Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Історія вантажних автомобілів «Volvo» (частина II)

  1. Секретний радянський бензовоз ЗІЛ: чому він так дивно виглядає?
  2. Ульяновський автомобільний завод відновив виробництво «буханця»
  3. «Iveco» святкує 40-річчя з дня заснування
  4. Історія вантажних автомобілів «Volvo» (частина III)
  5. Історія вантажних автомобілів «Volvo» (I)

Наша сеть партнеров Banwar

У цій частині розглянемо історію розвитку вантажівок «Volvo» в 1950 - 1980 р

50- е роки. Час стрімкого розвитку

Мабуть, не одне десятиліття не було ознаменовано таким стрімким розвитком виробництва вантажних автомобілів, як 50-ті роки минулого століття. Після закінчення Другої світової війни, коли вся промисловість стала відроджуватися, попит на вантажні автомобілі у всій Європі значно зріс. Поява більш сильних і потужних двигунів дало початок створення довших і великовагових вантажівок з системами прямого вприскування палива. Збільшилася маса вантажного автомобіля змусила шукати рішення, як ще більше збільшити потужність його двигуна.

Збільшилася маса вантажного автомобіля змусила шукати рішення, як ще більше збільшити потужність його двигуна

«Volvo L39 Titan». Фотографія виробника.

перші турбіни

«L 39 Titan», що з'явився на ринку в 1951 р, був одним з найвідоміших вантажних автомобілів «Volvo». У 1954 р, коли в ньому вперше був встановлений турбокомпресорний двигун, він став зразком технологічних інновацій. Результат був приголомшливий. Двигун був найважче на 25 кг, але його потужність зросла від 150 к.с. до 185 к.с. По суті, це був оновлений «Volvo L29C», з удосконаленою робочою зоною водія і більш ефективним двигуном. Але в 1954 р команді конструкторів, що працює над інноваційним проектом «Volvo», під капотом автомобіля вдалося встановити досить невеликий двигун з турбіною. Таким чином, «Volvo L395 Titan» став першим в світі серійним вантажівкою з турбінним двигуном.

«L 3 9» і «L 49»

Ці вантажівки також можна вважати свого роду піонерами в развивавшемся в той час виробництві вантажних автомобілів. На ринку вони з'явилися в 1954 - 1956 р і мали не одну модифікацію (у комплекті були як бензинові, так і дизельні двигуни). Потужність двигунів цих вантажівок перевищувала 100 к.с., машини ставилися до вантажівок середнього класу, але на скандинавських дорогах того часу цієї потужності було цілком достатньо. Тип шасі цих вантажних автомобілів «позичили» у їх попередників. В «L 39» і «L 49» була встановлена ​​нова гальмівна система і підсилювач рульового механізму. В очах покупців «L 39» і «L 49» заслужили довіру як якісні, міцні і маневрені автомобілі.

«TL 22»

«Volvo TL22». Фотографія виробника.

Без змін не обійшлися і військові вантажівки. «TL 22» був створений для виконання спецзавдань. У ньому був встановлений бензиновий двигун А6 потужністю 115 к.с. Колеса на всіх трьох осях цього транспортного засобу були з повним приводом. Відмінні робочі характеристики «TL 22» визначили довгий термін його служби - шведські збройні сили використовували цю вантажівку (включаючи його модифікації) протягом чотирьох десятиліть.

У цьому відеосюжеті можна побачити, як змінювалися вантажівки «Volvo» в 50-х роках:

60-і роки. король доріг

У 60-х роках вантажні автомобілі, нарешті, були визнані кращим транспортним засобом. Цьому послужило не тільки поява широкої області їх застосування, а й створення національної і міжнародної дорожньої інфраструктури, яка, в свою чергу, забезпечила безпечну і ефективну перевезення вантажів. В цей же час на шведському ринку з'явилися перші сертифіковані водійські кабіни, оснащені засобами безпеки. Відмінною рисою цього десятиліття стало те, що з розширенням міжнародної дорожньої інфраструктури, «Volvo» налагодило виробництво моделей вантажівок, призначених для поїздок на тривалі відстані.

«F 88»

«Volvo F88». Фотографія виробника.

Вантажівка «F 88» можна по праву називати королем доріг. Спочатку ця модель призначалася для американського ринку, але її успіх незабаром дозволив їй утвердитися на дорогах Європи. Основні зміни відбулися в формі і кабіні вантажівки. У 1965 р була виготовлена ​​остання округла модель «N88». У модель «F» була встановлена ​​підйомна кабіна. Це полегшило доступ до основних компонентів вантажівки. У кабіні, оснащеної протиударними елементами, були обладнані спальні місця і житлові відсіки для одного або двох водіїв.

Крім того, разом з цією моделлю з'явився новий двигун - 10-літровий турбокомпресорний двигун з 8-ступінчастою коробкою передач. Ходова частина цієї моделі також була вдосконалена. «F88» виправдав вкладені в нього надії. Серія «F» увінчалася успіхом і стала стандартом вантажних транспортних засобів європейського повідомлення. Завдяки цій моделі, підвищилася ефективність роботи вантажівок, вантажі стали доставлятися швидше і безпечніше.

70- е роки. Створення нових стандартів безпеки

У 70-х роках з'явилася нова, приголомшлива серія вантажних автомобілів - «Volvo F10 / F12» (і версія «Globetrotter»). Її дизайн залишався модним протягом багатьох років. У «Volvo» був відкритий спеціальний відділ по вдосконаленню економічності і безпеки автомобілів. Кращим результатом його роботи стали вантажівки «F10 / F12», які встановили абсолютно нові стандарти економічності та безпеки. Наприклад, кабіна була встановлена ​​на ходової частини за допомогою гвинтової підвіски, що дозволило створити більше комфорту для водія і значно зменшити болі в спині, що з'являються від тривалого перебування в одному положенні.

У нових вантажівках серії «F» вікна стали значно ширше - це сприяло поліпшенню умов видимості і збільшення «активної безпеки» (тобто знизився ризик нещасних випадків).

Давайте заглянемо всередину кабіни «Globetrotter» зразка 1979 року:

80- е роки. Охорона навколишнього середовища

У 80-х роках вантажні автомобілі стали ще більш досконалими. З метою охорони навколишнього середовища від шкідливих викидів, були розроблені потужні двигуни з меншою кількістю вихлопних газів. Життя, роботу і комфорт водіїв забезпечило широке використання систем пневматичних підвісок.

Життя, роботу і комфорт водіїв забезпечило широке використання систем пневматичних підвісок

«Volvo FL10». Фотографія виробника.

Улiтку 1985 г. «Volvo» випустив групу вантажівок «FL6» і «FL7 / FL10», призначену для важких робіт. Моделі «FL7 / FL10» відкрили новий клас вантажних автомобілів. У них був встановлений 10-літровий двигун, що розвиває 318 к.с. Радикально змінилася планування приладової панелі - все основні функції були розташовані в зручному для водія порядку.

«FL7» і «FL10» у багатьох країнах стали дуже популярними. Наприклад, у Великій Британії ці моделі були найпопулярнішими з усіх моделей «Volvo».

У цьому відеосюжеті можна побачити, як змінювалися вантажівки «Volvo» в 80-х роках:

Вступ в 90-і роки, відомі епоху інформаційних технологій, для вантажних автомобілів «Volvo» означало радикальні зміни в системах програмного забезпечення роботи автомобілів. Століття інформаційних технологій присвячена третя частина історії «Volvo».

Її читайте наступного тижня.

Секретний радянський бензовоз ЗІЛ: чому він так дивно виглядає?

Свого часу незвичайний зовнішній вигляд радянського бензовоза ЗІЛ, яким люди дали прізвисько «чебурашка», дивував усіх, кому вдавалося побачити цей дивний вантажний автомобіль з низькою підвіскою. Таких «щасливчиків» було не багато, так як виробництво цього автомобіля було засекречено.

2016-06-13 1 682

Ульяновський автомобільний завод відновив виробництво «буханця»

Цього року Ульяновський автомобільний завод святкує своє відродження. Рік тому завод припинив виробництво легендарного радянського позашляховика УАЗ-469, однак, в цьому році з конвеєра повинен зійти оновлений мікроавтобус УАЗ-452.

2016-02-25 447

«Iveco» святкує 40-річчя з дня заснування

Бренд комерційного транспорту «Iveco» відзначає 40-річчя з дня заснування. На спеціальному сайті www.iveco40.com, створеному з нагоди ювілею, власники техніки діляться з аудиторією своїми фотографіями та історіями.

2015-08-10 168

Історія вантажних автомобілів «Volvo» (частина III)

У другій частині історії вантажівок «Volvo» ми розглянули розвиток цих автомобілів в 1950 - 1980 р.р. У цій частині ми продовжимо історію вантажних автомобілів «Volvo» і розповімо, як вони змінювалися з 80-х років до наших днів.

2015-02-10 1 085

Історія вантажних автомобілів «Volvo» (I)

Товарний знак «Volvo» відомий у всьому світі. Скандинавський виробник, який почав свою діяльність в першій половині ХХ століття, завоював світ надійними, довговічними і безпечними легковими та вантажними автомобілями. Коротенько розглянемо, як з плином часу змінювалися вантажівки «Volvo.

2015-01-28 922

Секретний радянський бензовоз ЗІЛ: чому він так дивно виглядає?
Секретний радянський бензовоз ЗІЛ: чому він так дивно виглядає?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов