Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Інструкція: покупка б / у Apple iPhone, iPad, iMac або MacBook

  1. Пошук відповідного оголошення
  2. Зустріч з продавцем
  3. Візуальний контроль
  4. Робота елементів управління
  5. Про начинці замовте слово
  6. iOS і OS X

Наша сеть партнеров Banwar

Покупка б / у техніки на кшталт придбання уживаного автомобіля. Дев'яносто відсотків угоди засноване на взаємній довірі покупця і продавця. А в реальності: лотерея. Сьогодні ми розповімо як убезпечити себе від підступів аферистів? Як перевірити техніку перед покупкою? Як правильно оцінити вигідність угоди? Як уникнути покупки зламаних і відремонтованих апаратів? Як відрізнити підробку від оригіналу? І чи варто взагалі купувати техніку Apple на вторинному ринку?

Покупка б / у техніки на кшталт придбання уживаного автомобіля

Питань багато. Почнемо з кінця: А чи вигідно це? Будемо відверті: яблучні гаджети відносяться до товарів категорії преміум-класу, але це не заважає їм ставати об'єктом мрій представників середнього класу, студентів і навіть школярів. Когось приваблює статусність, інші роблять ставку на технічну перевагу і інновації, третє привертає дизайн пристрою. Щоб не говорили про техніку Apple конкуренти і недоброзичливці - вона до сих пір залишається одним з найбажаніших подарунків. У ситуації, коли фінансова ситуація не дозволяє покупку нового пристрою - є сенс звернути погляд у бік вторинного ринку. Головний виграш - в ціні. Наприклад, за ціною китай-фону ви можете отримати оригінальний Apple iPhone. В середньому при покупці б / у пристрої вдається заощадити від 100 до 300 $.

Пошук відповідного оголошення

В даний час однієї з найпопулярніших торгових майданчиків в Росії можна вважати Avito. Про покупки на міжнародному EBay ми писали трохи раніше. Так що зупинимося на вітчизняному варіанті, тим більше у нього теж є свої плюси. Наприклад, такі як можливість швидко перевірити і отримати покупку.

Відразу хочеться застерегти любителів халяви - не вірте казковим цінами. Техніка Apple не може варто 3000-5000 рублів. Також фахівці рекомендують побоюватися оголошень, де не вказано контактний номер продавця. Зазвичай подібна схема шахрайства виглядає так: продавець вказує електронну пошту в якості основного методу зв'язку і знаходить причини, щоб уникнути особистої зустрічі. Потім слід пропозицію зробити передоплату, шляхом переказу коштів безготівковим переказом. Далі - справа техніки.

Як же визначитися з ціною? Для початку не полінуйтеся і загляньте на статистику Яндекс-маркету. Навіть мінімальна ціна допоможе зорієнтуватися в очікуваннях.

Отже, оголошення знайдено. Справа за попередньою оцінкою зовнішнього вигляду гаджета. Не соромтеся попросити у продавця живі фото товару, якщо таке відсутні на сайті. Небажання йти на контакт також має насторожити. Так, і навіщо нам збагачувати того, хто в цьому не зацікавлений? - Клієнт завжди правий.

В даний час існує безліч якісних підробок під техніку Apple . Іноді їх важко відрізнити від оригіналу, а часом досить одного погляду. Що ж може видати копію?

  • Перевернутий яблучний логотип
  • Кольори панелей, задніх кришок і боковин, які відрізняються від стандартного асортименту
  • Китайські символи на клавіатурі MacBook або iMac
  • Наявність зовнішньої антени у iPhone
  • Наявність дивних аксесуарів, типу карти пам'яті для смартфонів Apple
  • Зверніть увагу на опис. У iPhone не може бути двох сім-карт, він підтримує Андроїд-систему або Windows Mobile. У Apple одна ОС і ім'я їй - iOS.

Візуальний огляд гаджета зроблений і картинка дуже нагадує те, що ми бачимо на офіційному сайті компанії . Перший рівень пройдений. Переходимо до активних дій: дзвонимо продавцеві і домовляємося про зустріч.

Зустріч з продавцем

Почнемо з елементарних основ безпеки. Місце для зустрічі повинно бути людним. Також варто подбати про наявність безкоштовного Wi-Fi. В даний час подібні блага надають безліч ТЦ, кафе і навіть деякі парки, які мають насиченою інфраструктурою.

Ви повинні насторожитися, якщо:

  • Продавець відмовляється виходити з метро, ​​а також пропонує зустрітися на вулиці. Цей факт вже служить товстим натяком на те, що в апараті присутні будь-які несправності, які вдасться діагностувати тільки при підключенні до мережі
  • Продавець привозить нібито розряджений апарат і починає переконувати вас, що ще вранці всі прекрасно працювало. Більш того, ви можете ще до зустрічі нагадати продавцеві про те, що плануєте протестувати пристрій і для цього необхідний повний заряд.

Зустрілися. Починаємо огляд. Причому стартує не з «тушки» - смартфона, ноутбука, екрану або планшета. Насамперед звертаємо увагу на комплектацію:

Apple не пише довгих інструкцій для своїх пристроїв. Все, що вам може знадобиться, в тому числі і довідка, чекатимуть всередині. Так що замість талмуда варто очікувати лише вітання з сухим переліком технічних характеристик.

Попередньо ознайомтеся з тим, як виглядають навушники, миша Apple Magic mouse і перехідник. Наявність європейської вилки (або додаткового перехідника) вже говорить про те, що апарат сірий.

Перший етап пройдено. Пораділи наявності скрепочкі для смартфона або плівочки, яка збереглася на екрані планшета і приступаємо до вивчення коробки. Перевертаємо її і приступаємо до звірки IMEI і серійний номер пристрою. Як це зробити ми докладно описували в цієї статті . Що стосується комп'ютерів Apple - звіряємо дані на корпусі з інформацією, наведеною в розділі «Про це Mac».

Що повинно насторожити:

  • Відремонтований апарат. Ремонт дійсно може бути незначним, наприклад, заміна задньої панелі. Але, часом, всередині можуть ховатися більш серйозні проблеми, які так і не вдалося усунути
  • Інформація про те, що iPhone залочений / знаходиться в nlack list. З цією ситуацією ми взагалі не рекомендуємо зв'язуватися, якщо ви хочете уникнути додаткових фінансові та нервових витрат на розблокування нелегально ввезеного i-гаджета.

Візуальний контроль

Уважне оглядаємо техніку з усіх боків. Звертаємо увагу на відколи, подряпини, вм'ятини і колірні перепади. Особливу увагу приділіть боковинам, виступаючих елементів, клавіатурі і алюмінієвим частинам. Обов'язково просветите екран на наявність подряпин. Наявність будь-яких пошкоджень може стати приводів для відмови, а також можливістю отримати додаткову знижку у продавця.

При огляді корпусу переконайтеся в тому, що колір порту для синхронізації і вхід для навушників такого ж кольору, як і сам гаджет. Зворотне говорить про те, що смартфон був в ремонті і, швидше за все, отримав неоригінальні деталі. Справа в тому, що Apple не випускає фірмові запчастини для своїх пристроїв. І сервісний центрам доводиться вдаватися до пристроїв-донорам або дешевим китайським комплектуючих, які, на жаль, рідко можуть похвалитися гідною якістю.

Робота елементів управління

iPhone і iPad.

Кнопка включення повинна працювати м'яко, пристрій повинен активуватися швидко, без затримок і підозрілого шуму. Покупцям iPhone рекомендую особливу увагу звернути на кнопку «Home» - бували випадки, коли з часом вона починала залипати. Перевірити це просто: натискаємо її кілька разів поспіль, звертаючи увагу на тактильну податливість і швидкість відгуку пристрою. Обов'язково протестуйте роботу важеля, який відповідає за включення тихого режиму. Деякі яблуко-користувачі відзначали, що саме ця кнопка може стати «слабким місцем» смартфона і з часом просто перестати працювати. Не варто залишати без уваги кнопку регулювання звуку.

Як перевірити роботу тачскрін? Утримуйте деякий час будь-якій іконці на екрані смартфона. Через кілька секунд вона повинна затремтіти і стати рухомий. Проведіть їй по всьому екрану - чітке виконання команд стане запорукою справного тачскрін. В іншому випадку в якийсь момент іконка «відірветься» від пальця.

Купуючи iPhone, обов'язково перевірте цілісність сіточки звуку на динамік е. Її відсутність підтверджує гіпотезу про те, що смартфон як мінімум розбирався, а швидше за все піддався ремонту. Також ознакою того, що апарат відкривався можуть стати зірвані або подряпані болти, які розташовуються з боків від порту для підключення зарядного пристрою. Аналогічна рекомендація для комп'ютерів: оглядайте все кріплення і гвинти

Комп'ютери MacBook і iMac.

Не лінуйтеся і перевірте працездатність кожної клавіші на клавіатурі (тут відмінною підмогою стане наявність текстового редактора в OS), а також відгук миші. Кнопки на клавіатурі повинні знаходитесь у скрутному становищі плавно, без хрускоту і залипання. В іншому випадку ми стикаємося з ситуацією, коли клавіатура була залита водою або іншою рідиною. У випадку з iMac ми ризикуємо незабаром отримати просто марну алюмінієву дощечку (так, сервісні центри не займаються ремонтом фірмової клавіатури від Apple). Володарі ноутбуків можуть отримати не тільки проблеми з пристроєм введення, а й з материнською платою комп'ютера.

Візьміть з собою флешку або інше USB-пристрій. Працездатність USB портів повинна вас зацікавити хоча б тому, що витрати на ремонт, пов'язаний з ремонтом портів можуть досягати астрономічних сум. Якщо Mac пише, що йому не вистачає живлення на портах USB, то сміливо відмовляйтесь від покупки.

Ретельне перевіряємо екран. Як? На тлі різних кольорів перевіряємо екран на наявність битих пікселів, подряпин і плям. У мережі можна знайти безліч програм, які перевірять монітор комп'ютера самостійно.

Потенційним покупцям ноутбуків варто подбати ще про одну деталь: діагностиці електроживлення. Натискаємо на яблучний логотип у верхньому лівому кутку екрана -> Про це Mac -> Детальніше. Відкриється додаткове меню, де ми шукаємо пункт «Електроживлення», а потім підпункт «кількість циклів перезарядки». Якщо цифра, зазначена на моніторі наближається до 1000, то можете бути готові до швидкої заміни акумулятора.

Чому ми не рекомендуємо купувати відремонтовані гаджети? Все просто. Ви не можете знати, що саме ремонтувалося, які запчастини були замінені і на що. Ідеальна ситуація, коли у продавця є документ, який підтверджує факт ремонту, де прописані всі проведені роботи. Хороший продавець не стане приховувати від клієнта то, що апарат побував в майстерні. Більш того, деякі продавці навмисно перед продажем змінюють зовнішні панелі, щоб апарат виглядав «як новенький».

Про начинці замовте слово

Сім-карта. Купуючи iPhone або iPad з Cecullar підтримкою, ви повинні мати можливість перевірити не тільки роботу мобільного інтернету, але і динаміків. Вставили свою сім-карту. Пристрій повинен зловити мережу - поставили галочку. Подзвонили друзям і послухали динамік. Писк, приглушені / спотворені голоси і сторонні шуми повинні стати тривожним сигналом.

Перевіряємо роботу Wi-Fi. Включили, побачили, що мережа спіймана - зайшли в браузер і завантажили пробну сторінку. Wi-Fi ми рекомендуємо перевірити двічі. На початку роботи і через деякий час після того, як пристрій прогріється. Раніше були відзначені випадки, коли Wi-Fi модуль починав барахлити при підвищенні навколишньої температури.

Не забудьте перевірити роботу Bluetooth (досить активації).

Включили камеру. Перевірили роботу автофокусу. Зробили пару знімків. Якщо знімок сфокусований, то «мила» бути не повинно. Це говорить про можливий зсув лінз, яке могло статися при падінні або сильному ударі пристрою. Попутно перевіряємо роботу акселерометра - при повороті пристрою, зображення повинне автоматично перебудовуватися з вертикального в горизонтальне і назад.

Вставили навушники в телефон і прослухали пісню в додатку «Музика». Оцінювати якість звуку доведеться самостійно. Але щоб мати хоча приблизне уявлення, то ми рекомендуємо попередньо відвідати фірмовий магазин і повертати в руках новий пристрій. Не вимикаючи, пісню перевіряємо роботу зовнішніх динаміків. Нас цікавить чистота звучання, а також потужність регулювання звуку. Наприклад, в комп'ютерах iMac рідко коли доводиться підвищувати звук вище, ніж на три поділки.

Поспостерігайте за тим, як під час тесту поводиться акумулятор: занадто швидка втрата заряду говорить про проблеми в роботі акумулятора.

iOS і OS X

Apple Co використовує свою власну операційну систему, яка не має аналогів в світі. Для планшетів і смартфонів - iOS, для ноутбуків - OS X. Якщо ви вперше стикаєтеся з гаджетами Apple, то ми настійно рекомендуємо Вам завітати до магазинів і ознайомитися з зовнішнім виглядом систем. Перше, що повинно насторожити: наявність китайських символів. А краще взяти з собою на зустріч людини, який вже мав справу з технікою Apple і зможе не тільки відрізнити фальшивку від оригіналу, але і допоможе визначитися з актуальністю торгового пропозиції.

На завершення, якщо на пристрої наклеєні плівки, то обов'язково зніміть їх. Деякі недобросовісні продавці намагаються приховати подряпини і потертості таким чином.

Сьогодні ми розповімо як убезпечити себе від підступів аферистів?
Як перевірити техніку перед покупкою?
Як правильно оцінити вигідність угоди?
Як уникнути покупки зламаних і відремонтованих апаратів?
Як відрізнити підробку від оригіналу?
І чи варто взагалі купувати техніку Apple на вторинному ринку?
Як же визначитися з ціною?
Так, і навіщо нам збагачувати того, хто в цьому не зацікавлений?
Що ж може видати копію?
Як?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов