Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Hyundae Photonics Neo 600 - Огляд студійної спалаху початкового рівня.

Наша сеть партнеров Banwar

Hyundae Photonics Neo 600 - Огляд студійної спалаху початкового рівня.

Фотографи вже звикли, що якщо потрібен якісний студійний світло, то це буде коштувати дорого. А якщо подешевше, то тільки всякий китайський мотлох. корейська компанія Hyundae Photonics робить відносно недороге і якісне студійне обладнання. В її арсеналі є кілька лінійок спалахів з різною потужністю. У цьому огляді подивимося на базову лінійку Neo на прикладі моделі з потужністю 600 Дж.

У модельному ряду Hyundae Photonics Neo є 4 варіанти з потужністю 200, 400, 600 і 800 Дж. Перша підійде, як мені здається, тільки в разі дуже стисненого бюджету, коли просто кожна копійка на рахунку і вибір стоїть - чи не купити взагалі, або тільки такий варіант.

В інших ситуаціях різницю в $ 50 між нею і 400-й моделлю потрібно накопичити, так як потужності 200 Дж для ряду знімальних ситуацій з досить великими софтбокса просто не вистачить. Приблизно така ж різниця і між парою 400-600 Дж, а також 600-800 Дж. Тут вже рахуйте самі. Якщо точно знаєте, що будете знімати на діафрагмах f / 11- f22 при ISO 50-100 з півтораметровими софт-боксами, тоді однозначно беріть Neo 800. Кращий універсальний бюджетний варіант - Neo 400, а оптимальний з доробком на майбутнє - Neo 600.

Корпус класичної форма зроблений з фрезерованного алюмінієвого сплаву. Якість збірки хороша, нічого не кричить: «Я - спалах із самої бюджетної лінійки». Байонет Bowens прийме на борт як фірмові світлові модифікатори, так і величезна кількість від інших виробників. Балансування зроблена таким чином, що в байонеті надійно тримаються навіть найбільші софти. Так як це базова лінійка, то тут навряд чи варто було очікувати побачити цифровий дисплей і сенсорне зміна потужності спалаху / пілота. З іншого боку, механічне регулювання класичними «крутилками» має свою незаперечну перевагу в плані оперативності. Знизити потужність з повною до, наприклад, 1/8 займає одну секунду, в той час, як в цифровому виконанні, довелося тиснути на кнопку з десяток разів. Потужність пілота і спалаху роздільне. Спалах можна виставити аж до 1/64 потужності з дуже плавним кроком.

Спалах можна виставити аж до 1/64 потужності з дуже плавним кроком

Пілотне світло з цоколем E27 має потужність всього 100 Вт. Він може регулюватися окремо від спалаху, або пропорційно її потужності. Світло від пілота з натяжкою вистачає на те, щоб підсвітити людини в кадрі для роботи автофокусу камери. В ідеалі це має бути звичайний рефлектор, або невеликий софт-бокс / тарілка без сот. На великих софт і з сотами краще взагалі вимикати пілот, щоб даремно не нагрівати повітря в приміщенні і не витрачати зайву електрику.

На великих софт і з сотами краще взагалі вимикати пілот, щоб даремно не нагрівати повітря в приміщенні і не витрачати зайву електрику

Залежно від моделі, спалахи серії Neo перезаряджаються від 1.7 (Neo 200) до 2.2 (Neo 800) секунд на повній потужності. Про готовність спалаху до наступного кадру нагадує звуковий сигнал, який можна відключити, якщо набридає. На мінімальної же інтенсивності світла перезарядка займає всього 1/10 секунди. У мене виходило робити серійну зйомку зі швидкістю близько 3 кадрів за секунду з мінімумом світла. Правда, для таких динамічних фотосет доводиться заздалегідь думати, які світлові насадки використовувати, щоб були мінімальні втрати світла, ставити світло ближче до мети і навіть трохи піднімати робоче значення ISO. Це ж дає можливість максимально заморозити об'єкт зйомки. Так, найкоротша довжина імпульсу становить від 1/4000 у Neo 200 до1 / 1500 у Neo 800. До речі, можна не боятися перегріти і вивести з ладу прилад під час активної і довгою зйомки - за це відповідає електронна система захисту від перегріву. Вона просто введе спалах в стану сну до моменту, коли прилад досить охолоне. Нам так і не вдалося домогтися від піддослідної спалаху такого стану під час тестування. Вона відпрацювала на відмінно.

Вона відпрацювала на відмінно

Щоб синхронізувати камеру з імпульсом спалаху, є кілька варіантів:

· Використовувати стандартний синхро-кабель. Правда, у вашій камері должет бути відповідний порт. Їм не можуть похвалитися бюджетні як кропнутние, так і повнокадрові камери. Очевидний мінус такого варіанту - мобільність і зручність переміщення фотографа під час зйомки, зате надійно;

· Пріменітьвстроенную, або зовнішню накамерні спалах і синхронізуватися з світло-імпульсу. Для цього зверху на корпусі передбачена світло-пастка. Мінус такого варіанту - якщо светоловушка закрита великим софтбокса, то на невеликих рівнях потужності спалаху датчику просто не буде вистачати відбитого від кімнати світла, що зреагувати. Та й додаткова спалах «в лоб» може дещо спотворити заздалегідь задуману світлову схему і навіть трохи вплинути на баланс білого;

· Увіткнути в цей же порт приймач радіо-синхронізатора, а передавач повісити на гарячий башмак фотокамери. Великий плюс такого варіанту - мобільність і зручність для фотографа, але мінус часто нестабільна робота синхронізаторів (особливо дешевих) від кадру до кадру і залежність цієї стабільності від заряду батареї в приймачі і передавачі;

· Найнадійніший варіант - фірмовий синхронизатор Hyundae Photonics Swing. Його приймач вставляється в спеціальний порт на спалахи і харчується від нього ж. А значить сіла батарейка в приймачі - це вже не ваш випадок. Та й в цілому така зв'язка з приймача і передавача працює максимально стабільно від кадру до кадру. Хотілося б хіба що можливість дистанційно вмикати / вимикати прилад, а також управляти його потужністю, але такі фічі є тільки в старших лінійках студійних приладів Hyundae Photonics.

Хотілося б хіба що можливість дистанційно вмикати / вимикати прилад, а також управляти його потужністю, але такі фічі є тільки в старших лінійках студійних приладів Hyundae Photonics

Колірна температура становить 5500 (+/- 250) кельвінів на всьому діапазоні потужності, тому можна не переживати за різні колірні відтінки від джерел з різними світловими насадками, що виконують різні функції в побудові світловий схеми і, як наслідок, з сильно відрізняється потужністю.

Колірна температура становить 5500 (+/- 250) кельвінів на всьому діапазоні потужності, тому можна не переживати за різні колірні відтінки від джерел з різними світловими насадками, що виконують різні функції в побудові світловий схеми і, як наслідок, з сильно відрізняється потужністю

Розміри Hyundae Photonics Neo 600 складають 385 х 120 х 115мм, вага - 3 кг. на спалах

поширюється 5-річна гарантія від виробника, а це багато чого означає в плані надійності. Вартість студійних приладів Hyundae Photonics Neo на момент написання цього огляду становить: $ 285 за 200 Дж, $ 325 за 400 Дж, $ 370 за 600 Дж і $ 425 за 800 Дж.

резюме

Якщо ви шукайте відносно недорогу надійну студійну спалах для аматорського, або професійного використання, або хочете економно обладнати студію, то серія Hyundae Photonics Neo може стати відмінним вибором.

студійний прилад Hyundae Photonics Neo 600 наданий компанією Профото ( prophoto.ua ), Офіційним дистриб'ютором Hyundae Photonics в Україні.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов