Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Їжа в поході для "чайників" - Питання-відповідь - Risk.ru

Наша сеть партнеров Banwar

Багато з Вас, хто збирається в гори, приблизно здогадуються, що брати з собою з речей (зручний одяг і взуття по сезону, рюкзак, термос, дощовик, ліхтарик і т.п.), але зовсім не уявляють, що ж їдять туристи. Стаття не адресована «досвідченим гуру», а наш склад може викликати посмішку у чванливого «фахівця» ... Ми звертаємося до тих, хто робить перші кроки в бік освоєння нашої дикої Планети.
1. Яку їжу брати?
Намагайтеся брати їжу меншої маси і більшої енергетичної цінності. Вона повинна бути різноманітною і включати в себе продукти двох видів. Перші: повільно згоряють і забезпечують роботою на тривалий термін (ковбаса, сало). Другі: швидкі енергетики, що дають в будь-який момент збільшити «заряд батарейки», які можна закинути в рот «на льоту» (солодкий чай, шоколад).
2. Чи можна в поході худнути?
Про це написано дуже багато ... Наш висновок такий: ходити голодним не можна. Дієти не для походів. Організм потрапляючи в похід, відчуває шок і намагається вчепитися за звичну обстановку на кшталт їжі. Не можна зовсім змінювати раціон. Через це у деяких і відбувається «затримка» стільця, коли по кілька днів у багатоденному поході, просто не виходить сходити в туалет.
3. Як розрахувати провіант?
Вважайте за спрощеною схемою. Для одноденного походу, на зимовий день: термос з чаєм (1 літр), бутерброди з ковбасою (на обід, трохи більше ніж зазвичай) і енергетичний батончик (або шоколадка). У спекотну погоду беруть 1,5-2 літра води з собою. Для багатоденного походу розрахунки складніше: звичайний прийом їжі це 80 грам каші (на кшталт гречаної або рисової), до неї, приблизно 50 грам родзинок (горіхів, кураги) або м'яса (можна хорошою твердої ковбаси) і 50 грам хліба. Неодмінно по пакетику чаю і 5-10 грам цукру на одну людину (на кожен прийом їжі).
4. Скільки прийомів їжі?
Зазвичай хтось їсть, коли зголодніє. Ми дотримуємося точки зору, що харчування має бути три рази в день. Якщо Ви в суботу вранці виходите в похід, а в неділю вдень або збираєтеся повернутися, то потрібно запланувати три прийоми їжі: обід і вечеря в суботу, а сніданок - в неділю. Рекомендується планувати на один прийом їжі більше, на випадок можливої ​​затримки в дорозі. Разом: чотири рази поїсти.
5. Багаття або горілка?
Кращий варіант - багаття. Можна зігрітися, приготувати їжу і просушити одяг. Не треба тягати пальник і паливо до неї. Приготуєтеся до багаття ще вдома: візьміть з собою газету, сухе пальне і сірники в пластиковому пакеті (щоб не промокли). Якщо все ж Ви йдете туди, де немає дров і будете готувати на пальнику, то запам'ятайте: приблизно 100 грам газу або 100 мл очищеного бензину типу «Калоша» на людину в день (при економному витрачанні). У зимовий час краще використовувати бензин.
6. Яка посуд потрібна для готування?
Вам звичайно, знадобиться казанок з розрахунку 500 мл на одну людину. Звичайного СРСР-івського казанка на 1,3 літра вистачить на двох-трьох чоловік. Для групи з 5 осіб потрібен казанок або посуд сумарним об'ємом на 2,5 літра. Тарілки учасників найпростіші «копійчані» миски-штампування. Не забудьте взяти ложку з собою (а краще дві!). Їх завжди забувають або втрачають учасники групи.
7. Хто готуватиме?
Іноді призначаються чергові, які готують їжу. Потім через появу специфіки на зразок тієї, коли не всі вміють поводитися з бензиновим примусом або не знають, скільки і якої їжі треба взяти з «общака», цим стали займатися спеціальні люди в групі: завгосп, «прімусолог», кухар. Допомагати ж в готуванні, а значить наближати заповітний годину, можуть всі учасники: збирати дрова, чистити і різати овочі, помішувати суп ...
8. Розпорядок харчування.
З ранку намагайтеся їсти максимально щільно. Якщо Ви поїдете чогось легкого начебто вівсянки, а вся група - каші з м'ясом, то виникне конфлікт: Ви зголодніли, а група ще немає. Якщо все ж зважилися харчуватися окремо, то будьте готові підкоряться графіку прийому їжі. Приймати на ходу цукерки і шоколад з особистих запасів - не забороняти. А ось сідати і демонстративно є, затримуючи групу до приходу на стоянку - не варто.
9. Як готувати смачно?
У місті, їжа і прийом їжі взагалі - психологічний стан. Саме тому може вийде комусь «зіпсувати апетит» новинами, а в поході - навряд чи. Поїсти - це необхідність. З'їдається все. Навіть те, що в звичайному житті називається бурдою. А макарони швидкого приготування на зразок «Доширак» або «Мівіна» несподівано виявляються для голодних туристів дуже смачним і вишуканим блюдом. Не дарма кажуть, що турист - не свинячий. Він з'їсть все.
З повагою, Михайло Шабанов, турист.
Сімферополь, Республіка Крим.
Багато з Вас, хто збирається в гори, приблизно здогадуються, що брати з собою з речей (зручний одяг і взуття по сезону, рюкзак, термос, дощовик, ліхтарик і т

1. Яку їжу брати?
2. Чи можна в поході худнути?
3. Як розрахувати провіант?
4. Скільки прийомів їжі?
5. Багаття або горілка?
6. Яка посуд потрібна для готування?
7. Хто готуватиме?
9. Як готувати смачно?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов