Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Глибина протектора зимових шин

  1. Основні відмінності зимових і літніх шин
  2. Який малюнок протектора для зимових шин краще
  3. Мінімальна висота протектора зимових шин
  4. Що ще потрібно враховувати, вибираючи шини

Наша сеть партнеров Banwar

Водіння авто в зимових умовах вимагає від водія не тільки зібраності, а й належної підготовки свого «залізного коня» Водіння авто в зимових умовах вимагає від водія не тільки зібраності, а й належної підготовки свого «залізного коня». Особливої ​​уваги при цьому заслуговує стан «гуми» - адже глибина протектора зимових шин безпосередньо впливає на прохідність і керованість автомобіля.

Основні відмінності зимових і літніх шин

Для літніх шин головною якістю є здатність утримати авто на дорозі, забезпечивши йому хороше зчеплення з покриттям. Тому літні шини мають велику площу контакту з дорогою, ніж зимові, а зайва глибина протектора несприятливо позначається на стійкості автомобіля. Бічні прорізи (ламелі) служать для відводу води - щоб уникнути аквапланування. Зрозуміло, це відноситься лише до шин, призначеним для руху по дорогах - для подолання важкопрохідних ділянок доріг або бездоріжжя розвинений глибокий малюнок протектора не менш важливий, ніж для подолання сніжної цілини.

Глибина протектора зимових шин безпосередньо впливає на прохідність і керованість автомобіля.

При виборі зимових шин автолюбителі звертають увагу на малюнок протектора не випадково - адже для руху по снігу саме великі «шашечки» протектора і шипи продавлюють сніг і лід, створюючи тим самим колесу можливість «зачепитися за дорогу». Більші бічні прорізи сприяють видаленню снігу з протектора.
Не менш важливою для зимових коліс є застосування при їх виготовленні більш м'якої гуми, яка повторює нерівності дороги, щільно притискаючись до неї. Особливо цінно це якість при русі по торованому снігу, коли поверхню дорожнього полотна особливо нерівна і постійно провокує авто до зривання в занос.

Який малюнок протектора для зимових шин краще


Класичний і Європейський малюнок шин



Перш за все, при виборі зимової «гуми» слід враховувати, в яких умовах вона буде експлуатуватися. Справа в тому, що ідеальних шин не буває. Ті з них, що забезпечать автомобілю хорошу прохідність і курсову стійкість при русі по засніженій дорозі, можуть підвести при їзді по асфальту і будуть, що називаються, гучними.
Зимові шини з класичним малюнком протектора, що складається з великих і «глибоких» блоків зображені на рис.1.
Але ось шини з малюнком «європейського» типу (рис.2) дозволяють рухатися по слизькій дорозі з більшою швидкістю, до того ж при русі вони видають менше шуму, ніж «класичні». Застосування спрямованого малюнка протектора робить такі шини не зовсім «безпорадними» при русі по неглибокому снігу.

Мінімальна висота протектора зимових шин

Щоб правильно оцінити залишкову глибину протектора, необхідно провести його виміри в декількох точках.

Згідно ПДР, для легкових автомобілів допустима глибина (висота) протектора зимових шин складає не менше 1,6 мм. На практиці ж це означає, що вже досягнення цієї цифри свідчить про те, що пора міняти колеса - адже невідомо, коли шина «перейде межу».
Продавці б / у «гуми» найчастіше пред'являють покупцеві величину, яка показує ступінь зношеності шини у відсотках щодо нового виробу. Але такі дані, по суті, позбавлені сенсу - адже для виробників немає єдиного стандарту, що регламентує висоту протектора нових зимових шин - вона може коливатися від 10 до 15 мм.
До того ж, для того, щоб правильно оцінити залишкову глибину протектора зимової шини, необхідно провести його виміри в якомога більшій кількості точок - так можна виявити нерівномірне зношування колеса, який може бути непомітний на око. Якщо ви виявите таку нерівномірність - краще утримайтеся від покупки. Цілком можливо, що і корд у такого колеса вже має приховані пошкодження.
Для вимірювання можна скористатися штангенциркулем, спеціальним щупом. Підійде також лінійка, але вимірювання будуть не зовсім точними. Для того, щоб оцінити придатність шини, за точку відліку приймайте мінімальну висоту протектора зимової шини - в разі нерівномірного її зносу.

Індикатори зносу зимових шин



Сучасні шини також мають на протекторі індикатор зносу. Найбільш наочним індикатором є той, що вказує залишкову висоту протектора зимової шини в міліметрах.

Що ще потрібно враховувати, вибираючи шини

Купуйте шини від виробників, які зарекомендували себе з кращого боку.

Самим універсальна порада - купуйте шини зарекомендували себе з кращого боку виробників - Pirelli, Goodyear, Nokian і ін.
Обов'язково зверніть увагу на рік випуску «гуми». Справа в тому, що практично всі виробники постійно оновлюють асортимент продукції, що випускається. Може вийти так, що через рік ви не зможете купити одне колесо, якщо виникне необхідність, так як цю модель шини вже знімуть з виробництва.
Є ще одне небезпечна помилка - встановлювати спереду передньопривідного авто повноцінну зимову «гуму» , А ззаду - «хоч лижі». Може статися ось що: при русі на спуск в поєднанні з поворотом передня «шиповка» зачепиться за слизьку дорогу (до того ж «придавлена» двигуном і КПП), а легка «корми» на «лижах» буде безперешкодно обертатися навколо «передка» - поки авто не затихне в заметі.
Причому статися це може і при русі по, здавалося б, рівній дорозі - невелика нерівність або різне зчеплення правого і лівого передніх коліс з нею можуть «закрутити» авто.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов