Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Гітарний комбік з живленням від акумуляторів - схема і корпус

  1. Схема УМЗЧ простого підсилювача електрогітари
  2. Який вибрати динамік
  3. Темброблок низьких і високих частот
  4. харчування комбіка
  5. Фото корпусу УНЧ
  6. Випробування і звучання

Наша сеть партнеров Banwar

Представлений на сайті 2shemi.ru проект комбіка призначений не тільки для електрогітари, але через об'єднання кількох функцій одночасно, є універсальним пристроєм. Він має невеликі розміри, вбудовану регулювання тембру, автономне живлення від двох літій-іонних акумуляторів 18650, потужність більш одного вата. Може здатися, що це небагато, але в польових умовах з хорошим динаміком вміє грати цілком з пристойним басом.

Корисна особливість девайса - подвійне призначення, яке завдяки еквалайзеру добре працює не тільки з електрогітарами, але і з будь-якими програвачами аудіо звуку.

Можна навіть подавати на схему напруга через порт USB і не потрібно нічого переробляти - мікросхема добре працює і при 5 вольтах. А вдома можна використовувати адаптер змінного струму з напругою 5-7 Вольт. При батарейковому харчуванні практично немає фону і звукових перешкод - треба прикласти вухо до динаміка, щоб вони були чутні.

Схема УМЗЧ простого підсилювача електрогітари

Принципова схема підсилювача електрогітари на NDA7052 + тембру

Для підсилювача потужності є мікросхема TDA7052. Вона має кілька переваг: малий струм холостого ходу (5 мА), широкий діапазон робочих напруг (можна працювати навіть на одному елементі, видаючи приблизно половину вата), відносно великий максимальний струм і потужність (1,5 А), а перш за все, ця схема дуже стабільна в роботі, не схильна до самозбудження.

Горезвісна м / с TDA2822, іноді помітно шумить, а TEA2025 не підходить для систем з петлями мас і довгими кабелями. Перевірено було ще кілька популярних простих мікросхем, але ця вигравала.

Малюнки друкованих плат для УНЧ 7052

Який вибрати динамік

З вибором динаміка проблеми якраз можливі - динамік повинен мати високу ефективність. Відпадають, тому всі сучасні динаміки, що встановлені в споживчому аудіо обладнанні і динаміки для роботи в акустиці автомобіля. Проблема полягає в тому, що високу ефективність досягають динаміки, принаймні мають 8 дюймів стали. Не хотілося перевищувати розмір 15 см, так що треба було шукати динаміки з пристойною ефективністю, які до того ж помістяться в такому корпусі. Провідні компанії (Celestion, Beyma і інші) мають непогані моделі. Загалом вибирайте хто що може, головне щоб динамік мав параметри ефективності від 92 дб. Кращим буде динамік з великим магнітом від радіо старих років. Він має паперовий дифузор і реально високу чутливість при досить м'якому тоні. Версії з маленьким магнітом мають більш низьку ефективність. Якщо розмір комбіка не критичний - краще брати розмір або 20 см, в якому вибір динаміків незрівнянно більше.

Темброблок низьких і високих частот

Еквалайзер - пасивна схема з характерним включенням. Вона вносить загасання трохи більше 20 дб, що компенсується досить великим посиленням підсилювачі потужності (40 дб замість звичайного 26 дб). Компоненти були підібрані для цієї конкретної конструкції і характеристики можна побачити на графіку.

АЧХ темброблока НЧ-ВЧ

Звичайно, частотний діапазон починається трохи вище 100 Гц, але для гітари це нормально. Також можна зробити другий вхід, без темброблока - безпосередньо на УНЧ. Конденсатор 470n слід підібрати на ваш смак: таке значення забезпечує передачу повного діапазону, але за рахунок меншого значення цієї ємності обмежує низькі тони, це дає більше потужності в верхньому діапазоні. Добре було б поставити там фільтр низьких частот, тому що спад всього 6 дб на октаву надмірно навантажує динамік.

харчування комбіка

Теоретично TDA7052 може на одній зарядці АКБ працювати до 3-х годин. На м / с закріплений маленький радіатор, який обмежує зниження потужності від зростання температури. Температура не піднімається з ним більш ніж до 40 градусів (при 8 Ом динаміці радіатор не потрібен).

Харчування - 2 осередки 18650 ємністю близько 2 А / ч. Ви можете використовувати наприклад і 6 батарейок АА. Але літієві елементи мають набагато більш низький внутрішній опір - їх можна навантажувати імпульсами струму при басах і вони не показують падіння напруги, даючи повну потужність без провалів і хрипів. Напруга на елементах досить стабільно: на початку 4 В і падає до 3,5 В під кінець.

Через відсутність автоматичного відключення живлення (літієві акумулятори можна розряджати нижче 2,5 В) встановлений простий індикатор, що складається з стабілітрони і світлодіода. Світлодіод перестає світитися в той момент, коли в елементах залишається залишок енергії, але ще в пристойному для них напрузі 3 В. Для зарядки слід використовувати тільки фірмові зарядні пристрої або схеми, зібрані своїми руками, яких в Мережі повно. Але врахуйте, що з літієвими батареями не жартують, їх коротке замикання, якщо вони незахищені, викликає вибух. Їх не можна використовувати для харчування схем, позбавлених запобіжників. Банки повинні б в парі, тобто з однієї серії. Безкоштовним джерелом хороших банок є несправні акумулятори від ноутбуків. Як правило, там шість елементів, причому майже завжди сіли не більше двох.

Фото корпусу УНЧ

Саморобний комбік з живленням від акумуляторів

Корпус зроблений з дошки товщиною 10 мм. Виглядають краще, ніж фанера, не кажучи про плитах МДФ і їм подібних. Невеликий розмір - 20х20х15 мм. Все це пофарбовано тонким шаром так званого «оксамитового» лаку. Навколо плити використовуються екранування алюмінієвою фольгою, до якої підключені також корпусу потенціометрів. Перед привинчивания динаміка накладаємо на нього тонку тканину, яку потім підрізаємо. Ззаду знаходиться звичайне гніздо аудіо входу, там же виведено харчування для БП. Вимикач живлення знаходиться в регуляторі гучності.

Випробування і звучання

Якщо порівнювати потужність зі звичайними ширвжиткового маленькими колонками, які, як правило, мають 85 дб ефективності - то рівень такої ж, як і при 10 ватах на таких колонках порівнянних розмірів. Якщо все-таки вам мало звуку - можете отримати потужність 20 ват від TDA8563, живлячи її трьома парами 18650.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов