Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Історія свічок

Наша сеть партнеров Banwar

свічки використовувалися людьми в якості природного джерела освітлення більше 5000 років. Проте, відомо небагато про їх походження. Часто пишуть, що перші свічки були придумані в Стародавньому Єгипті.

Єгиптяни використовували свічки з гнітом приблизно з 3000 років до н.е. Ті свічки (звичайно, вони досить віддалено нагадували сьогоднішні) робилися з серцевини Ситника, а факела - з вимоченої в тваринному жирі серцевини тростини.

Перша офіційна згадка про свічках відноситься до біблійних часів, приблизно до 10 століття до н.е. Ці ранні свічки виглядали просто: гніт містився в контейнер, який був наповнений спеціальним пальним розчином.

Ці ранні свічки виглядали просто: гніт містився в контейнер, який був наповнений спеціальним пальним розчином

Вважається, що мистецтво виробництва свічок розвинули римляни. Вони мачали скручений папірус в розчин з жиру, після чого частина розчину залишалася на гніт, це дозволяло гноті горіти. Такі свічки називали умочування. Слово умочування, якраз походить від дієслова вмочати. Римляни використовували свічки для освітлення своїх будинків, брали з собою в дорогу, запалювали на релігійних церемоніях. Жир для свічок був дешевий і легко доступний, тому такі свічки були найбільш поширеними протягом багатьох століть.

Історики знаходили підтвердження, що багато інших цивілізації придумали свої свічки, використовуючи підручні засоби, наприклад, рослини і комах. Кажуть, що китайці робили свічки з щільного паперу скрученої в трубочку. Як гніту вони використовували скручений рисовий папір, а віск отримували із суміші місцевих комах із зерновими культурами. В Японії свічки робили з воску, отриманого з горіхових дерев, а в Індії варили плоди коричного дерева. Також достеменно відомо, що свічки грали важливу роль в релігійних церемоніях. Наприклад, свято Ханука, під час якого прийнято запалювати вогні і спеціальні ханукальні свічки веде свій початок з II століття до н.е.

Свічки століттями були найбільш поширеним способом освітлення приміщень. До 13 століття в Європі, зокрема в Англії і у Франції з'явилися цілі гільдії свічкових майстрів. Свічки тоді продавалися в невеликих свічок магазинчиках у всіх містах і селах.

До 1400-х років все свічки робилися однаково вони опускалися в спеціальний умочування розчин. Але в 15 столітті один французький винахідник придумав ливарну форму для конічних свічок. Після цього віск стали заливати в готову форму, і так виходили конічні свічки.

У 1500-х роках бджолиний віск стали використовувати як альтернативу тварині жиру. Свічки з бджолиного воску горіли довше і краще, при цьому вони менше диміли і краще пахли. Але його було складніше добути, тому такі свічки використовувалися тільки аристократією і Європейської Церквою.

Але його було складніше добути, тому такі свічки використовувалися тільки аристократією і Європейської Церквою

Колоніальні жінки зробили перший американський внесок у розвиток свічкового справи, коли дізналися, що після кип'ятіння ягід і плодів деяких дерев виходить віск, який чисто горить і при цьому ще й приємно пахне. Спочатку нові свічки викликали фурор. Але такий спосіб виробництва був довгим і виснажливим, в результаті популярність цих свічок скоро впала.

Розвиток китобійної промисловості в кінці 18 століття внесло перші суттєві зміни в процес виробництва свічок, бо спермацет (масляне речовина, що отримується з верхньої частини голови кашалота) став легко доступним. Як і бджолиний віск спермацет горів краще, ніж жир і при цьому не димів. Крім того, він був щільніше і жорсткіше інших матеріалів і тому не танув в літню спеку.

Більшість винаходів, що вплинули на свічковий справу, відноситься до 19 століття. У 1820 р французький хімік Мішель Шевроле відкрив можливість виділення стеаринової кислоти з кислот тваринних жирів. Після чого був винайдений стеариновий віск, який виявився твердим, жорстким і до того ж чисто горів. Стеаринові свічки до сих пір популярні в Європі.

У 1834 винахідник Джозеф Морган допоміг подальшому розвитку свічковий індустрії. Він винайшов апарат, який дозволяв безперервно виробляти формовані свічки, завдяки циліндру з рухається пістоном, який самостійно виймав з машини свічки, після того як вони застигали. Парафін був впроваджений у виробництво свічок в 1850-х роках, після того як хіміки змогли виділити воскову субстанцію природного походження з нафти і очистити її. Непахнущая парафін синяво білого кольору став для свічкового справи благом. Він чисто і рівно горів, і його було дешевше виробляти, ніж будь-яка інша горюча речовина для свічок відоме на той час. Єдиним його недоліком була низька температура плавлення, але ця проблема була вирішена, після того, як в парафін почали додавати більше тверді стеаринові кислоти.

Але в 1879 році сталася подія, яка боляче вдарило по свечному справі і назавжди змінило світ Томас Л. Едісон винайшов лампу розжарювання. Після цього свічки, які багато століть висвітлювали людський шлях у всесвіті, втратили своє призначення, але люди знайшли їм інше, набагато більш естетичне застосування.

Свічкова індустрія почала переживати ренесанс в першій половині 20 століття, коли нафтова промисловість США розрослася до неймовірних розмірів, і стала виробляти в скажених кількостях основні інгредієнти для виробництва свічок: парафін і стеаринову кислоту.

Популярність свічок залишалася приблизно на одному рівні до середини 1980-х років, коли несподівано різко зріс інтерес споживачів до свічок, як до елементів декору, помічникам при боротьбі з поганим настроєм (або при бажанні розслабитися), а також як до одного з варіантів подарунка. Свічки відразу стали широко доступні в самих різних кольорах, формах і розмірах, крім того, споживач став все більше цікавитися ароматизованими свічками .

У 1990-ті роки ми стали свідками безпрецедентної хвилі зростання популярності свічок. Більш того, вперше більш ніж за 100 років в США стали винаходити нові способи виробництва, і навіть нові різновиди воску. З'явився соєвий віск, матеріал майбутнього. Він м'якше і чистіше парафіну, і горить ще довше. Приблизно в цей же час на іншій стороні нашої планети вчені розробили віск з пальмового масла.

Свічки пройшли величезний шлях з моменту їх створення. Люди змінили їх призначення. Сьогодні у людини є інші джерела світла в будинках. Але, тим не менш, вони продовжують завойовувати серця людей і стають все більш популярними в розвинених країнах. Сьогоднішні свічки символізують свято, допомагають створити романтичну обстановку, заспокоюють людину, і є невід'ємною частиною декору наших осель, приносячи з собою в будинок комфорт і затишок.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов