Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Імпорт БМП-1: Чому Україна купуватиме модернізоване радянське минуле

Наша сеть партнеров Banwar

Як ми вже неодноразово писали, військовий бюджет України на 2018 й рік становить 86,0145 мільярдів гривень , З яких 2,7 млрд грн заплановано направити на закупівлю і виробництво боєприпасів, а також придбання сучасного озброєння і військової техніки.

Якого саме озброєння - в законі про державний бюджет не вказується, але з кожним днем ​​ситуація все більше прояснюється. Depo.ua не так давно писав про рішення Генерального штабу внести в список потреб української армії 800 сучасних протитанкових ракетних комплексів типу "Стугна" і "Корсар", а також кілька тисяч керованих ракет і 500 безпілотних літальних апаратів.

Читайте також: "Тектонічний зсув" у головах: Яка зброя нарешті отримає армія на передку .

А кілька днів тому директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці в Facebook повідомив , Що в 2018-му році ВСУ отримають нову бронетехніку не поштучно, як раніше, а цілими батальйонними комплектами, і що фінансуватися все це буде з держбюджету, а за рахунок "зайвих" коштів українських банків під "військово-промислові" держгарантії в розмірі 12 мільярдів.

За інформацією Сергія Згурця, в першу чергу планується закупити в великій кількості БТР-4, БТР-3, БТР-70ДІ і БМП-1. Що характерно, бойові машини піхоти планується закуповувати за кордоном. Давайте пройдемося по всіх озвучених позиціях і згадаємо, що вони собою представляють.

БТР-4 "Буцефал"

Це повноприводний восьміколесний бронетранспортер, розроблений в Україні "Харківським конструкторським бюро з машинобудування". Він призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів і вогневої підтримки в бою, може бути базовою машиною для оснащення спеціальних підрозділів швидкого реагування і морської піхоти.

На відміну від радянського сімейства бронетранспортерів (БТР-60/70/80) та їх модифікацій, БТР-4 є абсолютно новою суто українською розробкою. Компонування машини аналогічна західним проектам: бойовий модуль знаходиться не в передній, а в задній частині корпусу. Рівень захисту відповідає стандартам STANAG 4569 Level 2.

На БТР-4 серійно встановлюється вітчизняний горизонтальний рядний трициліндровий двотактний турбодизель прямого вприскування 3ТД-3 об'ємом 8,15 л, потужністю 500 к.с. Може також встановлюватися німецький 4-тактний 6-циліндровий горизонтальний турбодизель прямого вприскування з рідинним охолодженням Deutz BF6M1015CP обсягом 11,91 л, потужністю 442-450 к.с.

Варіації озброєння БТР-4 різнопланові, він може бути озброєний відповідно до вимог замовника на вибір: бойовим модулем "Грім", бойовим модулем "Шквал", бойовим модулем БМ-7 "Парус" або бойовим модулем "БАУ-23х2". Існують проекти, які не мають важкого озброєння і служать для перевезення піхоти (2 членів екіпажу і 10 десантників).

Відомо, що на озброєнні ЗСУ перебувають зараз 78 одиниць БТР-4 в модифікації БТР-4Е, від яких свого часу відмовився Ірак (до недавнього часу ці бронетранспортери виготовлялися переважно на експорт). За відгуками військовослужбовців, вони досить непогано зарекомендували себе в АТО, зокрема під час звільнення Слов'янська і Краматорська.

За інформацією з відкритих джерел, вартість БТР-4 становить 12 млн грн. Виготовляється він на харківському ДП "Завод імені Малишева", який і повинен отримати відповідний держзамовлення. Також відомо про підготовку до початку серійного виробництва БТР-4 на "Житомирському бронетанковому заводі", однак зараз там виготовляють тільки корпуси годинників.

БТР-3

Вважається найкращим в світі в класі середніх бронетранспортерів. Розроблений в Україні у 2000 році міжнародним консорціумом, до складу якого входило "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. А. А. Морозова") за технічним завданням компанії ADCOM з ОАЕ для участі в конкурсі на поставку БТР для морської піхоти ОАЕ.

БТР-3 розроблявся (і виготовляється) з нуля, але з використанням креслень радянського БТР-80, що дає підстави вважати його глибокою модернізацією радянської бронемашини.

Що характерно, за станом на середину 2015 року, коли БТР-3 був прийнятий на озброєння ЗСУ, 90% його компонентів і складових поставлялися підприємствами військово-промислового комплексу України. Також відомо, що експлуатаційні витрати у БТР-3 менше, ніж у БТР-4.

БТР-3 збирають на "Київському бронетанковому заводі", який і повинен отримати відповідний держзамовлення.

Швидше за все, з безлічі модифікацій БТР-3 Генштабом України буде обраний БТР-3ДА - версія, яка з'явилася в 2016-му році після обліку понад 740 зауважень в ході експлуатації під час війни на сході України.

Ці бронетранспортери оснастили чотиритактним 6-циліндровим дизельним двигуном з рідинним охолодженням Deutz BF6M1015CP і автоматичною трансмісією Allison типу 3200SP. Завдяки цьому БТР-3ДА здатний долати підйом на гору з кутом в 30 градусів, рів шириною 2 метри і перешкоду висотою 0,7 метра. До того ж при завантаженості в 16,5 тон, доведеної до бойової маси, бронетранспортер БТР-3ДА розвиває максимальну швидкість по шосе 104 км / год.

Він оснащений баштовим модулем БМ-3 "Штурм" зі стабілізацією блоку озброєння в двох площинах. Для посилення вогневої потужності на нього встановлена ​​30-міліметрова автоматична гармата ЗТМ-1 (з боєкомплектом 350 пострілів). Крім того, на бойовому модулі додатково розташовані дві пускові установки для протитанкових керованих ракет "Бар'єр", а також 30-міліметровий автоматичний гранатомет КБА-117 і спарений кулемет КТ-7,62 мм (з боєкомплектом 2000 патронів).

На озброєнні ЗСУ станом на сьогодні перебувають 90 одиниць різних модифікацій БТР-3.

Відомо, що експортна вартість БТР-3, в залежності від модифікації, становить 1-1,3 млн дол. Вартість для вітчизняного споживача, на жаль, поки невідома.

БТР-70ДІ (він же БТР-7 "Захисник")

Це український бронетранспортер, який відрізняється підвищеною прохідністю і здатністю слідувати за танками, долаючи протитанкові рови.

БТР-70ДІ є результатом комплексної модернізації радянського БТР-70, запас яких на складах України, за різними оцінками, становить понад 700 одиниць.

З відкритих джерел відомо, що станом на сьогодні всього було модернізовано і передано українській армії 13 одиниць БТР-70ДІ, які з 2014-го року беруть участь в АТО.

Модернізація включає в себе, серед іншого, посилення броні і заміну радянських двигунів на сучасні дизельні FPT IVECO Tector Р4 (Євро-3) потужністю 150 к. С. кожен, що дає можливість розвивати максимальну швидкість 100 км / год з запасом ходу в 800 км. Також відбувається заміна бойового модуля машини. Тут можливі різні варіанти: стабілізовану в двох площинах бойове відділення "БУГ", бойовий модуль "Інгул" або бойовий модуль "Штиль".

Модернізацію БТР-70 до БТР-70ДІ здійснює державне підприємство "Миколаївський бронетанковий завод", який, судячи з усього, і отримає держзамовлення.

За інформацією з відкритих джерел, вартість одного модернізованого БТР-70ДІ становить 3 млн грн, що в чотири рази дешевше вартості зробленого з нуля БТР-4. Це, а також величезні запаси БТР-70 на складах роблять цей варіант найбільш привабливим для реалізації.

БМП-1

Це броньована гусенична машина, яка перебуває на озброєнні механізованих підрозділів сухопутних військ і призначена для транспортування особового складу до місця виконання поставленого бойового завдання, підвищення його мобільності, озброєності та захищеності на полі бою в умовах застосування противником зброї і спільних дій з танками в бою.

Ось тут криється найбільша, на перший погляд, "зрада": закуповувати БМП-1 планується за кордоном. Але при більш детальному вивченні питання можна знайти і в цьому певну логіку.

Як зазначають військові фахівці, в умовах клімату і грунтів Донбасу гусеничні БМП мають перевагу над колісними БТРами, особливо на пересіченій місцевості, тому в даний час є більш затребуваними. До того ж в умовах "Мінських угод" БМП взагалі стали основною вогневою міццю української армії.

Єдиним недоліком радянських БМП, успадкованих Україною, є їх недостатня бронезащита, яка прострілюється навіть з великокаліберного кулемета. Власне, це і стало причиною великих втрат БМП-2 в перші роки війни на Донбасі (близько 300 одиниць), що змусило Генштаб розконсервувати наявні запаси і дістати "з нафталіну" більш старші БМП-1.

Проблема недостатньої броні вирішується шляхом модернізації, яку пропонують компанія НВО "Практика" спільно з "Київським бронетанкових заводом", окремо "Київський бронетанковий завод", а також "Житомирський бронетанковий завод". Однак, на відміну від ситуації з БТР, до сих пір серійного замовлення Генштабу на модернізовані БМП немає.

Разом з тим, за різними даними, Україна успадкувала від СРСР близько 2000 одиниць БМП-1, з яких на озброєнні ЗСУ станом на сьогодні перебувають 193 одиниці. Можна припустити, що ще кілька сотень одиниць були розпродані за роки незалежності, але навіть за найскромнішими підрахунками фахівців, за станом на сьогодні на складах повинні залишатися близько 1000 одиниць законсервованих БМП-1.

У такій ситуації відверто незрозумілим виглядає озвучене бажання купувати БМП-1 за кордоном. Єдиним логічним поясненням тут бачиться те, що іноземці пропонують модернізовані "під ключ" варіанти "нульових" радянських БМП-1 за адекватною ціною.

На Українському мілітарному порталі вже з'явилася інформація , Що мова йде про партію модернізованих БМП-1 від чеської компанії Excalibur Army, яка придбала їх в базовій радянської комплектації в Швеції, а й свого часу закупила їх в Німеччині зі старих запасів НДР.

Відомо, що більшість цих БМП-1 не експлуатувалося ні в НДР, ні в армії Швеції, і мають пробіг близько 120 км з моменту їх виготовлення. Тобто відповідають повідомленням Сергія Згурця про "нульовому стані" БМП, які планує закуповувати Україна.

Якщо мова йде про відомої чеської модифікацію БМП "Шакал", то це далеко не найгірший варіант.

Однак зараз ми можемо тільки здогадуватися про плани Генштабу. Цілком можливо, що озвучена інформація взагалі не відповідає дійсності або відповідає лише частково. Або ситуацію вирішать "переграти". Поки ж можна лише констатувати бажання українського головнокомандування серйозно зайнятися переоснащенням української армії. А яким саме воно буде - покаже час.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов