужна середньорозмірних машина виявилася просто незатребуваною в Європейських країнах.

Не варто забувати про те, що 24-я модель не була застарілим седаном, який вимагав серйозних доробок. Прототипні версії придбали найменування 3101. Як і всі нові моделі машин, випущені в радянській країні 1970-х років, 4-значний індекс обіцяє моделі відповідав галузевим нормативам 1966 року народження, де 1-я цифра говорила про клас транспортного засобу.

Як і всі нові моделі машин, випущені в радянській країні 1970-х років, 4-значний індекс обіцяє моделі відповідав галузевим нормативам 1966 року народження, де 1-я цифра говорила про клас транспортного засобу

Завдяки жорстким технологічним обмеженням нова машина була гранично пов'язана з попередньою моделлю, іншими словами 24-й. На практиці, отримали «згоду» тільки на удосконалення носової і кормової частини, а ось силову кузовную структуру, разом зі штампами даху і дверними боковинами, вирішили не змінювати.

Вельми цікаво, проте пізніше багато «найважливіші» елементи були так і залишені без удосконалень до самого завершення випуску седана в 2009 році. Версії-прототипи рознились від стандартного седана зовнішнім виглядом носової, кормової частини і кузовний обробкою, де було збільшено кількість деталей з хрому.

Однак, з огляду на всі ці моменти, концептуальна версія новенького седана виглядала досить безлико, не сильно випереджаючи ГАЗ-24 по зовнішню складову. Серцем нового седана хотіли зробити V-подібний трилітровий шестициліндровий силовий агрегат, який спочатку планували встановити в «поліпшені» модифікації 24-ї моделі, однак в серійне виробництво вони так і не потрапили.

1977 рік дозволив випустити нову Чайку ГАЗ-14, яка істотно вплинула на проектування розробляється транспортного засобу. Фахівці вирішили зробити зовнішній вигляд подальшого автомобіля в тому ж напрямку, йдучи від плавних ліній в більш яскраво-виражене «плоскопараллельное» дизайнерський напрямок.

https://www.youtube.com/watch?v=i1DnmPV-JbM

Як не як, а Чайка, що володіє незграбними характеристиками, виглядала досить солідною, однак позбавлялася зайвої огрядності. Варто зауважити, що із зазначених вище підстав, фахівці з екстер'єру просто не могли розгулятися.

Вони могли змінити тільки носову і кормову частини, при цьому, синхронізувавши їх з минулими дверима в стилістичної компонуванні. Втім, надто робити квадратними нові деталі не дозволяли, щоб вони не вступали в дисонанс з минулого середньої кузовний частиною.

За допомогою вдалих рішень дизайнерського складу вийшло невеликими зусиллями змінити зовнішність Волги, що додало їй елегантність і новизну. Добре, що збереглися фото перших примірників.

Екстер'єр

ГАЗ-3101 володів новими блок-фарами, молдингом, пущений по бічній кузовний частини, іншими передніми крилами і капотом. Якщо порівнювати модель з минулим автомобілем, то новинку переробили і в конструктивному плані. Наприклад, приділили чимало уваги безпеки, шумовий ізоляції і екологічності.

Інтер'єр вирішили в стилі «старшої» Чайки. Переробили також трансмісію, а в якості силового агрегату передбачили унікальну форкамерно установку. Встановлені ззаду ліхтарі пізніше перенесуть на модифікацію ГАЗ-31029. Светоусілітельная система була вдосконалена, що істотно підвищувало безпеку.

Светоусілітельная система була вдосконалена, що істотно підвищувало безпеку

Взагалі, зовнішній вигляд ГАЗ-3102 визначався за трьома критеріями: відповідність дизайнерському рішенню світового рівня, збереження всіх штампованих кузовних деталей 24-й Волги, куди можна було віднести наявність лонжеронів, боковин, кришки багажного відділення, дверей і даху. Також автомобіль повинен був відповідати збільшеним вимогам пасивної і активної безпеки.

Зовнішність моделі відрізнялася актуальним дизайнерським рішенням, яке з'єднувало в собі американську міць кузовних ліній і європейську стислість елементів кузова. Радіаторна решітка мала стилістику «китового вуса», що говорило про незмінної приналежності машини до рангу «Волги».

Це можна помітити, звернувши увагу на фото передній частині седана. Тверді стандарти до безпеки 3102 послужили поштовхом для впровадження зон поглинання енергії ударів. Дана програма дозволила внести деякі корективи в конструкцію, де бак з пальним прибрали з-під підлоги і помістили за задніми сидіннями над заднім мостом, так як дана область отримує мінімум пошкоджень від зіткнень і ударів при аваріях.

Дана програма дозволила внести деякі корективи в конструкцію, де бак з пальним прибрали з-під підлоги і помістили за задніми сидіннями над заднім мостом, так як дана область отримує мінімум пошкоджень від зіткнень і ударів при аваріях

Через те, що з'явилося інше розміщення пального бака, це надало можливість підвищити обсяг ємності до 70 літрів. Кузовні обводи автомобіля слідом за всіма конструктивними змінами, тепер вийшли більш сучасніше, а обриси седана стали носити нотки аристократизму.

Носова частина машини подовжилася на 202 міліметра, що підвищило стійкість до кузовний деформації. Автомобіль виглядав більш збалансованим при бічному огляді. Стали встановлювати бампери, радіаторні решітки, колісні ковпаки та інші елементи з хрому.

Бампера придбали окантовку з гуми, яка захищала від деформації при невеликих зіткненнях. Дверні ручки монтували утопленого типу. Пропали кутові кватирки на вікнах, що дозволило підвищити безпеку від угону, однак трохи знизило провітрювання всередині транспортного засобу.

Пропали кутові кватирки на вікнах, що дозволило підвищити безпеку від угону, однак трохи знизило провітрювання всередині транспортного засобу

Встановлювалися фари німецького виробництва компанії Ruhla, які мали габаритні лампочки зсередини. Їх розташування було нижче, ніж у 24-й моделі, що дало можливість поліпшити освітлення дорожнього полотна.

Замінювати лампочки можна було з моторного відділення. Інженери впровадили систему омивання фар з форсунками, які встановили на бампері. До заднім ліхтарям додали протитуманні лампочку.

Всі сигнали поворотів «підросли» в габаритах і стали помітні збоку седана, що надало можливість не застосовувати повторювачі на крилах. Противотуманки розташували під переднім бампером. Через це підвищувалася їх результативність. Їх можна було закривати знімними кожухами.

інтер'єр

Салон седана розробляли за останнім словом моди тих часів, дизайнерський склад намагався забезпечити салон машини враженню розкішності, проте вони стримували свої амбіції, щоб не перескочити кордон дозволеного.

Стилістична сторона інтер'єру особистого автомобіля радянського чиновника повинна була відповідати кращим закордонним екземплярів, однак і представляти радянську автомобільну промисловість.

1970-ті роки минулого століття нав'язали моду на обробку інтер'єру натуральним деревом, однак в той час, як зарубіжні автомобільні компанії дозволяли собі подібну розкіш, як панель з палісандра і іншого, то радянські виробники вже вважали такі матеріали проблематичними.

Замість натуральної деревини її просто замінювали на самоклеящуюся плівку, де був малюнок під дерево. Вільного простору всередині машина більш ніж достатньо. На задньому дивані можуть зручно розташуватися три дорослих людини.

Місця над головою і в ногах у них вистачає. Оббивку внутрішньої частини седана зробили такий, що вона була близька до нормативів розкішності. Крісла разом з дверними панелями обтягували якісним велюром.

Відтінки могли бути різні - червоні, зелені і бежеві. Спинки крісел отримали наявність ортопедичної форми, за допомогою чого шофер разом з пасажирами не втомлювалися при тривалій поїздці.

Якщо говорити про стать, то його стали застеляти натуральним килимом, а дана річ істотно збільшувала комфортабельність салону і була шумовим ізоляційним шаром. Систему опалення стали поєднувати з вентиляційними дифузорами, а так як раніше не існувало машинних кондиціонерів, салон вишуканого седана забезпечувався прохолодним повітряним потоком за допомогою продуктивної вентиляційної системи.

Відрізнялася модель від прототипу панеллю приладів, яка виконувалася із застосуванням спіненого поліуретану. Рульова колонка стала мати наявність перемикачів світла і покажчиків поворотів, куди входить управління щитками і обмивши вітрового скла.

Встановлене ззаду скло мало електричний обігрів. З'явилося також наявність підголівників і, що найприємніше, підвищили термоізоляцію і знизили рівень шуму всередині седана.

Технічні характеристики

силовий агрегат

Мотор, який встановлювали на новенький седан в 1982 році, мав незвичайну конструкцію і йшов разом з форкамерно-факельним запалюванням, яке функціонує в режимі ЛАД-процесу (лавинна активація горіння).

Дебютні форкамерно силові агрегати почали проводитися в Горькому ще в 1950-х роках під час пошуків нових технологій, які б забезпечували економію палива. Спосіб не був прижитися, тому скоро від нього вирішили відмовитися.

Силові агрегати ЗМЗ 4022.10 стали потім оснащуватися стандартними свічками запалювання. Вони були представлені чотирициліндровими однорядними 102-сильними моторами, обсяг яких становив 2.445 літра.

Вони видавали близько 102 кінських сил. Займання горючої суміші було за допомогою вогненних факелів, а не іскри. Додаткова камера згоряння (форкамера) приймала збагачену суміш і горіла від іскри свічки. Вогненні факели крізь два сопла потрапляли в основну камеру і підпалювали вже наявну там обедненную суміш.

Від згоряння здійснювалося набагато швидше, і було більш повним, ніж під час загоряння від іскри. Це збільшувало екологічні показники вихлопної системи.

Але робота з удосконалення двигуна седана тривала, бо нелегкий автомобіль споживав досить багато бензину. Ситуація була дозволена, коли в 1992 році дозволили імпортувати силові агрегати Toyota 3RZ-FE, які були досить потужними і економічними.

https://www.youtube.com/watch?v=cRGr1vjIRWY

Через 14 років горьковчане вже приймали у себе двигуни Chrysler EDZ з Америки. Тому машину оснащували зарубіжними силовими агрегатами. Подібну практику проводили протягом деякого часу до самого завершення випуску.

Карбюратор монтували застарілий - К-156. Пара камер готували обедненную суміш, а одна - збагачену. Карбюратор мав напівавтоматичну систему холодного запуску, шоферу тільки було необхідно закрити повітряну заслінку.

Серед недоліків даної системи було: часта настройка і очищення сопел карбюратора, виділення великого обсягу тепла. Щоб уникати перегрівів, доводилося змінювати ГБЦ разом з системою охолодження.

Інша особливість силового агрегату полягала в системі ступеневої пуску повітря, яка забезпечувала його надходження безпосередньо у впускний колектор. Завдяки цьому отримували подвійний ефект - виходило економити паливо і скорочувати вибіг машини під час гальмування двигуном.

Під кінець виробництва машини завод отримав американський силовий агрегат Chrysler DCC, обсяг якого становив 2.4 літра. Він розвивав 150 кінських сил.

Трансмісія

Коробку передач для представницького седана підбирали поступово. Спочатку планували встановити планетарний агрегат із застосуванням гідромеханічного приводу. Але завдяки неповороткості планової системи Союзу Радянських Соціалістичних Республік, в черговий раз, машина отримала стару трансмісію від минулого автомобіля, а точніше від 24-ій моделі.

Коробка передач потребувала доробки, адже транспортний засіб з індексом 3102 знаходилося в іншої вагової групи та його вага вимагав інших співвідношень шестерень прямої передачі. В результаті машина стала оснащуватися модернізованої трансмісією, яка мала чотири механічні швидкості і була далекою від конструктивного досконалості.

підвіска

Ходовка седана на дебютному етапі будови була автомобільним анахронізмом. Попереду на неї збирали по методу поворотних куркулів на шкворнях, подібну схему використовували в ті роки на вантажних машинах.

Така підвіска, звичайно, відрізнялася надійністю, однак її вузли потребували постійної мастилі різними мастильними матеріалами, такими як «Літол». Для цих цілей точки змащення володіли спеціальними шприц-маслянками.

На передній підвісці була наявність амортизаторів, які мали хороші характеристики зворотно-поступальної дії, і вони не боялися витримувати значних навантажень. Передня підвіска була незалежною. Встановлена ​​ззаду підвіска вийшла простою і надійною.

Кузов грунтувався на напівеліптичних ресорах, а щоб була поперечна стійкість застосовували стабілізуючу штангу. У ресорних сережках були запресовані втулки з танкової гуми.

Тому досягалося безшумне взаємодія з рухомими деталями. Задня підвіска мала наявністю гідравлічних амортизаторів, де були масляні гасителі ударних навантажень. Задня підвіска було залежною.

Рульове управління

Рульове колесо мало вже гідравлічним підсилювачем, що набагато полегшувало управління такою великогабаритної машиною і дозволяло повертати кермо навіть під час простою.

Гальмівна система

На ГАЗ-3102 вона була більш сучасна, ніж у попередниці, все елементи випускалися за ліцензією британської компанії Girling. Там була наявність двоконтурного повідомлення гідравлічної системи і гальмівних циліндрів. Вся ця робота відбувалася за складною, однак, продуктивної схемою перепаду тиску в колекторі функціонуючого силового агрегату.

Гальмівні механізми отримали гідровакуумний підсилювач. Тому вистачало одного невеликого натискання на гальмо, щоб стала працювати вся система гальм. Ручне гальмо мав важільне дію і його встановили на задніх колесах. Передні колеса мали дискові гальмівні механізми, а задні - вже звичні - барабанні.

Технічні характеристики

Кузов седан Кількість дверей 4 Кількість місць 5 Довжина 4 960 мм Ширина 1 846 мм Висота 1 490 мм Колісна база 2800 мм Колія передня +1563 мм Колія задня 1548 мм Дорожній просвіт 150 мм Обсяг багажника 500 л Розташування двигуна попереду подовжньо Тип двигуна бензиновий Об'єм двигуна 2.445 см3 Потужність 102/4500 л. с. при об. / хв. Крутний момент 182/2500 Н * м при об. / Хв. Клапанів на циліндр 2 КПП чотирьох / п'ятиступінчаста механічна Підвіска передня незалежна, на поперечних важелях Підвіска задня залежна, на поздовжніх ресорах Гальма передні барабанні / дискові Гальма задні барабанні Витрата палива 11,5-13,5 л / 100 км Максимальна швидкість 135-180 ( від типу двигуна) км / год Роки виробництва 1982-2009 Тип приводу задній Споряджена маса 1450 кг

Вартість і модернізації

Придбати автомобіль ГАЗ 3102 на вторинному ринку не складе труднощів. Ціна починається від 55 000 рублів і йде вище. Чим більше ціна, тим новіше автомобіль і його загальний стан краще. Модель пережила 5 модернізацій, які стосувалися різних аспектів.

Перша хвиля модернізації (1982-1991)

Дозволила машині поступово змінити окремі вузли і деталі. Починаючи з 1984 року почали встановлювати наявність вентильованих передніх гальмівних дисків. У той же самий час вирішили замінити головний гальмівний циліндр і спростити розводку гідравлічних проводів. З 85-го року деякі машини стали комплектуватися мотором ЗМЗ-402.10. Він мав блок циліндрів від ЗМЗ-4022.10, однак не було форкамери.

10, однак не було форкамери

ГАЗ-3102 1982 року

Реєстраційний знак вирішили перемістити на бампер, який почали штампувати зі спеціальним майданчиком. Об'єднали радіаторну решітку, яка стала унітарною. Повторювачі поворотів вирішили повернути на крила, адже цього вимагали міжнародні вимоги. У салоні поміняли підлокітники на дверях.

Друга хвиля модернізації (1992-1997)

Тут вирішили повернути знову паливний бак на минуле місце (під багажне відділення). Раніше він був над заднім мостом, за задніми сидіннями. Зовнішні дзеркала заднього оглядовості стали мати корпусу з пластмаси і ручки для налаштування стекол зсередини машини. Запасне колесо стали кріпити до підлоги багажного відділення. Помістили наявність поплавкового датчика рівня на кришці бачка з гальмівною рідиною.

Помістили наявність поплавкового датчика рівня на кришці бачка з гальмівною рідиною

ГАЗ-3102 (1992-1997)

Усередині седана поміняли приладову панель, форму педалей і ручку важеля механічної коробки перемикання передач. Коли настав 1994 рік вирішили відмовитися від форкамерно мотора. Йому на зміну прийшов ЗМЗ-406. Він представляв собою 2.3-літровий 130-сильний силовий агрегат, який має 4 клапана на кожен циліндр і ланцюговий привід на пару розподільних валів. Двигун відповідав екологічному стандарту Євро-1.

Третя хвиля модернізації (1997-2003)

У цей період механічна коробка мала вже 5 швидкостей. Повернули проміжну опору для карданного валу і почали установку гідравлічного підсилювача рульового колеса. Карданний шарнір замінив муфту на управлінні кермом. Система охолодження була обладнана електронасосом.

Усередині поміняли обробку інтер'єру. Було встановлено допоміжний резонатор. Поміняли настройки обмивши фар. Колеса стали мати не 14, а 15 дюймів. Замість залізних ковпаків стали застосовувати ковпаки з пластмаси.

Форсунки омивача скла перенесли на капот, і вони тепер підігрівалися. Також оновили шумову ізоляцію капота. Коли настав 1998 рік всередині автомобіля поміняли облицювання дверей. Видалили дверні попільнички і встановили наявність речових ящиків.

Четверта хвиля модернізації (2003-2006)

Передню підвіску виконували з наявністю кульових опор. Внесли деякі зміни в механічну коробку перемикання передач. Стали ззаду ставити стабілізатор поперечної стійкості.

Колісні диски були змінені, і прибрали з них ковпаки. Фарбування зовнішніх дзеркал стала в колір кузова. Всі машини йшли з задніми мостами, які мали вигляд балки-картера.

П'ята хвиля модернізації (2006-2009)

При настанні 2006 року в індексі машини відбулися зміни (вставили цифру 5), а називати машину стали ГАЗ-31025 «Волга». В цей час з-за нестач силових агрегатів ЗМЗ-4061 деякі машини комплектувалися ЗМЗ-405 (2.46 літра), який розробляли для ГАЗ-3111.

Але і їх було мало, тому стали застосовувати американські Chrysler DCC 2.4L DOHC на 2.429 літра, які відповідали європейським нормам екології Euro-2, або Euro-3, дивлячись, яка була модифікація. Крім цього, поміняли розширювальний бачок, стали встановлювати електричне регулювання та підігрів зовнішніх дзеркал заднього виду.

Також додали механізм, який регулював рульову колонку. Повторювачі поворотів вже не ставили на крила, їх помістили на зовнішні дзеркала. Трохи була оновлена ​​дошка приладів. Деякі частини машин в 2008 році отримали оновлення інтер'єру. А під кінець цього року «Волгу» вже не виробляли.

Плюси и мінусі

плюси машини

  • Невисока цінова політика і легкість взаємозамінності запчастин і деталей;
  • Стильний зовнішній вигляд, який може радувати око любителям стилю навіть сьогодні;
  • Гарна потужність силових агрегатів;
  • Гідна висота дорожнього просвіту;
  • Наявність великого багажного відділення;
  • Вистачає вільного простору всередині автомобіля;
  • Зручні анатомічні крісла з підголівниками;
  • Непогані динамічні характеристики;
  • М'яка підвіска, яка дозволяє ковтати більшість нерівностей і вибоїн на дорозі;
  • Були цілих п'ять поліпшень машини;
  • Автомобіль не боїться навантажень;
  • Невеликий радіус розвороту для такого великого седана;
  • Покращена і інформативна приладова панель;
  • Невибаглива транспортний засіб;
  • Гідравлічний підсилювач рульового колеса і гальмівної системи;
  • Хороша вентиляційна система машини;
  • Наявність 5-ступінчастою механічною коробки перемикання передач;
  • Покращена гальмівна система;
  • Якісне освітлення;
  • Застосування заздалегідь деформованих зон при ударах.

мінусі машини

  • Велика маса автомобіля;
  • Масивні габарити Волги;
  • Мінімальні налаштування рульової колонки і сидінь;
  • Велика витрата палива ГАЗ 3102;
  • Недостатня оглядовість через довгий і великого капота;
  • Імітація дерев'яних вставок на торпедо, тоді як в зарубіжних варіантах було справжнє дерево;
  • Ні тахометра.

підводімо Підсумки

Уже той факт, що ГАЗ-3102 використовували спочатку тільки для чиновників і важливих осіб, він розвивав бажання у багатьох автомобільних любителів того часу придбати собі цю модель. Її незвичайна зовнішність змушує задивитися на машину навіть сьогодні, що вже говорити про роки її випуску.

Варто зауважити, що модель вдало змінила ГАЗ-24, яка стала вже «простий» в СРСР. Все так же компанія не змінювала своїх традицій в установці знаменитого «китового вуса», який тут був трохи скромним. Змінилася не тільки зовнішність. Всередині автомобіля стало набагато комфортніше знаходиться.

З'явилася нова приладова панель, що дозволяє легко зчитувати необхідну інформацію. Наявність наклейки, що імітує дерево, вже надихало і робило інтер'єр седана цікавішим і вишуканим.

Хочеться похвалити дизайнерів, адже вони потрудилися на славу. Машина також у своєму розпорядженні великий вільним простором, тому ніхто не відчував дискомфорту. Багажне відділення, добре знайоме з 24-ї моделі, нічим не поступалася за обсягом. Тут все також можна було розмістити все найнеобхідніше і відправитися навіть в далеку поїздку.

Диски коліс трохи пізніше стали встановлювати збільшеного розміру, що додало зовнішності седана ще більше стильності. Так, було багато недоліків і недоробок, але конструктори і дизайнери намагалися зробити краще, як могли. Не варто забувати, що, на жаль, їм не давали повної свободи дій.

Не варто забувати, що, на жаль, їм не давали повної свободи дій

Силовий агрегат був потужним, проте споживав дуже багато бензину, що залишається проблемою і сьогодні. Дані моделі можна досить часто зустріти на дорозі. Горьковський автомобільний завод не перестав розвиватися після завершення виробництва даної моделі.

Сьогодні є більш вдосконалені автомобілі, які набагато перевершують ГАЗ-3102, проте в свої роки виробництва 3102 була, мабуть, одним з найпрестижніших седанів на ринку СРСР. Також сьогодні навіть роблять для ГАЗ 3102 тюнінг, який іноді нічим не поступається закордонним моделям.

Радимо Вам Прочитати статтю: Автомобіль-мрія: як гартувалася «Волга»

ГАЗ - історія виробництва автомобіля

ГАЗ-3102 фото

Тест Драйв

Відео огляд

Com/watch?
Com/watch?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов